PDA

צפה בגרסא המלאה : סתם עוד תמונה , מאתמול

hadash
03-02-11, 13:54
http://a4.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc6/hs252.snc6/180060_169450643101100_100001084971182_362572_3612 589_n.jpg

תמונת צד
חזרתי להתאמן אחרי הפסקונת , אתמול היה אימון גב:sbb3:

8 ball
03-02-11, 14:09
ניראה מעולה...

הליצן המרקד
03-02-11, 14:59
יש שמועות שהיית בבית חולים בגלל שאכלת 60 קוראסונים, זה נכון?

Chest
03-02-11, 15:48
יש שמועות שהיית בבית חולים בגלל שאכלת 60 קוראסונים, זה נכון?
חחחחח איזה מסטול
ניראה מעולה אבל די אחשלי תפסיק לשקר כל פוסט שלך

Jack3D
03-02-11, 20:32
או סופסוף ה"שרוף" חושף את פניו לאחר שטשטש אותם ..
אהבתי את המסה , קשה לי לפעמים לראות ידיים בסדר גודל כזה באחוז שומן כזה ולאמר.. שמע .. אין מצב שלא לקחת סייקל.. אבל יש יוצאים מן הכלל .. ואני רוצה לאמר לך כל הכבוד - תמשיך לגדול.. עבוד על הרגליים שעושה רושם שהזנחת.. שיזוף קל ואתה מוכן:)

יישר כח עלה והצלח!

hadash
03-02-11, 21:15
או סופסוף ה"שרוף" חושף את פניו לאחר שטשטש אותם ..
אהבתי את המסה , קשה לי לפעמים לראות ידיים בסדר גודל כזה באחוז שומן כזה ולאמר.. שמע .. אין מצב שלא לקחת סייקל.. אבל יש יוצאים מן הכלל .. ואני רוצה לאמר לך כל הכבוד - תמשיך לגדול.. עבוד על הרגליים שעושה רושם שהזנחת.. שיזוף קל ואתה מוכן:)

יישר כח עלה והצלח!

תודה רבה
האמת הרגליים גם יצאו בזווית לא טובה
וגם שבועיים ומשהו לא עבדתי עליהן , ברגע שאני אחזור לעבוד עליהן הפאפ יחזור , דווקא רגליםים זה אחד החלקים החזקים אצלי.
לגבי הידיים ההיקף עכשיו נמוך 42-43 בערך , כשלפני 5 חודשים הגעתי ל46 , על אותו אחוז שומן כמעט
אבל הבנתי שזה כבר לא יפה ואני במטרה לרדת
זה לא בעיה להגיע ל100-105 על 10 אחוז שומן ולא צריך שום סייקל .
הגעתי לזה מאד בקלות ברגע שרציתי, עזוב אותך קיצורי דרך

novice2
03-02-11, 23:28
אחלה תמונה :)

nadavmoore
05-02-11, 17:43
מה הגובה שלך?

ziong
05-02-11, 19:17
תודה רבה
וגם שבועיים ומשהו לא עבדתי עליהן , ברגע שאני אחזור לעבוד עליהן הפאפ יחזור , דווקא רגליםים זה אחד החלקים החזקים אצלי.
לגבי הידיים ההיקף עכשיו נמוך 42-43 בערך , כשלפני 5 חודשים הגעתי ל46 , על אותו אחוז שומן כמעט
איך הגעת למסה כזאת באמת על אחוז שומן כזה ?
כי ראיתי שכתבת שאתה אוכל המבורגרים ועוד שטויות כאלה ?
אירובי ?

hadash
05-02-11, 20:37
איך הגעת למסה כזאת באמת על אחוז שומן כזה ?
כי ראיתי שכתבת שאתה אוכל המבורגרים ועוד שטויות כאלה ?
אירובי ?

לא
האירובי זה מה שהוריד אותי במשקל עכשיו
אני לא מקפיד מה לאכול ומה לא הכל בא ויוצא
עליתי ולא צברתי שומן , התאמנתי חזק מאד גם

Jack3D
05-02-11, 21:06
יש כאלו שקל להם , ויש כלו שיעבדו 4 חודשים בזמן שלאלו ש"קל" יעבדו חודשיים ויגיעו לאותן תוצאות.

בכל אופן , מסה יפה מאוד - תן שיזוף ים וסע לדרך:)

ziong
05-02-11, 21:09
לא
האירובי זה מה שהוריד אותי במשקל עכשיו
אני לא מקפיד מה לאכול ומה לא הכל בא ויוצא
עליתי ולא צברתי שומן , התאמנתי חזק מאד גם

אבל איך עלית ולא צברת שומן ? לכמה זמן נמשכה תקופת המסה שלך שלא צברת שומן ?\איזה תוכנית עשית ?

hadash
05-02-11, 21:49
אבל איך עלית ולא צברת שומן ? לכמה זמן נמשכה תקופת המסה שלך שלא צברת שומן ?\איזה תוכנית עשית ?

אממ עשיתי בערך 3 חודשים מאסה
שבמאסה עליתי מ86 ל102

ziong
05-02-11, 22:07
תשמע זה כנראה הגנטיקה אין דבר אחר כנראה 16 קילו ב-3 חודשים ולא עלית כ'כ בשומן מפחיד.

Danielo
05-02-11, 23:56
פשש אחי יפה מאוד
כל הכבוד.

אוריין ברוך22
06-02-11, 15:10
תודה רבה
וגם שבועיים ומשהו לא עבדתי עליהן , ברגע שאני אחזור לעבוד עליהן הפאפ יחזור , *דווקא רגליםים זה אחד החלקים החזקים אצלי*.

http://israelbody.com/showthread.php?t=57570

hadash
06-02-11, 22:39
http://israelbody.com/showthread.php?t=57570

:):):):) איזה ישן זה
שיחקת אותה שהבאת את זה חחח
בכל מקרה אימונים זה לא הכל בחיים
בידיוק חזרתי מריצת 27 עכשיו :) דפקתי 2 מגשי דומינוס אחרי:)
הרגשה טובה

Alon332
06-02-11, 23:14
רק 2 מגשים?! אתה בחיטוב?

zuko
06-02-11, 23:47
:):):):) איזה ישן זה
שיחקת אותה שהבאת את זה חחח
בכל מקרה אימונים זה לא הכל בחיים
בידיוק חזרתי מריצת 27 עכשיו :) דפקתי 2 מגשי דומינוס אחרי:)
הרגשה טובה
חחחחחחחחחחחחח

dethMAN
07-02-11, 20:26
רק 2 מגשים?! אתה בחיטוב?

חחחחחחחחחחחח
----------------
אני חייב להודות שתמיד האשכולות שלך מבדרים אז זה סבבה מבחינתי :)

SmokingSnake
07-02-11, 23:50
להגיע ל105 קילו על 10 אחוז שומן זה לא בעיה הא?
אז בטח בכל החדרי כושר בישראל יש לפחות 200 מתוך ה2000 מנויים שנראים ככה(אין דבר יותר תלוש מהמציאות)

היד שלך נראית גדולה, סחתיין

hadash
08-02-11, 00:20
להגיע ל105 קילו על 10 אחוז שומן זה לא בעיה הא?
אז בטח בכל החדרי כושר בישראל יש לפחות 200 מתוך ה2000 מנויים שנראים ככה(אין דבר יותר תלוש מהמציאות)

היד שלך נראית גדולה, סחתיין

אם אדם משקיע באימונים ומתאמן כמו חיה
אוכל כמו חמור
וישן טוב

לא זו לא בעיה , מי שישקיע בכל אימון את ה100 אחוז שלו
וכשאני אומר 100 אחוז זה אומר 100 אחוז
ש99.9 אחוז מהאנשים לא מגיעים אליו

dethMAN
08-02-11, 11:38
אז אולי אתה מבין שיש פה בעיה :)?

hadash
08-02-11, 14:47
אז אולי אתה מבין שיש פה בעיה :)?

הבעיה היא שהמון אנשים חושבים שהם מתאמנים חזק , מספיק פעמים , ובעצם הם עושים אימונים קלים יחסית למי שבאמת משקיע
אני אישית לא מכיר אדם אחד במכון כושר שאני מתאמן בו (הולמס פלייס) שמתאמן כמוני

עזוב את זה שאני היחיד שמבצע מכל ה3000 מנויים או כמה שיש להם שעושה דד ליפט
וראיתי רק עוד אחד בכל הזמן שלי שם שעושה סקואט חופשי מלא.
שלא נדבר עם שילוב עם עבודה על שק אגרוף , שחיה , אופניים ,
וגם כשמישהו עושה
אני לא רואה אנשים שגורמים לגוף שלהם סבל כמו שאני עושה לשלי

Homie
08-02-11, 15:56
legssssss

ziong
08-02-11, 18:18
הבעיה היא שהמון אנשים חושבים שהם מתאמנים חזק , מספיק פעמים , ובעצם הם עושים אימונים קלים יחסית למי שבאמת משקיע

וגם כשמישהו עושה

נו שחייה אופניים ושק איגרוף זה אירובי אחי

hadash
08-02-11, 18:22
נו שחייה אופניים ושק איגרוף זה אירובי אחי

יש אירובי ויש אירובי
כשאני עושה אירובי אני שעה וחצי - שעתיים על דופק 190-198
לפעמים קופץ גם ל200
אני לא מתיחס להתנשפויות כבר
הגוף שורףףףףףףף לי ברמה שאני כל חצי דקה מענער תידיים להעיף תחומצות חלב
ואני לא נשבר
מקסימום להתעלף , זה המשפט שלי.

SmokingSnake
08-02-11, 18:28
אוקיי, אתה היחיד שבאמת מתאמן חזק וכל השאר רק חושבים שהם מתאמנים חזק, להגיע לכשל אחת לשבוע זה לא להתאמן חזק מספיק
יש לך שיטות מיוחדות גם וגוף ביוני שמסלק חומצות חלב מהר
די נו חלאס

תעשה אימון נפח אחד של איש הלילה ותדבר איתי, והוא לא שוקל 105 על 10% שומן, למרות שאני די בטוח שהוא חזק ממך בכל אספקט שהוא

hadash
08-02-11, 18:35
אוקיי, אתה היחיד שבאמת מתאמן חזק וכל השאר רק חושבים שהם מתאמנים חזק, להגיע לכשל אחת לשבוע זה לא להתאמן חזק מספיק
יש לך שיטות מיוחדות גם וגוף ביוני שמסלק חומצות חלב מהר
די נו חלאס

תעשה אימון נפח אחד של איש הלילה ותדבר איתי, והוא לא שוקל 105 על 10% שומן, למרות שאני די בטוח שהוא חזק ממך בכל אספקט שהוא

אני לא טוען שאני אל יווני או משהו כזה
אבל אני מתאמן בצורה חזקה מאד , שאני לא רואה אנשים מתאמנים

ואני אוסיף , יכולתי להיות יותר טוב בכל תחום של ספורט , אבל אני רוצה להיות סבבה בכל ובגלל זה אני לא מגיע להיות הכי טוב שיש בתחום מסויים.

אבל אני לא מכיר עוד אנשים שטובים גם בסיבולת , גם כוח מתפרץ , גם משקלים מכובדים , וגם בכל סוג אירובי שהוא.
בדרכ אנשים במשקל שלי לא יכולים לרוץ טוב , מהר ולאורך זמן.

בכל מקרה היום נשקלתי 83 , והדדליפט שלי היה 270 rm1 , הפתעתי את עצמי אפילו
תראה לי פה אדם שמרים משקל כזה על משקל גוף כזה , סקואט 210 rm1.
הצלחתי 5 הנפות עם 90 קילו מעל הראש שגם מזה הייתי מבסוט.
ואחרכ כשעשיתי מתח , עשיתי בלי משקל עלי בפרונציה , סט ראשון הצלחתי 44 עליות נקיות.
עשיתי סוג של קרוספיט עם המתח ודדליפט של 100 קילו 40 סטים מכל דבר עם חצי דקה מנוחה
כל פעם מקסימום מתח שהצלחתי , התשתי את עצמי ברמה שבסט האחרון של המתח הצלחתי רק 4!

אתמול עשיתי אימון חזה , הצלחתי בסוף כל האימון , לעשות סט של 510 סמוך קומים עם גג 3-4 שניות הפסקה בין אחד לשני , לקח לי 25 דקות אבל סיימתי הכל.
שלשום רצתי 27 ק"מ בשעה ו38 דקות.
ומחר יש לי יום רק אירובי 10 ק"מ שחייה ואחרכ 21 ריצה.

זה נקרא מבחינתי להתאמן קשה , כשאתה מסיים אימון ומרגיש שאתה אוטוטו מאבד את ההכרה.

ודא , לא מעניין אותי להוכיח לאף אחד פה עם סרטון כלום
כבר יצא לי לפגוש 4 אנשים שלא האמינו לי , שהוא מהפורום פה במקרה באחד המכונים , ואחד מהם פגשתי בצבא
היו בשוק כשראו שזה אמיתי ,ומאז הפסיקו להגיב פה ולקטול.
אני לא מתעסק בשטויות

IGOR
08-02-11, 18:54
יכול ליהיות שאתה הילד של סופרמן ואתה לא יודע?

טייני
08-02-11, 18:58
הכי עצוב זה שאנשים כמוך שבטוחים שהם עושים הכל נכון, יום אחד נופלים ומתים מדום לב בגלל עומס יתר.

SmokingSnake
08-02-11, 18:58
אתה מאמין לעצמך או אשכרה מדמיין שאתה באמת עושה את הדברים האלה?

אתה לא עושה אפילו סנאץ' אחד עם 90 קילו
אתה לא עושה יותר מ30 עליות מתח נקיות מלוכלכות או לא משנה מה
מה גם שלא ריאלי שאתה רץ 27 קילומטר, ואחרי יומיים שוחה 10 קילומטר+ 21 קילומטר ריצה(חחחחח, מצחיק לרשום את זה בכלל, אבל אם כן הצלחת לעשות את זה, תהיה שמח שלא שברת משהו או קרעת גיד)

ברגע שתראה לי סרטון שלך עם 5 הנפות מעל הראש(סנאצ'ים) עם 90 קילו על המוט או דדליפט 270, אני אשתוק!

IGOR
08-02-11, 19:01
מזריק?

ziong
08-02-11, 19:03
הכי עצוב זה שאנשים כמוך שבטוחים שהם עושים הכל נכון, יום אחד נופלים ומתים מדום לב בגלל עומס יתר.

מחזק אותך
צריך גם לדעת להקשיב לגוף שלך אתה לא כל היום באימונים לקראת מלחמה
אני שאלתי אותך פשוט איך הגעת במשקל שיא שלך במסה עם אחוז שומן כזה נמוך אז כן עשית אירובי במסה או לא ?

hadash
08-02-11, 19:29
מחזק אותך
צריך גם לדעת להקשיב לגוף שלך אתה לא כל היום באימונים לקראת מלחמה
אני שאלתי אותך פשוט איך הגעת במשקל שיא שלך במסה עם אחוז שומן כזה נמוך אז כן עשית אירובי במסה או לא ?

במאסה לא עשיתי אירובי

subzero1122
08-02-11, 20:14
אם אדם משקיע באימונים ומתאמן כמו חיה
אוכל כמו חמור
וישן טוב

לא זו לא בעיה , מי שישקיע בכל אימון את ה100 אחוז שלו
וכשאני אומר 100 אחוז זה אומר 100 אחוז
ש99.9 אחוז מהאנשים לא מגיעים אליו

שטויות במיץ עגבניות.
לא כולם נולדים שווים.
אם זה היה ככה לא היו לך אף פעם שיאי עולם וכולם היו נראים אותו דבר ועושים אותו דבר.

pala
08-02-11, 20:14
אתמול עשיתי אימון חזה , הצלחתי בסוף כל האימון , לעשות סט של 510 סמוך קומים עם גג 3-4 שניות הפסקה בין אחד לשני , לקח לי 25 דקות אבל סיימתי הכל.
אני לא מתעסק בשטויות

למרות שהשאר נשמעים לי כמו זיוני שכל (כן כן כן 40 סטים של דדליפט) אתה יכול לקפוץ לי, אין שום מצב שבעולם שעשית 510 סמוקום, במיוחד לא ב25 דקות
כזאת כמות לוקחת מינימום שעה, וגם ככה אתה סתם מזיין את השכל, עד כאן

subzero1122
08-02-11, 20:18
אני לא טוען שאני אל יווני או משהו כזה
אבל אני מתאמן בצורה חזקה מאד , שאני לא רואה אנשים מתאמנים

ואני אוסיף , יכולתי להיות יותר טוב בכל תחום של ספורט , אבל אני רוצה להיות סבבה בכל ובגלל זה אני לא מגיע להיות הכי טוב שיש בתחום מסויים.

אבל אני לא מכיר עוד אנשים שטובים גם בסיבולת , גם כוח מתפרץ , גם משקלים מכובדים , וגם בכל סוג אירובי שהוא.
בדרכ אנשים במשקל שלי לא יכולים לרוץ טוב , מהר ולאורך זמן.

בכל מקרה היום נשקלתי 83 , והדדליפט שלי היה 270 rm1 , הפתעתי את עצמי אפילו
תראה לי פה אדם שמרים משקל כזה על משקל גוף כזה , סקואט 210 rm1.
הצלחתי 5 הנפות עם 90 קילו מעל הראש שגם מזה הייתי מבסוט.
ואחרכ כשעשיתי מתח , עשיתי בלי משקל עלי בפרונציה , סט ראשון הצלחתי 44 עליות נקיות.
עשיתי סוג של קרוספיט עם המתח ודדליפט של 100 קילו 40 סטים מכל דבר עם חצי דקה מנוחה
כל פעם מקסימום מתח שהצלחתי , התשתי את עצמי ברמה שבסט האחרון של המתח הצלחתי רק 4!

שלשום רצתי 27 ק"מ בשעה ו38 דקות.
ומחר יש לי יום רק אירובי 10 ק"מ שחייה ואחרכ 21 ריצה.

זה נקרא מבחינתי להתאמן קשה , כשאתה מסיים אימון ומרגיש שאתה אוטוטו מאבד את ההכרה.

ודא , לא מעניין אותי להוכיח לאף אחד פה עם סרטון כלום
כבר יצא לי לפגוש 4 אנשים שלא האמינו לי , שהוא מהפורום פה במקרה באחד המכונים , ואחד מהם פגשתי בצבא
היו בשוק כשראו שזה אמיתי ,ומאז הפסיקו להגיב פה ולקטול.
אני לא מתעסק בשטויות

עם כל הכבוד, בינתיים רואים ממך רק זיוני מוח.
תעלה סרט אחד של כל הזיוני שכל האלה ותשתיק את כולם, אתה כבר 10 שנים בפורום ו10 שנים אומרים לך את אותם המשפטים האלה ועדיין שום דבר לא קורה.

אם אתה כזה תותח וכזה הכל, למה אתה לא עוסק באיזהשהו ספורט? אני לא מדבר על איגרוף מול שק איגרוף או באיזה קקה נידח. למה אתה ג'ובניק מעפן בבא"ח גולני ולא עושה תגיבוש ועובר אותו ובקלות (כי אתה תעשה את התיזוזים שלהם כל הלילה עד שפשוט ימאס להם לתזז אותך) והולך לפלס"ר?

בינתיים רק דיבורים.

hadash
08-02-11, 20:22
עם כל הכבוד, בינתיים רואים ממך רק זיוני מוח.
תעלה סרט אחד של כל הזיוני שכל האלה ותשתיק את כולם, אתה כבר 10 שנים בפורום ו10 שנים אומרים לך את אותם המשפטים האלה ועדיין שום דבר לא קורה.

אם אתה כזה תותח וכזה הכל, למה אתה לא עוסק באיזהשהו ספורט? אני לא מדבר על איגרוף מול שק איגרוף או באיזה קקה נידח. למה אתה ג'ובניק מעפן בבא"ח גולני ולא עושה תגיבוש ועובר אות ובקלות (כי אתה תעשה את התיזוזים שלהם כל הלילה עד שפשוט ימאס להם לתזז אותך) והולך לפלס"ר?

בינתיים רק דיבורים.

אני ג'ובניק מסריח?
אין לך מושג לגבי
עשיתי מסלול לוחם דבר ראשון בגדוד 51 ואני מוכשר 07 נתחיל בזה
בגלל שעסקתי 14 שנים לפני הצבא בקרב מגע אישרו לי לעבור תפקיד
והתפקיד שהיה לי (התחפששתי שלשום) , הרבהה יותר קשה מלהיות פאקינג לוחם
אתה יודע מזה להעביר כל היום אימונים
לעשות גם מטבחים , שמירות בנוסף , מסדרים כל יום.
אז אל תמהר להסיק מסקנות.
ולמה לא להיות לוחם? אני מתכנן לעבור מהמדינה הזו בזמן הקרוב חודשיים-3 לחול לחיות כמו שבנאדם צריך לחיות בלי כל הצרות של המדינה הזו
ולא רציתי לסכן את החיים שלי.
מי שמתאים לו להיות לוחם אז שיילך להיות לוחם , אח שלי מת על המדינה ובגלל זה הוא בשייטת
כנל 3 בני דודים שלי .
אני לא מוכן בשביל המדינה הזו לסכן גם שיערה מהראש שלי.

בשורה התחתונה , תרמתי את ה3 שנים שמחויבות לפי החוק , וזה היה מעל ומעבר שמגיע למדינה הזו לדעתי.
אני לא חייב הוכחה לאף אחד ואתה מוזמן לבוא ולהתאמן איתי , נראה אם תחזיק חצי מהאימון שלי אני אמחא לך כפיים.

הגישה שלי זה שהכל בראש , זה מעבר לפיזי.

hadash
08-02-11, 20:25
שטויות במיץ עגבניות.
לא כולם נולדים שווים.
אם זה היה ככה לא היו לך אף פעם שיאי עולם וכולם היו נראים אותו דבר ועושים אותו דבר.

שיאי עולם נקבעים בגלל התמדה בתחום ספציפי ולתת בו הכל, אבל מעבר לכך
מה שקובע את השיא הוא החומרים שהאנשים לוקחים

אני רוצה לראות את רוני קולמן או ג'י לוקחים מר אולימפיה בלי להתשמש פעם אחת בחיים בסטרואיד.
או את אסיין בולט או כל ספורטאי עלית אחר מגיע להישג שלו בדרך תקינה.
אתה חושב שאדם שלא על חומרים יכול לעשות סקואט של 500 קילו כמו שרואים בסרטונים ברשת?

dethMAN
08-02-11, 20:32

וגם כשמישהו עושה

זה כבר נקודה אחרת הבנתי אותך.
אז בעצם לא הגעת לזה בקלות גרמת לגוף שלך סבל... התאמנת חזק והתאמנת מספיק. מצטער שאני יורד לקטנות אבל ניתן להבין מהפוסט הקודם שלך שכאילו זה קל באים מרימים קצת משקולות וזהו....
מקווה שהבנת למה אני מתכוון.

Alon332
08-02-11, 20:40
אתה חושב שאדם שלא על חומרים יכול לעשות 500 סמוך קום בחצי שעה? זה 3 שניות לכל סמוך-קום, מספיק הפסקה אחת וזה כבר יותר מ-25 דקות. אפילו בלי חומרים זה בלתי אפשרי.

בקיצור, אני חושב שזה לא שאדון חדש שקרן, הוא פשוט מעולם לא למד חשבון ולא מבין מה כל מספר אומר.

ד"א, שאלה לחברי הפורום - כמה פלאפונים אתם מכירים, שמצלמים בפורמט שיוטיוב או ווינדוס מובימייקר לא מזהים?

MartialArtist
08-02-11, 20:55
אני לא מבין. אני פשוט לא מבין.
מצד אחד אתה יושב על הפורום 24/7, כל יומיים וחצי מעלה תמונות שלך, של חברה שלך, של השייקר שלך, של הדלליפט שלך, של כל דבר אפשרי, ומצד שני אתה אומר שאין לך כח להעלות סרטון ואתה לא חייב כלום לאף אחד?
בזמן שלקח לך לכתוב את כל ההודעות סטייל "אני סופרמן" שלך, היית יכול ללבוש את התחתונים על המכנסיים, לעוף למכון, למשוך 270 קילו, לצלם את זה בוידאו ולחזור הביתה.

חלאס, אתה לא נשמע בן אדם מטומטם. תבין שכל מה שצריך לעשות זה לצלם הוכחה למספרים שאתה זורק פה כל יום מחדש ויעזבו אותך בשקט.

ziong
08-02-11, 20:59
במאסה לא עשיתי אירובי

יוואו אני מתשגעע אחי אז איך לא עלית באחוזי שומן אתה אומר בגלל שנתת מעצמך 100% באימונים ונחת הרבה ?

hadash
08-02-11, 21:27
זה כבר נקודה אחרת הבנתי אותך.
אז בעצם לא הגעת לזה בקלות גרמת לגוף שלך סבל... התאמנת חזק והתאמנת מספיק. מצטער שאני יורד לקטנות אבל ניתן להבין מהפוסט הקודם שלך שכאילו זה קל באים מרימים קצת משקולות וזהו....
מקווה שהבנת למה אני מתכוון.

זה מה שיפה בספורט הזה ומגעיל בו כאחד
חודשיים שאתה לא מתאמן אתה מאבד משהו שעבדת עליו חצי שנה או שנה

ומצד שני אתה מיוחד
אחרת בקיץ ל100 אחוז מהגברים היו ריבועים בבטן
ו100 אחוז מהנשים היו מידה 24 בגינסים

hadash
08-02-11, 21:28
אתה חושב שאדם שלא על חומרים יכול לעשות 500 סמוך קום בחצי שעה? זה 3 שניות לכל סמוך-קום, מספיק הפסקה אחת וזה כבר יותר מ-25 דקות. אפילו בלי חומרים זה בלתי אפשרי.

בקיצור, אני חושב שזה לא שאדון חדש שקרן, הוא פשוט מעולם לא למד חשבון ולא מבין מה כל מספר אומר.

ד"א, שאלה לחברי הפורום - כמה פלאפונים אתם מכירים, שמצלמים בפורמט שיוטיוב או ווינדוס מובימייקר לא מזהים?

עכשיו יש לי סמסונג גלקסי ואני יכול לצלם
אבל אני לא חייב להוכיח
הסרטונים שיש לי צילמתי עם מצלמה דווקא חדשה שצילמה בhd וזה לא מזהה
ועזוב את זה שכל סרטון אפילו של דקה שוקל איזה 700 מגה

hadash
08-02-11, 21:29
יוואו אני מתשגעע אחי אז איך לא עלית באחוזי שומן אתה אומר בגלל שנתת מעצמך 100% באימונים ונחת הרבה ?

התאמנתי חזק
ישנתי בערך 16 שעות ביום
אכלתי כמו חזיר

זה היה אפשרי בתקופה מסויימת עכשיו השתחררתי ואני לא רואה איפה אני מכניס כל יום אימון של 3 שעות
בכל מקרה התכנון שלי זה גם ככה לעבור לשחייה והתעמלות קרקע מכשירים אני מת ללמוד את זה

IGOR
08-02-11, 21:32
קקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקק....ישנתה 16 שעות ביום? לא למדתה אני לא מבין? לא היו לך חיים?

Alon332
08-02-11, 21:34
לעעע אחי 700 מגה? נראה לי מכרו לך חיקוי סיני, כל דקה אצלי 5364 ג'יגה, מה לעשות ככה זה, איך שאתה קונה מוצר חדש ועוד באיכות של hd שזה בכלל מדע בדיוני אז זהו אתה לא יכול יותר להעלות סרטונים ליוטיוב, עובדה שאף אחד לא מעלה ליוטיוב סרטוני hd.

hadash
08-02-11, 21:40
קקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקק....ישנתה 16 שעות ביום? לא למדתה אני לא מבין? לא היו לך חיים?

זו הייתה תקופה שזה התאפשר לי
עשיתי חמשושים בצבא
היה לי שם חדר כושר טוב בבאח גולני
הייתי קם ב7 מתאמן עד 10 אוכל , אוכל צהריים והולך לישון עד הערב , קם אוכל ב7 וב8 הולך לישון שוב.

Alon332
08-02-11, 21:54
Busted!

אז אל תמהר להסיק מסקנות.

עשיתי חמשושים בצבא
היה לי שם חדר כושר טוב בבאח גולני
הייתי קם ב7 מתאמן עד 10 אוכל , אוכל צהריים והולך לישון עד הערב , קם אוכל ב7 וב8 הולך לישון שוב.

hadash
08-02-11, 22:12
busted!

אני מדבר איתך על התקופה 8-9 חודשים אחרונים כשהפכתי לותיק.
בשנתיים הראשונות טחנתי כמו מאניק

Cuba
08-02-11, 22:21
התאמנתי חזק
ישנתי בערך 16 שעות ביום
אכלתי כמו חזיר

זה היה אפשרי בתקופה מסויימת עכשיו השתחררתי ואני לא רואה איפה אני מכניס כל יום אימון של 3 שעות
בכל מקרה התכנון שלי זה גם ככה לעבור לשחייה והתעמלות קרקע מכשירים אני מת ללמוד את זה

אתה ישן 16 שעות
זה אומר שנשאר לך 8 שעות ליום
3 שעות אימון
נשאר לך 5 שעות להעביר את שאר היום
נשמע לי לא הגיוני בהנחה שאתה אומר שאתה אוכל כל כך הרבה קלוריות

Alon332
08-02-11, 22:35
תכלס אחי, מילא כל השאר, אבל זה.... אין...

subzero1122
08-02-11, 22:36
שיאי עולם נקבעים בגלל התמדה בתחום ספציפי ולתת בו הכל, אבל מעבר לכך
מה שקובע את השיא הוא החומרים שהאנשים לוקחים

אני רוצה לראות את רוני קולמן או ג'י לוקחים מר אולימפיה בלי להתשמש פעם אחת בחיים בסטרואיד.
או את אסיין בולט או כל ספורטאי עלית אחר מגיע להישג שלו בדרך תקינה.
אתה חושב שאדם שלא על חומרים יכול לעשות סקואט של 500 קילו כמו שרואים בסרטונים ברשת?

לא
אבל אני למשל לעולם לא יוכל לרוץ מהר כמו יוסיין בולט
וcuba למשל לעולם לא יוכל לסקבט כמו אד קוהן
וקורן לעולם לא יוכל לקפוץ לגובה כמו חבייר סוטומאיור
וכו' וכו'

על אותו משקל, יש כאלה שלעולם לא ילחצו 150 ק"ג, ויש כאלה (בודדים מאוד) שבביקור הראשון בחדר כושר לחצו 150.

זה שאתלטים ומתאמנים בענפי ספורט אחרים משתמשים בחומרים, לא הופך אותם לפחות עלית ממה שהם, החומרים פשוט ידחפו אותם 1-2 רמות קדימה ויתנו להם להתאושש יותר טוב (כדי להופיע ביותר תחרויות ולעשות יותר כסף בזכות זה, ועוד מלא סיבות).
תן לי 300 סייקלים ואני עדיין לא יורד מ10 שניות ב100 מטר, ועדיין לא היה אדם לבן אחד שירד מזה, אתה יודע למה? כי הגזע השחור עדיף על הגזע הלבן בריצות (מסתבר שגם כמעט, אם לא בכל מקצה), לעומת זאת, האדם הלבן (בעיקר הסקנדינבי בפאוורליפטינג והמזרח אירופי בהרמת משקולות) ברוב המקרים עדיף במשקולות.

"לתת את הכל" "להתאמן עד בכי" וכו' אלה מנטרות של בילדרים, לא של ספורטאים.
ספורט ברמת עלית הוא המון המון המון גנטיקה והמון המון המון שנים על גבי שנים של אימונים.

subzero1122
08-02-11, 22:43
אני ג'ובניק מסריח?
אין לך מושג לגבי
עשיתי מסלול לוחם דבר ראשון בגדוד 51 ואני מוכשר 07 נתחיל בזה
בגלל שעסקתי 14 שנים לפני הצבא בקרב מגע אישרו לי לעבור תפקיד
אז אל תמהר להסיק מסקנות.
ולמה לא להיות לוחם? אני מתכנן לעבור מהמדינה הזו בזמן הקרוב חודשיים-3 לחול לחיות כמו שבנאדם צריך לחיות בלי כל הצרות של המדינה הזו
ולא רציתי לסכן את החיים שלי.
מי שמתאים לו להיות לוחם אז שיילך להיות לוחם , אח שלי מת על המדינה ובגלל זה הוא בשייטת
כנל 3 בני דודים שלי .
אני לא מוכן בשביל המדינה הזו לסכן גם שיערה מהראש שלי.

בשורה התחתונה , תרמתי את ה3 שנים שמחויבות לפי החוק , וזה היה מעל ומעבר שמגיע למדינה הזו לדעתי.
אני לא חייב הוכחה לאף אחד ואתה מוזמן לבוא ולהתאמן איתי , נראה אם תחזיק חצי מהאימון שלי אני אמחא לך כפיים.

הגישה שלי זה שהכל בראש , זה מעבר לפיזי.

קודם כל, מדריך קרב מגע בבא"ח גולני זה בית זונות. הבסיס בית זונות, הכל שם בית זונות.
אתה יכול לספר מה אתה עושה עד מחר, לך תעשה מסלול בסיירת או בשאר היחיט"ית שם ואחר כך תספר שאתה עובד קשה. שכחתי שלעשות מטבחים יותר קשה מניווט עם 9999 ק"ג עליך.
אם אתה כזה הרקולס איך היית דווקא בגדוד 51 ולא באחת היחט"יות או בסיירת (מבלי לפגוע בגדוד).

הכל בראש אתה אומר? מחר אני ילך למגרש כדורסל וינסה להטביע עם כל ה179 שלי, אולי נצליח, בטוח לא.

ושוב, במקום לספר סיפורים תעלה פעם אחת סירטון ותשתיק את כולם.

zuko
09-02-11, 00:01
חחחחחחחחחחחחח פוסט אדיר

dethMAN
09-02-11, 00:39
מצד אחד אתה יושב על הפורום 24/7, כל יומיים וחצי מעלה תמונות שלך, של חברה שלך, של השייקר שלך, של הדלליפט שלך, של כל דבר אפשרי, ומצד שני אתה אומר שאין לך כח להעלות סרטון ואתה לא חייב כלום לאף אחד?
בזמן שלקח לך לכתוב את כל ההודעות סטייל "אני סופרמן" שלך, היית יכול ללבוש את התחתונים על המכנסיים, לעוף למכון, למשוך 270 קילו, לצלם את זה בוידאו ולחזור הביתה.

חלאס, אתה לא נשמע בן אדם מטומטם. תבין שכל מה שצריך לעשות זה לצלם הוכחה למספרים שאתה זורק פה כל יום מחדש ויעזבו אותך בשקט.

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחח מלך

eatinpie
09-02-11, 00:59

ענק!

אתם יודעים מה.... אני לא יודע מה המטרה של חדש בכל הסיפור הזה, אבל כל פוסט שהוא פותח זוכה להמון תשומת לב.

אני לא רוצה לזלזל באף אחד. חדש יש לך אחלה גוף, וזה בטח לא בא משתיית שוקו.
מצד שני אם אתם יודעים שהוא מזיין את השכל, עזבו אותו.
כולם פה משקיעים כל כך הרבה אנרגיה על העניין הזה. אם הבנאדם ירצה הוא יעלה סרט, אם לא - תמשיכו ככה?

חוץ מזה שזה נורא משעשע זה נראה לי נורא מיותר.

Homie
09-02-11, 13:22
510 * 4 = 2040
2040 / 60 = 34 minutes

cut the crap.

second u talking bullshit
the only way u can go from a fighter to kravmaga trainer is getting hurt
or a lot of a lot of kombinot so cut the crap second time
and i'm talking from Experience

gongol
10-02-11, 17:29
כל הכבוד מרשים מאוד

ladybug
10-02-11, 19:03
זה שקוף שהוא רוצה צומי והוא מסתלבט בכל פוסט שהוא פותח ויש לו 200 תגובות עם 10 אלף צפיות.
מהתזונה שלו שהוא רשם באיזה פוסט עם ה3 בקבוקי קולה כבר אפשר להבין שהוא חי בסרט, אולי מחלה נפשית
או משהו, בכל אופן ללמוד לפעם הבאה שהוא פותח איזה טופיק עם תמונה שלו - לא להגיב.

יאיר_
10-02-11, 23:00
hadash
כי לשקר יש רגליים

subzero1122
10-02-11, 23:01
זה שקוף שהוא רוצה צומי והוא מסתלבט בכל פוסט שהוא פותח ויש לו 200 תגובות עם 10 אלף צפיות.
מהתזונה שלו שהוא רשם באיזה פוסט עם ה3 בקבוקי קולה כבר אפשר להבין שהוא חי בסרט, אולי מחלה נפשית
או משהו, בכל אופן ללמוד לפעם הבאה שהוא פותח איזה טופיק עם תמונה שלו - לא להגיב.

אחי זה חוסר פרגון!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
למה????????? כי הוא נראה יותר טוב ממך?????????????????????

סתם.
בגלל זה אגב, אנחנו תמיד רוצים שאנשים יגבו את עצמם עם סרטונים.

YYY
10-02-11, 23:54
חחחחחחחחחחח
הכי מצחיק שהעלוב הזה רשם באשכול אחד שאמא שלו קונה ומכינה לו מה שהוא רוצה וזה יוצא לה איזה 200 שקל ביום, ובאשכול אחר שאמא שלו מכינה לו רק מנה אחת בצהריים ומנה אחת בערב כי היא לא רוצה שהוא יגדל חחחחחחחחחחחחח

subzero1122
11-02-11, 04:36
אחי אל תשאל, הרגע חזרתי מהמאדים, חטפו אותי חייזרים והאכילו אותי ב30 אלף קלוריות ליום.
איכשהו הצלחתי להשאר על 3.14 אחוז שומן כשבכל הזמן עשיתי כפיפות מרפקים עם עב"מים.

!Demon!
11-02-11, 13:28
אחי זה חוסר פרגון!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
למה????????? כי הוא נראה יותר טוב ממך?????????????????????

סתם.
בגלל זה אגב, אנחנו תמיד רוצים שאנשים יגבו את עצמם עם סרטונים.

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

DannyC
11-02-11, 17:59
אחי אל תשאל, הרגע חזרתי מהמאדים, חטפו אותי חייזרים והאכילו אותי ב30 אלף קלוריות ליום.
איכשהו הצלחתי להשאר על 3.14 אחוז שומן כשבכל הזמן עשיתי כפיפות מרפקים עם עב"מים.

כמעט הצלחת לעבוד עליי והאמנתי עד הקטע הזה "הצלחתי להשאר על 3.14 אחוז שומן", מתחת ל3.15 אחוז שומן אתה מת.

אנדרוליזם
11-02-11, 21:40
אנשים כאן אשכרה חושבים שיש לך מחלה נדירה.
אם זה נכון תטפל בה.

hadash
12-02-11, 00:54
מהיום
אחרי אימון רגליים מתיש
http://a4.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc6/168684_171810576198440_100001084971182_374532_2869 236_n.jpg

ואין לי שום בעיה , לאנשים יש בעיה

מחר ריצת 30. בעע
זו הריצה משלשום
http://a4.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash1/180737_171188849593946_100001084971182_371927_5438 852_n.jpg

שעה ו 9 דקות לקח לי

IGOR
12-02-11, 01:24
אתה מסטלבת נכון? הבחור בתמונה הראשונה יהיה מי שיהיה לא דומה לך בכלל!

Cuba
12-02-11, 13:13
מהיום
אחרי אימון רגליים מתיש
http://a4.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc6/168684_171810576198440_100001084971182_374532_2869 236_n.jpg

מחר ריצת 30. בעע
זו הריצה משלשום
http://a4.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash1/180737_171188849593946_100001084971182_371927_5438 852_n.jpg

שעה ו 9 דקות לקח לי
עכשיו הכול ברור.. אתה רץ על הליכון
תרוץ בחוץ ותראה את ההבדל תנסה לרוץ על אדמה ולא על מסילה
תראה שבחוץ יש עוד משתנים כמו מזג האוויר ולא מזגן כמו בחדר כושר

Jack3D
12-02-11, 13:16
מהיום
אחרי אימון רגליים מתיש

מחר ריצת 30. בעע
זו הריצה משלשום

שעה ו 9 דקות לקח לי

מרחק 22ק'מ

דופק 97

עלית על ההליכון עם אופנוע?
או שאתה תמשיך לבלבל לנו בביצים...

ב!רי 93
12-02-11, 13:23
הוא גם על מהירות 0,
זה אומר שהוא סיים את הריצה וכבר אחרי הקול דאון.

ההתנהגות שלכם מביכה, לא משנה מה הוא יגיד אתם תקטלו אותו.

Alon332
12-02-11, 13:27
זה על מהירות 0 בגלל שהוא רץ אפילו יותר מהר ממה שההליכון מסוגל לחשב. למעשה, הוא לא רץ על מסילה מסתובבת, המסילה מסתובבת בגלל שהוא רץ.

IGOR
12-02-11, 14:51
הוא גם על מהירות 0,
זה אומר שהוא סיים את הריצה וכבר אחרי הקול דאון.

ההתנהגות שלכם מביכה, לא משנה מה הוא יגיד אתם תקטלו אותו.

אתה בשר טרי בפורום הזה.ורוב הסיכויים שזה האשכול הראשון שלו שראיתה..או שאתה חבר שלו שבא לתמוך בו נפשית?..!

eatinpie
12-02-11, 15:08
ההליכונים שאני מכיר יכולים להסתובב גם 50 קילומטר מבלי שאף אחד יהיה עליהם.

*אני ממש מנסה להתאפק ולא להגיב, ולא מצליח*

IGOR
12-02-11, 15:09
תוציא את זה אחי אל תשמור שום דבר בבטן תוציא הכללללללללללללללללללללללללללללל.. חחח

eatinpie
12-02-11, 15:20
איגור, אני ממש לא רוצה.

מבחינתי זה ברמה של לשחק בקקי. הוא אומר אני אומר כולם אומרים. זה ממש לא משנה.
בסוף היום אני חושב שכל בנאדם מסתכל על עצמו במראה אחרי אימון ויודע מה הוא שווה, לא רק בגלל איך שהוא נראה (כי על זה הרבה דברים יכולים להשפיע) אלה בעיקר בגלל כמה שהוא מתאמץ, כמה שהוא דוחף את עצמו, כמה שהוא מתקדם ומתפתח, לא רק בגוף, אלה גם בנפש.

יצאתי פעם לשחק עם הכלב של השותף שלי בפארק ליד הבית וגרתי במושבה ככה שהיה הרבה מרחב.
אחלה אימון אירובי, שנינו רודפים אחד אחרי השני, אני זורק לו כדור, הוא תופס ובורח וככה איזה חצי שעה. פתאום בזמן שאני מנסה להתנשם ולהתנשף, עומד מזיע כולי, אני תופס שבמרחק של 100 מטר עומד בנאדם עם חצובת הליכה כזו שמחזיקים בשני הידיים ומסתכל עליי. ברגע שהוא קלט שאני רואה אותו מסתכל עליי הוא הסתובב והמשיך לעלות את העלייה. כל צד לקח לו משהו כמו חצי דקה.
הדבר הזה שבר אותי. הוא היה מבוגר, נכה והוא עלה את העלייה הזאת צד צד, עלייה של חצי קילומטר.
הרגע הזה נחרט בזכרוני. בכלל תמיד כשאני רואה אנשים נכים משהו בי זז טיפה. נורא קשה לי לחשוב על זה שמישהו לא יכול לבצע פעולות שאני רואה כברורות מאליו, ללכת, לרוץ, לשחות, לקפוץ. אני כל כך שמח שאני יכול לעשות את אלו.

אבל אני נסחף, מה שאני מנסה להגיד זה שאם יש מישהו שרוצה לגרום לאחרים לחשוב שהוא שווה יותר, סבבה. יכול להיות שזה נכון, יכול להיות שזה לא. אני לא רוצה להתעצבן ולכעוס בגלל זה, אני לא רוצה להגרר למריבות של כיתה א'. פשוט לא שווה את זה. לא רוצה לשפוט אחרים ולא רוצה שישפטו אותי.

אני אוהב לשפוט את עצמי.

LiON
12-02-11, 16:32
וואללה עברתי על האשכול....במיוחד על התגובות של המפרסם המכונה "חדש".
כמה חרטות אתה מנפיץ פה לאנשים במשפט אחד...למדתי לפני הצבא 14 שנה קרב מגע...יענו מגיל 4 אתה כבר צ'אק נוריס זה אחד, ישנת 16 שעות ביום מתוך 24 שעות דבר לא הגיוני אלא אם לקחת וליום או כדור שינה אחר,
נשארת על אחוז שומן נמוך ללא אירובי ועם אכילה מרובה ב5 שעות שנשארו מתוך ה24.
כל זה וזה רק לקט החרטות המובחרות שלך מר.בחור "חדש".
נניח והתמונה הנ''ל פה שלך...הגוף חסר פרופורציות סטייל ג'וני בראבו...יד יותר גדולה מרגל אבל שיהיה.

דבר אחד אני אציין לזכותך..אתה לא פראייר בכלל בלמשוך תשומת לב ועצבים, יעידו התגובות.
שיהיה בהצלחה "חדש" .

big_angel
12-02-11, 18:13
ניראה מעולההה סחתיין

eatinpie
12-02-11, 20:09
ד"א חדש, אולי כדאי שתתחרה במרתון, שיא ישראל ל42 קילומטר הוא 2:14:21 שעות, אתה ממש קרוב, וזה אחלה בסיס.

Alon332
12-02-11, 20:29
לא רק במרתון, חדש שלנו גם שיאן ישראל בדדליפט עם דדליפט של 270 קילו על משקל 86. ושיאן עולם בסמוך-קום. אבל עם כל ההישגים והיכולות שלו, הוא אדם צנוע והוא מעדיף לשמור את השיאים לעצמו מאחר ורק שוויצרים רודפים אחרי תהילה והוא סתם חובבן.

hadash
12-02-11, 21:19
מרחק 22ק'מ

דופק 97

עלית על ההליכון עם אופנוע?
או שאתה תמשיך לבלבל לנו בביצים...

שמעת על המונח קול דאון?
אתה רץ אחרכ עוד 5 דקות וההליכון מוריד לך את המהירות לאט עד שהוא עוצר והדופק יורד בהתאם

וכן התחלתי אימון בהולמס פלייס , כשכולם שם השארתי הליכון פועל לשעה ו9 דקות אף אחד לא עצר אותו והוא פעל על המהירות המקסימלית וזה לא הפריע לאף אחד מהמדריכים אנשים וההנהלה שם במשך שעה...

hadash
12-02-11, 21:20
אתה מסטלבת נכון? הבחור בתמונה הראשונה יהיה מי שיהיה לא דומה לך בכלל!

תסתכל על הנקודת חן בכתף למשל ימצחיק
שם זה על יד שמאל
ואז צילמתי את עצמי במראה אז זה הפוך .

subzero1122
12-02-11, 21:40
תעלה כבר סרט של דדליפט 270 ותסתום לכולם תפה.
במקום זה אתה מעלה תמונה של ההליכון, וואו

Alon332
12-02-11, 21:58
מצחיק שבאחד האשכולות הוא לא רצה לצלם את עצמו מרים משקלים בגלל שזה "מסכן" אבל אין לו שום בעיה להוריד חולצה ולצלם את עצמו מול מראה/לבקש ממישהו שיצלם אותו.

-=ALX=-
12-02-11, 22:00
שמעת על המונח קול דאון?
אתה רץ אחרכ עוד 5 דקות וההליכון מוריד לך את המהירות לאט עד שהוא עוצר והדופק יורד בהתאם

וכן התחלתי אימון בהולמס פלייס , כשכולם שם השארתי הליכון פועל לשעה ו9 דקות אף אחד לא עצר אותו והוא פעל על המהירות המקסימלית וזה לא הפריע לאף אחד מהמדריכים אנשים וההנהלה שם במשך שעה...

רצת 22 ק"מ על קצב של 3:10 דק' לק"מ? וזה עוד עם קול דאון של 5 דק'?

אני חושב שכאן אתה נתפס משקר בוודאות, בלי קשר לדברים האחרים שאתה אומר

Alon332
12-02-11, 22:21
סאבזירו מתי רואים סרטון שלך מבקיע גול?

subzero1122
12-02-11, 22:28
אחי יש לי פה אבל הוא שוקל 39 טרה בייט ואין לי כח להעביר אותו למחשב כי זאת טכנולוגייה חייזרית ואין לי את הממיר.

Cuba
12-02-11, 22:38
יש לי סרטון של סאבקקי עושה גול עצמי

YYY
12-02-11, 23:02
יש לי סרטון של סאבזירו משחיל למישהו בין הרגליים.

ואין לסרטון הזה שום קשר לכדורגל :idea::idea::tongue::D:character63::wub1::eek::huh :

YYY
12-02-11, 23:06
אחי יש לי פה אבל הוא שוקל 39 טרה בייט ואין לי כח להעביר אותו למחשב כי זאת טכנולוגייה חייזרית ואין לי את הממיר.

אחי מה הבעיה?
תצלם תמונות של אוסף כדורי הרגל שלך,ותספר שלכל אימון אתה מתאים את הכדור שמתאים לו,
לאחר מכן תצלם 20תמונות משונות בלי חולצה שבאחת אתה 102 קילו ואחרי חודש אתה 84
ואז תוכל לצלם תמונה של לוח התוצאות מראה 1-0!:sweatdrop::sweatdrop::bow::diractor:

אנדרוליזם
13-02-11, 14:22
נו מה עם הסירטונים שיושבים אצלך במחשב כבר חודשים?

קפטן שלד
13-02-11, 15:43
יש לי סרטון של סאבזירו משחיל למישהו בין הרגליים.

ואין לסרטון הזה שום קשר לכדורגל :idea::idea::tongue::D:character63::wub1::eek::huh :

:eek::eek::eek::eek:

IGOR
13-02-11, 16:10
HADASH-->> http://www.youtube.com/watch?v=s3HN_MgVYhc&feature=related

אנדרוליזם
13-02-11, 21:51
HADASH-->> http://www.youtube.com/watch?v=s3HN_MgVYhc&feature=related

לא מצחיק <_<
לא משעשע :nono:
לא מעניין :sleep:

Jack3D
14-02-11, 23:07
בקיצור אני מבין שהתפריט תזונה שלך הולך כך:

בוקר : 20קמ ריצה , מיד לאחר מכן מגש פיצה עם תוספת גבינה ובקבוק קולה.

ביניים: 4קוראסונים בתוספת חצי קופסת נוטלה

צהריים: סיר אורז עם 6קינדר בוואנו

ביניים: 12קוראסונים

ערב: עוד מגש פיצה עם בקבוק קולה

ומיד לאחר אימון: חטיף פסק זמן עם שיפודי שומן ליה

תפריט מפחיד אחי..

ladybug
14-02-11, 23:23

תפריט מפחיד אחי..

אל תשכח שזה תפריט חיטובים אחי, במאסה הוא אוכל יותר

Alon332
14-02-11, 23:28

תפריט מפחיד אחי..

לא לא לא אחי, התפריט הזה לא טוב, חובה תפריט שלא יורד מ-6000 שקל לחודש. יש סטנדרטים.

IGOR
14-02-11, 23:34
לא מצחיק <_<
לא משעשע :nono:
לא מעניין :sleep:

לא ביקשתי את הדעה שלך מר טרול

Jack3D
14-02-11, 23:39
אל תשכח שזה תפריט חיטובים אחי, במאסה הוא אוכל יותר

אתה צודק , במאסה הוא מוסיף עוד 210ג'ר שומן רווי.

IGOR
14-02-11, 23:40
אף אחד לא מתכוון לנעול את האשכול הזה? אתם סתם כותבים שטויות והוא לא מגיב מה הקטע אני לא מבין.?מיצינו לא?

din
16-02-11, 14:43
אפשר להגיד שזה אחד השאשכולים הטובים שראיתי עד היום.... אני בדרך ככל רק בפורום תזונה ותוספים... חשבתי לעשות סיבוב בשאר בפורומים וזה מה שמצאתי... לא יודע מה יש לכם... אבל הבעיה העיקרית זה חוסר חיים... לא מבין מה אתם מיתייחסים אליו.... הוא אומר הוא רץ 27 קילומטר ב10 דקות.. אני יגיד לו סבבה אחי בהצלחה... הוא אומר שהוא עושה דדליפט עם 596 קילו אני אומר לו לבריאות אחי.. יפה מאוד.... סתם ביזבוז זמן.... האמת קראתי את כל האשכול... כי הוא ממש מצחיק... תמשיכו ככה.. ניראה לאן תגיעו... ודרך אגב ליידי באג צודק....

YYY
17-02-11, 04:20
תכלס... אחי...

הליצן המרקד
17-02-11, 11:25
אפשר להגיד שזה אחד השאשכולים הטובים שראיתי עד היום.... אני בדרך ככל רק בפורום תזונה ותוספים... חשבתי לעשות סיבוב בשאר בפורומים וזה מה שמצאתי... לא יודע מה יש לכם... אבל הבעיה העיקרית זה חוסר חיים... לא מבין מה אתם מיתייחסים אליו.... הוא אומר הוא רץ 27 קילומטר ב10 דקות.. אני יגיד לו סבבה אחי בהצלחה... הוא אומר שהוא עושה דדליפט עם 596 קילו אני אומר לו לבריאות אחי.. יפה מאוד.... סתם ביזבוז זמן.... האמת קראתי את כל האשכול... כי הוא ממש מצחיק... תמשיכו ככה.. ניראה לאן תגיעו... ודרך אגב ליידי באג צודק....

תלמד לכתוב כמו בנאדם נורמאלי ואז אולי נתייחס אלייך בכבוד, או שלפחות נצליח להבין מה כתבת.

darksnip
06-03-11, 13:35
נראה סוס

menahem470
08-03-11, 18:00
נראה סוס

הוא לא נראה סוס,כל הסוסים נראים כמוהו

טייני
08-03-11, 19:35
למי שרצה- סרטון של hadash עושה סקבאט (לא בדיחה) - http://www.youtube.com/watch?v=HLf8P6r77aE

הוא יודע להעלות טוב מאוד סרטונים למחשב וליו טיוב, אבל חרטות אי אפשר לתת בוידאו נקי בלי עריכה.

הליצן המרקד
08-03-11, 19:39
למי שרצה- סרטון של hadash עושה סקבאט (לא בדיחה) - http://www.youtube.com/watch?v=HLf8P6r77aE

הוא יודע להעלות טוב מאוד סרטונים למחשב וליו טיוב, אבל חרטות אי אפשר לתת בוידאו נקי בלי עריכה.

:1eye::1eye::1eye::1eye::1eye:

Cuba
08-03-11, 19:52
למי שרצה- סרטון של hadash עושה סקבאט (לא בדיחה) - http://www.youtube.com/watch?v=hlf8p6r77ae

זה ישן.. כולם כבר ראו את זה

טייני
08-03-11, 20:34
קובה ברור שזה ישן אבל עד שהוא לא ישים משהו אחר במקום הסרטון הזה- זה כנראה מה שרלוונטי לגביו, סקוואט של 60-70 קילו בלי לשבור מקביל :rolleyes:.

Cuba
08-03-11, 20:50
ובלי לשבת אחורה

nadavmoore
08-03-11, 21:20
http://www.youtube.com/watch?v=OEwDqWQ1GSg&feature=related

שימו לב 1\8 סקוואט 60 קילו עם ספוטר בסוף הסרטון הזה

IGOR
08-03-11, 22:08
מזריק ::oo

eatinpie
10-03-11, 00:00
עכשיו דממה!
תפוח אדמה!

האמת שזה מסקרן אותי נורא האם חדש השתמש בחומרים על סמך ההתחלה והתוצאות.
לא בגלל שאני רוצה לרדת או ללכלך. בכלל לא, התוצאות מאוד מרשימות.

אני פשוט רוצה לדעת מה הגבולות והאפשרויות של הגוף בהתפתחות.

zuko
10-03-11, 02:01
עכשיו דממה!
תפוח אדמה!

האמת שזה מסקרן אותי נורא האם חדש השתמש בחומרים על סמך ההתחלה והתוצאות.
לא בגלל שאני רוצה לרדת או ללכלך. בכלל לא, התוצאות מאוד מרשימות.

אני פשוט רוצה לדעת מה הגבולות והאפשרויות של הגוף בהתפתחות.
מה אתה גנוב? איזה סטרואידים? הבחור לא גדול כ"כ,תוצאות רגילות לשנתיים אימונים.
ואחלה גנטקיה.

טייני
10-03-11, 10:08
מה אתה גנוב? איזה סטרואידים? הבחור לא גדול כ"כ,תוצאות רגילות לשנתיים אימונים.
ואחלה גנטקיה.
ממתקים זה לא רק גודל, עיין ערך oRis.

the pharmacist
10-03-11, 11:19
לכל הסקרנים שמתעניינים ב" כמה אפשר להגיע בצורה טבעית" כדאי שתבססו דברים לא רק על אוריס וחדש.

hadash
10-03-11, 13:19
לכל הסקרנים שמתעניינים ב" כמה אפשר להגיע בצורה טבעית" כדאי שתבססו דברים לא רק על אוריס וחדש.

הסרטונים מלפני שנה מאד התקדמתי מאז , רק התחלתי לעבוד סקואט מאז

ואפשר לגדול הרבה בצורה טבעית , הכל עניין של התמדה והשקעה.

אני מכיר אנשים 120 קילו עם 12-13 אחוז שומן שהם טבעיים
הכל עניין של התמדה ושנות אימון
אני מתאמן רק שנתיים ומשהו
יש אנשים שאני מכיר שהיום בני 40 שהתחילו מגיל 15 , תוצאות מדהימות , לא צריך לגעת בחומרים

YYY
10-03-11, 13:21
חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח
טוב אחי

arsawat1@walla.com
10-03-11, 14:11
יד מטורפת

Bodybuilder
10-03-11, 14:53
חדש, שתדרוס אותך חללית, אתה לא נורמאלי.

the pharmacist
10-03-11, 15:57
ראשית אין מצב שמישהו שהתחיל להתאמן מגיל 15 ( בהנחה שהתאמן בצורה סדירה וטבעי) יראה יותרטוב מגיל 40 שהוא היה בגיל30.
שנית אין מצב שיש משיהו 120 קילו טבעי על 12 אחוז שומן , זה אומר שיכול להיות לו ורידים בבטן על יותר מ105 קילו.
בבקשה תוכיח שאני טועה

!Demon!
10-03-11, 16:04
ראשית אין מצב שמישהו שהתחיל להתאמן מגיל 15 ( בהנחה שהתאמן בצורה סדירה וטבעי) יראה יותרטוב מגיל 40 שהוא היה בגיל30.
שנית אין מצב שיש משיהו 120 קילו טבעי על 12 אחוז שומן , זה אומר שיכול להיות לו ורידים בבטן על יותר מ105 קילו.
בבקשה תוכיח שאני טועה

אתה טועה רק אם הבן אדם הזה יהיה 2 מטר גובה בערך ..

zuko
10-03-11, 17:05
ממתקים זה לא רק גודל, עיין ערך oris.
איך אתה יכול להשוות בכלל את אורי? הוא רמה אחרת לגמרי!
אורי גדול חטוב ומרשים ממנו בכמה מידות.

zuko
10-03-11, 17:19
אגב the pharmacist (http://www.israelbody.com/member.php?u=19903) איך ההתקדמות שלך?,אני זוכר מזמן פרסמת תמונה חיה רעה,בטח עכשיו אתה בכלל מטורף.

the pharmacist
10-03-11, 18:06
מסתבר שלימודים יכולים לעצור קצת התקדמות כרגע בחיטוב גם לא ממהר כלכך להעלות תמונות לאחר תגובות של "טרולים/טר1לים" איך שנקראים כאן

hadash
10-03-11, 21:22
איך אתה יכול להשוות בכלל את אורי? הוא רמה אחרת לגמרי!
אורי גדול חטוב ומרשים ממנו בכמה מידות.

אורי לקח חומרים בניגוד אלי
והוא שומר תזונה בניגוד אלי
מתאמן יותר זמן בניגוד אלי

אני התחלתי 56 קילו

hadash
10-03-11, 21:24
בבקשה תוכיח שאני טועה

תראה הוא טוען שהוא טבעי
כל עוד לא הצלחתי להוכיח אחרת הוא טבעי מבחינתי
הוא נראה טבעי גם

בכל מקרה אני מאמין לו כי יצא לי לראות כמה תופעות טבע של אנשים מגודלים בחיים אז אני מאמין

אנדרוליזם
10-03-11, 21:26
למה אתה לא מעלה כבר את הסירטון של הדדליפט?
הציעו לך כמה פעמים עזרה בהעלת הסירטון, אתה בעצמך העלת סירטונים של רבעי סקוואט.
קיצר תודה שאתה חרטטן, וזה שיש לך מסה טוב זה דבר אחד ויש עליו כבוד,
אבל אין צורך בהמצאות.

hadash
10-03-11, 21:39
למה אתה לא מעלה כבר את הסירטון של הדדליפט?
הציעו לך כמה פעמים עזרה בהעלת הסירטון, אתה בעצמך העלת סירטונים של רבעי סקוואט.
קיצר תודה שאתה חרטטן, וזה שיש לך מסה טוב זה דבר אחד ויש עליו כבוד,
אבל אין צורך בהמצאות.

הציעו הציעו אבל לא עזרו
יש לי במחשב סרטון של דד ליפט 215 קילו שאני יודע איך להעלות כי זה צולם עם מצלמה שמצלמת ב avi אם זה מעניין אני מעלה תוך 10 דקות אותו
זה מלפני כמה חודשים היום אני מרים כבר הרבה יותר ויש לי סרטונים חדשים שאני עושה משקלים כבדים בהרבה ולא קלים כאלה ועוד על משקל גוף של 85-90 קילו אבל הם בhd ואותם אני לא יודע איך להמיר

אנדרוליזם
10-03-11, 21:48
תעלה את ה215 שיהיה משהו, למרות שזה לא בשמיים. דיברת על הרבה יותר.

hadash
10-03-11, 21:56
תעלה את ה215 שיהיה משהו, למרות שזה לא בשמיים. דיברת על הרבה יותר.

אלה 2 סטים נפרדים של RM1 , סרטון אחד
הטכניקה השתפרה מאז עוד הרבה
היום אני מסוגל לעשות דדליפט של 270 לRM1 , וביום טוב אולי קצת יותר

http://www.youtube.com/watch?v=t3xGjXgoT94

אם יסבירו לי איך להמיר את הסרטוני HD הם של דדליפט 250
ואני יכול לקחת ביום ראשון איתי מצלמה שתצלם בAVI ולצלם דדליפט של 270.
היום פשוט היה האימון דד ליפט , סקואט פאוור קלין שלי...

YYY
10-03-11, 22:08
יאללה קבענו יום ראשון

hadash
10-03-11, 22:09
יאללה קבענו יום ראשון

היו פה כמה שהבטיחו שאם אדם שמתאמן שנתיים וקצת
ששוקל 85 קילו מרים דדליפט של 270 הם פורשים מפיתוח גוף ופאוורליפטינג.... זוכרים?

אנדרוליזם
10-03-11, 22:10
אלה 2 סטים נפרדים של rm1 , סרטון אחד
הטכניקה השתפרה מאז עוד הרבה
היום אני מסוגל לעשות דדליפט של 270 לrm1 , וביום טוב אולי קצת יותר

http://www.youtube.com/watch?v=t3xgjxgot94

אם יסבירו לי איך להמיר את הסרטוני hd הם של דדליפט 250
ואני יכול לקחת ביום ראשון איתי מצלמה שתצלם בavi ולצלם דדליפט של 270.
היום פשוט היה האימון דד ליפט , סקואט פאוור קלין שלי...

תמשוך בלי עצירה,
ואל תשתמש ברצועות (?)

ותצלם 270, אתה אומר שיש לך, ותצלם ככה שתוכל להעלות.

the pharmacist
10-03-11, 22:11
צורת הרמה מאוד ייחודית: נראה כאילו רציתי להרים את המשקל הזה בכל דרך אפשרית רק תיזהר פעם הבאה כי הבייספס בצורה הזאת יכול להיקרע בלי שתשים לב

the pharmacist
10-03-11, 22:13
לגבי הסקוואט והדדליפט : בשניהם אתה טוען שאתה מרים הרבה יותר משקל עם טכניקה יותר טובה. לי לא היה מצפון לישון בלילה

Alon332
10-03-11, 22:16
חדש מאיפה הנעליים?

hadash
10-03-11, 22:22
תמשוך בלי עצירה,
ואל תשתמש ברצועות (?)

ותצלם 270, אתה אומר שיש לך, ותצלם ככה שתוכל להעלות.

מה הבעיה בלעצור? בסופו של תהליך אני מעלה את המוט עד למעלה ונועל ומחזיק

דבר שני רצועות אני חייב במשקלים גבוהים הידיים פשוט נפתחות לי

hadash
10-03-11, 22:23
חדש מאיפה הנעליים?

ארהב , 300 שקל

TUXLIGHT
10-03-11, 22:24
מה הבעיה בלעצור? בסופו של תהליך אני מעלה את המוט עד למעלה ונועל ומחזיק

דבר שני רצועות אני חייב במשקלים גבוהים הידיים פשוט נפתחות לי

זה לא חוקי

והרצועות.. גברים אוהבים להחזיק את המשקל שהם מושכים

hadash
10-03-11, 22:31
זה לא חוקי

והרצועות.. גברים אוהבים להחזיק את המשקל שהם מושכים

1. חידשת לי
אבל עדיין אנחנו לא בתחרות
ואני באימון שלי בודק אם הרמתי או לא
גם אם לקח לי 30 שניות של מאבק והצלחתי בסוף , מבחינתי הצלחתי גם אם עצרתי באמצע כמו שאתה אומר.

2. ממשקל מסויים המוט פשוט מחליק לי היום אני מסוגל ליותר אבל גם את ההרמות הכבדות מאד אני מסוגל לבצע רק אם רצועות הרמה

אנדרוליזם
10-03-11, 22:43
1. אם אתה עוצר זה לא נחשב לדדליפט תקין.

2. זה בגלל הכפפות.

Shai 22
10-03-11, 23:51
גבירותיי ורבותיי ילדים וילדות הריני מתכבד בזאת לסכם רשמית את הפוסט החולני הזה
אעשה זאת במשלב הלשוני הגבוה ביותר אשר הנני מכיר!

ע"פ מה שנוכחנו לראות שחור על גבי עיתון יש לנו פה את מר אולימפיה הבא היוצר קטגוריה חדשה - strongest bodybuilder שלוקח מקום ראשון בתחרות (גם בילדינג וגם ליפטינג).
ברכותיי לזוכה המאושר מר חדש.

זאת ועוד ע"פ מחקרים שבוצעו במעבדות לפסיכיאטריה שבאוניברסיטאות הנחשבות בעולם - "ייל", "אוקספורד","קולומביה" וכו', עולה כי לאחר שנים של מחקר הוכח כי מר חדש סובל מפסיכוזה חמורה אשר חדשה אפילו לחוקרים הנקראת: "הפרעה חוץ שיכלית - שיקרית", אשר בעצם העניין טומנת בחובה אנשים אשר סובלים מסימפטום שבא לידי ביטוי בכך שהם צריכים כל הזמן לשקר ע"מ להאדיר את בטחונם האישי ואת אמונתם בהישגיהם, זאת ועוד כאשר ההפרעה פורצת את גבול המחשבה בדרכה למציאות - מתרחשת המציאות שלעיל (עיין דפים קודמים).

ועכשיו לענייננו, מר חדש היקר אתה לא מרים (!) 270 ק"ג דדליפט גם אם מאוד תתאמץ להוכיח לנו, אני אפילו לא אדרוש ממך להעלות סרטון כמו ששאר החברים עשו פה, כי אין כזה וגם לא יהיה, המבנה גוף שלך אפילו לא מזכיר בחור שעושה 270 דדליפט, ואם לומר את האמת אני מסופק אם אתה יכול למשוך את ה-100 מהרצפה ללא רצועות וללא עקמת חמורה בגב.
מה עוד עם הכמות אירובי שאתה עושה והעומס שבו אתה מתאמן (לכאורה) לא יאפשר לך להגיע למשקלים כאלו, אבל את שלב ההוכחות והטיעונים כבר סגרנו ב- 7 דפים האחרונים.

זה דיי מרגיז אותי לקרוא את החארטות שאתה רושם פה, תעשה טובה לעצמך ותפסיק עם זה!

(וד"א הרגת אותי עם ה - 16 שעות שינה ועוד כול יום, חחחחח הגיונית - אם לא ישנתה מס' ימים רצוף, אזיי תצליח לישון את הכמות הזאת, מה עוד שקראתי כמה מחקרים שרזים ישנים פחות. אבל וזה אבל גדול לא תצלח לשבור את השיאים שלי בשינה חח 15 שעות רצוף!, בדוק ומנוסה ויש אפילו תיעוד לחברי הפורום, אבל רק אם הם מוכנים לבהות במסך 15 שעות רצוף...)

בקיצור אתה חרטטן, שורש: ח.ר.ט.ט, בניין: פיעל.

עשה לנו לכולנו טובה - ישא ברכה וסע לנו מהעניים.:jockey:

TUXLIGHT
10-03-11, 23:57
גבירותיי ורבותיי ילדים וילדות הריני מתכבד בזאת לסכם רשמית את הפוסט החולני הזה
אעשה זאת במשלב הלשוני הגבוה ביותר אשר הנני מכיר!

ע"פ מה שנוכחנו לראות שחור על גבי עיתון יש לנו פה את מר אולימפיה הבא היוצר קטגוריה חדשה - strongest bodybuilder שלוקח מקום ראשון בתחרות (גם בילדינג וגם ליפטינג).
ברכותיי לזוכה המאושר מר חדש.

זאת ועוד ע"פ מחקרים שבוצעו במעבדות לפסיכיאטריה שבאוניברסיטאות הנחשבות בעולם - "ייל", "אוקספורד","קולומביה" וכו', עולה כי לאחר שנים של מחקר הוכח כי מר חדש סובל מפסיכוזה חמורה אשר חדשה אפילו לחוקרים הנקראת: "הפרעה חוץ שיכלית - שיקרית", אשר בעצם העניין טומנת בחובה אנשים אשר סובלים מסימפטום שבא לידי ביטוי בכך שהם צריכים כל הזמן לשקר ע"מ להאדיר את בטחונם האישי ואת אמונתם בהישגיהם, זאת ועוד כאשר ההפרעה פורצת את גבול המחשבה בדרכה למציאות - מתרחשת המציאות שלעיל (עיין דפים קודמים).

ועכשיו לענייננו, מר חדש היקר אתה לא מרים (!) 270 ק"ג דדליפט גם אם מאוד תתאמץ להוכיח לנו, אני אפילו לא אדרוש ממך להעלות סרטון כמו ששאר החברים עשו פה, כי אין כזה וגם לא יהיה, המבנה גוף שלך אפילו לא מזכיר בחור שעושה 270 דדליפט, ואם לומר את האמת אני מסופק אם אתה יכול למשוך את ה-100 מהרצפה ללא רצועות וללא עקמת חמורה בגב.
מה עוד עם הכמות אירובי שאתה עושה והעומס שבו אתה מתאמן (לכאורה) לא יאפשר לך להגיע למשקלים כאלו, אבל את שלב ההוכחות והטיעונים כבר סגרנו ב- 7 דפים האחרונים.

זה דיי מרגיז אותי לקרוא את החארטות שאתה רושם פה, תעשה טובה לעצמך ותפסיק עם זה!

(וד"א הרגת אותי עם ה - 16 שעות שינה ועוד כול יום, חחחחח הגיונית - אם לא ישנתה מס' ימים רצוף, אזיי תצליח לישון את הכמות הזאת, מה עוד שקראתי כמה מחקרים שרזים ישנים פחות. אבל וזה אבל גדול לא תצלח לשבור את השיאים שלי בשינה חח 15 שעות רצוף!, בדוק ומנוסה ויש אפילו תיעוד לחברי הפורום, אבל רק אם הם מוכנים לבהות במסך 15 שעות רצוף...)

בקיצור אתה חרטטן, שורש: ח.ר.ט.ט, בניין: פיעל.

עשה לנו לכולנו טובה - ישא ברכה וסע לנו מהעניים.:jockey:

+1 אחי תמשיך להפציץ!

subzero1122
11-03-11, 00:26
לא כל כך אפשר לקרוא לזה דדליפט..

Alon332
11-03-11, 00:31
זה לא דדליפט. זה הולטינג דדליפט+ראק פול מהברכיים.

SmokingSnake
11-03-11, 01:22
אני מציע לך לא לעשות את ה"דדליפט" שעשית יותר בחיים:
-הגב שלך עגול בהגזמה(אם המוט מחליק לך/מאיזשהי סיבה אתה מסתובב אפילו ב10 מעלות אתה פורץ דיסק)
-יש סכנה ממשית שתקרע את הבייספס באחד הידיים ככה

בקשר למשקלים, אני לא יודע, לעשות 180-190 קילו דדליפט לrm1 זה לא בשמים, כל מתאמן שעובד רציני יכול להגיע לזה תוך פחות משנה, 270 לעומת זאת(!) זה עניין אחר לגמרי בצורה טבעית

קפטן שלד
11-03-11, 02:40
האמת שהופתעתי, יפה שאתה נועל 211.
תלמד למשוך אבל, אפילו שאתה ליצן יהיה לי חבל שתפצע כמו שחבל לי על כל בן אדם שנפצע.

קפטן שלד
11-03-11, 02:42
אגב תגיד משתגיד, 270 אתה בקושי מגלגל על הרצפה אם 211 נראה ככה.

hadash
11-03-11, 07:46
אגב תגיד משתגיד, 270 אתה בקושי מגלגל על הרצפה אם 211 נראה ככה.

הסרטון הוא מחודש אוקטובר
עבר זמן מאז
אני כל אימון כמעט מצליח לעלות ב2-5 קילו על המוט
בכל מקרה תקראו לזה דד ליפט או לא , ככה אני יודע לעשות , הטכניקה השתפרה במעט
ובסופו של התהליך המוט למעלה זה מה שחשוב , הצלחתי להרים אולי לא עם טכניקה מושלמת.

וכן גם אני מאד אוהב את הגוף האנושי שיכול להרים דבים ששוקלים פי 4 ממנו גם ופי5.

BlackHawkins
11-03-11, 08:06
ואואואוואואואואאואואואואוואו איזה חרטא מטורפת

"אני כל אימון כמעט מצליח לעלות ב2-5 קילו על המוט"

כל אימון אתה מוסיף עוד 2-5 קילו?אחי תגיד לי אתה חי בסרט או מה?
אני לא צוחק אבל אתה חייב איזה שהוא טיפול..המצב פה באמת עצוב :\

BlackHawkins
11-03-11, 08:06
והולכים להכנס בך חזק על המשפט הזה ^^"

hadash
11-03-11, 08:08
והולכים להכנס בך חזק על המשפט הזה ^^"

ביום ראשון אני אוכיח את זה
בכל מקרה התחלתי לפני שנה דד ליפט של 70 קילו וסקוט של 60 בערך

העלאתי את הדדליפט ב200 קילו
אני חושב שזה מכובד מספיק לשנה של אימונים
יגידו מה שיגידו על השיטה שאני מתאמן
או על הטכניקה

BlackHawkins
11-03-11, 08:12
בסדר אמרת 270ק"ג לפני כמה ימים
אני מצפה לסרטון של 280ק"ג+ בהצלחה אחי :)

Shai 22
11-03-11, 08:31
בסדר אמרת 270ק"ג לפני כמה ימים
אני מצפה לסרטון של 280ק"ג+ בהצלחה אחי :)

אני חושב שמאז עבר כבר מספיק זמן, עכשיו יש לו כבר את ה 320 ק"ג

BlackHawkins
11-03-11, 08:41
אחי הפסקתי לעקוב אחריו לפני המון המון זמן
יש לו תוצאות יפות אבל הוא לא צריך לזרוק לך פה נתונים לא הגיונים

BlackHawkins
11-03-11, 08:42
יש לחדש שלנו גם ראייה סלקטיבית
כמו ששמת לב הוא קורא ומגיב רק!! על מה שבא לו או כנראה רק!! מה שיפה לו בעין
אתה יכול לראות מקודם שמתי 2 תגובות רצוף
והוא התייחס!! רק לאחת מהן
משו לא מסתדר לי עם הבנאדם הזה

Shai 22
11-03-11, 09:06
חבל :\

אחי הטכניקה כל כך גרועה, שהוא צריך להודות לאלוהים שהוא לא פרץ דיסק עדיין...

והנה לנו דוגמא לאדם שהאגו שלו עובד בחדר הכושר במקום הגוף...

Shai 22
11-03-11, 09:11
הנה עוד סרטון של הסוס ממאדים -
http://www.youtube.com/watch?v=jGwy0W9Bl3I&feature=related

BlackHawkins
11-03-11, 09:17
עם כל זה שהוא נראה סבבה
אישית אני חושב שזה דרך חומרים..
והוא חתיכת אפס זה שיש לו קצת גנטיקה ומסה הוא סתם נפוח ואשכרה הולך למכון רק בשביל פוזה ואגו

IdaNP
11-03-11, 10:20
הנה עוד סרטון של הסוס ממאדים -
http://www.youtube.com/watch?v=jgwy0w9bl3i&feature=related
זה נראה פה מאוד כאילו הוא מזריק...
נו, לפחות ניתן לו קרדיט על השיר של אין פליימס.

אנדרוליזם
11-03-11, 10:53
-הגב שלך עגול בהגזמה(אם המוט מחליק לך/מאיזשהי סיבה אתה מסתובב אפילו ב10 מעלות אתה פורץ דיסק)

זה מה שאמרו בקורס מדריכים?

moo
11-03-11, 11:00
בדדליפט איך ספרת את הצלחות ? זה נראה שיש שם 180~

הליצן המרקד
11-03-11, 11:03
20
10 x4
15
5

יוצא 80 כל צד, 160 + 20 של המוט = 180 קילו

YYY
11-03-11, 11:15
חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

מה זה הטייטס שלושת רבעי הזה חחחחחחחחחחחחחחחחח

אגב הוא רשם בסירטון-

month ago
each side :
45 X 1
25X 5
35 X 1
5 X 1
its 210 lbs every side
X 2 = 420 lbs
420 : 2.2 = 191
+ 20 of the barbell
211 kg

BlackHawkins
11-03-11, 12:10
סתם מובל לא שווה יחס של אף אחד מפה תאמינו לי
אני חושב שהוא רק נהנה מהתשומת לב שהוא מקבל פה ללא הפסקה

moo
11-03-11, 12:31

אגב הוא רשם בסירטון-

month ago
each side :
45 x 1
25x 5
35 x 1
5 x 1
its 210 lbs every side
x 2 = 420 lbs
+ 20 of the barbell
211 kg

סבבה
חדש כבוד על המשקל בדדליפט 211 מכובד ביותר

אנדרוליזם
11-03-11, 12:39
אגב אם כבר אתה משתמש ברצועות, עדיף שתי כפות הידיים יהיו מופנות אליך. פחות סיכון לבייספס.

Shai 22
11-03-11, 13:00

אגב הוא רשם בסירטון-

month ago
each side :
45 x 1
25x 5
35 x 1
5 x 1
its 210 lbs every side
x 2 = 420 lbs
+ 20 of the barbell
211 kg

הרגתה אותי עם החתימה שלך

hadash
11-03-11, 13:13
סבבה
חדש כבוד על המשקל בדדליפט 211 מכובד ביותר

תודה
המכנס אני מתאמן עם מכנס קצר של נייק תמיד שיש לי כמה
ובדדליפט אני שם מכנס ארוך של נייק ומרים אותו טיפה
אני מרים ממש צמוד לגוף ואם אני לא שם מכנס ארוך יורד לי דם מהשפשוף וסתם לא נעים

Melamed
11-03-11, 15:04
נראלי שהגיע הזמן שתפתח משתמש חדש..

SmokingSnake
11-03-11, 15:05
זה מה שאמרו בקורס מדריכים?

בקורס ליצנים לא מלמדים כל סוג של דדליפט/סקבט אמיתי/כל תרגיל שיעשה אותך חזק:rolleyes:
מנגנון פריצת דיסק זה כפיפה תוך כדי רוטציה, בטח ובטח עם משקל על הגב, מושך עם גב עגול+משקל+לא מושך נכון, רוטציה הכי קטנה ככה והופ הדיסק מחליק על חוט השדרה והחיים שלך נדפקים פחות או יותר לחצי שנה הקרובה

עריכה: המשקל על המוט נראה 180~ הפלטות קטנות:confused::confused::confused:

אנדרוליזם
11-03-11, 15:13
בקורס ליצנים לא מלמדים כל סוג של דדליפט/סקבט אמיתי/כל תרגיל שיעשה אותך חזק:rolleyes:
מנגנון פריצת דיסק זה כפיפה תוך כדי רוטציה, בטח ובטח עם משקל על הגב, מושך עם גב עגול+משקל+לא מושך נכון, רוטציה הכי קטנה ככה והופ הדיסק מחליק על חוט השדרה והחיים שלך נדפקים פחות או יותר לחצי שנה הקרובה

עריכה: המשקל על המוט נראה 180~ הפלטות קטנות:confused::confused::confused:

איך אתה מסביר את זה שכ"כ הרבה אנשים מושכים ככה והדיסקים שלהם בסדר?

תכלס חוץ מל1אי וק1למן לא שמעתי על אנשים שסבלו מפריצצת דיסק עקב הרמת משקולות,
וגם הם היו אידיוטים <_<

MartialArtist
11-03-11, 15:16
shai 22, אני מציע שתפסיק פשוט להגיב.
אתה נשמע כמו ילד בן 12 שתופס טרמפ על איזה בדיחה לא מוצלחת מלכתחילה ומנסה לצאת גבר גבר. רשמת פה אלפמאות תגובות חסרות כל תוכן ולא מצחיקות בשיט, ולדעתי אתה בדיחה הרבה יותר גדולה מhadash.
משלב לשוני גבוה בתחת שלי, מר "שני מילים".

SmokingSnake
11-03-11, 15:19
מושכים עם גב עגול ומקפיצים על הרגליים? לא הרבה אנשים מושכים ככה כי דדליפט כזה לא עובר בתחרות...

להיכנס לסט אפ בגב תחתון ולהחזיק אותו זה א' ב', זה שאנשים מרימים 350+ קילו עם גב עגול בתחרות לא אומר שכל סט של 180-200 קילו צריך למשוך עם גב עגול, מה גם שבדרך כלל הגב התחתון בתחרויות מכווץ(נראה ישר) והאזור של החוליות העליונות הוא זה שמתעגל(-רוב המומנט על החוליות התחתונות ככה שגם מישהו עם קיפוזיס חריף יכול למשוך בלי שזה יפריע לו וזה פחות קריטי)

אנדרוליזם
11-03-11, 15:33
מושכים עם גב עגול ומקפיצים על הרגליים? לא הרבה אנשים מושכים ככה כי דדליפט כזה לא עובר בתחרות...

להיכנס לסט אפ בגב תחתון ולהחזיק אותו זה א' ב', זה שאנשים מרימים 350+ קילו עם גב עגול בתחרות לא אומר שכל סט של 180-200 קילו צריך למשוך עם גב עגול, מה גם שבדרך כלל הגב התחתון בתחרויות מכווץ(נראה ישר) והאזור של החוליות העליונות הוא זה שמתעגל(-רוב המומנט על החוליות התחתונות ככה שגם מישהו עם קיפוזיס חריף יכול למשוך בלי שזה יפריע לו וזה פחות קריטי)

כמו כאן ב-0:29
kv3FMsW4U7I

ואלה שמושכים עם גב עגול מושכים ככה תמיד, גם בחימום, כי זה הסטאפ שלהם.
יש גב שמתעגל בגלל כשל של הזוקפים, ויש גב עגול בסטאפ, צריך לדעת להבדיל.

אנדרוליזם
11-03-11, 18:25
shai 22, אני מציע שתפסיק פשוט להגיב.
אתה נשמע כמו ילד בן 12 שתופס טרמפ על איזה בדיחה לא מוצלחת מלכתחילה ומנסה לצאת גבר גבר. רשמת פה אלפמאות תגובות חסרות כל תוכן ולא מצחיקות בשיט, ולדעתי אתה בדיחה הרבה יותר גדולה מhadash.
משלב לשוני גבוה בתחת שלי, מר "שני מילים".

דעתך לא מעניינת.

zivgin
12-03-11, 10:45
בבקשה תוכיח שאני טועה

אתה טועה,
הפיק של בודיבילדר הוא בד"כ באיזור גיל 35.
קאטלר נולד ב73, ואת האולימפיה הראשונה הוא לקח ב2006, בגיל 33, היום הוא בן 37-38 והוא בשיא שלו.

רוני נולד ב1964, אולימפיה ראשונה לקח ב98, משמע, בגיל 34, ובמשך 8 שנים ברציפות"(עד גיל 42)

משמע, ככל שאתה מתקרב לגיל 40 אתה מתקרב יותר לשיא, אבל זה נכון שמגיל 40 חלה ירידה.

בכל מקרה, יש סיכוי(כמו שהדגמתי עכשיו) שבן 40 יראה טוב יותר ממה שהוא היה בגיל 30.

BlackHawkins
12-03-11, 11:29
אבל אתה מדבר פה על אנשים בלוול מטורף של אולימפיה שמתחזקים את עצמם בעזרת סכומי כסף אדירים
והוא נתן לך דוגמא לבנאדם ממוצע שמתאמן בחדר כושר
אני בטוח שיכול להיות שאתה צודק אך יהיה שוני..שוב פעם-לפי דעתי

the pharmacist
12-03-11, 12:32
Zivgin אתה אחד האנשים שאני הכי מכבד בפורום את כל מה שרשמת אני ידוע אני דיברתי על אדם טבעי לא על קאטלר וחבריוו שאגב אני מאוד מעריך ומכבד שמגיל 15 עלך חמוצים.
בן אדם לעומת זאת טבעי עקב דברים כמו חילוף חומרים (ואני שם בצד את העניין של לימודים משפחה וכאלה) הסיכוי היחיד שיראה טוב יותר בגיל 40 מאשר 30 זה רק אם לפתע התחיל להתאמן ולאכול בצורה נכונה דבר שלא עשה לפניי

סליחה עמכם על החפירה

zivgin
12-03-11, 15:43
zivgin אתה אחד האנשים שאני הכי מכבד בפורום את כל מה שרשמת אני ידוע אני דיברתי על אדם טבעי לא על קאטלר וחבריוו שאגב אני מאוד מעריך ומכבד שמגיל 15 עלך חמוצים.
בן אדם לעומת זאת טבעי עקב דברים כמו חילוף חומרים (ואני שם בצד את העניין של לימודים משפחה וכאלה) הסיכוי היחיד שיראה טוב יותר בגיל 40 מאשר 30 זה רק אם לפתע התחיל להתאמן ולאכול בצורה נכונה דבר שלא עשה לפניי

סליחה עמכם על החפירה

בנוגע לאנשים טבעיים ולא על חומרים, הסיפור קצת מורכב ושונה,
אבל בגדול אני נוטה להסכים איתך, אם כי זה כלל לא מובן מאליו שבן 40 יראה פחות טוב ממה שהוא היה בגיל 30 בהנחה והוא המשיך להתאמן עוד 10 שנים.

בוא נגיד ככה, אני נוטה להסכים איתך, אבל לא שולל את האופציה שיש אנשים בני 40 עם גוף טוב יותר ממה שהיה להם בגיל 30(אני לא מדבר על עור רופף, או דברים בסגנון)

BlackHawkins
12-03-11, 16:39
zivgin הורדתי 23~ אחוז שומן ואני חושב שיש לי עור עודף מה אני עושה?

Blaze84
12-03-11, 20:51
אחלה ידיים בן אדם

Shai 22
16-03-11, 22:52
דעתך לא מעניינת.

חחח אחי הבנאדם אכל עליי סרט כי דיברתי בשפה גבוהה (הרגיש נחות משו הפפוק)

בכל מקרה הוא לא ידע שאני מושפע משיעורי לשון כי אני משלים בגרות ובדיוק אותו יום היה לי שיעור לשון איזה 4 וחצי שעות, שנתן את אותותיו גם כאן...

:laughing:

MartialArtist
17-03-11, 00:11
חחח אחי הבנאדם אכל עליי סרט כי דיברתי בשפה גבוהה (הרגיש נחות משו הפפוק)

בכל מקרה הוא לא ידע שאני מושפע משיעורי לשון כי אני משלים בגרות ובדיוק אותו יום היה לי שיעור לשון איזה 4 וחצי שעות, שנתן את אותותיו גם כאן...

:laughing:

כמה שאתה צודק, מר "שני מילים".
אחחח, רגשי הנחיתות :(:(:(:(:(:(

Nitric Oxide Troll
18-03-11, 01:47
חדש מה עם הדדליפט אחי
אמרתי לך תשלח לי את הסירטון לאימייל אני כבר אעלה בשבילך
יאללה גבר חג שמח

katlany
18-03-11, 17:39
יפה אבל נראה לי צריך לעבוד קצת על רגליים לא?

או שפשוט לא רואים בתמונה פה טוב