PDA

צפה בגרסא המלאה : לפי התמונה הבאה...

prolaab
28-01-11, 15:46
לפי הגוף שלו...יש פה יותר עבודת חיטוב או העלאת מסה?
http://2.bp.blogspot.com/_QQTZZToG31I/TJ5YNYbY9YI/AAAAAAAABjE/WwnhPD5H3bc/s1600/aussiebum_wonderjock_2.jpg

??

ziong
28-01-11, 16:06
אייכסס איזה רגליים הוא כנראה היה שחיף שעלה איזה 2 קילו והפסיק

prolaab
28-01-11, 16:16
עזוב רגליים..פלג גוף עליון מושלם יש לו

godam
28-01-11, 16:20
כוסיט!

הספגטי
28-01-11, 16:22
ניראה כמו בנאדם עם גנטיקה טובה, שלא מחייב שהתאמן אי פעם בחייו.

lifton
28-01-11, 17:10
ניראה כמו בנאדם עם גנטיקה טובה, שלא מחייב שהתאמן אי פעם בחייו.

מצטער לפוצץ לך את הבועה..
החבר'ה שרואים אותם בבוקסרים על האריזות של הבוקסרים (אני אישית מעדיף בחורה עם בוקסר:)), כמו הבחור הזה למעלה הם לא סתם עם גנטיקה טובה הם מתאמנים ומשקיעים בגוף שלהם אפילו שבתפיסה של הפורום הם נקראים שחיפים.

הספגטי
28-01-11, 17:15
מצטער לפוצץ לך את הבועה..
החבר'ה שרואים אותם בבוקסרים על האריזות של הבוקסרים (אני אישית מעדיף בחורה עם בוקסר:)), כמו הבחור הזה למעלה הם לא סתם עם גנטיקה טובה הם מתאמנים ומשקיעים בגוף שלהם אפילו שבתפיסה של הפורום הם נקראים שחיפים.

אחלה,
אז אתה אומר את זה בבטחון מלא, אתה בטח יודע. :clap:

godam
28-01-11, 17:26
הם אנורקסים! והגוף הזה זה נטו גניטקה גבר!!

lifton
28-01-11, 17:37
אחלה,
אז אתה אומר את זה בבטחון מלא, אתה בטח יודע. :clap:

יודע מה?:

godam גנטיקה טובה ואימונים, רק לפי הזרועות אפשר להניח שהוא מאומן, לא עושה 200 קילו דדילפט אבל מכיר את חדר הכושר מהצד היותר עדין שלו.

ראיתי על זה תוכנית דיי מזמן אני יעשה חיפוש ויעלה לפה קישור בתקוה שאני ימצא משהו בנושא, וגם אני מכיר איזה בחור שהוא עם מסה דומה חטוב בצורה מושלמת והכי מדהים שהוא שומר על זה לאורך זמן בעיניין האימונים ,הוא טוחן חדר כושר , שלא נדבר על תזונה, שרוב הזמן עומדת על נייטרלי.

prolaab
28-01-11, 18:07
יודע מה?:

Godam גנטיקה טובה ואימונים, רק לפי הזרועות אפשר להניח שהוא מאומן, לא עושה 200 קילו דדילפט אבל מכיר את חדר הכושר מהצד היותר עדין שלו.

ראיתי על זה תוכנית דיי מזמן אני יעשה חיפוש ויעלה לפה קישור בתקוה שאני ימצא משהו בנושא, וגם אני מכיר איזה בחור שהוא עם מסה דומה חטוב בצורה מושלמת והכי מדהים שהוא שומר על זה לאורך זמן בעיניין האימונים ,הוא טוחן חדר כושר , שלא נדבר על תזונה, שרוב הזמן עומדת על נייטרלי.

זה יעזור אם תעלה אחי!

lifton
28-01-11, 18:15
אני בחיפושים..וחשוב להזכיר שזה לא עושה לי טוב לחפש מידע על זה תראו את התמונות ותבינו למה..
אבל אני עדיין לא מבין למה זה יעזור למישהו להגשים מטרה? בינתיים תקחו לדוגמא את הבחור הזה:
זה הלפני
http://www.healthnfit.org/cpg132/albums/userpics/normal_%E7%E5%F4%E9%20%F9%F9%E5%EF%20%E0%E1%E5%EC% E5%F6%E9%E41.JPG

זה אחרי
http://www.healthnfit.org/cpg132/albums/userpics/normal_%E7%E5%F4%E9-%E3%E5%E2%EE%F0%E5%FA.JPG

אסור לשכוח שכל התמונות עוברות פוטושופ..
לא מספיק הנה סיפור אישי של הבחור http://www.portal-asakim.com/Articles/Article3593.aspx

הספגטי
28-01-11, 18:31
מה זה, יש מצב זה פוטושופ במותן? איך כ"כ רחבה הפכה לכ"כ צרה?

ובלי קשר, לא אמרתי שהתמונה של הבחור בתחילת האשכול היא ללא אימונים, אבל בהחלט אפשרי שהוא לא מתאמן.

subzero1122
28-01-11, 18:35
איכס עשיתם לי בחילה.

יניב צוות ישראלבודי
28-01-11, 19:44
איכס עשיתם לי בחילה.

חחחחחחחח מסכים
:wacko::wacko::wacko:

יניב צוות ישראלבודי
28-01-11, 19:46
חוצמזה להגיד לכם פייר.. אני לא מבין מה האנטי הזה שיש לכם נגד דוגמנים.
הם מספקים מראה מסויים ומקבלים תשלום עבור זה. קוראים לזה עבודה.
אני בהחלט חושב שזה לגיטימי לבנאדם לשמור על מראה כזה בהתחשב וזו העבודה שלו.

subzero1122
28-01-11, 19:57
רגע, אז אתה מסכים איתי או לא?

הספגטי
28-01-11, 19:57
מסקים
מסקים
מסקים
מסקים

Cuba
28-01-11, 20:03
מה מיוחדת בו לא הבנתי עדין

lifton
28-01-11, 20:45
אני בעד להחליף את הדיון ל"אימוני דוגמניות"!!
http://img239.imageshack.us/img239/303/15px4.jpg

Cuba
28-01-11, 20:52

אש עליך יא כפרה

יניב צוות ישראלבודי
29-01-11, 00:56
רגע, אז אתה מסכים איתי או לא?

מסכים שזה עושה בחילה, לא מסכים לעובדה שילדים מתלהבים מחליטים ישר על דעת עצמם שהוא אפס.

semo2011
29-01-11, 01:16

סוף סוף מישהו התחיל לדבר על בחורות.. עוד תגובה על דוגמנים אני אתחיל לחשוש שיש פה...:rolleyes:!

ladybug
29-01-11, 01:22
אני אישית לא אוהב את המראה הרזה מחוטב אבל זה עבודה לא פחות קשה במיוחד בתזונה
ולפותח הפוסט מן הסתם שזה עבודה חיטובים נטו איזה מסה אתה רואה פה d:

prolaab
29-01-11, 05:11
אני אישית לא אוהב את המראה הרזה מחוטב אבל זה עבודה לא פחות קשה במיוחד בתזונה
ולפותח הפוסט מן הסתם שזה עבודה חיטובים נטו איזה מסה אתה רואה פה d:

אני לא יודע אני לא מבין בזה בגלל זה שאלתי.

prolaab
29-01-11, 05:13
סוף סוף מישהו התחיל לדבר על בחורות.. עוד תגובה על דוגמנים אני אתחיל לחשוש שיש פה...:rolleyes:!

מדברים פה על גברים כי אנחנו גברים מה אתה רוצה שאני אשאל איך להגיע לגוף כמו של בר רפאלי?!

יניב צוות ישראלבודי
29-01-11, 13:40
מדברים פה על גברים כי אנחנו גברים מה אתה רוצה שאני אשאל איך להגיע לגוף כמו של בר רפאלי?!

זה לא בעיה. פשוט צריך המון כסף ואז גוף כמו של בר רפאלי כבר יבוא אליך. :ok:

!Demon!
29-01-11, 13:48
למה ישר ליפול עליו?
אני גם לא אוהב שחיפים אבל כל אחד והמטרה שלו..אם המטרה שלו זה להיראות ככה ולעשות מזה כסף והוא מצליח להשיג אותה אז יכול להיות שהוא יותר מצליח מכולנו פה ששוקלים יותר ממנו וכפה אחת הורגים אותו

semo2011
30-01-11, 11:48

מדברים על גברים ולא שחיפים שרק עשו חיטוב.. מדברים מדברים וסתם לא מגיעים לשום מקום..

הספגטי
30-01-11, 11:54
זה לא בעיה. פשוט צריך המון כסף ואז גוף כמו של בר רפאלי כבר יבוא אליך. :ok:

יש מצב היא עושה SS? :character63:

hypertrophy
30-01-11, 12:15
למה ישר ליפול עליו?
אני גם לא אוהב שחיפים אבל כל אחד והמטרה שלו..אם המטרה שלו זה להיראות ככה ולעשות מזה כסף והוא מצליח להשיג אותה אז יכול להיות שהוא יותר מצליח מכולנו פה ששוקלים יותר ממנו וכפה אחת הורגים אותו

צודק

בואו אני אספר לכם סיפור אמיתי על בחור מהחדר כושר שלנו

הבחור הוא דוגמן בשם ב' [השם המלא לא יפורסם]
הבחור מתאמן כבר המוווון זמן והגיע לרמה מסוימת שלא הייתה מביישת אף מתחרה פיטנס
הבחור היה בעל מאסה טובה מאוד פרופורציות מטורפות אסטטיקה מצוינת ושמר על תנודות שומן בין ה11-13% לאורך כל השנה

יום אחד ראיתי אותו מתאמן כמו ליצן ולא הבנתי...חשבתי ששוב אחד המאמנים אצלנו בילבל לו את השכל-עכשיו...אני יודע שהבחור לא מחפש לגדול יותר ממה שהוא [בגלל העבודה לא בגלל רצון אישי נטו]
בקיצור..התעלמתי ממה שהוא עשה ואז ראיתי שהוא מייעץ עם מתאמן ועוד מאמן על שטויות של הפחתת משקל והם כמובן הפנו את השאלה אלי
שאלתי אותו מה העניין ולמה הוא רוצה ואני נשבע שהבנאדם נחנק קלות כשהוא אמר שהסוכן שלו דורש ממנו לרדת במשקל....אני כמובן לא הבנתי כי הבנאדם באותה תקופה היה על 12% מתחת לזה כבר לא נראה טוב בצילומים והוא אמר לי:
יאיר אתה לא מבין....הם רוצים שארד במאסת שריר...לא קיבלתי כמה עבודות חשובות בגלל שאני מאסיבי מידי
חברים הבחור לא סוסון על מאסיבי הוא באמת ברמת הפיטנס שכידוע לכם לא מצטיינת במאסיביות גבוהה
הוא באמת נראה כמו המטרה של כל בנאדם על חוף הים! ופשוט מאוד קמפיינים נפלו לו בגלל הדרישה להיות פחות מאסיבי

אז חברים...צאו מהסרט של מאסה שווה לכווווווווווווווווווווווולם! זה לא ככה במבחן המציאות

semo2011
30-01-11, 12:26
צודק

הבחור היה בעל מאסה טובה מאוד פרופורציות מטורפות אסטטיקה מצוינת ושמר על תנודות שומן בין ה11-13% לאורך כל השנה

יום אחד ראיתי אותו מתאמן כמו ליצן ולא הבנתי...חשבתי ששוב אחד המאמנים אצלנו בילבל לו את השכל-עכשיו...אני יודע שהבחור לא מחפש לגדול יותר ממה שהוא [בגלל העבודה לא בגלל רצון אישי נטו]
בקיצור..התעלמתי ממה שהוא עשה ואז ראיתי שהוא מייעץ עם מתאמן ועוד מאמן על שטויות של הפחתת משקל והם כמובן הפנו את השאלה אלי
שאלתי אותו מה העניין ולמה הוא רוצה ואני נשבע שהבנאדם נחנק קלות כשהוא אמר שהסוכן שלו דורש ממנו לרדת במשקל....אני כמובן לא הבנתי כי הבנאדם באותה תקופה היה על 12% מתחת לזה כבר לא נראה טוב בצילומים והוא אמר לי:
יאיר אתה לא מבין....הם רוצים שארד במאסת שריר...לא קיבלתי כמה עבודות חשובות בגלל שאני מאסיבי מידי
חברים הבחור לא סוסון על מאסיבי הוא באמת ברמת הפיטנס שכידוע לכם לא מצטיינת במאסיביות גבוהה
הוא באמת נראה כמו המטרה של כל בנאדם על חוף הים! ופשוט מאוד קמפיינים נפלו לו בגלל הדרישה להיות פחות מאסיבי

אז חברים...צאו מהסרט של מאסה שווה לכווווווווווווווווווווווולם! זה לא ככה במבחן המציאות

הגיוני ומשכנע מאוד..

Shauder
30-01-11, 15:21
אייכסס איזה רגליים הוא כנראה היה שחיף שעלה איזה 2 קילו והפסיק

במצב שלך לא הייתי פותח תפה

!Demon!
30-01-11, 18:19
צודק

זה בזיון תכלס שזה הגוףשיענו שואפם אליו , לדעתי מישהו עם יד 40 על 10-9 אחוז שומן זה כבר אחלה גוף! ככה לפחות צריכים להיראות דוגמנים
לא מבין מה יפה ביד 34 על אותם 10 אחוזים שומן , רק הקוביות?

Alon332
30-01-11, 19:47
זה בזיון תכלס שזה הגוףשיענו שואפם אליו , לדעתי מישהו עם יד 40 על 10-9 אחוז שומן זה כבר אחלה גוף! ככה לפחות צריכים להיראות דוגמנים
לא מבין מה יפה ביד 34 על אותם 10 אחוזים שומן , רק הקוביות?

גם אני חושב שזה בזיון שלאנשים יש סטנדרטים שונים משלי.

!Demon!
30-01-11, 19:50
גם אני חושב שזה בזיון שלאנשים יש סטנדרטים שונים משלי.
מה זה עקיצה כאילו???

ladybug
30-01-11, 20:37
חחחחחח, ודימון מה זה 40 אחי אנחנו לא מתעסקים פה פחות מ45 p:

!Demon!
30-01-11, 20:41
חחחחחח, ודימון מה זה 40 אחי אנחנו לא מתעסקים פה פחות מ45 p:

חחח באתי לרשום שהשאיפה שלי ליותר אבל ויתרתי :)
האחוז שומן אבל נחמד נקווה הקיץ הזה אני יחזירלי תחיטובשלי מגיל 17-18 אבל 30 קילו שריר יותר :)

ladybug
30-01-11, 20:52
יאלה אחי עד הקיץ אני ואתה מסיימים מילה ^^

ziong
30-01-11, 21:03
במצב שלך לא הייתי פותח תפה

אתה באמת צודק
אבל אני לא שואף לגוף כזה ובאמת באמת שהייתי מעדיף ורוצה לראות אנשים יותר מאסיבים על חבילת התחתונים שאני קונה .

dingo
03-02-11, 18:08
צודק

יש מצב אתה מדבר על בר ר******?אני מתכוון לשם של הדוגמן