PDA

צפה בגרסא המלאה : Bsn syntha 6

BBoyabon
17-02-11, 12:26
אהלן אנשים

הייתי היום ב********* והמוכר הציע לי את החלבון סינטה 6. המוכר שהיה שם אמר שזה חלבון שמכיל 6 סוגים שונים של חלבון לפירוק איטי ומהיר ושההרגשה איתו אחרת ביחס לחלבונים אחרים וגם טעמתי אותו בחנות והוא טעים מאוד.יש כאן מישהו שהתנסה בחלבון הזה ויכול להגיד אם הוא הרגיש באמת שינוי אחרי השימוש בו? אני לא רוצה לזרוק סתם כסף כי מדובר על חלבון ממש יקר שמכיל חצי כמות מחלבון רגיל?
אשמח לתגובות מאנשים שניסו אותו..תודה!

gill
17-02-11, 13:16
הסינטה 6 הזה סתם בזבוז של כסף פשוט תקנה חלבון רגיל ותקבל תוצאות זהות!

Nothin_BuT_A_Peanut
17-02-11, 13:33
קנה optimum gold standard. (שוקולד,בננה, וניל נחמד לא כולם אוהבים). אם אתה לא רוצה להסתכן לך על בננה.

hypertrophy
17-02-11, 13:51
קנה optimum gold standard. (שוקולד,בננה, וניל נחמד לא כולם אוהבים). אם אתה לא רוצה להסתכן לך על בננה.

איכס שייקים בטעם בננה זה מבחיל אני לא מבין איך אנשים שותים את זה
בכל אופן...סינטה 6 באמת ביזבוז של כסף
ואמירה כמו "אתה תרגיש את ההבדל איתו" זאת אמירה מעליבה וטיפשית בגלל שזה חלבון ולא משנה כמה מהירויות ספיגה יש לו זה עדיין חלבון

אני הייתי מציג לך ווי רגיל ואם אתה ממש ממש רוצה תשלובת הייתי הולך על הm5 של סיינטרקס
זול טעיייייים ואיכותי

8 ball
17-02-11, 13:53
תקנה חלבון רגיל כמו שגיל אמר. כל הקטע עם ה6 סוגי חלבון זה סתם גימיק שיווקי שלא נותן לך כלום חוץ מחור גדול בכיס.סתם לצורך השוואה: אתה קונה את הפח הזה ב350 והוא מכיל 30 מנות חלבון, שכל מנה עולה לך 11.5 שקל!!!
תסתכל על הערכים שלו למנת הגשה: 6 גרם שומן! ו14 גרם פחמימות! 22 גרם חלבון ובסופו של דבר 50% חלבון למנה! ואחר כך מתפלאים למה המוצר טעים. אתה קונה חלבון בשביל הטעם או בשביל הנוחות? אנשים פה בארץ חייבים להפסיק להיות פראיירים. תקנה חלבון רגיל בכסף הזה ותקבל כמות מנות כפול פי 2 וחצי שבכל מנה יש עוד 20-30% בכל מנת הגשה, ואם הטעם כל כך חשוב לך(למרות שיש חלבונים ממש טעימים) אתה יכול להוסיף תמיד סוכר/ דבש/ חמאת בוטנים ועדיין תחסוך הרבה כסף.

TORBO
17-02-11, 21:41
האופטימום גולד וניל ממש דוחה ויש לו טעם של תרופה..הבננה נחמד...
לפותח הפוסט-סינטה 6 זה בזבוז של כסף וזה שמעליי הסביר בדיוק למה.

שייקה
17-02-11, 23:29
ואמירה כמו "אתה תרגיש את ההבדל איתו" זאת אמירה מעליבה וטיפשית בגלל שזה חלבון ולא משנה כמה מהירויות ספיגה יש לו זה עדיין חלבון

אני הייתי מציג לך ווי רגיל ואם אתה ממש ממש רוצה תשלובת הייתי הולך על הm5 של סיינטרקס
זול טעיייייים ואיכותי

מה יש לך הבננה של אופטימום זה הדבר

Philip1123
17-02-11, 23:59
החלבון הכי לא טעים שטעמתי (קרם עוגיות) - שומני מלא שומנים ופחמימות וסוכרים...
לך על אופטימום על סיינטרקס או צ'מפיון.

BBoyabon
18-02-11, 11:15

זול טעיייייים ואיכותי

תודה על התגובות אחים שלי.קניתי בסוף סיינטרקס מטריקס 5 בטעם שוקולד חלב והוא פצצה!
שבת שלום.:bye1:

Scylla
18-02-11, 16:41
כל החלבונים המתקדמים זה טוב רק למי שמסתמך בעיקר על תוספים ולא על תזונה שזו שגיאה מיסודה, אם אתה אוכל יחסית מסודר מכניס חלבונים במהלך היום ומספיק, אתה לא צריך להיות מוטרד משטויות כמו מהירויות ספיגה, גם לפני וגם אחרי אימון...

big_angel
18-02-11, 17:27
החלבון הכי לא טעים שטעמתי (קרם עוגיות) - שומני מלא שומנים ופחמימות וסוכרים...
לך על אופטימום על סיינטרקס או צ'מפיון.

הטעמים של צ'מפיון טובים הבננה במיוחד

yonivais
18-02-11, 22:30
הסינטה 6 זה חלבון בדיחה, לקחו חלבון עם 3 סוגי חלבון, וריכוז חלבון 50% שזה פשוט בדיחה!
ושיחקו עם השמות כדי שזה יראה כאילו יש 6 סוגי חלבון, רק כדי למכור אותו.
שים לב, לקחתי לצורך העניין את השמות מאתר החברה שאליה הלכת, ורשום ככה:
"מכיל תשלובת חלבונים מ 6 מקורות חלבון שונים"
בניגוד אליך, אני לא אוהב שעובדים עלי, ולכן כיום אני כבר לא מאמין לכל שטות שמוכר כזה או אחר מספר לי.
הלכתי ובדקתי את סוגי החלבון, וזה מה שגיליתי (ואני מצוטט מהאתר של החברה שביקרת בה):

"מטריצת החלבון במוצר סינטה 6 מכילה:
1. אבקת חלבון מי גבינה בשיחלוף יונים, עשיר בחלבון חלב אלפא.
סוג החלבון - מי גבינה
2. מיסלר-אלפא, ביתא גבינין [קזאינים] ו- קזאינטים.[המגיעים מחלבון גבינית]
סוג החלבון - קזאין(מיסלרי זה פשוט קזאין מבודד, כמו שאייזולט זה מי גבינה מבודדים, אבל זה פשוט סוג קזאין)
3. בדידי חלבון מי גבינה מזוקק ברמת מיקרונית, עשיר בחלקיקי פפטיד וחלבוני מי גבינה מבודדים ((Isolate.
סוג החלבון - מי גבינה(כן, כמו הראשון ברשימה), פשוט מבודד, ועוד דאגו להוסיף שזה אולטרא, סופר דופר, אקסטרא אורדינרי, חלבון מזוקק ע"י מזקקים מקסיקנים במיכרות של מטילי זהב
4. אבקת חלבון ביצה [אלבומן].
סוג החלבון - אלבומין(ביצה)
5. גבינין [קזאין] סידן
סוג החלבון - קזאין (בידיוק כמו ההשני ברשימה) רק קזאין סידן שזה הקזאין הגרוע והזול ביותר בשוק
6. חלבון חלב [לקטאבונין] מרוכז.
סוג החלבון - קזאין(כן כן, כמו 2 ו5)"

מה המסקנה? סה"כ 3 סוגי חלבון.
אגב, אפילו החברה עצמה(BSN) לא משווקת את זה כבר כ6 סוגי חלבון, אבל זה לא מונע מחברות בארץ להטעות לקוחות כמוך...
בכל מקרה, לשלם מחיר מופקע כזה על אבקת חלבון שיש לה ריכוז של 50% חלבון(הכי נמוך שניתקלתי בו עד היום)..
ולקבל רק 51.5 מנות הגשה שזה בער חצי מהכמות כמעט לעומת כל אבקת חלבון אחרת בשוק, במחיר מופקע של 369 זה פשוט בדיחה!
אם זה היה עולה 150 הייתי אולי שוקל לקנות...
נישבר ה*ין כבר מהחברות האלה! יגידו הכל בשביל למכור!

Philip1123
19-02-11, 00:10
כל מילה בסלע ^^^^ חלבון גרוע ביותר, רק יחסי ציבור מאוד חזקים בארץ ובחו"ל מחזיקים את המוצר הזה פופולרי איכשהו, אבל לא בקרב אנשים שמבינים כמובן

hypertrophy
19-02-11, 03:58
חחחחח חנקת אותי עם סעיף 3

yonivais
19-02-11, 17:21
חחחחח חנקת אותי עם סעיף 3

חח תשמע, מצד אחד זה אחד הקטעים המצחיקים, ומצד שני זה נורא עצוב כי זה בדיוק מה שכתוב באתר שלהם ותמיד יש את מי שמאמין לשטויות האלה.