PDA

צפה בגרסא המלאה : נתקעתי עם הסקוואט :((((

tomer90
03-02-11, 18:39
הגעתי ל-100 קילו, והיה קשה אבל סיימתי יפה חוץ מהחזרה האחרונה בכל סט שהטכניקה שלי קצת לא הייתה משהוא אבל סיימתי ואז יומיים אחרי הגיעו ה-105 הנוראיים וזיינו אותי.
אימון ראשון של 105 בקושי הצלחתי 1 אז הספוטר עזר לי קצת ועשיתי 5 שך 105 עם העזרה שלו אבל בגלל שהייתי צריך את העזרה שלו מבחינתי לא עשיתי כלום.
אימון שני של 105 עשיתי 4 לבד והספוטר השלים לי באחרון, בסט השני עשיתי ממש ממש בקושי 1 כאילו ממש רבע קילו יותר לא הייתי מצליח לעלות אז בקיצור בקושי 1 וגם עם חרא טכניקה וסט שלישי לא ניסתי כבר.
ויום ראשון זה האימון האחרון שלי של 105 לפני שאני עושה ריסט.
אז בקיצור בשביל מה חפרתי לכם פה? השאלה שלי היא איך אני אדע אם נתקעתי בגלל שצריך ריסט או בגלל שהגיע הזמן לחתוך את התוספת משקל בחצי ולהוסיף כל אימון 2.5 לסקוואט ולא 5?
כמובן תקנו אותי אם אני טועה לגבי הריסט, כי כמו שאני זוכר אמרו להרים כמה שאתה אמור להרים במשקל ואם לא הצלחת אימון הבא תנסה שוב אם הצלחת סבבה תתקדם אם לא אימון אחרי תנסה שוב וכמובן לנסות לאכול ולישון יותר ואימון שלישי עם אותו משקל אם עדיין אני לא מצליח להרים אז ריסט נכון?
נ.ב. אני יודע שזה שונה מבן אדם לבן אדם אבל בממוצע לבן אדם עם מבנה קטן-בינוני גובה 1.87, משקל 70(היום אני שוקל 81 אבל בהתחלה שקלתי 70) זה משקל סבבה לעשות בו ריסט ראשון?

tomer90
04-02-11, 14:08
נו איפה כל הסוסים של הפורום? :)

IGOR
04-02-11, 14:09
Eat more!

IdaNP
04-02-11, 14:41
תאכל, תישן ותוודא שהטכניקה שלך טובה. אם אתה עושה את כל אלה, אז כנראה שאתה צריך ריסט אם אתה לא תצליח גם באימון הבא.