PDA

צפה בגרסא המלאה : אנשים מפגרים בחדר כושר

!Demon!
15-02-11, 23:29
עד כמה ליצן אפשר להיות?
1.אחד עושה לי חימום עם משקולות ורודות של קילו , אחרי זה ירוקות של 2 קילו ותרגיל סבא כזה של להזיז מהר תמשקולות...ולא מספיק כל החרא הזה , הוא הולך אחרי זה לעשות גב בכלל
2.לפני כמה זמן אני מדבר עם איזה בחור בעבודה פתאום אחד בא לי אומר לי אני שמעתי מאחד סוס שמתחרה שצריך לאכול טונה במים ולא בשמן למה בזאת של השמן יש פחמימות .........

מאיפה מביאים תשטויות האלה????

IGOR
15-02-11, 23:30
עד כמה ליצן אפשר להיות?
1.אחד עושה לי חימום עם משקולות ורודות של קילו , אחרי זה ירוקות של 2 קילו ותרגיל סבא כזה של להזיז מהר תמשקולות...ולא מספיק כל החרא הזה , הוא הולך אחרי זה לעשות גב בכלל
2.לפני כמה זמן אני מדבר עם איזה בחור בעבודה פתאום אחד בא לי אומר לי אני שמעתי מאחד סוס שמתחרה שצריך לאכול טונה במים ולא בשמן למה בזאת של השמן יש פחמימות .........

קקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקק קקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקק

Danielo
15-02-11, 23:51
חחחחחחחחחחחחחחחח איזה שטויות הם מביאים
הכי מצחיק זה האלה שרוצים להראות שהם מבינים משהו אז הם אומרים לך
"נכון טונה זה טוב אחרי אימון?"חחחחחחחחחחחחח
ומשהו דומה לשלך מישהו אמר לי "הכי טוב זה טונה במים,לא בשמן.זה הולך ישר לשריר"
כאילו שהטונה אחרי אימון זה מה שבסופו של יום יקבע אם תגדל או לא.
ותבין,אני מתאמן בציוד ביתי אני בכלל לא במכון פה של העיר,ואני בטוח שיש שם ליצנות במיטבה.

אנדרוליזם
15-02-11, 23:51
טונה במים זה פשוט דבר מגעיל.

YYY
15-02-11, 23:53
עוד לא התרגלת? באמת..
אבל אם כבר, אתמול יצא לי לשמוע "וכשאתה עושה יד קדמית 100 חזרות עם משקולת עד שהשריר שורף זה לא מחזק אותו? מחזק את האמא שלו!!!"

Cuba
16-02-11, 09:32
איזה אישה שמנה אחת משהו מפחיד
אמרה לי שאם אני ימשיך עם הסקואט אני יפרוץ דיסק
אז אמרתי לה שאני רוצה לפרוץ דיסק עשתה פרצוף והלכה

luabrankatz
16-02-11, 10:22
עד כמה ליצן אפשר להיות?

האמת שאני לא מאשים את האנשים שעושים חימום עם משקולות ורודות אלא את האנשים שבאים ואומרים כמה שהחלבון מסוכן ואם ראיתי את הכתבה..
אני תמיד אומר להם שאני יודע ושהוא גם אשם בשואה וברעב בסומליה..
כנ"ל לגבי האנשים שאומרים לי שאם אני אמשיך להרים כאלה משקלים בדדליפט אני אהיה על כיסא גלגלים.
אני תמיד מציע להם להצטרף אלי לדדליפט ואז הם אומרים לא תודה ועוזבים אותי :tongue:

טונה במים זה פשוט דבר מגעיל.

ורק בגלל זה אני מההתחלה אכלתי טונה במים כי אחרי שאתה אוכל בשמן אתה פשוט לא מסוגל להתקרב לטונה במים :)

קקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקק

למה להספים..

afarsek
16-02-11, 18:10
אני היחיד שלא מרגיש הבדל משמעותי בין טונה בשמן וטונה במים? שניהם סבבה..

hypertrophy
16-02-11, 18:22
אני היחיד שלא מרגיש הבדל משמעותי בין טונה בשמן וטונה במים? שניהם סבבה..

צחצחת פעם שיניים עם אקונומיקה שאין לך חוש טעם??

!Demon!
16-02-11, 18:43
בא לי לתת לאנשים כאלה בעיטה , מה זה זה??
למה לאכול טונה במים , תכלס לגבי האוכל מי שיש להאשים זה כל הדיאטנטיות המפגרות שאומרות לפצל פחמימה מחלבון להרזיה טובה ומהירה יותר ולא לאכול אחרי 6 אחרת הכל הופך לשומן

Cuba
16-02-11, 19:11
עזוב את זה
יש לך מלא בנות בגילאים 18-25 שאוכלות יוגורט 0 אחוז שומן
בגלל שהם חושבות שזה משמין אלוהים ישמור זה פשוט עצוב כמה מזיינים תשכל בטלווזיה ובאינרטנט

IGOR
16-02-11, 19:13
האמת שאני לא מאשים את האנשים שעושים חימום עם משקולות ורודות אלא את האנשים שבאים ואומרים כמה שהחלבון מסוכן ואם ראיתי את הכתבה..
אני תמיד אומר להם שאני יודע ושהוא גם אשם בשואה וברעב בסומליה..
כנ"ל לגבי האנשים שאומרים לי שאם אני אמשיך להרים כאלה משקלים בדדליפט אני אהיה על כיסא גלגלים.
אני תמיד מציע להם להצטרף אלי לדדליפט ואז הם אומרים לא תודה ועוזבים אותי :tongue:

ורק בגלל זה אני מההתחלה אכלתי טונה במים כי אחרי שאתה אוכל בשמן אתה פשוט לא מסוגל להתקרב לטונה במים :)

למה להספים..

שחכתי לבלבל תשריר

!Demon!
16-02-11, 19:25
עזוב את זה
בגלל שהם חושבות שזה משמין אלוהים ישמור זה פשוט עצוב כמה מזיינים תשכל בטלווזיה ובאינרטנט

אני מעדיף את אלה עם "דיאטת תפוח ביום"...

YYY
16-02-11, 20:08
עזוב את זה

חחחחחח יא ליצנ זה עוד בסדר, ילדות בבצפר שלי אוכלות לפי שיטת הנקודות.
לא משנה כמה אתה שוקל אסור לעבור 18 נקודות, עוגה זה 6 נקודות ירקות ופירות זה 0 והכי הרבה נקודות זה ספגטי בולונז 20 נקודות חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח ח איזה מצחיק זה:fellow::fellow::fellow::fellow: ושתבין אני שומע בנות מדברות על זה כל יום

subzero1122
16-02-11, 20:12
ל1ל עד היום יש את המסריחים שמביאים למכון טונה מהבית ומסריחים את כל המכון

YYY
16-02-11, 21:15
חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח יואש המלך
היום זה קרה
חחחחח שימותו כבר

Cuba
16-02-11, 22:01
חחחחחח יא ליצנ זה עוד בסדר, ילדות בבצפר שלי אוכלות לפי שיטת הנקודות.
לא משנה כמה אתה שוקל אסור לעבור 18 נקודות, עוגה זה 6 נקודות ירקות ופירות זה 0 והכי הרבה נקודות זה ספגטי בולונז 20 נקודות חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח ח איזה מצחיק זה:fellow::fellow::fellow::fellow: ושתבין אני שומע בנות מדברות על זה כל יום

חחח כן גם אצלי בבסיס יש כאלה עם הנקודות האלה אני מתפוצץ מצחוק שאני שומע את זה

Big_D
17-02-11, 00:22
עזבו אתכם שטויות איזה אחד עושה לי
אני מתאמן רק בשביל להוריד את הבטן, אני לא מתאמן עם משקולות למה כי מה יקרה בגיל מבוגר..
כל המקום שהיה בו שריר? ייכנס במקומו שומן..ואז הכל יהיה לי דלדל בידיים..

והשיא!
איזה אחד במכון אומר לחבר שלי שלא להתקרב לתוספי תזונה כל הגיינרים אבקות החלבון וכו'..
אחרי דקה לוקח קריאטין.. אני שואל אותו הא? אז אתה נגד או בעד? אז הוא אומר לא! קריאטין זה שונה זה טבעי

luabrankatz
17-02-11, 06:56
אין ספק שתזונאים הם ליצנים אבל צריך להבין שלא כולם כמונו וזה ממש לא מעניין אותם לעשות את החישובים.
מה שהתזונאים עושים זה ממליצים לאכול אוכל "בריא" וככה זהי יוצר מצב שאנשים אוכלים פחות אוכל וזה כביכול מביא לירידה במשקל.
הרי אם תזונאי ימליץ על לאכול שיבולת שועל ותזונאי אחר ימליץ על עוגיות אוראו אז איזה קבוצה תשמין? זאת של האוראו או זאת של השומן? (עכשיו יבואו החכמולוגים ויגידו שזה תלוי כמה מכל דבל)
אז במקרה הזה זה כבר לא תופס של "תלוי כמה" כי בן אדם רגיל שלא מתאמן אוכל פשוט עד שהוא מרגיש שבע..
הרוב המוחלט אוכל הרבה פחות מהמאזן הקלורי שלו.
אגב זה מביא לאי ירידה במשקל כי כשזה נעשה באופן רציף כל כך אז גם חילוף החומרים יורד והגוף מסתגל.

!Demon!
17-02-11, 07:28
אין ספק שתזונאים הם ליצנים אבל צריך להבין שלא כולם כמונו וזה ממש לא מעניין אותם לעשות את החישובים.
מה שהתזונאים עושים זה ממליצים לאכול אוכל "בריא" וככה זהי יוצר מצב שאנשים אוכלים פחות אוכל וזה כביכול מביא לירידה במשקל.
הרי אם תזונאי ימליץ על לאכול שיבולת שועל ותזונאי אחר ימליץ על עוגיות אוראו אז איזה קבוצה תשמין? זאת של האוראו או זאת של השומן? (עכשיו יבואו החכמולוגים ויגידו שזה תלוי כמה מכל דבל)
אז במקרה הזה זה כבר לא תופס של "תלוי כמה" כי בן אדם רגיל שלא מתאמן אוכל פשוט עד שהוא מרגיש שבע..
אגב זה מביא לאי ירידה במשקל כי כשזה נעשה באופן רציף כל כך אז גם חילוף החומרים יורד והגוף מסתגל.

קודם כם בשביל שהחילוף חומרים יפגע כמה שפחות יש חלבון גבוהה (כמובן יחסית לכל אחד)והעמסות , שזה בסיס של כל דיאטה נכונה , מתאמן לא מצתאמן לא חשוב כרגע..
דבר שני מה שאמרת , תחשיב אותי דביל , אבל עוד לא בטוח בכלל שזה עם האוריאו ירזה פחות , כי בחיטוב הכי חשוב חלבון גבוהה ..בצעו מחקרים ולא מצאו כלכך הבדל כששינו את הפריטים האחרים (פחמימה שומן)....זה כמובן באחוזי שומן גבוההים
בנוסף, פחמימה מהירה לא מהירה לא משנה, שתיהם גלוקוז נגיד..
פרוקטוז לפעמים בכמויות קטנות יכול להיות אפילו יעיל ולא רק לחולי סכרת אלה בכללי יותר באחוזי שומן נמוכים ובשילוב דל פחמימה כי הוא פחות מערב אינסולין מגלוקוז ולכן יש פחות פגיע בליפוליזה...

ladybug
17-02-11, 17:25
לא לשכוח שאם מפסיקים לקחת אבקות ולהתאמן כל השרירים הופכים למדלדל - זה אחד הנפוצים ששמעתי
עד היום בחדרי הכושר חחח

IGOR
17-02-11, 17:42
זה עצוב? כשבחורצ'יק מגיע אלייך ואומר לך שבנצ' הורס תגב אז עדיף לעשות ק-ר-ו-ס או לחיצת חזה במכונה כי גם ככה יש יותר גירוי מהתרגילים האלה זה עצוב!!@ או שמשהו בא אלייך ואומר לך שאם תרים משקל קל יותר עם 40 חזרות,השריר שלך יהיה יותר מגורה!@! זה עצוב!!

!Demon!
17-02-11, 18:03
זה עצוב?כשבן אדם עושה פולי עליון עם חגורה ושותה גיינר בחיטוב זה עצוב!

BlackHawkins
17-02-11, 21:00
שילדים צוציקים במכון חושבים שצ'יט זה קודים כמו במשחקי מחשב זה עצוב..עצוב מידי

haim15
17-02-11, 22:12
השיא זה אנשים שעושים שכיבות שמיכה בתור חימום ללחיצת חזה .. פשוט טמטום

Cuba
17-02-11, 23:01
יותר עצוב שאנשים חושבים שבשר בקר זה צ'יט

Alon332
17-02-11, 23:27
יותר עצוב שאנשים חושבים שבשר בקר זה צ'יט

זה ממלא חיים ועושה אותך חזק יותר. :shok1:

ladybug
18-02-11, 00:02
זה עצוב? ששתי חברים מתאמנים ואחד מהם עם 30 אחוז שומן שוקל 120 קילו וחבר שלו
אומר לי אל תדאג אחי הוא הופך את הכל לשרירים זה עצוב

Philip1123
18-02-11, 00:10
אפשר לסכם את המטומטמים ביותר כאלה שקוראים לאבקת חלבון "חומרים".

!Demon!
18-02-11, 10:00
זה עצוב?אתמול ראיתי אחד חמור שוקל 50 קילו אבל חטוב איזה 10 אחוז שומן ....עושה לי בידוד לחזה עליון בסמיט, זה עוד אמרתי נגיד , אחרי זה מתחיל רגליים!עושה לי פמפומים של התאומים בתור תרגיל מתחיל!סבבה.....נגיד...ואז בא השיא בא לעשות סקוואט בסמיט , קשה לי עם זה שאני קורא לזה סקוואט בכלל...תדמיינו לכם רגליים צמודות , התחת לא הולך אחורה בכלל הברכיים מגיעות על עזה...והכל בסמיט עד שהמשקל לא נפל עליו מזלו זה היה בסמית...אני בחיים לא מתערב לאנשים אלה אם הם שואלים אבל פה פשוט לא יכלתי , אמרתי למדריך שהיה ליד שישים עליו עין למה פשוט ראיתי אותו מת עוד כמה אימונים...זה עצוב!!

YYY
18-02-11, 15:00
קראו לו אראל אורן?

Cuba
18-02-11, 15:02
קראו לו אראל אורן?

ערל ע1רן?

!Demon!
18-02-11, 16:40
לא ניראה לי כי לא היה לידו צלם לתעד את שבירת השיא הבא ברבע סקוואט בסמיט

Sag1e
18-02-11, 17:15
הכי מעצבן זה שחבר שלי שואל אותי "קשה לך?", ואני סוגר לו חמישייה חלקה מול הפרצוף.
ואז הוא עוד אומר "למה אתה עושה משהו שקשה לך? זה יהרוס לך את הגב, ואתה לא תתפתח"
ואז הליצן הולך לעשות כפיפת מרפקים עם 3 קילו(הקפדה על גב ישר כן?) ל-15 חזרות.

IGOR
18-02-11, 18:01
הכי מעצבן זה שחבר שלי שואל אותי "קשה לך?", ואני סוגר לו חמישייה חלקה מול הפרצוף.
ואז הוא עוד אומר "למה אתה עושה משהו שקשה לך? זה יהרוס לך את הגב, ואתה לא תתפתח"
ואז הליצן הולך לעשות כפיפת מרפקים עם 3 קילו(הקפדה על גב ישר כן?) ל-15 חזרות.

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח.זה בדיוק מה שחבר שלי אומר לי ועוד הוא חיי בסרט שהוא יתחזק מפחות משקל ומיותר חזרות..

hypertrophy
18-02-11, 18:53
מכירים ת'טמבלים שעושים כפיפת מרפקים כשהם נשענים על קיר???

Cuba
18-02-11, 20:01
מכירים ת'טמבלים שעושים כפיפת מרפקים כשהם נשענים על קיר???

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח
אצלנו יש כאלה שכל האימון מסתובבים אם חגורה בלי להוריד
באים עושים כפיפת מרפקים על הקיר +חגורה טיפשים חושבים שזה "מוריד לחץ מהגב"

YYY
18-02-11, 22:58
חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח יואואוואוא
אין אני חולה על הזקנים האלה שעוד בדרך לחדר כושר מרכיבים תחגורה

שייקה
18-02-11, 23:05
בואננההה הסיפורים שלכם זה סיפורים יום יומיים, וואלק אני מביא לכם עכשיו סיפור שהיה לי בתחילת התיכון.. קיצר:
חבר שלי מהכיתה השיג משהו כמו 100 גרם אבקת חלבון מחבר שלו.. הוא שמר את זה בשקית... ואז הוא בא אלי ומראה לי את זה.. אני צוחק ועושה לו כן אחי מה אתה מתכוון לעשות עם זה? הוא אומר לי אני כל יום לוקח כפית מיזה אחרי אימון (הוא היה מתאמן איתי והוא היה אחד הליצנים) ... עשיתי לו מה אתה מטומטם אתה באמת חושב שאם תיקח כפית של אבקת חלבון אתה תגדל ? הוא עושה לי בטח אתה דפוק אם אני יקח יותר מזה אני יתנפח וזה ידפוק לי תכליות... חחחחחחחחחחחחח באמת שיותר מטומטם מזה אני לא חושב שיש

TUXLIGHT
18-02-11, 23:10
אנשים ששוקלים 70 קילו עם רגלי ברווז עושים סופר סט בין לחיצה צרפתית.. לכפיפת מרפקים במוט
ואז בין בנץ' פרס באחיזה צרה ל כפיפת מרפקים בדאמבל בישיבה...
ואז בישביל הקינוח 10 דקות בטן...

וכמובן גופייה ומכנסי נייק ספורטיביים .. ופוזינג למראה בין הסטים

יש לנו כזה ליצן קבוע במכון

hypertrophy
19-02-11, 03:48
בואננההה הסיפורים שלכם זה סיפורים יום יומיים, וואלק אני מביא לכם עכשיו סיפור שהיה לי בתחילת התיכון.. קיצר:
חבר שלי מהכיתה השיג משהו כמו 100 גרם אבקת חלבון מחבר שלו.. הוא שמר את זה בשקית... ואז הוא בא אלי ומראה לי את זה.. אני צוחק ועושה לו כן אחי מה אתה מתכוון לעשות עם זה? הוא אומר לי אני כל יום לוקח כפית מיזה אחרי אימון (הוא היה מתאמן איתי והוא היה אחד הליצנים) ... עשיתי לו מה אתה מטומטם אתה באמת חושב שאם תיקח כפית של אבקת חלבון אתה תגדל ? הוא עושה לי בטח אתה דפוק אם אני יקח יותר מזה אני יתנפח וזה ידפוק לי תכליות... חחחחחחחחחחחחח באמת שיותר מטומטם מזה אני לא חושב שיש

מה מצחיק?
ילדים עם פיגור שיכלי באמת חושבים ככה :)

JaSoN.B
19-02-11, 06:07

אתה זה לא הזה עם הדיאטת מלפפונים?

שייקה
20-02-11, 22:46
מה מצחיק?
ילדים עם פיגור שיכלי באמת חושבים ככה :)

לא אחי זה רק מראה לך את החוסר ידע פה והסטיגמה שנתנו לאבקת חלבון כאבקה ש"מנפחת" אותך כביכול.