PDA

צפה בגרסא המלאה : דיון|מספר אימונים בשבוע

ugs
30-01-11, 18:41
מהסתכלות וסקירה של הפורום כל אחד יכול להבין שבעלי הותק והידע פה ממליצים על 3 אימונים.
השאלה שלי נובעת מתוך מחשבה שבאמת אותם חבר'ה מנוסים הם לרוב סטודנטים או אנשים עובדים וממילא אין להם זמן להכניס יותר מ3 אימונים בשבוע.

ואני שואל בתור תלמיד תיכון עם עודף זמן, האם באמת אין שום יתרון להוסיף אימונים ?
או לפחות אימון אירובי, כי בתור אחד שרוצה לתת את המקסימום ויש לו גם את הזמן לזה מבאס לתת 3 שעות בשבוע , ובמיוחד קשה להחזיק ככה עם התזונה.

ואני באמת שואל אם זה לא מעצם כך שלמרבית האנשים פשוט אין זמן או שזה פשוט המצב האידאלי להתפתחות,כי אני רואה המון מתחרי ספורט, בגילי,לא מקצוענים כמו פוטבול,קייקים, אגרוף, התעמלות שמתאמנים 12 שעות בשבוע ומגיעים לתוצאות מעולות מבחינת פיתוח גוף.
אז אולי כן אפשר וכדאי לתת קצת יותר.

ואני רק פותח פה דיון או יותר שואל שאלה, זאת לא טענה.

SmokingSnake
30-01-11, 19:13
אין טעם לעבוד יותר מ4 פעמים בחדר כושר ברמה שלך, תפנים שאתה לא מתחזק באימון עצמו, לרוב מתחזקים במנוחה בבית, כשמתאוששים והשריר בונה את עצמו.
גם אם אתה לא עושה כלום כל השבוע ויכול להתאמן כל הזמן, אין סיבה שתתאמן באימוני כוח יותר מ3 פעמים

כל בנאדם שיש לו תוצאות מדהימות בתחילת הדרך עם 6 אימונים בשבוע יכל להגיע לתוצאות גבוהות יותר עם תכנית נורמלית, נקודה

אם בא לך, תעשה אירובי כל יום, אבל בהתאם למטרות ושלא יפגע באימוני הכוח

!Demon!
30-01-11, 19:16
תלוי מאוד בתוכנית שאתה עושה , בעיקרון 3-4 יהיה לך הכי טוב אבל שוב תלוי בתוכנית

ugs
01-02-11, 15:24
אין טעם לעבוד יותר מ4 פעמים בחדר כושר ברמה שלך, תפנים שאתה לא מתחזק באימון עצמו, לרוב מתחזקים במנוחה בבית, כשמתאוששים והשריר בונה את עצמו.
גם אם אתה לא עושה כלום כל השבוע ויכול להתאמן כל הזמן, אין סיבה שתתאמן באימוני כוח יותר מ3 פעמים

כל בנאדם שיש לו תוצאות מדהימות בתחילת הדרך עם 6 אימונים בשבוע יכל להגיע לתוצאות גבוהות יותר עם תכנית נורמלית, נקודה

אם בא לך, תעשה אירובי כל יום, אבל בהתאם למטרות ושלא יפגע באימוני הכוח

כן צודק זה פשוט משהו שצריך להפנים, והייתי חייב לקבל חיזוק, כי זה לא באמת שאני יושב בבית ומאונן, גם אני מכניס בקושי את השלושה אימונים האלה, אבל הייתי חייב חיזוקים , כי זה באמת נשמע מוזר שבןאדם שיבוא וירצה להשקיע את כל מה שיש לו אין לו את האופציה לזה כי גם ככה לא יעזרו לו יותר מ3 אימונים.

וריצה גם אם תיקח בחשבון שזה לא פוגע לך בהתאוששות באופן כללי, זה בטוח פוגע ביכולת לעלות משקלים בסקוואט, ככה שזה ממש לא עניין של תזונה, זה עניין של מבנה אימונים נכון. להכניס עוד קלוריות זה החלק הכיף והקל.

SmokingSnake
02-02-11, 17:37
ההתחזקות של הבנאדם זה בבית כשהוא אוכל ומתאושש, ולא במכון כשהוא עובד 6 פעמים במקום 4... לפחות לא בהתחלה
כל תכנית כוח של יותר מ4 פעמים בשבוע לא מתאימה לך אלא אם כן אתה שוקל 15 קילו מעל הגובה שלך ועל 11% שומן(נגיד 1.80, שוקל 95)
ריצה מן הסתם, כתבתי, צריך לתכנן כמו שצריך בלי לפגוע בתכנית כוח

יש הרבה אנשים חזקים שרצים הרבה יותר משעה אירובי או אימון ספרינטים אחד בשבוע יחד עם 3 אימוני כוח בשבוע לפחות(כל שחקן פוטבול נורמלי?) ככה שכל אחד יכול אם באמת רוצה ומוכן לעשות מה שצריך

נדב32
01-03-11, 06:20
אני מתאמן 5 פעמים בשבוע
כאשר ביום שלישי- אני מתאמן רק בטן בלבד
שישי שבת לא מתאמן כלל
בנוסף לשזה 3 פעמים בשבוע עושה הליכה מהירה של שעה בחוץ
אני מתפתח יפה מאוד- עובד כל יום על תרגילים אחרים.
וכן ניתן להתאמן כל יום ולהתפתח יפה מאוד בתנאי שעובדים נכון.
לראייה תראה גם איך נראיים מתעמלים מקצוענים בהתעמלות קרקע- כל אחד נראה סוס לא קטן, ותאמין לי שהם מתאמנים יום יום קשה ואימוני כח.