PDA

צפה בגרסא המלאה : שאלה - חומצת אמינו ...

gildelouya1
30-01-11, 16:47
אני משתמש באמינו 1500 ,
ורציתי לדעת מה ההשפעה של זה בדיוק ,אני יודע בכלליות
רציתי לדעת עם מישהו יכוןל לפרט לי ועד כמה זה באמת מועיל..

תודה לעוזרים

גל ציון-פור
30-01-11, 18:25
אם אתה אוכל מספיק חלבון ליום, או משתמש באבקת חלבון לפני/לאחר אימון,
אין כל תועלת בשימוש בחומצות אמינו.
יש לך מספיק מהם בתזונה היומית שלך.
בברכה
גל

gildelouya1
30-01-11, 20:01
אני משתמש באבקה ,אבל זה לא משנה אני מקבל את זה בחינם כל חודש ..
אבל זזה גם מאושש אותך יותר מהר אחרי אימון לא ?
וגם למשל בחיטוב זה גורם לפירוק מינימלי של השרירי עם אני לא טועה ..
זה מתוך מאמר שמראה על הסגולותשל החומצות האמניות
מתיונין (Methionine)כשמתיונין מתפרקת בגוף, היא משתמשת בשומן. מה שהופך אותה מקובלת במיוחד אצל הבאדי-בילדרים. חוץ מזה, היא מעלה גם את הורמון הטסטוסטרון, חשובה לתהליך העיכול, לזיכרון, ועוזרת לטיפול בדיכאון. מקורות טובים למתיונין הם בשר, דגים, ביצים, יוגורט, עדשים, בצל ושום.
איזולויסון (Isoleucine)חומצת אמינו שחשובה במיוחד להתאוששות של הגוף אחרי אימונים. חוץ מזה, היא גם עוזרת לווסת את רמות הסוכר בדם, ליצר המוגלובין, הורמון גדילה, ואחראית על הקרשות דם טובה. היא נמצאת בעוף, דגים, שקדים, קשיו, ביצים, כבד ועדשים
וזה רק חלק מהחומצות האמניות שנמצאות בכדורים

yonivais
30-01-11, 22:06
בדיוק כמו שגל אמר, אם התזונה היומית שלך מאוזנת ואתה מצליח לאכול את כמות החלבון המומלצת- אין תועלת באמינו, ואם כן זה יהיה משהו נורא מזערי.

גל ציון-פור
31-01-11, 13:11
מתיונין- נמצאת בשפע בכל הדגנים שאתה אוכל (לחם מחיטה מלאה/פסטה/אורז/שיבולת שועל וכד'), וגם באבקת החלבון שלך. דווקא בקטניות (עדשים למשל) אין כמעט מתיונין. אז שים לב איזה מאמרים אתה קורא...
איזולאוצין - אחת משלושת הbcaa. נמצאת בכל מוצרי החלב,הבשר והדגים שאתה יכול לחשבו עליהם, ובמינון גבוה גם באבקת החלבון שלך.

תעשה ניסוי, תהפוך את אבקת החלבון שלך ותקרא את הכיתוב באנגלית. אם יש לך אבקה מחברה איכותית, פירוט חומצות האמינו יופיע שם.
עכשיו תקרא את פירוט חומצות האמינו בתוסף שלך (אמינו 1500). תגלה שהפירוט די דומה...

בברכה
גל

gildelouya1
31-01-11, 15:33
http://www.dryang.co.il/Magazine/ArticleSingle.aspx?artID=528
זה האתר שממנו להעתקתי ..
ועל הקופסא כתוב כמעט אתה כל החומצות שמראים באתר הזה חוץ מאחת נראה לי ,אפילו יש יותר באמיניו שלי ממה שכתוב כאן ..
קיצר לא משנה לי גם עם זאת עזרה מזערית אני מקבל בחינם :D