PDA

צפה בגרסא המלאה : Ss - טיפים וכו'

haim15
26-01-11, 15:14
בקרוב אני מתחיל ss רק בעיה אחת לא קראתי את הספר מהסיבה הפשוטה שאין לי אנגלית ברמה גבוהה (3 יחידות).
הבנתי את העיקרון שהתוכנית מסתובבת סביבה, אם אפשר לחדד לי את הדגשים וכמה טיפים לפני שאני מתחיל את התוכנית?

godam
26-01-11, 15:35
חשוב לאכול טוב וטכניקה גם

haim15
26-01-11, 15:51
יש אפשרות לשלב עם התוכנית אירובי ברמה של 2-3 בשבוע במידה ואני אוכל טוב?

godam
26-01-11, 15:59
למה שתרצה לעשות את זה ?..

Cuba
26-01-11, 18:41
יהיה לך קשה להתאושש.. תנסה אולי תצליח
תפתח לוג ותעלה סרטונים שלך

tomer145
26-01-11, 18:54
בקרוב אני מתחיל ss רק בעיה אחת לא קראתי את הספר מהסיבה הפשוטה שאין לי אנגלית ברמה גבוהה (3 יחידות).
הבנתי את העיקרון שהתוכנית מסתובבת סביבה, אם אפשר לחדד לי את הדגשים וכמה טיפים לפני שאני מתחיל את התוכנית?

אין טיפים ודגשים, לכול תרגיל יש הרבה דברים חשובים שצריכים לדעת לגביו..לפחות תראה תdvd ותנסה להבין משהו, כי אם תתחיל בלי ידע(מינימאלי לא יספיק) אתה תיפצע/לא תעשה את זה יעיל

subzero1122
26-01-11, 19:52
חיים15 הציוני, אם אתה לא מתכוון לקרוא את הספר לפחות תראה תdvd, וגם אז זה לא יספיק.

אני יגיד לך מה יקרה:

אתה לא תעשה תתכנית כמו שצריך, לא תבצע את התרגילים כמו שצריך ואז תקרה לך איזה פאלטה ואתה תתבאס על התכנית כמו הרבה ילדונים שהאשימו אותה שהם עלו בשומן, נפצעו, נחטפו ע"י חוצנים וכו'.

מצידי תשתמש בגוגל טרנסלייטור או משהו.

subzero1122
26-01-11, 19:53
תכלס אם מישהו משלם לי 200 שקל אני מתרגם לו את כל הספר.

YYY
26-01-11, 20:50
חיים15 הציוני, אם אתה לא מתכוון לקרוא את הספר לפחות תראה תdvd, וגם אז זה לא יספיק.

אני יגיד לך מה יקרה:

אתה לא תעשה תתכנית כמו שצריך, לא תבצע את התרגילים כמו שצריך ואז תקרה לך איזה פאלטה ואתה תתבאס על התכנית כמו הרבה ילדונים שהאשימו אותה שהם עלו בשומן, נפצעו, נחטפו ע"י חוצנים וכו'.

:mad::mad::mad:

מה יש לי לעשות עם שחיפים חלשים?:confused::confused::confused:

haim15
26-01-11, 23:56
למה שתרצה לעשות את זה ?..

כדי לשמור על היכולת האירובית שלי

אני יגיד לך מה יקרה:

סבבה הבנתי והפנמתי , מה שנשאר זה לשבת ולחרוש על הdvd
נקווה לטוב

alvaalva
27-01-11, 19:02
תעלה סרטונים של הטכניקה.
בהצלחה

Cuba
27-01-11, 19:06

אני יגיד לך מה יקרה:

אני לא קראתי תספר.. אבל ראיתי תdvd מלא פעמים

subzero1122
27-01-11, 21:38
בסדר אבל שאלת בערך כל דבר שאפשר לשאול.