PDA

צפה בגרסא המלאה : איזה גיינר משלושתם הוא הכי איכותי לא משנה לי המחיר

itaymadddd
20-02-11, 21:03
http://www.israelbody.org/Index.asp?ArticleID=135&CategoryID=100&Page=2

http://www.israelbody.org/Index.asp?ArticleID=903&CategoryID=100&Page=3

http://www.israelbody.org/Index.asp?ArticleID=1469&CategoryID=100&Page=3

ORgasmic
20-02-11, 21:13
מה המטרה שלך?
כי לפי המדריכים שקראתי פה (אני לא מבין גדול! - סה"כ קראתי פה איזה שעתיים שלוש) איזוגיינר ופרו קומפלקס גיינר הם לעליית מסת שריר לעומת סיריוס מאס שהוא לעלייה במישקל...
אם אתה רוצה עלייה במישקל מה שהמליצו לי זה perfect 3000,קניתי ובע"ה עוד חודשיים ניראה תוצאות :)

itaymadddd
20-02-11, 21:21
אני במסה

subzero1122
20-02-11, 21:27
אוראו+חלב+חמאת בוטנים זה הגיינר הכי טוב שקיים, הכי דחוס קלורית, והכי זול פר 100 גרם מוצר.

itaymadddd
20-02-11, 21:30
נתת לי מתכון טוב אבל מה הקטע סתם לדחוף קלוריות שלא צריך ולעלות יותר מדי פה שם סבבה אבל לא קבוע

ORgasmic
20-02-11, 21:30
שוב - לפי מדריכים שקראתי אני הייתי ממליץ לך על Macro Pro של SYNTRAX.
"המוצר מיועד למי שרוצה לצבור מסת שריר ללא עלייה בשומן, למי שרוצה לעזור לגופו להתאושש מהר יותר מהאימון ולתת לגופו את כל אבות המזון החשובים לתמיכה מושלמת ותוצאות מושלמות."

"בזכות האיכות הגבוהה והיחס המושלם בין פחמימות-חלבון-שומנים, המוצר קיבל בארה"ב את השם המחמיא: "המזון המושלם"."

תתייעץ עם עוד מישהו על מנת לאשר את דעתי בבקשה, אבל אני חושב שזאת האבקה בישבילך.

אוראו+חלב+חמאת בוטנים זה הגיינר הכי טוב שקיים, הכי דחוס קלורית, והכי זול פר 100 גרם מוצר.

לא קצת יותר מידי סוכר?

!Demon!
20-02-11, 21:31
כל גיינר מטרתו לעלות מסת שריר ...לא חושב שיש הרבה אנשים שהמטרה שלהם היא להשמין..גם אם יש , לא יהיה יותר מדי רווח ממוצר כזה
ההבדלים בגדול הם בחברה , בסוג ויחס שומן\פחמימה\חלבון...אולי עוד רמכיבים שוליים יותר

itaymadddd
20-02-11, 21:38
אז בעיקרון שלושת המוצרים האלה אותו ערכים פלוס מינוס אין משהו עדיף

ORgasmic
20-02-11, 22:06
ב90% מהמיקרים שראיתי ממליצים על מקרו פרו של סינטרקס.

gongol
21-02-11, 14:06
macro pro אני חודש אם המוצר הזה והתוצאות לא מאחרות להגיע .מוצר מדהים.

nadavmoore
21-02-11, 15:14

מה הערכים הקלורים? (ברצינות) ל100 גרם

Deadlift
21-02-11, 15:58

אל תשכח שהוא הכי לא איכותי,והכי לא בריא =]
אתה חושב שאנשים מחפשים בכוח דחוס קלוריות? תהיו כמו הערבים שיש לנו כאן,שותים כוס שמן על הבוקר תראו איזה הפצצת קלוריות.

subzero1122
21-02-11, 17:04
מה הערכים הקלורים? (ברצינות) ל100 גרם

לא נופלים בהרבה מגיינרים.
גיינר זה בעצם פחמימות מורכבות דחוסות לאפקה, עם קצת חלבון ובדרך כלל מעט שומן אם בכלל (די דבילי)

קח לדוגמא את פרפקט 3000 - מנת הגשה שלו זה 640 גרם, כל האריזה מכילה 7 מנות סך הכל, שזה אומר שתוך שבוע אתה יכול לגמור את זה, וגם את היתרה בבנק - 300 ומשהו שקל

גיינר טוב אפשר להכין עם שיבולת שועל, חלב וחמאת בוטנים, והוא ייצא יותר דחוס ובעלות נמוכה הרבה יותר.

subzero1122
21-02-11, 17:06
אל תשכח שהוא הכי לא איכותי,והכי לא בריא =]
אתה חושב שאנשים מחפשים בכוח דחוס קלוריות? תהיו כמו הערבים שיש לנו כאן,שותים כוס שמן על הבוקר תראו איזה הפצצת קלוריות.

לא חייבים לבזבז לאמא ואבא את כל הכסף על אפקות, אפשר למצחוא פתרונות יצירתיים.
בדרך כלל המתקטננים על השטויות האלה שוקלים 52 קילו ולא יודעים להתאמן גם ככה.

לוגסי
21-02-11, 21:11
חחחחחח איזה שטויות מדברים פה כל פעם זה משגע אותי מחדש.....

טוב אז ככה.....
אין לי כוח לנתח בדיוק כל מוצר ומוצר.
בשורה תחתונה ולעניין,אני הייתי מלמליץ לך ללכת על מקרו פרו מכיוון שאין לך בעיה בלהשקיע במוצר טוב,
זה מוצר מהונדס מכל כיוון אפשרי,לפי דעתי בין המתקדמים היום,פחממות מעולות,כמות חלבונים גדולה למנת הגשה ביחס לאחרים,בקיצור נותן כל מה שצריך בצורה הכי טובה,ובין היתר טעם מעולה ומתערבב בקלות,שדרך אגב אף פעם לא הייתי מתיחס לפרמטר הזה..

דרך אגב סריוס מס גם מוצר מעולה רק שהמנת חלבון שלו למנה פחוטה בהרבה מהמקרו,והפחממות שונות קצת.

בקצרה לך על מקרו פרו בלי לחשוב פעמים,דרך אגב זה מוצר שאני משתמש בו,מוצר מעולה!

בהצלחה!

subzero1122
21-02-11, 22:48
וואו אחי אתה יכול להוציא דוקטורט למדעי ביזבוז הכסף.

!Demon!
22-02-11, 12:12
חחחחחח איזה שטויות מדברים פה כל פעם זה משגע אותי מחדש.....

טוב אז ככה.....
אין לי כוח לנתח בדיוק כל מוצר ומוצר.
בשורה תחתונה ולעניין,אני הייתי מלמליץ לך ללכת על מקרו פרו מכיוון שאין לך בעיה בלהשקיע במוצר טוב,
זה מוצר מהונדס מכל כיוון אפשרי,לפי דעתי בין המתקדמים היום,פחממות מעולות,כמות חלבונים גדולה למנת הגשה ביחס לאחרים,בקיצור נותן כל מה שצריך בצורה הכי טובה,ובין היתר טעם מעולה ומתערבב בקלות,שדרך אגב אף פעם לא הייתי מתיחס לפרמטר הזה..

דרך אגב סריוס מס גם מוצר מעולה רק שהמנת חלבון שלו למנה פחוטה בהרבה מהמקרו,והפחממות שונות קצת.

בקצרה לך על מקרו פרו בלי לחשוב פעמים,דרך אגב זה מוצר שאני משתמש בו,מוצר מעולה!

בהצלחה!

ואתה פשוט הפצצת בידע לא מהעולם הזה אחייייי!!!!
אני לא תומך של אוריו , אבל בגדול סאבזירו צודק...
אני אישית אוכל 100-200 גרם בוטנים או אגוזים אחרים כתוספת לאוכל , זה זול מאוד וגם מהיר לאכילה...לי אישית גם יש מספיק פחמימות בתפריט , ואין לי צורך לעוד במיוחד שלא כולם גלוקוז בגיינר...
אבל....גיינר מאוד מאוד נוח לשימוש , תחשוב אין לך צורך ללעוס אתה תוך לוק מקבל ארוחה , שגם יש בא מנת חלבון מלא...תחשוב על היתרונות והחסרונות ותחליט