PDA

צפה בגרסא המלאה : הגיע הזמן לעשות מאסה - ss

eatinpie
02-02-11, 23:29
אז אחריי שלושה חודשים בחדר הכושר הגיע הזמן לעלות הילוך ולעלות מאסה :diractor:

היום התחלתי SS.
לקחתי מעט אחורה את המשקלים מעט אחורה, מעיין ריסט שייקח לי שבוע שבוע וחצי לחזור למשקלים הקודמים שלי :sbb3:

2.2.11
אימון A
סקוואט 80 קילו
בנץ' 60 קילו
דדליפט 80 קילו

נראה לאן הדרך הזו מובילה :11:

SmokingSnake
02-02-11, 23:54
לדחוף את עצמך כמה שיותר, אתה תוך 4 חודשים יכול להיות הבנאדם הכי חזק בחדר כושר שלך ולהרים משקלים שקשה לבילדרים לגלגל על הרצפה

בהצלחה

הספגטי
03-02-11, 00:04
תעלה סירטונים כל אימון.
זה הדבר הכי טוב שאתה יכול לעשות.

eatinpie
04-02-11, 14:49
עכשיו חזרתי מהאימון השני

סקוואט: 88.4 קילו
פרס: 35 התחלתי בקטנה
מתח: 6, 5, 3

המתח ממש הורג אותי, לפני ארבעה חודשים יכלתי לעשות 2... אבל עדיין העלייה ממש איטית.
וגם ניסיתי לתת אחיזה נמוכה יותר ועשיתי את כל הסטים איתה אבל אני יודע שהגב שלי היה עקום לאללה ופשוט לא הלך. סיימתי את האימון עם כאבים בגב.
אין לי תמונה או צילום (שכחתי את הפלאפון בבית) אבל החזקתי אותו בין שריר הכתף לבין הטרפז.

בכל מקרה, לא יודע... המאמן גם ראה אותו ואמר שהאחיזה נמוכה מדי. נראה לי אני אחזור לאחיזה הקודמת שלי.

Cuba
04-02-11, 16:19
בהצלחה אחי
תעלה סרטונים של הסקואט והדדליפט בעיקר

תעשה מתח כמה שאתה יכול ברגע שתגיע ל15 חזרות בסט הראשון תוסיף משקל ותעשה 3x5

הספגטי
04-02-11, 16:22
מה זה אחיזה נמוכה?

eatinpie
04-02-11, 16:39
בהצלחה אחי
תעלה סרטונים של הסקואט והדדליפט בעיקר

תעשה מתח כמה שאתה יכול ברגע שתגיע ל15 חזרות בסט הראשון תוסיף משקל ותעשה 3x5

זה נראה לי כל כך לא הגיוני עכשיו. מה באמת קצב ההתקדמות?
בהתחלה הייתי עולה חזרה כל אימון.
עכשיו אני תקוע על 6 כבר הרבה זמן (הייתי עושה abc ומפעיל הרבה עומס), למרות שמתח היה התרגיל הראשון שלי באימון גב

מה זה אחיזה נמוכה?

אין לי תמונה או משהו אז הכי טוב שאני יכול להסביר את זה - בין שריר הכתף לטרפז, אבל לא על עצם הכתף. לא לואו בר בכל מקרה.
רק כשאחזתי אותו התעוות לי כל הגב. כמו הסרטון של התלמידים של ריפ - יש שם מישהו שעומד עם הראש והחזה נטויים קדימה. ככה הרגשתי.
בכל מקרה אני לא חוזר על החוויה הזו

SmokingSnake
04-02-11, 17:32
זה נראה לי כל כך לא הגיוני עכשיו. מה באמת קצב ההתקדמות?
בהתחלה הייתי עולה חזרה כל אימון.
עכשיו אני תקוע על 6 כבר הרבה זמן (הייתי עושה abc ומפעיל הרבה עומס), למרות שמתח היה התרגיל הראשון שלי באימון גב

אין לי תמונה או משהו אז הכי טוב שאני יכול להסביר את זה - בין שריר הכתף לטרפז, אבל לא על עצם הכתף. לא לואו בר בכל מקרה.
רק כשאחזתי אותו התעוות לי כל הגב. כמו הסרטון של התלמידים של ריפ - יש שם מישהו שעומד עם הראש והחזה נטויים קדימה. ככה הרגשתי.
בכל מקרה אני לא חוזר על החוויה הזו

בss, במידה ואתה עושה את התכנית כמו שצריך, אין סיכוי שתעבור את ה10 חזרות אקרוס, ואם אתה בחור גדול, סיכוי טוב שתישאר על 6 חזרות, אתה עולה משהו כמו 15-20 קילו במשקל גוף, והמתח בכלל לא אמור להיות בתכנית כתרגיל מרכזי(במקור יש פאוורקלין וBOR)

eatinpie
04-02-11, 20:32
כן, אבל אני רוצה לעבוד על המתח והבנתי שאפשר לעשות אותו במקום bor או pc.
האם זה נכון? יש לכך חסרונות מסויימים?

מתח לא עובד על אותם שרירים?

Cuba
04-02-11, 20:37
בss, במידה ואתה עושה את התכנית כמו שצריך, אין סיכוי שתעבור את ה10 חזרות אקרוס, ואם אתה בחור גדול, סיכוי טוב שתישאר על 6 חזרות, אתה עולה משהו כמו 15-20 קילו במשקל גוף, והמתח בכלל לא אמור להיות בתכנית כתרגיל מרכזי(במקור יש פאוורקלין וbor)

אני עושה מתח +8 קילו עלי 3x5 אני בטוח שאני עובר ת10 חזרות אקרוס על משקל גוף
אני עשיתי את המתח בתור תרגיל מרכזי(בגלל שאני לא סובל בור) והתוכנית עבדה עלי יופי וצברתי יופי של מאסה

SmokingSnake
04-02-11, 21:20
אין חסרונות, מתח פשוט לא היה תרגיל מרכזי בתכנית המקורית
אם אתה מתרגל אותו כתרגיל מרכזי, אתה יכול להגיע לתוצאות יפות, אני בקושי עשיתי מתח כי אחרי 5 סטים של פאוורקלין או סט של דדליפט, אתה מרגיש כאילו התנגשה בך משאית(הפאוורקלין יותר גרוע)

eatinpie
06-02-11, 19:47
אימון שלישי:

משקל 91.5

סקוואט 95 קילו 3x5
בנץ' 65 קילו 3x5
דדליפט 100 קילו 2x5

בדדליפט קפצתי ב20 קילו כי אמרו לי שהמוט שוקל 10 (במקור חשבתי שהוא שוקל 20), ובסוף האימון ביררתי את זה עם המאמן ומסתבר שהוא אכן שוקל 20 קילו. מה גם ששכחתי שדדליפט עושים רק סט אחד אז נתתי שניים.

eatinpie
06-02-11, 19:49
סקוואט

y_0fQQfINRI

דדליפט
90 קילו
K1D3jnUMdqw

100 קילו
M5y7Wzz8DJE

100 קילו
-SltU0zXZno

godam
06-02-11, 20:25
הסירטונים לא עובדים

eatinpie
06-02-11, 20:32
נעשה את זה שוב...
סקוואט 95
http://www.youtube.com/user/shizwizlouiz?feature=mhum#p/u/5/y_0fQQfINRI

דדליפט 90
http://www.youtube.com/user/shizwizlouiz?feature=mhum#p/u/2/K1D3jnUMdqw
ניסיון לקשר וידיאו ישיר
http://www.youtube.com/user/shizwizlouiz?feature=mhum#p/u/5/y_0fQQfINRI

דדליפט 100
http://www.youtube.com/user/shizwizlouiz?feature=mhum#p/u/1/M5y7Wzz8DJE

דדליפט 100
http://www.youtube.com/user/shizwizlouiz?feature=mhum#p/u/0/-SltU0zXZno

איך אני מקשר סרטונים של יוטויב?

godam
06-02-11, 21:17
הסברתי לךךךךךךךך באשכול

הסט אפ שלך ההתחלה העמידה לא טובה אתה מזכיר לי את השותף שלי עושה סקוואט ככה באדישות!!!!!!!

תקשיב תזקוף חזה או שפשוט תעמוד וקח נשימה גדולה זה ישמור על הגב

הדדליפט לא טוב אתה מושך עם היידים לפי הזווית שאני רואה תחשוב שתדחוף עם הרגליים את הרצפה

Cuba
06-02-11, 21:20
אימון שלישי:

משקל 91.5

סקוואט 95 קילו 3x5
בנץ' 65 קילו 3x5
דדליפט 100 קילו 2x5

בדדליפט קפצתי ב20 קילו כי אמרו לי שהמוט שוקל 10 (במקור חשבתי שהוא שוקל 20), ובסוף האימון ביררתי את זה עם המאמן ומסתבר שהוא אכן שוקל 20 קילו. מה גם ששכחתי שדדליפט עושים רק סט אחד אז נתתי שניים.

להבא תזכור שדדליפט עושים סט אחד בלבד

הספגטי‏
07-02-11, 00:37
בדדליפט עושים סט אחד 1x5.
הדדליפט שאתה עושה בסירטון הוא יותר sldl
התחת גבוה מדי
הוא צריך להיות נמוך מהחזה.

eatinpie
07-02-11, 01:36
תודה!
דווקא חשבתי שהתחת אמור להיות גבוה.

subzero1122
07-02-11, 02:42
תיקנתי לך תלינקים

כשאתה עושה קישור ליוטיוב אתה שם את הלינק אבל מוחק כל מה שכתוב מלפני ה "="

eatinpie
07-02-11, 11:27
תיקנתי לך תלינקים

כשאתה עושה קישור ליוטיוב אתה שם את הלינק אבל מוחק כל מה שכתוב מלפני ה "="

אחלה, תודה.

eatinpie
08-02-11, 23:28
אימון רביעי:
האולסטאר שלי סוף סוף הגיעו בדואר. אז האימון היה אחלה, מה שכן הצליח לי ממש סבבה עם הסקוואט התחתון הפעם, אני רוצה שתראו שהוא אחלה.

סקוואט 102.5
פרס 40
מתח 6, 5, 4

במתח קרעתי את עצמי, עשיתי את את החזרות ואחרי זה חיכיתי חצי דקה ועשיתי עוד חזרה וחצי, ואז שוב, עד שלא יכלתי לעלות חצי אפילו.
יש רעיונות לשיפור מתח? אולי מתח בימים שאינם ימי אימון?

SmokingSnake
08-02-11, 23:31
אתה עושה מתח סופינציה נכון?(ידיים הפוכות)

אנדרוליזם
08-02-11, 23:31
אל תעשה שום דבר כזה בימי מנוחה כמובן.
כשיש מתח עושים 3 סטים של מקסימום פשוט (בסופינציה)

אגב מאיפה הזמנת את האולסטאר?

eatinpie
08-02-11, 23:36
חימום סקוואט
h3bb6A63dk4

חימום:
KM1xY5NhIEE

משקלי עבודה 102.5
סט 1:
xUEx8RaTamE

סט 2:
AOMMOdSr3mk

סט 3:
stV56J0Dfes

SmokingSnake
08-02-11, 23:38
יש אנשים שעושים מתח בימי מנוחה, אבל זה ממש לא בתחילת התכנית, וממש לא אם אתה עושה מתח כתרגיל מרכזי בתכנית...

פשוט תמשיך לעבוד חזק, אתה אמור לעלות בעוד 3-4 חזרות אקרוס(במקביל מן הסתם אתה גם עולה במשקל גוף, בגלל זה אתה לא תעלה בצורה דרסטית במתח... בן אדם ממוצע עולה 20-15 קילו במשקל גוף בss...)

עריכה-
סקוואט:
אני בטוח שהמשקל רובו בחלק הקדמי של הרגל, צריך ללמוד לשבת אחורה ולהשאיר את המשקל של המוט על כף הרגל, ואז הסקוואט יתאזן ותוכל גם לשבור בקלות(ראיתי את הסרטון של הסט השני)

eatinpie
08-02-11, 23:40
את המתח אני עושה רגיל (גב כף היד פונה אליי)
מתח בסוספנציה אני עושה בימי אימון של A כתרגיל נוסף ליד קדמית.

את האולסטאר הזמנתי ב118 שקל כולל משלוח מהאתר של ספורט דיפו:
http://www.sportdepot.co.il/index.html#products/190,%D7%9E%D7%91%D7%A6%D7%A2%D7%99%D7%9D,231,%D7%A 0%D7%A2%D7%9C%D7%99%D7%99%D7%9D,,,2,,,.html

החסרון הוא שהצבע היחיד שניתן להזמין במחיר כזה הוא חום. לי זה לא מפריע

SmokingSnake
08-02-11, 23:42
תעשה מתח בסופינציה מעכשיו תמיד, ותתקדם כמה שאתה יכול עם התרגיל הזה

ד"א, מחיר תענוג, נראה לי אני גם מזמין זוג חדש בצבע חום :)

eatinpie
08-02-11, 23:47
חשבתי שכל העניין הוא לעבוד על הגב. במקום bor לעשות מתח רגיל.
גם באימון b לעשות מתח בסוספנציה? יש עבודה על הגב?
אם אני עדיין רוצה להכניס מתח רגיל יש אפשרות לעשות את זה בתוכנית?

SmokingSnake
08-02-11, 23:51
יש אותה עבודה בסופינציה ובפרונציה לגב, ההבדל היחיד הוא שאתה יכול לייצר הרבה יותר כוח בסופינציה(=יותר יעיל+מעורבות גדולה יותר של הבייספס) והפלג גוף עליון שלך יתפתח הרבה יותר טוב- זה התרגיל שעובדים עליו, כל מי שרושם "מתח" מתכוון למתח סופינציה

עד שלא תעשה 13 חזרות למשקל גוף בסופינציה, אין לך מה לחשוב על פרונציה, אין טעם

אנדרוליזם
08-02-11, 23:53
אחי הסקוואט לא כ"כ טוב, המשקל צריך להיות יותר על העקבים..
לא רואים אבל באיזה רוחב אתה עומד בערך?

eatinpie
08-02-11, 23:54
גם שם אני לא מפגיז בכלל... 7 חזרות...

הבנתי - אז באימון b לעשות סוספנציה.
לעשות סוספנציה גם באימון a כתרגיל עזר?

לאחר שאעלה ל13 (נראה כאילו אני לא אגיע לזה אף פעם) אוכל לעבור לפרונציה באימוני b ולסוספנציה בa?

ד"א נחש - איך הסקוואטים?
לא הרגשתי כאבים בגב התחתון. למעשה הרגשתי נהדר!

ואני יכול להגיד שעד עכשיו הבעיה היחידה שלי עם ss היא שצריך ימי מנוחה..

eatinpie
08-02-11, 23:57
אני מבין על מה אתה מדבר.
הרגל שלי מתנדנדת בסט החימום. אני גם מרגיש שהמשקל עובר לאמצע הרגל.

ניסיתי להרים את אצבעות הרגליים.
מה עוד ניתן לעשות? להתיישב יותר אחורה?

יש עוד בעיות חוץ מזו?

אני עומד ברוחב הכתפיים, אולי מעט יותר.

אנדרוליזם
08-02-11, 23:58
בגלל זה אני שואל באיזה רוחב אתה עומד?

eatinpie
09-02-11, 00:03
ברוחב הכתפיים, אולי מעט יותר

SmokingSnake
09-02-11, 00:05
רשמתי תגובה למעלה בעריכה של הפוסט ישר אחרי הסרטונים
ראיתי את הסט השני, לא רואים את הכף רגל, אם היה אפשר אני משוכנע שהייתי רואה את העקב מתרומם טיפה

אתה צריך ללמוד לשבת אחורה, ממש לשבת עם התחת אחורה, ולשים משקל על העקבים(ברגע שעושים את זה, המשקל מתחלק בצורה שווה לאורך כל כף הרגל)
ברגע שתלמד לעשות את זה תהיה הרבה יותר יציב וחזק בתחתית, וגם לא תהיה לך בעיה לשבור מקביל

קפטן שלד
09-02-11, 00:06
בסקוואט הברכיים שלך גולשות ואתה לא מגיע לעומק, חסר לך כמה ס"מ

eatinpie
09-02-11, 00:09
תודה רבה.

אנדרוליזם
09-02-11, 00:09
כן, בעיית העומק בגלל שהבירכיים זזות יותר מדי
תוציא אותן בתחילת התנועה וכל השאר להתיישב בשביל שתשתנה הזווית ותגיע לעומק מתאים.

eatinpie
10-02-11, 20:55
אימון 5

היה אימון נוראי. היה לי מבחן היום וכל הלילה לא ישנתי, אני סובל מחרדת בחינות מטורפת. קמתי, ניגשתי, הלכתי לישון לשעתיים אבל עדיין הרגשתי מעופף משהו.

סקוואט (המטרה הייתה 110 קילו) הקפדתי לנסות להשאיר את המשקל על העקבים, זה עבד ברוב החזרות.
100 קילו (חימום)
-nyTc-Rf2kY

ניסיון ל110 קילו כשל בשישי. למעשה רק עכשיו שמתי לב שעשיתי 6 חזרות, איזה באסה יא אללה! אני רואה שלא שברתי בחמישית ואולי בשלישית. אני לא מאמין אבל שהצלחתי. מאוד איבדתי בטחון בגלל זה.
3qVy7grMqMo

בגלל שהייתי בטוח שנכשלתי הורדתי משקל ואז עשיתי רבעים והמוט התחיל להחליק לי, בקיצור לא הלך!
אבל אני רוצה לדעת אם שיפרתי את הטכניקה -

עשיתי סרטו כדי לראות אם אני מתיישב אחורה ושולח ברכיים טוב:
60 קילו
q-PQHk4oDcg

בנץ' 70 קילו

ודדליפט 115 קילו
ivqsyN7ivNY

אנדרוליזם
10-02-11, 21:09
בסט עם הכשל של הסקוואט יש חזרות ממש גבוהות, אל תרד אליהן.
לדעתי תרחיב קצת את העמידה זה יעזור לך להתיישב על העקבים.

בדדליפט תקפיד להתחיל למשוך אחרי שהתכווצת מספיק.
ושים לב שכל פעם האגן יהיה יותר נמוך מהחזה (כמובן שהוא צריך להיות גבוה, אבל לא מעל)

אחלה ל1ג פתחת כאן :)
בהצלחה בהמשך.

קפטן שלד
10-02-11, 23:31
חבוב הברכיים שך ממש ממש גולשות, זה מפריע לך. תשאר על העקבים ותשלח ברכיים קדימה ולצדדים.
על הדדליפט אני לא יכול לתת לך פידבק כי הצילום לא טוב, לא רואים את כל הגוף.

eatinpie
12-02-11, 15:31
אני ממש מנסה לקלוט את מה שאתם אוומרים ולפרש את זה לתנועה במכון.יחד עם זאת אני בטוח שלא קלטתי ולא יישמתי הכל. בבקשה תמשיכו.

אימון 6:
סקוואט
1x5x106.6
2x5x109.1
JjhlRqY8rGQ
8LxYHOeppdw
0YFcuhc9Ik8

פרס
3X5X47.6

MLYKfMUvh5Y
31y05GjC2yY

מתח בסוספנציה
7,6,5...
במכונה על 50 קילו 2X10 בדגש על אקנצטרי בסט הראשון
ואז עוד כמה שהצלחתי בזוגות ובודדים בין תרגילי הבטן

בעיות שהתעוררו:
בסקוואט בעליות בחלק מהחזרות הברכיים שלי נפלו פנימה, בעיקר בסט האחרון נראה לי.
וגם ניסיתי כמה שיותר להשאיר את המשקל על העקבים. נראה לי שלמרות שלא תיקנתי לגמרי היה שיפור.

מנסה לשפר את המתח אבל לא הולך ממש, למרות שזאת הפעם הראשונה שאני עושה בסוספנציה אחרי מנוחה (קודם הייתי עושה סוספנציה באימון A ופרונציה באימון B ככה שלא הייתה מנוחה לשרירים כנראה). אני מקווה שאני אצליח לעלות מאימון לאימון.

eatinpie
12-02-11, 15:42
בסט השלישי של הסקוואט האקשן מתחיל ב 00:55

SmokingSnake
12-02-11, 15:58
שמע, הסקוואט שלך ממש ממש גבוה, אתה לא קרוב לשבור מקביל

קח את עצמך ותגיע לסקוואט ששובר בלי מוט, תישאר בתחתית 8-10 שניות, ותחזור על זה לפחות 5 פעמים... תבחין טוב טוב מה המנח של הרגליים שלך, מה הפיסוק וכו' ותנסה לשחזר אותו שוב פעם בעבודה

אתה מוזמן לראות סרטונים ישנים יותר של חלקנו ואת הפוסט של השלד על הסקוואט כדי להבין מה זה סקוואט שובר ועל מה יש להקפיד

eatinpie
12-02-11, 16:17
נראה לי שאימון הבא אני מוריד משקל ומנסה לשפר טכניקה.
להתיישב אחורה, להשאיר משקל על העקבים ולרדת עמוק יותר.

עוד דגשים מומלצים?

SmokingSnake
12-02-11, 16:18
לקרוא את הספר של ריפטו וזהו

subzero1122
12-02-11, 16:19
לקרוא תספר, זה לא נראה שקראת.

eatinpie
12-02-11, 16:27
קראתי, את החלק של הסקוואט לפחות.
האנגלית שלי נהדרת ואני קורא באנגלית ברגיל. פשוט כל התיאורים של מה קורה שריר/גיד/עצם ממש שיעממו אותי ולא יכלתי לקרוא ברצוף.
הוצאתי מהספר כמה דברים, אבל אני בהחלט מרגיש שלא מיציתי.

יחד עם זאת אין בכוונתי לקרוא אותו עכשיו, לא מעקשנות, פשוט מחוסר זמן וכח, אני בתקופת מבחנים אז יש לי דברים אחרים לקרוא עכשיו.

subzero1122
12-02-11, 17:00
אז תחזור לתכנית כשתגמור תמבחנים..

אנדרוליזם
12-02-11, 21:17
סאב0 לכלכת
זה לא כזה נורא

אתה יכול לראות את הdvd בינתיים זה אמור להספיק.
בסקוואט תרד יותר, חסר לך עומק

אנדרוליזם
12-02-11, 21:18
בפרס אתה לא מכניס מרפקים
http://www.youtube.com/watch?v=GJFjYyA40ss

IdaNP
12-02-11, 21:45
בסקוואט חסרים לך כמה סנטימטרים כדי לשבור מקביל, תרד טיפה יותר. נסה גם להשתמש יותר בהיפ דרייב, יכול להיות שאתה לא מסתכל למטה ו\או לא מנסה לחשוב על להרים את התחת בסט?

Cuba
12-02-11, 22:53
בפרס אתה צריך שהמרפקים יעברו תמוט
קח אוויר בתחילת הסט תשאיר את האוויר בפנים כמה שאתה מסוגל
אני עושה 3 חזרות משאיר תמוט למעלה מוציא אוויר מכניס אוויר שוב ועושה 2 חזרות
ותיהיה יותר מקווץ

godam
12-02-11, 23:31
בעיקרון אמורים לקחת נשימה לפני הדחיקה ולמעלה נשימה מהירה ככה אתה מקבל באונס אפקט בחזרה השנייה ואחרי החזרה השניה לנשום רק כשהמוט למעלה

LiON
13-02-11, 01:11
תוריד יותר לאט את המוט בפרס

eatinpie
13-02-11, 12:34
תודה רבה!
כיף לקבל ביקורת בונה.
שוב, אנסה ליישם כמה שיותר

eatinpie
13-02-11, 22:30
בסקוואט חסרים לך כמה סנטימטרים כדי לשבור מקביל, תרד טיפה יותר. נסה גם להשתמש יותר בהיפ דרייב, יכול להיות שאתה לא מסתכל למטה ו\או לא מנסה לחשוב על להרים את התחת בסט?

לא, אני חושב על לדחוף את הרגליים למטה. אם אני מנסה לחשוב על להרים את התחת אני מפחד מלאבד את הזווית בגב. אנסה את זה מחר, ביחד עם עומק מתאים.

IdaNP
14-02-11, 00:35
לא, אני חושב על לדחוף את הרגליים למטה. אם אני מנסה לחשוב על להרים את התחת אני מפחד מלאבד את הזווית בגב. אנסה את זה מחר, ביחד עם עומק מתאים.
אוקיי, תקרא את הספר. אני זוכר שיש שם חלק ספציפי שבו ריפטו אומר שסקוואט הוא ממש לא לחיצת רגליים, ובשום פנים ואופן אתה לא צריך לחשוב על ללחוץ את הרצפה עם הרגליים.
בכל מקרה, משהו שמאוד עוזר לסקוואט זה לחשוב על זה שהתחת אחראי על כל התנועה. עם התחת תתיישב אחורה ואת התחת תרים למעלה כדי לסיים את התנועה. כשהתחלתי לחשוב על זה, זה הרבה יותר עזר לי מאשר דפק לי את הזווית בגב - היה לי gm ולפעמים שמטתי את החזה, וזה הפסיק

eatinpie
14-02-11, 16:01
אימון 7:
סקוואט - ירדתי ל3 סטים ל100 בשביל לשפר טכניקה.
אני שם לב שכמה שהמשקל עולה ככה גם עולים העקבים. במשקלים נמוכים אין לי בעיה לשים משקל על העקבים. מה גם שקל ליישם היפ דרייב במשקלים נמוכים, אבל החל מ80 קילו זה נורא קשה. חוץ מזה שמתי לב שככל שהשרירים מתעייפים יותר יותר קשה לי לרדת, נתתי בסוף האימון עוד ניסיון עם מוט ריק והיה לי קשה לשבור מגביל.

זה עניין של לשפר טכניקה או שיש עוד משהו?
כמה חבל שאף אחד לא יכול לעשות איתי אימון אחד על אחד ולתקן כבר את כל הפאקים האלו.

v40hswM5F4U
11CqCay_AeU

בנץ 75 קילו
התחיל להיות מאוד קשה

דדליפט 125 קילו
שוב - נורא קשה, וגם הגב שלי היה עקום נורא.

גיוון זה שם המשחק.
14-02-11, 16:09
הסקוואט ניראה יותר טוב, מלא גם.

לגבי הבנץ' פרס, כדאי שתצלם לראות שאתה מספיק מכווץ (מקשית את הגב נכון)

SmokingSnake
14-02-11, 16:20
החזרות הראשונות בסקוואט עמוקות, האחרונות לא כל כך, אל תתפשר על חזרות גבוהות מדי בחלק מהסט, כי אם אתה מתחיל ממשקל נמוך להיות גבולי, במשקלי עבודה עוד חודש אתה תמעך בכשל/לא תשבור בכלל

לדעתי גם הסקוואט לא יציב כ"כ, רגל אחת לפני השניה, תבדוק את הסט אפ של הכפות רגליים ששתיהן פחות או יותר באותה זווית ואין רגל יותר דומיננטית

יש שיפור!

eatinpie
16-02-11, 18:27
אימון 8
נראה לי שסוף סוף קלטתי את עניין הסקוואט. עדיין אפשר לראות התרוממות קלה של העקבים, מה אפשר לעשות עם זה?
אבל הבנתי את עניין ה"להתיישב אחורה", זה פשוט לא נכנס למערכת עד היום.

סקוואט
1X5X100
2X5X90
1X5X95

xeu0JghE2ds
l6CposzBn1o

פרס
עליתי ל50 קילו, אתם יכולים לראות שאני בקושי מעלה את הידיים

153eTJNB7mk
QsqGr3F0ikU
1S01kpZaeT0

מתח
מצד אחד עליתי בחזרה בסט הראשון, מצד שני הסט השני והשלישי ירדתי בחזרה.
8, 5, 4
אחרי זה עשיתי על 50 קילו במכונה עם עלייה איטית ירידה איטית ועלייה מהירה ירידה איטית2X12

Cuba
16-02-11, 18:48
1x5x100
2x5x90
1x5x95

למה??

eatinpie
16-02-11, 18:50
בגלל שאני מנסה לשפר את הטכניקה בגלל זה המשקלים נמוכים (יחסית כן, השיא שלי היה 110 אבל בטכניקה ממש גרועה).
כשהגעתי ל100 ראיתי שהמשקל מגביל אותי ואני לא יכול לשלוט בו. ירדתי ל90, עשיתי שתי חזרות והבנתי שאני יכול לתת עוד אחת ועוד לא מיציתי אז עליתי ל95 כדי לסחוט את עצמי.

Cuba
16-02-11, 19:12
אם באמת יש לך בעיית טכניקה תוריד משקל ל70 אחוז בערך מה5rm שלך ותעלה כל אימון ב2.5 קילו על המוט עד שתתפוס את הטכניקה וכל סט תעלה סרטון
אל תעשה משחקים כאלה של סט ראשון 100 קילו סט שני 80 קילו סט שלישי 90 קילו

SmokingSnake
16-02-11, 19:17
אין סיבה לעבוד על יותר מ3 סטים באימון לסקבט, הטכניקה תסתדר עם הזמן אין מה לדאוג, תקח משקל רגיל ותעבוד איתו אקרוס(נניח 90 קילו או 100 קילו, בלי משחקים של משקל בין סט לסט)

subzero1122
16-02-11, 19:47
אני רואה יותר כפיפת ברכיים מאשר סקבט.

godam
16-02-11, 20:03
שלח בירכים לצדדים וקדימה וסתכל למטה על נקודה תישען קדימה מתחילת התנועה ההרגשה צריכה להיות שאתה תמיד על אמצע כף הרגל שלך לא על קצות האצבעות ולא על העקב אמצע כף הרגל אני בטוח גם שאתה לא מרגיש ''באונס''

eatinpie
16-02-11, 21:23
שלח בירכים לצדדים וקדימה וסתכל למטה על נקודה תישען קדימה מתחילת התנועה ההרגשה צריכה להיות שאתה תמיד על אמצע כף הרגל שלך לא על קצות האצבעות ולא על העקב אמצע כף הרגל אני בטוח גם שאתה לא מרגיש ''באונס''

לא, אני לא מרגיש באונס.

תנו לי לשאול -
העומק הסתדר?
הישיבה אחורה הסתדרה?
אני מבין שחלוקת המשקל על הרגל עדיין לא טובה.

גד'אם - המשקל לא אמור להיות על העקבים? (זה מה שניסיתי לעשות)

סאב - תוכל להסביר ממה נובעים ההבדלים?

eatinpie
16-02-11, 21:25
אם באמת יש לך בעיית טכניקה תוריד משקל ל70 אחוז בערך מה5rm שלך ותעלה כל אימון ב2.5 קילו על המוט עד שתתפוס את הטכניקה וכל סט תעלה סרטון
אל תעשה משחקים כאלה של סט ראשון 100 קילו סט שני 80 קילו סט שלישי 90 קילו

העניין הוא שאז אני מרגיש שאני לא ממצא את האימון. יחד עם זאת אני תופס את ההגיון מאחורי מה שאתה אומר.

בנוגע לאם יש לי בעיה בטכניקה אני מניח שכן, לאור התגובות. פשוט לרדת ל77 קילו נשמע לי נורא נמוך - אני לא ארגיש שאני מתאמן בכלל.

בעניין של משחקי המשקל - אני רואה שיש קו נגד זה. אפשר להבין למה?

godam
16-02-11, 21:42
תזכור שהכל זמני בחיים אתה תלמד את הטכניקה ותעבוד משקלי עבודה יותר כבדים כרגע אין מה לעשות סקוואט 100 בלי טכניקה

המשקל צריך להיות על אמצע כף הרגל , כניראה הייתה לך בעיה של משקל על קצות האצבעות אז הפתרון לזה הוא בהקצנה לומר לבןאדם להעביר את המשקל לבסיס העקבים כמו שאתה עושה דדליפט ובסטאפ המוט מונח מעל אמצע כף הרגל זהו אמצע כף הרגל ושמה אתה אמור בטיבעיות לעמוד גם כשאתה הולך אלא אם כן אתה רובוט אתה לא הולך על העקבים....

העצה שלי תחזור לסרטונים של ריפטו ותתיעץ אם יש משהו שאתה לא מבין כל שטות

אם ישלך בעיות עומק תבדוק שהעמידה שלך ברוחב כתפיים והאצבעות מופנות מספיק החוצ בזווית של 30 מעלות בערך +-

eatinpie
16-02-11, 22:34
תזכור שהכל זמני בחיים אתה תלמד את הטכניקה ותעבוד משקלי עבודה יותר כבדים כרגע אין מה לעשות סקוואט 100 בלי טכניקה

המשקל צריך להיות על אמצע כף הרגל , כניראה הייתה לך בעיה של משקל על קצות האצבעות אז הפתרון לזה הוא בהקצנה לומר לבןאדם להעביר את המשקל לבסיס העקבים כמו שאתה עושה דדליפט ובסטאפ המוט מונח מעל אמצע כף הרגל זהו אמצע כף הרגל ושמה אתה אמור בטיבעיות לעמוד גם כשאתה הולך אלא אם כן אתה רובוט אתה לא הולך על העקבים....

אם ישלך בעיות עומק תבדוק שהעמידה שלך ברוחב כתפיים והאצבעות מופנות מספיק החוצ בזווית של 30 מעלות בערך +-

אני אחזור על הסרטון.
אם אני לא מבין אני מגלה את זה רק בדיעבד כשאתם אומרים לי, אז אתם המראה שלי בעצם.
אם אני לא מבין אני עושה טעויות, ואם אני לא מבין אני לא יכול לדעת שאני עושה טעות.

אני חושב שאת עניין העומק פתרתי - אבל שוב, הצגתי את זה כשאלה בכדי שאתם תוכלו להגיד לי אם יש בעיה או אין.

בכל מקרה - שוב תודה.
אני חושב שאני משתפר, לפחות אני מרגיש ככה. ואני בטוח שבעוד שבוע שבועיים אני אתפוס את זה לגמרי.

godam
16-02-11, 22:43
תנסה לתפוס את התנועה באימון הבא אל תקבע זמנים בדברים האלה

אנדרוליזם
17-02-11, 00:43
שיפרת את הסקוואט. השאלה איך ילך במשקלים גבוהים יותר.

לדעתי עמידה צרה כזו עדיף לעשות עם נעלי עקב (נעליים להרמת משקולות)
נעליים שטוחות כמו אולסטאר אני חושב שכדאי להרחיב את העמידה בשביל להשאר על העקבים.

subzero1122
17-02-11, 00:52
לא, אני לא מרגיש באונס.

תנו לי לשאול -
העומק הסתדר?
הישיבה אחורה הסתדרה?
אני מבין שחלוקת המשקל על הרגל עדיין לא טובה.

גד'אם - המשקל לא אמור להיות על העקבים? (זה מה שניסיתי לעשות)

סאב - תוכל להסביר ממה נובעים ההבדלים?

אני יכול לכתוב לך אבל זה לא אומר בהכרח שתבין מה הכוונה ואיך פותרים את זה.
בשביל זה יש את הספר והdvd, שאחריהם את הטעויות אתה כבר תוכל לתקן בעצמך.

המשקל אמור להיות באמצע הרגל.

אני אחזור על הסרטון.
אם אני לא מבין אני מגלה את זה רק בדיעבד כשאתם אומרים לי, אז אתם המראה שלי בעצם.
אם אני לא מבין אני עושה טעויות, ואם אני לא מבין אני לא יכול לדעת שאני עושה טעות.

אני חושב שאת עניין העומק פתרתי - אבל שוב, הצגתי את זה כשאלה בכדי שאתם תוכלו להגיד לי אם יש בעיה או אין.

בכל מקרה - שוב תודה.
אני חושב שאני משתפר, לפחות אני מרגיש ככה. ואני בטוח שבעוד שבוע שבועיים אני אתפוס את זה לגמרי.

לשפר לא באמת נותן משהו. הסקבט אמור להיות טוב, לא עוזר שאתה מתקן בעיה ובעקבות זה צצה בעיה אחרת.

עוד פעם אנחנו מגיעים לשטות הזאת של "אתה לא שובר בגלל העמידה הרחבה"?
תסתכל אצלי בערוץ ביוטיוב בסרטים של הסקבט החופשי, אני עומד רחב ואני שובר בהמון ובלי בעיה, אז מה אני מיוחד?

godam
17-02-11, 12:29
עוד הפעם אמרתי שהעמידה לא טובה טובה ! ושיבדוק אם הוא ברוחב כתפיים ובאצבעות מופנות החוצה כמו שצריך לא אמרתי שהוא עומד רחב מידי

SmokingSnake
18-02-11, 00:25
בדרך כלל צריך להוציא את הרגליים החוצה יותר ממה שחושבים שצריך כדי לקבל זווית נכונה

אתה צריך ללמוד לפתוח רגליים לאורך כל טווח התנועה, ולא רק לפתוח ברכיים, לפתוח ממש ירכיים כדי שתוכל לשבור בקלות...

eatinpie
19-02-11, 00:26
אימון 9:

סקוואט 80 קילו, ירדתי במשקל לגמרי. היה קליל. ניסיתי לשים דגש על מה שאמרת נחש, באמת לא פתחתי את הירכיים עד היום. חוץ מזה ניסיתי לייצב את המשקל על כל כף הרגל אבל אני רואה שהיא עדיין עולה באזור העקב.

WzvEWXMKKrA

בנץ' 75 קילו X3
למרבה הפלא היה קל יותר מאשר שבוע שעבר
אני מעלה סרטון לטכניקה.

TnzIz2iAkPk

דדליפט
130 ל5 חזרות.
הרגשתי כאילו אני מת בחזרה החמישית.

Cuba
19-02-11, 00:32
אתה עדין לא יושב מספיק אחורה ובגלל זה הברכים גולשות תנסה להרים יותר חזה

godam
19-02-11, 02:21
אני צריך זווית של כל הגוף מהצד זוית של גב חזה וכו ניחוש שלי שאתה לא נשען קדימה מספיק בתחילת התנועה אבל אני צריך זווית כדי לקבוע סך הכל יש שיפור עמידה נכונה עם אצבעות לצדדים ועומק טוב

eatinpie
20-02-11, 20:48
אימון 10

סקוואט 90X3
מהצד:
e3vDdJ943kc
מקדימה:
cOS5sfL-Sk0

פרס 55X3

מתח 8, 5,4

גיוון זה שם המשחק.
20-02-11, 20:51
תחשוב יותר לדחוף את האגן למעלה ולא ללחוץ את הרגליים.

עבודה טובה

Cuba
20-02-11, 21:06
בהרבה יותר טוב אתה משתפר!
תחשוב לשבת עוד אחורה אבל בכללי בהרבה יותר טוב מהסרטונים הראשונים שהעלת

godam
20-02-11, 21:20
יפה מאוד אצבעות קצת יותר לצד בקטנה חבוב

subzero1122
20-02-11, 21:39
הרבה יותר טוב
תן לי לנחש... קראת תספר אולי? או את הdvd

godam
20-02-11, 21:46
לא הוא הקשיב לי ((((:

אנדרוליזם
20-02-11, 21:56
הרבה יותר טוב
תן לי לנחש... קראת תספר אולי? או את הdvd

הוא קרא את הdvd וראה את הספר.

Cuba
20-02-11, 22:00
חעחעח מצחיק אתה

subzero1122
21-02-11, 00:08
הוא קרא את הdvd וראה את הספר.

קה קה קה קה קה קה קה קה קה.

eatinpie
21-02-11, 12:02
לא. פשוט הקשבתי לעצות של חברי הפורום.
אימון הבא יותר זוית, יותר להתיישב אחורה ולתפוס את עניין האגן.

ד"א תודה לכולכם על התמיכה והעזרה. זה מאוד עוזר לי ומאוד חשוב לי.
אני יודע שאני קצת קשה קליטה בדברים כאלו אז תודה על זה שאתם מתמידים!

SmokingSnake
21-02-11, 14:32
פורום אימוני כוח לממשלה

eatinpie
22-02-11, 20:50
פורום אימוני כוח לממשלה

נראה לך? כולם פה ימנים קיצ1ניים

אימון 11
סקוואט 3X5X100
התחלתי להעלות משקלים שוב. בנתיים הלך בסדר חוץ מזה שהברכיים גלשו טיפה פנימה.
hJy_Ek_fUD0

בנץ 3X5X80
היה קשה... המוט עלה ממש לאט. ניסיתי להפציץ.
תגידו מה דעתכם על הטכניקה
QzyXGh14Dmk
YvW7-n9ApnA

דדליפט 1X5X137
פשוט וואו. אחרי זה חשבתי שאני מתעלף.
שוב - תבקרו טכניקה
mNaL2tPti3A
cAUCygXnqPM

ד"א אני עובד עם חגורה בדלליפט. זה מומלץ?
כדאי לעבוד עם חגורה גם בסקוואט?

godam
22-02-11, 21:46
אוקי דבר ראשון הדדליפט אתה דוחף תמוט קדימה בסט אפ לפני המשיכה ואתה שומט תחת במקום לזקוף חזה סקןואט עבודה טובה תשפר את הקריסה פניה של הבירכים תחשוב לדחוף אותם לצד חזק כמה שיותר

אנדרוליזם
22-02-11, 23:30
סקוואט-
ניראה אחלה, תנסה לעלות יותר מהר, ניראה שאתה סתם מאט לחינם.

בבנץ' פרס אתה צריך (כמו בפרס) שהמרפקים לא יברחו לכיוון הראש,
זה סתם מבזבז לך כוח אפילו שזה רק טיפה.

הדדליפט,
לא רואים אבל יש מצב שהמוט לא צמוד לשוקיים (לכל הגוף בעצם) כל התנועה?
והפלטות ניראה לי לא בקוטר המתאים

eatinpie
24-02-11, 20:18
אימון 12
סקוואט 3x5x105 החלטתי לעלות רק ב5. גם ככה יש לי מספיק זמן להגיע למטרה אלה אם אתקע יותר מדי.

fib9T4vCE2w
שימו לב, בחזרות הראשונות הרגשתי שהכל טוב, אבל החל מהחזרה השלישית הרגשתי שהברכיים שלי קורסות מעט פנימי. ניסיתי לעצור את זה כמה שיותר.

פרס
1X5X60
2X5X57.5 הרגשתי שאני אסחוב את ה60 עוד שני סטים אז בסך הכל עליתי רק 2.5 בפרס באימון הזה.

מתח 3X5 עם 2.5 קילו עליי. נמאס לי להיות תקוע על 8 חזרות אז החלטתי להתחיל לעשות עם משקל. שוב, לאט לאט, אני לא ממהר לשום מקום.

eatinpie
24-02-11, 20:24
שיט אני שם לב שאני לא מתיישב אחורה ובקושי שובר...

Alon332
24-02-11, 20:37
נראה שאתה עומד צר מדי וזה מאלץ אותך להרים את העקבים כדי לשבור מקביל.

eatinpie
24-02-11, 20:44
חשבתי שפתרתי את זה כבר... אשים על זה דגש אימון הבא

godam
24-02-11, 21:11
רגלים לצדדים!! שב אחורה תהייה תמייד על אמצע כף הרגל איך התחיל להיות כבד הסקוואט ?

eatinpie
25-02-11, 01:26
הסקוואט כבד לי ברגע שאני עובר למשקלים תלת ספרתיים.

eatinpie
27-02-11, 23:24
אימון 13 ואחרון כנראה

סקוואט 3x5x100
בנץ' 3x5x85 עם עזרה מספוטר בחזרה האחרונה
דדליפט רגיל 3x145 - ניסיתי לפני זה בטעות להרים 165 והוצאתי על זה המון אנרגיה, מה גם שבגלל הטעות בחישוב המשקלים עשיתי 125 ל5 חזרות, השילוב של שניהם כנראה גמר אותי לגמרי.

אני מתחיל להתאמן עם חבר בabcde
אני מרגיש שאני תקוע במשקלים, במיוחד בסקוואט. אני בהחלט אחזור לתוכנית ואעשה אותה עד שאני אתקע על ריסטים והכל. עכשיו אני פשוט מעדיף להתמקד חודש בלצבור מאסה. אני לא רוצה לעשות ריסטים ואני דיי תקוע בסקוואט הרבה זמן, בבנץ עכשיו וכנראה גם בפרס.

eatinpie
27-02-11, 23:26
בסך הכל עשיתי ss 25 ימים. הצלחתי להכניס 13 אימונים בגלל שהייתה רק פעם אחת שעשיתי מנוחה של יומיים מאימון לאימון. בדרך כלל נחתי יום אחד בין האימונים. אני מאמין שלא מיציתי את התוכנית אבל אני בהחלט לא מפסיק להתאמן.

SmokingSnake
28-02-11, 00:07
Abcde, וואו תשמע אין כ"כ היגיון בבחירות שלך ובמעבר החד של 180 מעלות
מה שאני יכול לומר שיהיה לך בהצלחה ואני מקווה שתתחזק, אל תוותר על סקוואט לא משנה התכנית.

subzero1122
28-02-11, 00:09
אימון 13 ואחרון כנראה

סקוואט 3x5x100
בנץ' 3x5x85 עם עזרה מספוטר בחזרה האחרונה
דדליפט רגיל 3x145 - ניסיתי לפני זה בטעות להרים 165 והוצאתי על זה המון אנרגיה, מה גם שבגלל הטעות בחישוב המשקלים עשיתי 125 ל5 חזרות, השילוב של שניהם כנראה גמר אותי לגמרי.

אני מתחיל להתאמן עם חבר בabcde
אני מרגיש שאני תקוע במשקלים, במיוחד בסקוואט. אני בהחלט אחזור לתוכנית ואעשה אותה עד שאני אתקע על ריסטים והכל. עכשיו אני פשוט מעדיף להתמקד חודש בלצבור מאסה. אני לא רוצה לעשות ריסטים ואני דיי תקוע בסקוואט הרבה זמן, בבנץ עכשיו וכנראה גם בפרס.

קיצר אתה מודה שאתה נמושה וחסר כל יכולת התמדה והסתגלות.

eatinpie
28-02-11, 03:26
קיצר אתה מודה שאתה נמושה וחסר כל יכולת התמדה והסתגלות.

לא. זה לא מה שאני אומר. אם זה מה שאתה קורא שייבושם לך.

אני רוצה להודות לנחש, קובה, אנדרוליזם, גד'דאם, קפטן שלד, אלון 32, אריה והאיש שמקבל באנים כל הזמן. עזרתם לי המון. תודה רבה לכם.
אני מרגיש שהגעתי לאחלה משקלים והוצאתי מהגוף שלי המון בחודש האחרון. הרבה מזה רק בגלל שהקדשתם זמן בשביל לתקן את הטכניקה שלי ולא התייאשתם.

וכן, אני אמשיך להתחזק. אני לא מבין כל כך מה ההבדל בין תוכניות כח ובין פיצולים.
כל התרגילים של הss ילוו אותי, ואני מאוד נהנה מהם.
אני גם בטוח שבשלב כזה או אחר אני אחזור לתוכנית כח ואדחף יותר עם המשקלים.

אנדרוליזם
28-02-11, 11:32
חבל שעדיין לא הבנת שכדי להוסיף מסה (בשלב של מתאמן מתחיל בעיקר) זה להוסיף משקל למוט.
ב-abcde יהיה הרבה פאמפ ואתה גם תחשוב שאתה מוסיף מסה (אתה פשוט תזרים כ"כ הרבה דם לשריר שזה יראה כמו היפרטרופיה, זה לא)
מסה אתה לא תרוויח יותר מדי.

בהצלחה בכל מקרה, אתה בחור טוב

SmokingSnake
28-02-11, 13:45
בהצלחה אוכל עוגה