PDA

צפה בגרסא המלאה : האמת על איסלם והיחס הליברלי האירופאי. סכנה!

OMRI-TURBO
15-03-07, 17:07
זה מה שקורה שנותנים לממשלות ליברליות לנהל מדיניות הגירה.
האמת על איסלם,והתכופפות של אירופה הליברלית לדרישות המוסלמים.
ניראה מה יש לכם להגיד עכשיו, מי הצדיק ומי הם הבוגדים בחברה שלנו ובעולם המערבי.
חבר שלי מפורום פוליטיקה בחול שהוא בכלל לאומני קיצוני בשוודיה והוא בכלל לא יהודי שלח לי את זה.
אם גויים כמו החבר שלי כבר יודעים את זה, אין סיבה שאנחנו לא.
הבעיה בגידול הטבעי של האירופאים הלבנים לעומת המוסלמים באירופה:
http://www.youtube.com/watch?v=YJYnV3KnAo8&watch_response

הבעיה באיסלם-
http://www.youtube.com/watch?v=SzQFyhFNUtE

OMRI-TURBO
15-03-07, 17:24
גלעד וגיימר זה במיוחד בשבילכם.

arbel2
15-03-07, 17:29
מאוד אהבתי
עומרי יש לך מסנג'ר במקרה ?
אתה נשמע טיפוס מעניין .

SuzukiR
15-03-07, 17:33
מצויין אחי מאוד יפה

ארבל עומרי אחד האנשים החכמים פה תאמין לי

OMRI-TURBO
15-03-07, 17:37
זה סרטון הרבה יותר טוב להסברה של הבעיה בין הגידול הטבעי של האירופאי הלבן לעומת המוסלמי באירופה, וזה מצב שאנחנו נהיה פה בארץ בתוכו עוד מספר שנים.

http://www.youtube.com/watch?v=YJYnV3KnAo8&watch_response

OMRI-TURBO
15-03-07, 17:38
מאוד אהבתי
עומרי יש לך מסנג'ר במקרה ?
אתה נשמע טיפוס מעניין .

תשלח לי אימייל לכתובת למטה, אני ארשום לך.

AB6Killer
15-03-07, 17:39
דבר מעניין מאוד ונכון לחלוטין ,אני כל החיים שלי חושב אותם מחשבות כמו הבחור הזה ,חיים.
הדבר המעכזב ביותר שאילסלאם יש להם את כוח העיתונות ,כל העולם יכול לאכול את השטויות שהם מדברים וגם כאשר אתה מקשביל לדברים שהפולטיקאים שלהם אומרים אתה פשוט חוטף
טירוף ,איך אפשר להאמין לדברים כאילו חסרי כל הגיון ותחתית אבל הם עדיין זוכים לרוב העיתונות .

אני חושב עומרי וחבר פורום יקרים ,שכל אחד שיש לו את האפשרות לפרסם את זה בכמה שיותר אתרים\פורומים כל דבר בכמה שיותר מקומות יטיב לנו .!
שהעולם ידע .

ZivX
15-03-07, 17:39
הבעיה שהסרטון הזה יכול לשרת מטרה הפוכה ולגרום לאנשים לשנוא אותנו..
כי חיים הזה קיצוני והוא מנסה להראות שהאיסלם היא דת של טרור ושנאה
וזה לא ככה כי כל הדתות במקור לא שואפות למלחמה
גם לנו יש מלחמת קודש וגם הנוצרים עשו מסעות צלב והנאצים
הבעיה היא האיסלם הקיצוני שמשתמש בדת בשביל להסיט את כולם
הבעיה היא שהוא אומר שהאיסלם כולו הוא סכנה לאנושות וזו קיציניות שעלולה לשרת את המטרה ההפוכה
הוא פועל מתוך שנאה, לא רק מתוך דאגה וחשש מהאיסלם הקיצוני
הבעיה עם מוסלמים היא שרובם נשארו פרמיטיביים וזה מה שמונע מהם להכיר בהשקפות עולם חדשות
אם אתם זוכרים היתה פסיכולוגית מוסלמית שדיברה על האיסלם וכמה הוא נהרס
אותה צריך לעודד. כי לפעול בקיצוניות נגד קיצוניות יכניס אותנו למעגל דמים שלא יפסק
צריך להכניס מודרניזציה למדינות המוסלמיות
ותאמין לי אני לא שמאלני או משהו אבל צריך לחשוב בצורה אוביקטיבית ולא רק לחשוב על הצד שלך

OMRI-TURBO
15-03-07, 17:43

ממש לא! כל האנשים שהובילו אותי אליו היו גויים אירופאים נוצרים.
הוא היחידי שלא מפחד לפתוח את הפה על ההגירה המוסלמית בניגוד לממשלות האירופאיות השמאלניות והליברליות.
יש לו הרבה קהל יעד של גויים, ואתה יודע מה, זה דווקא משנה את הדעות של אנטשימים ששונאים יהודים כי הם חושבים שכל היהודים בעולם הם ליברלים שמאלנים פחדנים, והם רואים שיש יהודים עם ביצים גם, שלפחות היהודים האלה לא מפחדים לפתוח את הפה על איסלם.
ככה שמה שקורה זה ההפך, זה גורם להערכה אצל אנטישמים, כי אנטשימים הם נגד הליברליזם המערבי השמאלני שבדרך כלל היהודי תומך בו.
ככה שיש רק כבוד מזה, לפחות ככה אנשים רואים שלא כל היהודים אותו דבר, וההפך, שלנו יש הכי הרבה ביצים.

ZivX
15-03-07, 17:45
אתה צודק צריך להפגין כוחניות
איפה שרון כשצריך אותו..

Bodybuilder
15-03-07, 17:48
אתה צודק צריך להפגין כוחניות
איפה שרון כשצריך אותו..

אני לא חושב ששרון יותר טוב !

AB6Killer
15-03-07, 17:49
כי חיים הזה קיצוני והוא מנסה להראות שהאיסלם היא דת של טרור ושנאה
וזה לא ככה כי כל הדתות במקור לא שואפות למלחמה
גם לנו יש מלחמת קודש וגם הנוצרים עשו מסעות צלב והנאצים
הבעיה היא האיסלם הקיצוני שמשתמש בדת בשביל להסיט את כולם
הבעיה היא שהוא אומר שהאיסלם כולו הוא סכנה לאנושות וזו קיציניות שעלולה לשרת את המטרה ההפוכה
הוא פועל מתוך שנאה, לא רק מתוך דאגה וחשש מהאיסלם הקיצוני
הבעיה עם מוסלמים היא שרובם נשארו פרמיטיביים וזה מה שמונע מהם להכיר בהשקפות עולם חדשות
אם אתם זוכרים היתה פסיכולוגית מוסלמית שדיברה על האיסלם וכמה הוא נהרס
אותה צריך לעודד. כי לפעול בקיצוניות נגד קיצוניות יכניס אותנו למעגל דמים שלא יפסק
צריך להכניס מודרניזציה למדינות המוסלמיות
ותאמין לי אני לא שמאלני או משהו אבל צריך לחשוב בצורה אוביקטיבית ולא רק לחשוב על הצד שלך

כל אחד יכול לפרש את זה איך שהוא רוצה,אבל אני רואה את זה כדבר טוב כמשהו טוב ,שלהפך ימשוך יהודים\לא יהודים אשר יבינו את דבריו וינסו להלחם כנגד האיסלאם בדרך זו או אחרת ,זו מלחמה ארוכה אך אנחנו ננצח בא,יום יבוא והעולם יבין את האמת,כי אי אפשר ללכת כל היום מול העץ ולא ליראות אותו ,
כלומר אי אפשר כל היום לשקר ,להמציא דברים ,הרוג וכו'...ואף אחד לא שם לב בסוף זה יקרה אולי עוד 20-50 שנה אבל זה יקרה ...(יותר מדי זמן לצערינו .....)...
נ.ב אני לא זוכר באיזה מדינה זה קרה אבל זה קרא לפני מס' ימים בלבד על איך הוקמה באיזה מדינה כוח נאצי אניטי יהודי המונע כמה מס' אלפי אנשים ....

arbel2
15-03-07, 17:53
עומרי שלחתי את המייל

OMRI-TURBO
15-03-07, 17:54
בפורום שאני משתתף בו בחול, דווקא הוידיאו שלו גרם לאיחוד בין הנאצים והאנטישמים ליהודים ואלי, ואני אומר שאם הוא גורם לכזה שינוי קיצוני כניראה שהוא עושה משהו נכון.
החבר שלי מחול אפילו תורם לו כסף.

OMRI-TURBO
15-03-07, 17:54
עומרי שלחתי את המייל

סבבה, אני כרגע זז ללימודים אני אבדוק בלילה.

dror
15-03-07, 20:34
איזה שרון ?? זה שבמודע נתן לחיזבלה להתחמש 6 שנים והפקיר את הצבא או זה שהעיף אנשים מהבית

מתן18
15-03-07, 20:46
עומרי נכנסת לזה קצת חזק אה..חבל דווקא החזקתי ממך...

Night_Wolf
15-03-07, 21:50
הוא עדין אידיוט מטורף וצריך להשמיד אותו...שלא תחשוב ששינתי את דעתי לגבי החיים הזה
אבל בסרטון הזה הוא מסביר מה יקרה אם העולם לא יעשה משהו בקשר להתרבות של המוסלמים המוסלמים אכן מתרבים אבל זה לא יעזור להם כי הם מתרבים בתור תושבים אין להם שום כוח מדיני או פוליטי ואם יש ישר מטפלים בו העולם היום עוקב אחרי כל "אימפרה מתפתחת" שלא תיגרם שוב פעם מלחמת עולם כמו שהייתה אם הגרמנים.

Antonator1
15-03-07, 21:54
אפשר הסבר שאומר במה הוא יותר טוב מכל מי שהוא מגדף בכל הסרטונים שלו? אנשים חיים כל הזמן בסרטים שהעולם סובב סביבם. לא צריך להשמיד אף אחד, תקלטו כבר! אני נזכר עכשיו בפוסט שטען שהשחורים מיותרים. אנשים שחושבים ככה לגבי גזע כלשהו - אני לא רוצה להגיד מה אני חושב עליהם בפומבי.

Bullet
15-03-07, 21:55
הוא עדין אידיוט מטורף וצריך להשמיד אותו...שלא תחשוב ששינתי את דעתי לגבי החיים הזה
אבל בסרטון הזה הוא מסביר מה יקרה אם העולם לא יעשה משהו בקשר להתרבות של המוסלמים המוסלמים אכן מתרבים אבל זה לא יעזור להם כי הם מתרבים בתור תושבים אין להם שום כוח מדיני או פוליטי ואם יש ישר מטפלים בו העולם היום עוקב אחרי כל "אימפרה מתפתחת" שלא תיגרם שוב פעם מלחמת עולם כמו שהייתה אם הגרמנים.
עלק. העולם לא עושה כלום, הוא דוחה את העניינים עד שהעניין כבר קשה מדי לטיפול.

במלחמת העולם הII המערב חיכה וקיווה כי גרמניה תתמתן. וכשהם הפרו את הסכמי וורסאי אף אחד לא עשה כלום כי חשב שהם חלשים והם לא מהווים סיכון. אבל כשהם נהיו חזקים מדי לאף אחד לא היה ביצים לטפל בהם. ככה זה עכשיו עם איראן! ועם כל הערבים בעולם!

Antonator1
15-03-07, 22:00
תגידו מה שתגידו, אי אפשר לתקן את העולם - הוא זורם בצורה ספונטנית.

Night_Wolf
15-03-07, 22:15

במלחמת העולם הII המערב חיכה וקיווה כי גרמניה תתמתן. וכשהם הפרו את הסכמי וורסאי אף אחד לא עשה כלום כי חשב שהם חלשים והם לא מהווים סיכון. אבל כשהם נהיו חזקים מדי לאף אחד לא היה ביצים לטפל בהם. ככה זה עכשיו עם איראן! ועם כל הערבים בעולם!
אתה באמת חושב שהמדינה שלנו תישב בשקט אתה חושב שאנחנו לא פועלים?שאיראן תוכל למחוק אותנו?

SiX PACK
15-03-07, 22:16
אתה באמת חושב שהמדינה שלנו תישב בשקט אתה חושב שאנחנו לא פועלים?שאיראן תוכל למחוק אותנו?

כן...

SiX PACK
15-03-07, 22:18
הם מוחקים אותנו לאט לאט אם אתה לא שם לב, מכל הבחינות, יש להם השפעה אדירה על המדינה שלנו.

לא ממש עוצרים בעדם בבנית הקור האטומי שהם בונים שם אני צודק..?

Night_Wolf
15-03-07, 22:21
הם מוחקים אותנו לאט לאט אם אתה לא שם לב, מכל הבחינות, יש להם השפעה אדירה על המדינה שלנו.

לא ממש עוצרים בעדם בבנית הקור האטומי שהם בונים שם אני צודק..?

טוב יאלה נימאס עלי הפוסט הזה סתם מריבות קיצור החיים בן פסח הזה צריך לאשפז אותו במכות חשמל את החולה נפש הזה

zidan
15-03-07, 22:23
טוב יאלה נימאס עלי הפוסט הזה סתם מריבות קיצור החיים בן פסח הזה צריך לאשפז אותו במכות חשמל את החולה נפש הזה

נייט וולף בחור טוב אתהה שמתי לב בהרבה פוסטים שאתה לא אוהב מריבות ושטויות,אחלה בנאדםם

Bullet
15-03-07, 22:56
כן, אני חושב שהמדינה שלנו תשב בשקט. כן אני חושב שהעולם יישב בשקט ויסתכל מהצד כשהעולם הערבי יתקיף אותנו פעם נוספת כהרגלם. כן אני חושב שהצבא שלנו מנוהל על הצד הגרוע ביותר ושבקריה יושבים ג'ובניקים שהולכים לקורס פילאטיס כשאין תקציב לאפודים קרמיים לקרביים!
כן, אני חושב שאנחנו לא פועלים, ושאין לנו באמת פצצות גרעין כי כדי לייצר דברים כאלה צריכים כור גרעיני גדול בהרבה מהכור הפיצי בדימונה, והוא אגב משומש למחקר ולא להכנת נשק גרעיני.
כן, אני חושב שאין לנו מספיק חיילים כדי לעמוד במתקפה רצינית ושהמילואימניקים הקרביים עכשיו כולם עם כרס בירה ולא יכולים לרוץ חצי קילומטר.

אפילו אלוהים לא יכול לחלץ אותנו מהבור הזה

SiX PACK
15-03-07, 23:03
כן, אני חושב שהמדינה שלנו תשב בשקט. כן אני חושב שהעולם יישב בשקט ויסתכל מהצד כשהעולם הערבי יתקיף אותנו פעם נוספת כהרגלם. כן אני חושב שהצבא שלנו מנוהל על הצד הגרוע ביותר ושבקריה יושבים ג'ובניקים שהולכים לקורס פילאטיס כשאין תקציב לאפודים קרמיים לקרביים!
כן, אני חושב שאנחנו לא פועלים, ושאין לנו באמת פצצות גרעין כי כדי לייצר דברים כאלה צריכים כור גרעיני גדול בהרבה מהכור הפיצי בדימונה, והוא אגב משומש למחקר ולא להכנת נשק גרעיני.
כן, אני חושב שאין לנו מספיק חיילים כדי לעמוד במתקפה רצינית ושהמילואימניקים הקרביים עכשיו כולם עם כרס בירה ולא יכולים לרוץ חצי קילומטר.

אפילו אלוהים לא יכול לחלץ אותנו מהבור הזה

זה מוחך מזמן שאין אלוהים, לפחות לא האלוהים של היהודים..

Night_Wolf
15-03-07, 23:05
זה מוחך מזמן שאין אלוהים, לפחות לא האלוהים של היהודים..
מה שהיינו צריכים עכשיו ויכוח על דת :jockey: תענוג תענוג

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח:wacko:

SiX PACK
15-03-07, 23:08
מה שהיינו צריכים עכשיו ויכוח על דת :jockey: תענוג תענוג

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח:wacko:

פשע, עוני, שחיטות, מוות, מלחמות

אין אלוהים.

arbel2
16-03-07, 01:18
יש אלוהים ,הוא פשוט המיר את דתו =\

Bullet
16-03-07, 01:23
יש אלוהים ,הוא פשוט המיר את דתו =\
הוא לא המיר את דתו. הוא פשוט אף פעם לא היה יהודי.

ארץ זבת חלב ודבש, גם כן... תכלס אני לא יכול לחשוב עם מיקום גיאוגרפי עלוב יותר מארץ ישראל. לגויים הוא הוריש את אירופה עשירת המחצבים ונעימת מזג האוויר עם בנות מקומיות כוסיות, לערבים הוריש נפט... אחד מהמשאבים הכי חשובים בעולם. לאינדיאנים הוריש הכל, עד שבאו הבריטים והספרדים וגזלו מהם :whistle: .

SiX PACK
16-03-07, 01:29

ארץ זבת חלב ודבש, גם כן... תכלס אני לא יכול לחשוב עם מיקום גיאוגרפי עלוב יותר מארץ ישראל. לגויים הוא הוריש את אירופה עשירת המחצבים ונעימת מזג האוויר עם בנות מקומיות כוסיות, לערבים הוריש נפט... אחד מהמשאבים הכי חשובים בעולם. לאינדיאנים הוריש הכל, עד שבאו הבריטים והספרדים וגזלו מהם :whistle: .

אלוהים לא אוהב אותנו כבר מרוב שהדוייסים חופרים לו כל היוםםםםם ינעל דיינאק!

Antonator1
16-03-07, 01:29
הוויכוחים על מי בעל הדת השלטת נקראים בשפת הרחוב:
ויכוחי - "My god has bigger dick than yours".

Bullet
16-03-07, 01:42
הוויכוחים על מי בעל הדת השלטת נקראים בשפת הרחוב:
ויכוחי - "My god has bigger dick than yours".
עדיף מאשר לדבר עד כמה שולט מריוש פיזדונסקי :disgust: וחבריו הסטרונגמנים השמנים ולחקות אותם בהפסקות

SuzukiR
16-03-07, 05:29

בתאכלס אחי ... לפי התנך ארץ ישראל אמורה להיות מסיני בערך עד לנהר ות הפרט והכי דקל בעירק

הרבה יותר גדולה מי שחילק תמזרח התיכון היו הבריטם והצרפתים וכרגיל דפקו תיהודים

אני בכל זאת מאמין מאוד בה' ולא יפסיק להאמין לעולם כל עוד אני חי וימשיך לקיים את המסורת היהודית ( לא דתי אבל תמסורת)
לדעתי זה חשוב

Nadav19
16-03-07, 08:37
שמעו איך הדברים האלה מעניינים אותכם ??

פוליטיקה ויחסי אומות בעולם .. פייי

OMRI-TURBO
16-03-07, 12:19

האם בן אדם שמזהיר את העולם ואת אירופה שנמצאת בגידול אוכלוסיה שלישי לעומת המוסלמים שמתרבים באירופה בצורה אדירה, הוא מטורף?
אין להם כוח פוליטי? בדמוקרטיה הכוח הפוליטי נקבע לפי קולות.
עוד משהו,כמו שנאמר בסרט, כל הממשלות האירופאיות פועלות על פי שיקול אחד בלבד, איך לא לעצבן את המוסלמים שלא יתפרעו. זאת אחת מהסיבות לתמיכה של הצרפתים בערבים, היה לי מרצה שעבד בצרפת והוא אמר בפירוש שהממשלה מחליטה החלטות עם שיקול אחד בראש, איך לא לעצבן את המוסלמים. כמו שנאמר בסרט, יש איזורים שלמים באירופה שבהם כוחות המשטרה לא נכנסים אפילו, הם קוראים לזה שטח מוסלמי.

OMRI-TURBO
16-03-07, 12:21

מדוייק מאוד!
זה טבע האדם.

OMRI-TURBO
16-03-07, 12:28
אפשר הסבר שאומר במה הוא יותר טוב מכל מי שהוא מגדף בכל הסרטונים שלו? אנשים חיים כל הזמן בסרטים שהעולם סובב סביבם. לא צריך להשמיד אף אחד, תקלטו כבר! אני נזכר עכשיו בפוסט שטען שהשחורים מיותרים. אנשים שחושבים ככה לגבי גזע כלשהו - אני לא רוצה להגיד מה אני חושב עליהם בפומבי.

בין אם אתה רוצה או לא, המלחמה הזאת קיימת כבר אלפי שנים ולא ניתן למנוע אותה. על ידי שאתה תהיה בגישה הליברלית והמוסלמים יהיו בגישה המיליטנטית/פאשיסטית, הם פשוט ידרכו עליך,כמו שהם דורכים על האירופאים, יש משפט שנקרא fight fire with fire.
בין אם אתה רוצה או לא העולם הוא מאבק של מדינות/גזעים/לאומים על המשאבים של כדור הארץ,השליטה בו וההשרדות בו. החזק מוחק את החלש, החזק שולט. ככה בנוי הטבע, וגם הטבע האנושי.

dror
16-03-07, 14:35
אנשים ארץ ישראל מבחינת גיאוגרפיה המקום הכי מושלם שיש ואני יסביר למה , סופות טורנדו הוריקנים אין צונמי אין בארצות הברית כתוצאה מהתחממות כדור הארץ לפי מדענים הולכת לספוג כאלו מכות צונמי וטורנדו ראה ערך קטרינה אירופה הולכת גם להיות מתחת למים ואיפילו ראיתי סרט לפני איזה שבוע ב נשיאונל ג'אוגרפיק על איך שבמקום מסויים שיש בו הר געש המדענים צופים שחתיכה מהר הגאש הולכת להתמוטת לתוך הים ברגע שזה יקרא צונמי אדיר יותר ממשהיה לפני שנתיים הולך לעבור על חצי מאירופה ואחרי 10 שעות להגיע לארצות הברית וגם שם להטביע

(אגב יש קשר חח קראתי באתר שמחר אמור להיות צונמי בארצות הברית אתר שאומר שהוא מדבר אם אלוהים ומלאכיו חח בוא נחכה ונראה)

toxicity
16-03-07, 14:38
אנשים ארץ ישראל מבחינת גיאוגרפיה המקום הכי מושלם שיש ואני יסביר למה , סופות טורנדו הוריקנים אין צונמי אין בארצות הברית כתוצאה מהתחממות כדור הארץ לפי מדענים הולכת לספוג כאלו מכות צונמי וטורנדו ראה ערך קטרינה אירופה הולכת גם להיות מתחת למים ואיפילו ראיתי סרט לפני איזה שבוע ב נשיאונל ג'אוגרפיק על איך שבמקום מסויים שיש בו הר געש המדענים צופים שחתיכה מהר הגאש הולכת להתמוטת לתוך הים ברגע שזה יקרא צונמי אדיר יותר ממשהיה לפני שנתיים הולך לעבור על חצי מאירופה ואחרי 10 שעות להגיע לארצות הברית וגם שם להטביע

(אגב יש קשר חח קראתי באתר שמחר אמור להיות צונמי בארצות הברית אתר שאומר שהוא מדבר אם אלוהים ומלאכיו חח בוא נחכה ונראה)
אמרו שגם בארץ יהיה צונמי אז מה הקטע?

SiX PACK
16-03-07, 14:44

לא יכולת להגיד משהו יותר הזוי..?

dror
16-03-07, 14:46
מתי אמרו?? וגם אם אמרו , אמרו שיהיה אבל בארצות הברית כל הזמן יש ובאירופה ובשאר מקומות העולם גם טורנדו כל הזמן בכל המקומות חוץ מישראל ואגב לא צריך יותר מידי להתלהב מדלק ונפט שהוא יגמר הערבים האלו נחשבים כמתים בהנחה שלא יהרגו אותנו קודם חח ואגב מי שאמר שבישראל הכור זה למחקר תיקרא קצת על יריחו 3 ותחשוב למה מכחישים שיש לנו אותו פרי פיתוחם של תעשיות ישראל (מכסה את כל אירופה בתווך כולל אירן ) http://he.wikipedia.org/wiki/%D7%98%D7%99%D7%9C_%D7%99%D7%A8%D7%99%D7%97%D7%95

dror
16-03-07, 14:51
כה six pack אני יודע שזה הזוי חחחחחחח:blink: רוצים לצחוק הינה האתר הזה שסיפרתי בחדר כושר מה קראתי שם בזמן שניקרעתי מצחוק חבר שלי גם ניקרא וכימעט נפל לו המוט על החזה מרוב צחוק כנסו חח כנסו - http://www.geocities.com/mashiach66/

Leo
16-03-07, 14:59
תגידו מה שתגידו, אי אפשר לתקן את העולם - הוא זורם בצורה ספונטנית. טחחחחחחחחחח

נ.ב
לסיקספאק , אני לא יודע בקשר לזה היהודי או לא , אבל 67% לפי כמה חוקרים שיש אלוהים ,
(אם יש ישות עליונה או לא אי אפשר לדעת הכוונה לאלוהים)
אז מאיפה הפלצת שהוכח? מזה שלא מצאת שקל ברחוב והעולם אכזר?

אהה ויש לי כבר ארגז שלם בראש עם איך אפשר למחוק אכלוסיות שלמות בשקט או למנוע התרבות טבעית.

Bullet
16-03-07, 15:28
אהה ויש לי כבר ארגז שלם בראש עם איך אפשר למחוק אכלוסיות שלמות בשקט או למנוע התרבות טבעית.
נכון שהמלים 'סויה' או 'אסטרוגן' נמצאים בארגז? :1eye:

Leo
16-03-07, 16:32
נראה לך?? חשבתי יותר על להזריק איידס במכולת של ערבים.
אבל מעניין מה יהיה עם באמת נאכיל אותם בחלבון סויה טהור וניתן להם את השמפו הזה שבגללו בנות קיבלו מחזור בגיל 2 :\

Psychopath
16-03-07, 17:34
אני לא מבין, אין אנשים חכמים מכם שמטפלים בזה? (הממשלה)
אם אנחנו מודעים לכל הדבירם האלה, בטוח שפולטיקאים בעלי כוח יודעים, ואנחנו הרי יודעים שהם לא ייתנו למדינה שלנו ליפול.
אני לא מבין הרבה בפוליטקה, אבל אני מאמין שהאנשים בעלי הכוח נמצאים במעמד שלהם מסיבה נכונה. או שהדמוקרטיה דפקה אותנו.:wacko:

Psychopath
16-03-07, 17:42
פשע, עוני, שחיטות, מוות, מלחמות

אין אלוהים.

מסכים. כזה בולשיט! לא קרה לי שום דבר נורא בחיים שלי חס וגראס ואני מאוד שמח ומאושר בחיי היום היום אבל פשוט לא נראה לי הגיוני כל הסיפור של "אלוהים".
לפי דעתי זה בדייה שכמה אנשים המציאו כדי לתת לאנשים תקווה.
גם אני חושב שאהבה זאת אשליה. למרות שהייתי מאוהב כמה פעמים :ph34r:

חבר'ה! אני מכריז על אל חדש!
קוראים לו קוואה-בנגה!
אם כל יום תקפצו 10 פעמים על רגל שמאל אז הקוואה-הבנגה ייתן לכם (אולי) חיים של אושר ועושר.

Leo
16-03-07, 19:06
אבל איך יהיה לי אושר אם השריר של התאומים ברגל שמאל יהיה יותר גדול מרגל ימין , (בעצם לי כן כי הוא יותר קטן עכשיו)
בעע איתכם אנשים עם חינוך מקסימום תיכוני(או כל מיני הומואים) באים וחושבים שהם יכולים לנתח יהדות כאילו הייתה גופה מתה בעזרת סטריאוטיפים הטעיות של תקשורת וכל מיני סרטים שהם ראו כדוגמת הברוס הזה..

נ.ב
השב"כ עושים כותרות עם הערבים האלה , נראה לי שהם היו מעוניינים בעסק אבל "מעדו"