PDA

צפה בגרסא המלאה : סקוואט 185kg על משקל גוף 69

אנדרוליזם
09-02-11, 14:25
RAW
גם בלי חגורה
mgMwabtSEKE

jonathan
09-02-11, 14:31
בונה אתה סוס רצח..

IGOR
09-02-11, 14:33
http://www.youtube.com/watch?v=3B8OnC3nVtE&feature=player_embedded

:bow:

קפטן שלד
09-02-11, 14:35
jonathan יא בל1ט זה לא הוא.
בכל מקרה יש המון פסיכיים שמרימים משקלים בRATIO לא הגיוני בכלל...

אנדרוליזם
09-02-11, 14:38
בונה אתה סוס רצח..

תודה, אני משתדל :):)

jonathan
09-02-11, 14:57
בכל מקרה יש המון פסיכיים שמרימים משקלים בratio לא הגיוני בכלל...
אני בל1ט?זה היה ציני !: ? )

eatinpie
09-02-11, 15:22
מדהים!

הליצן המרקד
09-02-11, 15:43
בכל מקרה יש המון פסיכיים שמרימים משקלים בratio לא הגיוני בכלל...

אבל רטיו לא נחשב...

קפטן שלד
09-02-11, 15:45
כן, ככה שמעתי מהמומחים הגדולים בתחום. אחד מהם אפילו ליצן פילוסוף

Scylla
09-02-11, 17:17
לא רק המשקל... מישהו שם לב לאיזה דיפ הוא הגיע??

אנדרוליזם
09-02-11, 17:47
ככה הם עובדים אצל ברוז

OverPower
09-02-11, 18:40
לא רק המשקל... מישהו שם לב לאיזה דיפ הוא הגיע??

-5DEMTIc2RI

SmokingSnake
09-02-11, 18:44
מצטרף לסרטונים של מזועזע1

cUHpuMcje84&feature=related

OverPower
09-02-11, 18:52
מצטרף לסרטונים של מזועזע1

cUHpuMcje84&feature=related

חשבתי שאנחנו בקטע של להראות סקוואטים עמוקים...

אם כבר סקוואטים מרשימים אז :

0eJzJ6SGJSM&feature=related

מתחרה ב-77!

----

PKxCBa1-w2w

מתחרה ב-85! (טעות בכותרת)

TUXLIGHT
09-02-11, 22:31
-5DEMTIc2RI

לא שובר מקביל :rolleyes:

אנדרוליזם
09-02-11, 23:16
פאק הפרונט סקוואט 280 הזה...

אגב שכחתי לציין שזה הרם 1

Sugarzaza
09-02-11, 23:47
אף אחד מהמוחות המדהימים של הפורום לא מבין את הבעיה בסקוואט הזה?

OverPower
09-02-11, 23:49

מה הבעיה בדיוק?

YYY
09-02-11, 23:51
דווקא הם נראים חזקים ובריאים.

תספר לנו?

אנדרוליזם
10-02-11, 00:04

כן אחי, באונס מהבירכיים, זה משהו שלא מאשרים בפורום של הרבעים (המוחות הגדולים באמת, המתמטיקאי והפילוסוף)

נכון?

Sugarzaza
10-02-11, 00:15
מה אתה חושב שקורה ברגע שמרפים את ההאמס בסקוואט, מבחינת פיזיולוגית לתועלת מהאימון ולמפרק הברך.

SmokingSnake
10-02-11, 00:19
יש סיבות למה אנשים מגיעים ass to grass... גם בסנאץ' עם משקל כבד התחת משפשף ת'רצפה
זה לא אומר שהבנאדם ימות או שתתפוצץ לו הברך, הגוף האנושי לא חלש כמו שאנשים חושבים...

בילדרים שעושים שישית טווח תנועה עם 90 קילו ל3 סטים של 20 פוגעים בברך שלהם הרבה יותר מדיפ סקוואטרים

subzero1122
10-02-11, 00:20

על איזה מהם אתה מדבר?
ותפסיק עם הדיבור הציני הזה כי אתה מביא לי תסעיף, אתה יכול להמשיך ללקק לחברים הלאטחים שך גם לא בפומבי.

ונחש, הייבאר כן בעייתי לברך בטווח הארוך רוב המקרים, זה לא נתון לויכוח.

moo
10-02-11, 00:22
יש סיבות למה אנשים מגיעים ass to grass... גם בסנאץ' עם משקל כבד התחת משפשף ת'רצפה
זה לא אומר שהבנאדם ימות או שתתפוצץ לו הברך, הגוף האנושי לא חלש כמו שאנשים חושבים...

בילדרים שעושים שישית טווח תנועה עם 90 קילו ל3 סטים של 20 פוגעים בברך שלהם הרבה יותר מדיפ סקוואטרים

לא צריך לעבוד ככה זה הכל
מי שמרים אולימפי ורק ככה הוא יכול לקבוע שיאים שיעבוד ככה
אבל באונס מהברכיים למתאמן שלא מתחרה מיותר לחלוטין

אנדרוליזם
10-02-11, 00:24
מה אתה חושב שקורה ברגע שמרפים את ההאמס בסקוואט, מבחינת פיזיולוגית לתועלת מהאימון ולמפרק הברך.

כן, הברך מתפוצצת.
אני לא מקנא בפט מנדס, הוא בטוח יצטער על זה שהוא ירד עם 800 ליברות לריצפה.

Sugarzaza
10-02-11, 00:25

וואלה. בטוח? בדקת עומס בכל המצבים שאתה אומר את זה? חשבת לעומק לרגע למה אנשים דופקים את הברכיים בסקוואט של רבעים ומה הקשר למתח בהאמס? קלטת שאני לאטח על שחבל???

שימי, אתה תותח.

קפטן שלד
10-02-11, 00:29

אני מבין! אבל אני חושב שזה מגניב שהוא יורד עם התחת עד הרצפה ואני ממש לא דואג לבריאות שלו :shok1:

לעומת זאת מר מצטט, האם תואיל בבקשה ללקק את שאריות הקקי שנשארו לעלקסיי? צה צה צה צה צה?

אנדרוליזם
10-02-11, 00:31
אני מבין! אבל אני חושב שזה מגניב שהוא יורד עם התחת עד הרצפה ואני ממש לא דואג לבריאות שלו :shok1:

לעומת זאת מר מצטט, האם תואיל בבקשה ללקק את שאריות הקקי שנשארו לעלקסיי? צה צה צה צה צה?

אחי, אני מעדיף לראות סקוואטים מעל למקביל מאשר דיפים כאלה.

קפטן שלד
10-02-11, 00:33
אחי, אני מעדיף לראות סקוואטים מעל למקביל מאשר דיפים כאלה.

למה אחי? אני חושב שזה ממש מגניב! אתה קורא לי פאשיסט? אולי סוציאליסט? אולי קפה ועוגה?????:unsure:

אנדרוליזם
10-02-11, 00:35
למה אחי? אני חושב שזה ממש מגניב! אתה קורא לי פאשיסט? אולי סוציאליסט? אולי קפה ועוגה?????:unsure:

אחי שמעתי זו דיאטה חדשנית, אני מחפש מידע כבר כמה ימים!!1

Sugarzaza
10-02-11, 00:37

אני חושב שלפני זה, הגיע הזמן לקרוא את הספר.

אנדרוליזם
10-02-11, 00:38
אני חושב שלפני זה, הגיע הזמן לקרוא את הספר.

אפשר מידע????????????????????????

קפטן שלד
10-02-11, 00:40

אני מציע שתשאל בפורום אחר, יש להם המון מידע על דיאטות! למשל, מקים הפורום ההוא התנסה בכל דיאטה אפשרית והוא עדיין שמן :confused::confused::confused:

אחד המנהלים למשל ביצע במשך חצי שנה סקבט מעל מקביל(אסור לומר סקבט! הכוונה היא סקוואט כמובן) , סיים את SS וחיטב כי צבר שומן במותניים :eek::eek::eek: בטח גם הוא ישמח לתת ייעוץ לדיאטות.

למזלם עלקסיי עוד איכשהו מחפה על השטויות שלהם :sweatdrop: עלקסיי :bow::bow:

טוב די להתלכלך, איפה המצטט? אני רוצה לשמוע את תגובתו!

עלקסיי אתה יודע שאני אוהב אותך :sweatdrop::sweatdrop::sweatdrop:

YYY
10-02-11, 00:40

מה קורה כשמצטט לוקח ציטוטים ומוציא אותם מהקשרם?:mellow::mellow::mellow:

קפטן שלד
10-02-11, 00:42
אגב מצטט, "מבחינת פיזיולוגית לתועלת מהאימון ולמפרק הברך" אתה מוכן להסביר למה התכוונת? כי זה נשמע כמו חירבוש בישבוש קישקוש

אנדרוליזם
10-02-11, 00:43
אני מציע שתשאל בפורום אחר, יש להם המון מידע על דיאטות! למשל, מקים הפורום ההוא התנסה בכל דיאטה אפשרית והוא עדיין שמן :confused::confused::confused:

אחד המנהלים למשל ביצע במשך חצי שנה סקבט מעל מקביל(אסור לומר סקבט! הכוונה היא סקוואט כמובן) , סיים את ss וחיטב כי צבר שומן במותניים :eek::eek::eek: בטח גם הוא ישמח לתת ייעוץ לדיאטות.

למזלם עלקסיי עוד איכשהו מחפה על השטויות שלהם :sweatdrop: עלקסיי :bow::bow:

טוב די להתלכלך, איפה המצטט? אני רוצה לשמוע את תגובתו!

עלקסיי אתה יודע שאני אוהב אותך :sweatdrop::sweatdrop::sweatdrop:

מה, לא ידעת שזה בכלל פורום פוליטיקה - דת ?

קפטן שלד
10-02-11, 00:43
מה, לא ידעת שזה בכלל פורום פוליטיקה - דת ?

כפרה חדל הספמה, אני רוצה לשמוע מה המצטט רצה לומר :winked:

אנדרוליזם
10-02-11, 00:44
אין לו מושג בכלל מה הוא רצה לומר.

Sugarzaza
10-02-11, 00:48
אגב מצטט, "מבחינת פיזיולוגית לתועלת מהאימון ולמפרק הברך" אתה מוכן להסביר למה התכוונת? כי זה נשמע כמו חירבוש בישבוש קישקוש

מה ההשפעות של הרפיית ההאמס על התועלת מהאימון ועל מפרק הברך. מה לא ברור?

OverPower
10-02-11, 00:48

קודם כל אני לא רואה את האמס רפוי, הוא מתוח לאורך כל התנועה.

שנית כל מזתומרת "לתועלת האימון"? (ואם כבר מעניין אותי למה אתה חושב שמשקולנים עושים סקוואטים כאלה )

לגבי מפרק הברך ו"הנזק" שבאונס מהברכיים גורם , אתה מוזמן לקרוא תגובה של שיקו מהפורום השני :

פורסם במקור על ידי shikoLM צפה בהודעה
החומר היחיד שאני מכיר בנושא דווקא טוען שבכפיפה מלאה הכוח תגובה בין הירך לשוק מייצב את הברך ומוריד עומס מה ACL וה PCL בצורה משמעותית.
מה שכן יש עלייה מובהקת בעומס על MCL אבל מיכוון שהערכים שם נמוכים מלכתחילה זה די זניח.

באותו עמוד של התגובה הזאת יש גם את המחקר המלא אגב.

וסתם בנימה אישית, אני עושה סקוואטים כמו של הבחור הראשון (אולי קצת יותר עמוקים) כבר מעל שנתיים והפציעה היחידה שלא חוויתי בגוף היא בברכיים, בכלל לא הייתה לי שום פציעה מסקוואט, כנ''ל גם 90% מהקבוצה שלי.

קפטן שלד
10-02-11, 00:49
מה ההשפעות של הרפיית ההאמס על התועלת מהאימון ועל מפרק הברך. מה לא ברור?

אני שואל אותך, מה ההשפעות של הרפיית ההאמס על התועלת מהאימון?

קפטן שלד
10-02-11, 00:50

שנית כל מזתומרת "לתועלת האימון"? (ואם כבר מעניין אותי למה אתה חושב שמשקולנים עושים סקוואטים כאלה )

לגבי מפרק הברך ו"הנזק" שבאונס מהברכיים גורם , אתה מוזמן לקרוא תגובה של שיקו מהפורום השני :

פורסם במקור על ידי shikoLM צפה בהודעה
החומר היחיד שאני מכיר בנושא דווקא טוען שבכפיפה מלאה הכוח תגובה בין הירך לשוק מייצב את הברך ומוריד עומס מה ACL וה PCL בצורה משמעותית.
מה שכן יש עלייה מובהקת בעומס על MCL אבל מיכוון שהערכים שם נמוכים מלכתחילה זה די זניח.

וסתם בנימה אישית, אני עושה סקוואטים כמו של הבחור הראשון (אולי קצת יותר עמוקים) כבר מעל שנתיים והפציעה היחידה שלא חוויתי בגוף היא בברכיים, בכלל לא הייתה לי שום פציעה מסקוואט, כנ''ל גם 90% מהקבוצה שלי.
אתה הורס לי :crazy::crazy::crazy:

YYY
10-02-11, 00:51
:):):):)
מה קורה לברכיים שלי כשאני עושה פשיטה במכונה עם האמסטרינג רפוי מצטט?

אנדרוליזם
10-02-11, 00:56
מעבר למה ש-OverPower ציין (והוא צודק),
הנה תגובתו של אשקרה בעניין בריאות הספורטאים:
לא, מה שכתוב פה זה קשקוש אחד גדול. בריאות הספורטאי מעולם לא הייתה בעדיפות הראשונה בספורט מקצועי ומעולם לא תהיה. מי שדואג לבריאות שלו, שלא יתחרה ויהיה בריא.

Sugarzaza
10-02-11, 00:57

פורסם במקור על ידי shikolm צפה בהודעה
החומר היחיד שאני מכיר בנושא דווקא טוען שבכפיפה מלאה הכוח תגובה בין הירך לשוק מייצב את הברך ומוריד עומס מה acl וה pcl בצורה משמעותית.
מה שכן יש עלייה מובהקת בעומס על mcl אבל מיכוון שהערכים שם נמוכים מלכתחילה זה די זניח.

חבל שלא ציטטת גם את ההמשך של האשכול והתשובות שהוא קיבל...
כשמביאים רק חלק מהמידע שנוח לך זה נקרא דמגוגיה

קפטן שלד
10-02-11, 00:59

שוב אתה טועה :idea:

Sugarzaza
10-02-11, 01:00
שוב אתה טועה :idea:

בוא תסביר, פרופסור.

אנדרוליזם
10-02-11, 01:00
חחחחחחחחחח

קפטן שלד
10-02-11, 01:01
בוא תסביר, פרופסור.

אינני פרופסור, כי אם פר1ספר

OverPower
10-02-11, 01:02
חבל שלא ציטטת גם את ההמשך של האשכול והתשובות שהוא קיבל...

התשובה שהוא קיבל היא שהמחקר לא חד משמעי, מקובל.

מה לגבי שאר ההודעה שלי? ;)

Sugarzaza
10-02-11, 01:06
התשובה שהוא קיבל היא שהמחקר לא חד משמעי, מקובל.

מה לגבי שאר ההודעה שלי? ;)

לגבי שאר ההודעה שלך:
א. אם אתה לא רואה אתה צריך משקפיים

ב. אנדקוטות בנוסח "המאמן שלי עושה ככה והוא סוס" ו- "אח שלי על אבקות והוא בריון" לא מעניינות אותי.

ג. תמשיך לקרוא, מה ששיקו הביא לא רלוונטי כי המחקר משווה את המצב בסקוואט למצב התחלתי שיש בו כבר Impegiment במפרק.

אנדרוליזם
10-02-11, 01:06
אני פרו באדיבילדר

OverPower
10-02-11, 01:11
לגבי שאר ההודעה שלך:
א. אם אתה לא רואה אתה צריך משקפיים

ב. אנדקוטות בנוסח "המאמן שלי עושה ככה והוא סוס" ו- "אח שלי על אבקות והוא בריון" לא מעניינות אותי.

ג. תמשיך לקרוא, מה ששיקו הביא לא רלוונטי כי המחקר משווה את המצב בסקוואט למצב התחלתי שיש בו כבר Impegiment במפרק.

למה אתה כועס? אתה רוצה לבכות?:sad:

אם אתה בוחר להתחמק אני יחזור על עצמי, אין בעיה:

מזתומרת "לתועלת האימון"? (ואם כבר מעניין אותי למה אתה חושב שמשקולנים עושים סקוואטים כאלה )

ומה קורה למפרק הברך? (מבחינה פיזיולוגית כמובן)

קפטן שלד
10-02-11, 01:14

מזתומרת "לתועלת האימון"? (ואם כבר מעניין אותי למה אתה חושב שמשקולנים עושים סקוואטים כאלה )

זה מצחיק שעדיין לא קלטת שהוא טעה גם שם, והמינוח הוא מבחינה אנטומית.

Sugarzaza
10-02-11, 01:14

אם אנחנו מורידים מתח מההאמס, ומעבירים את העומס הזה למפרק הברך, אנחנו גם מגדילים עומס מיותר על מפרק, גם מונעים מההאמס לעשות את התפקיד שלו בלאזן את העומסים על הacl, וגם מתחזקים פחות.

אנדרוליזם
10-02-11, 01:17
אם אנחנו מורידים מתח מההאמס, ומעבירים את העומס הזה למפרק הברך, אנחנו גם מגדילים עומס מיותר על מפרק, גם מונעים מההאמס לעשות את התפקיד שלו בלאזן את העומסים על הacl, וגם מתחזקים פחות.

הוא לא איבד שום מתח.

Sugarzaza
10-02-11, 01:17
זה מצחיק שעדיין לא קלטת שהוא טעה גם שם, והמינוח הוא מבחינה אנטומית.

כן, אתה בטוח? תועלת (שיפור במרכיבי הכושר) קשורה לפיזיולוגיה או אנטומיה, קורן?

OverPower
10-02-11, 01:28

בוא נתחיל מזה שיכולת הבנת הנקרא שלך לוקה בחסר(או שככה אתה מנסה להתחמק). שים לב לשאלות ששאלתי אותך ( מזתומרת "לתועלת האימון" , מה קורה למפרק הברך?) ולתשובה שנתת לי - מה קורה כשמורידים מתח מהאמס :idea:

לגבי תוכן ההודעה שלך, נניח וזה נכון, מי אמר שיורד מתח מהאמס? אני לא ייכנס איתך למשחק ה"אני רואה נכון ואתה עיוור", אבל אם נתעלם מהמקרה הפרטי של הבחור בסרטון, הנחת היסוד שלך היא שהיי באר ATG = ירידת מתח מהאמס?

קפטן שלד
10-02-11, 01:29
כן, אתה בטוח? תועלת (שיפור במרכיבי הכושר) קשורה לפיזיולוגיה או אנטומיה, קורן?

איך מפרק הברך קשור לשיפור במרכיבי הכושר, מצטט?
אתה יורה לכל הכיוונים ומקווה לפגוע איפהשו

Sugarzaza
10-02-11, 01:32
אני לא יודע מה זה atg. אני מכיר רק סקוואט תקין או לא תקין. סקוואט תקין הוא כזה ששובר מקביל בלי לאבד מתח. מה שאני רואה בסרטון זה איבוד מתח והתרסקות מוחלטת למטה ובאונס מהברכיים. זו שיטת עבודה גרועה מהסיבה שהסברתי בהודעה הקודמת. הסברתי מה קורה לתועלת האימון, ולמפרק הברך. התועלת יורדת כי אנחנו מתחזקים פחות (= יותר טווח שהמוט עובר, כלומר משקל יותר נמוך על המוט, איבוד מתח בהאמס כלומר ערכים מוחלטים יותר נמוכים של שריר חשוב בתרגיל ועלייה בסיכוי לפציעה). אתה מתחיל לעייף

Sugarzaza
10-02-11, 01:33
איך מפרק הברך קשור לשיפור במרכיבי הכושר, מצטט?
אתה יורה לכל הכיוונים ומקווה לפגוע איפהשו

השימוש במונח פיזיולוגיה היה בהקשר לתועלת האימון. היית יכול להסיק את זה בקלות אם היית קורא את המשפט כמו שצריך. אנטומיה, אגב, היא חלק מפיזיולוגיה אנושית.

קפטן שלד
10-02-11, 01:36
אני לא יודע מה זה atg. אני מכיר רק סקוואט תקין או לא תקין. סקוואט תקין הוא כזה ששובר מקביל בלי לאבד מתח. מה שאני רואה בסרטון זה איבוד מתח והתרסקות מוחלטת למטה ובאונס מהברכיים. זו שיטת עבודה גרועה מהסיבה שהסברתי בהודעה הקודמת. הסברתי מה קורה לתועלת האימון, ולמפרק הברך. התועלת יורדת כי אנחנו מתחזקים פחות (= יותר טווח שהמוט עובר, כלומר משקל יותר נמוך על המוט, איבוד מתח בהאמס כלומר ערכים מוחלטים יותר נמוכים של שריר חשוב בתרגיל ועלייה בסיכוי לפציעה). אתה מתחיל לעייף

אתה מגדיל את טווח התנועה ועובד פחות? :confused:
גם אם יש משהו במה שאתה אומר אתה כושל לוגית בניסיון להסביר אותו. וכרגע אני לא רואה שיש משהו במה שאתה אומר, כי כמו ש OVERKAKER אמר - אני לא רואה שום התרסקות.

מעבר לזה, כמו שכבר ציינתי בהתחלה, הבריאות של הלץ המזמר בסרטון לא מעניינת אותי במיוחד, אני חושב שזה מגניב שהוא אשכרה נוגע עם התחת ברצפה.

קפטן שלד
10-02-11, 01:38
השימוש במונח פיזיולוגיה היה בהקשר לתועלת האימון. היית יכול להסיק את זה בקלות אם היית קורא את המשפט כמו שצריך. אנטומיה, אגב, היא חלק מפיזיולוגיה אנושית.

וזה שוב מתקשר למה שאמרתי שאתה כושל בהתנסחות ויורה לכל הכיוונים.
ויפה שעכשיו החלפת את המינוח לפיזיולוגיה אנושית, אני חשבתי שבכלל דיברתי על פיזיולוגיה זיאולוגית מורחבת או על פיזיקה אסטרו-גרעינית!

זה היה יותר פשוט אם היית אומר שטעית או התבלבלת.

Sugarzaza
10-02-11, 01:38
אתה מגדיל את טווח התנועה ועובד פחות? :confused:
גם אם יש משהו במה שאתה אומר אתה כושל לוגית בניסיון להסביר אותו. וכרגע אני לא רואה שיש משהו במה שאתה אומר, כי כמו ש overkaker אמר - אני לא רואה שום התרסקות.

מעבר לזה, כמו שכבר ציינתי בהתחלה, הבריאות של הלץ המזמר בסרטון לא מעניינת אותי במיוחד, אני חושב שזה מגניב שהוא אשכרה נוגע עם התחת ברצפה.

קורן, אני חושב שהגיע הזמן שהמאמן הטוב בארץ יקרא את הספר. אתה יכול להגדיל את הטווח תנועה שהמוט עובר, ולהתחזק פחות (גם כתוצאה מזה). תתעמק בזה רגע, אני בטוח שתצליח להבין.

אני יכול לזרוק "כושל לוגית" על הכל. כל עוד לא תתן הסבר אין להודעה שלך שום בסיס או משמעות.

אנדרוליזם
10-02-11, 01:39

אה, אני מכיר סקוואט מלא ולא מלא.
במקרה של הסקוואט של הפוסט, הוא מלא שכנראה גם IPF היו מעבירים :fellow::book:

לגבי החלק שני של ההודעה שלך, אתה ממליץ לקצר טווחים? למשל לעבור לסומו דדליפט או לאחוז רחב בבנץ' פרס?

Sugarzaza
10-02-11, 01:40
וזה שוב מתקשר למה שאמרתי שאתה כושל בהתנסחות ויורה לכל הכיוונים.
ויפה שעכשיו החלפת את המינוח לפיזיולוגיה אנושית, אני חשבתי שבכלל דיברתי על פיזיולוגיה זיאולוגית מורחבת או על פיזיקה אסטרו-גרעינית!

זה היה יותר פשוט אם היית אומר שטעית או התבלבלת.

אתה בוחר להתעלם ממה שאני אומר. לא טעיתי ולא התבלבלתי, וזה גם לא קשור לדיון. השימוש במונח היה במקום. אם אתה רוצה, אני גם מוכן לספק לך לינק להגדרה שלו, אם תרגיש צורך להשכיל וללמוד משהו חדש.

קפטן שלד
10-02-11, 01:40
קורן, אני חושב שהגיע הזמן שהמאמן הטוב בארץ יקרא את הספר. אתה יכול להגדיל את הטווח תנועה שהמוט עובר, ולהתחזק פחות (גם כתוצאה מזה). תתעמק בזה רגע, אני בטוח שתצליח להבין.

אני יכול לזרוק "כושל לוגית" על הכל. כל עוד לא תתן הסבר אין להודעה שלך שום בסיס או משמעות.

ושוב אתה טועה.
אם המשקל על המוט נשאר זהה והמוט עובר מרחק גדול יותר אז זה בהכרח נכון לומר שעבדת יותר ואתה תתחזק יותר. בוא תסביר לי איך אני טועה, אני אשמח לשמוע.

מחמיא לי שאתה קורא לי בכינויים, חבל שהכינוי היחיד שאני יכול לתת לך זה מגבב שטויות ומצטט מדרגה ראשונה.

Sugarzaza
10-02-11, 01:42
אה, אני מכיר סקוואט מלא ולא מלא.
במקרה של הסקוואט של הפוסט, הוא מלא שכנראה גם ipf היו מעבירים :fellow::book:

לגבי החלק שני של ההודעה שלך, אתה ממליץ לקצר טווחים? למשל לעבור לסומו דדליפט או לאחוז רחב בבנץ' פרס?

עצם העובדה שמפרק הירק עבר את מפרק הברך לא בהכרח הופך את הסקוואט לתקין.

לא.

Sugarzaza
10-02-11, 01:44
ושוב אתה טועה.
אם המשקל על המוט נשאר זהה והמוט עובר מרחק גדול יותר אז זה בהכרח נכון לומר שעבדת יותר ואתה תתחזק יותר. בוא תסביר לי איך אני טועה, אני אשמח לשמוע.

מחמיא לי שאתה קורא לי בכינויים, חבל שהכינוי היחיד שאני יכול לתת לך זה מגבב שטויות ומצטט מדרגה ראשונה.

אם אתה מפעיל פחות שרירים והמוט עובר יותר טווח תנועה, אז זה בהכרח נכון לומר שהמשקל על המוט יהיה יותר נמוך ביחס למה שהוא היה יכול להיות בעבודה תקינה ושאתה תתחזק הרבה פחות ממה שיכולת להתחזק בעבודה תקינה. תקרא את הספר.

אנדרוליזם
10-02-11, 01:45
עצם העובדה שמפרק הירק עבר את מפרק הברך לא בהכרח הופך את הסקוואט לתקין.

לא.

הבנתי,
אז אם יש באונס מהברכיים זה לא עובר?
רוצה לינק לחוקים של ipf?
תחפש שם סעיף כזה.

קפטן שלד
10-02-11, 01:45
אם אתה מפעיל פחות שרירים והמוט עובר יותר טווח תנועה, אז זה בהכרח נכון לומר שהמשקל על המוט יהיה יותר נמוך ביחס למה שהוא היה יכול להיות בעבודה תקינה ושאתה תתחזק הרבה פחות ממה שיכולת להתחזק בעבודה תקינה. תקרא את הספר.

אתה קורא באלכסון? אתה לא דובר עברית? קרא שוב מה שכתבתי ותקרא אח"כ את ההודעה שלך.

Sugarzaza
10-02-11, 01:51
אתה קורא באלכסון? אתה לא דובר עברית? קרא שוב מה שכתבתי ותקרא אח"כ את ההודעה שלך.

הטיעון שלך מצחיק. ברור שאם עברת יותר טווח תנועה משקל x, אתה צריך להיות יותר חזק בשביל להעביר את אותו משקל x בטווח תנועה יותר קטן. אל תהיה מצחיק, זה לא מה שדובר עליו. דובר על שיטות עבודה ומה יגרום לך להתחזק כמה שיותר. מצב שבו ההאמס גם מקבל פחות עבודה (בהשוואה למצב שהוא לא מאבד מתח) וגם אתה צריך לעבור יותר טווח תנועה (מה שיוריד את המשקל על המוט) הוא לא אידיאלי כשיטת עבודה.

קפטן שלד
10-02-11, 01:52
הטיעון שלך מצחיק. ברור שאם עברת יותר טווח תנועה משקל x, אתה צריך להיות יותר חזק בשביל להעביר את אותו משקל x בטווח תנועה יותר קטן. אל תהיה מצחיק, זה לא מה שדובר עליו. דובר על שיטות עבודה ומה יגרום לך להתחזק כמה שיותר. מצב שבו ההאמס גם מקבל פחות עבודה (בהשוואה למצב שהוא לא מאבד מתח) וגם אתה צריך לעבור יותר טווח תנועה (מה שיוריד את המשקל על המוט) הוא לא אידיאלי כשיטת עבודה.

על זה בדיוק דובר. אתה פשוט קורא מה שבא לך ולא מה שנכתב.
לילה טר1ל

OverPower
10-02-11, 01:54

מוזר שאני זה שמעייף כשאתה זה שבוחר להתייחס לחלקים שנוחים לך בהודעות שאני וקפטן שלד כותבים, והקשר בין השאלות שאני שואל אותך לתשובות שאתה נותן לי הוא מקרי בהחלט (הייתי מראה לך את זה שוב בהודעה הזאתי אבל זה נראה כמו מקרה אבוד). אגב כמו שאתה יודע אף אחד לא מכריח אותך להגיב.

אני ישאל שוב (והפעם אני לא ישתמש במונח שייתן לך להתחמק מתשובה, כנראה אתה לא בוגר מספיק בשביל לא להתקטנן על מושגים [ועוד אני זה שמעייף]) :

אתה טוען שהסקוואט של הבחור בסרטון הוא לא תקין כי הוא מאבד מתח מהאמס (נניח), אני שואל אותך (באמת) אם אתה טוען שזה לא מקרה פרטי וזה קורה כל פעם כשיש באונס מהברכיים (שכידוע משקולנים משתמשים בו)?

Sugarzaza
10-02-11, 01:54
על זה בדיוק דובר. אתה פשוט קורא מה שבא לך ולא מה שנכתב.
לילה טר1ל

לא, זה לא. אני התחלתי את הדיון על זה, אז אל תכניס לי מילים לפה.

Sugarzaza
10-02-11, 01:57
מוזר שאני זה שמעייף כשאתה זה שבוחר להתייחס לחלקים שנוחים לך בהודעות שאני וקפטן שלד כותבים, והקשר בין השאלות שאני שואל אותך לתשובות שאתה נותן לי הוא מקרי בהחלט (הייתי מראה לך את זה שוב בהודעה הזאתי אבל זה נראה כמו מקרה אבוד). אגב כמו שאתה יודע אף אחד לא מכריח אותך להגיב.

אני ישאל שוב (והפעם אני לא ישתמש במונח שייתן לך להתחמק מתשובה, כנראה אתה לא בוגר מספיק בשביל לא להתקטנן על מושגים [ועוד אני זה שמעייף]) :

אתה טוען שהסקוואט של הבחור בסרטון הוא לא תקין כי הוא מאבד מתח מהאמס (נניח), אני שואל אותך (באמת) אם אתה טוען שזה לא מקרה פרטי וזה קורה כל פעם כשיש באונס מהברכיים (שכידוע משקולנים משתמשים בו)?

החלק הראשון של ההודעה שלך מיותר, עניתי לך לכל השאלות, גם לגבי תועלות מהאימון וגם לגבי האופן שבו איבוד מתח בהאמס פוגע במפרק הברך.

לגבי החלק השני, לא התעסקתי במקרה ציבורי פרטי או גלובאלי. לאבד מתח או באונס מהברכיים זה לא דברים רצויים כשיטת עבודה, בטח שלא בסקוואט אחורי, בטח שלא כהרגל קבוע.

OverPower
10-02-11, 02:07
אלוהים ישמור.

מהתגובה הזאת:

+ התגובה הזאת:
אני לא יודע מה זה atg. אני מכיר רק סקוואט תקין או לא תקין. סקוואט תקין הוא כזה ששובר מקביל בלי לאבד מתח. מה שאני רואה בסרטון זה איבוד מתח והתרסקות מוחלטת למטה ובאונס מהברכיים.

ניתן להסיק שהסקוואט הזה לא תקין (כי לטענתך הוא מאבד מתח בהאמס), אני שואל אותך אם איבוד מתח מהאמס בסקוואט נובע מבאונס של הברכיים? זתומרת כל סקוואט שיש בו באונס מהברכיים (שזה הסקוואט שמשקולנים משתמשים בו ) מחייב איבוד מתח בהאמס?

Sugarzaza
10-02-11, 02:08
אלוהים ישמור.

מהתגובה הזאת:

+ התגובה הזאת:

ניתן להסיק שהסקוואט הזה לא תקין (כי לטענתך הוא מאבד מתח בהאמס), אני שואל אותך אם איבוד מתח מהאמס בסקוואט נובע מבאונס של הברכיים? זתומרת כל סקוואט שיש בו באונס מהברכיים (שזה הסקוואט שמשקולנים משתמשים בו ) הוא לא תקני?

כן, הסקוואט לא תקין כי הוא מאבד מתח בהאמס. לומר שהוא מקבל באונס מהברכיים זה כמו לומר שהוא מאבד מתח בהאמס.

OverPower
10-02-11, 02:14
תודה רבה, עם הנחת יסוד (שגויה) כזאת אין לי עם מה להתווכח (וגם המי מאוד בעייתי), לילה טוב.

Sugarzaza
10-02-11, 02:16
תודה רבה, עם הנחת יסוד (שגויה) כזאת אין לי עם מה להתווכח (וגם המי מאוד בעייתי), לילה טוב.

מה שגוי בה, לדעתך?

אנדרוליזם
11-02-11, 12:39
הוא העלה עוד אחד:
SVWaHtmjrAs

מוזר איך כולם שם כאלה חזקים, הרי זה לא יעיל להתקדמות הטכניקה הזו

קפטן שלד
11-02-11, 12:46
הוא העלה עוד אחד:
svwahtmjras

מוזר איך כולם שם כאלה חזקים, הרי זה לא יעיל להתקדמות הטכניקה הזו

לא, מה שמוזר זה שלא משנה כמה פעמים הם ינסו, עלקסיי ומר מותניים פשוט לא מצחיקים.
אפילו המנהלים אצלם מבפנים מסתלבטים עליהם שורק1שורק1שורק1

אגב התכוונת מבחינה פיזיולוגית אנטומית או מבחינה פיזיולוגית גופנית?

אנדרוליזם
11-02-11, 13:06
פיזיולוגית שקר כלשהו
:)

roiroi
15-02-11, 15:23
כל הכבוד לו

אנדרוליזם
15-02-11, 15:35
תודה אחי