PDA

צפה בגרסא המלאה : "רמבו קיבלת 50% הנחה

eatinpie
20-02-11, 23:43
על חלבון קזאין בקנייה מעל 200 שח בישראלבודי"

זה תוכן של הודעה שקיבלתי....
אפשר לדעת על איזה חלבון קזאין מדובר? כל חלבון קזאין שאני בוחר, או משהו ספציפי?
בנוסף - האם יש כפל מבצעים? זאת אומרת המחיר של החלבון שאני קונה מתווסף לסך הכל של המבצעים לפברואר?

zivgin
21-02-11, 12:40
על חלבון קזאין בקנייה מעל 200 שח בישראלבודי"

זה תוכן של הודעה שקיבלתי....
אפשר לדעת על איזה חלבון קזאין מדובר? כל חלבון קזאין שאני בוחר, או משהו ספציפי?
בנוסף - האם יש כפל מבצעים? זאת אומרת המחיר של החלבון שאני קונה מתווסף לסך הכל של המבצעים לפברואר?

הי,

מדובר בחלבון קזאין של סיינטרקס (http://www.israelbody.org/Index.asp?ArticleID=1767&CategoryID=89&Page=1)

ואני מצטער, אבל לא הבנתי את השאלה האחרונה.

hypertrophy
21-02-11, 13:29
קניתי השבוע שק של סיינטרקס!!!!
זה לא פייייירר!!!
רק עכשיו אתם עושים ת'מבצע הזה?!

eatinpie
21-02-11, 14:51
הי,

מדובר בחלבון קזאין של סיינטרקס (http://www.israelbody.org/index.asp?articleid=1767&categoryid=89&page=1)

ואני מצטער, אבל לא הבנתי את השאלה האחרונה.

במצב היפוטטי - אני עושה קנייה על 700 שקל, ואז מוסיף לקנייה הזו חלבון קזאין של סיינטרקס במחיר סופי של (נגיד) 50 שקל. זה נכנס לקטיגוריה של קנייה מעל 750 במבצעים לחברי הפורום?

ועוד שאלה - נניח שאני קונה מעל 400 שקל, אני מקבל הנחה רק על קופסא אחת או שאפשר לקבל גם על שתיים?
אם אפשר לקבל על שתיים ההנחה היא מהמחיר הראשוני, או שאחרי הנחה למבצעי זוגות אפשר לעשות 50%?

zivgin
23-02-11, 09:06
הי,

כחבר פורום יש לך כפל מבצעים, משמע, מגיע לך עדיין מבצעי חברי הפורום אפילו אם הגעת ל750 ש"ח ע"י הוספה של x כסף עבור הקזאין.

שים לב שהקזאין הוא ב50% הנחה ולא עולה 50 שקלים.

בקשר למבצע זוגות, אתה מקבל את המבצע זוגות(399 ש"ח) באותה הנחה שאתה מקבל את הקזאין מבחינה כספית,
כלומר, אם קזאין רגיל עולה 249 ש"ח, ואתה מקבל אותו ב50% הנחה - קרי 124.5 שקל פחות.
אז את המבצע זוגות תקבל כמבצע זוגות(399 ש"ח לזוג) פחות 124.5 שקל - קרי 274.5 שקלים סה"כ.

בהצלחה!

Philip1123
23-02-11, 21:30
הי, אבל למה שלחתם לי את ההודעה בדיוק באמצע השנ"ץ והערתם אותי????

אחלה מבצע בכל מקרה, חחחחחה, נחמד.

8 ball
23-02-11, 22:35
אחלה מבצע!!! תודה!!

IGOR
24-02-11, 03:19
מבצע נחמד אבל המוצר מספיק בדיוק ל 16 יום אם לוקחים אותו פעמיים שזה מה שיקרה רוב הסיכויים ככה שזה לא כל כך שווה..

zivgin
24-02-11, 11:27
מבצע נחמד אבל המוצר מספיק בדיוק ל 16 יום אם לוקחים אותו פעמיים שזה מה שיקרה רוב הסיכויים ככה שזה לא כל כך שווה..

למה פעמיים?
קזאין לוקחים לפני השינה... לא אחרי אימון...
ובבוקר עדיף יהיה להשתמש בחלבון מי גבינה או לחילופין בשילוב של קזאין עם מי גבינה(ואז לוקחים רק חצי מנה)

בכל אופן, אני אישית לוקח רק לפני שינה מה שאומר שזה מספיק לקצת יותר מחודש..

אגב, אם נתעלם שניה מזה שקזאין עולה יותר ממי גבינה תמיד!
ולכן יהיה הגיוני אם הקזאין יהיה יקר יותר,

בוא נחשב שניה מחיר למנה, אם נקח אבקת חלבון רנדומלית ולא משנה איזה, ואני אפילו אלך לקראתך, האבקות החלבון הזולות בשוק(הניתנות לעיכול לפחות) הם אלו ב299 ש"ח, נכון?
בוא נניח שלאבקות האלה יש 70 מנות הגשה.
אז 299 חלקי 70 מנות יוצא 4.27 ש"ח למנה.
אבל הקזאין שאתה מקבל פה, הוא ב125 ש"ח ל32 מנות הגשה, שזה יוצא 3.9 ש"ח למנה!
לצורך העניין, אם הקזאין הזה היה בעל 70 מנות הגשה, הוא היה עולה 273.4 שקל(26 שקל כמעט זול יותר מהמי גבינה הכי זול! ו100 שקל פחות מהאבקות הסטנדרטיות במשק!)

אז מעניין אותי לדעת איך הגעת למסקנה שזה לא משתלם?

אגב, עוד לא דיברנו על המבצע זוגות שבכלל הרבה יותר משתלם וכלכלי!

IGOR
06-03-11, 05:49
אוקיי הבאנתי אותך תודה.תגיד לי עוד משהו איך לעזעל זה תחליף לארוחה? יש שם 20 גרם חלבון בכף הגשה.מה אם פחמימות,שומנים וכו? איך זה תחליף לארוחה אני לא מבין?!

IGOR
06-03-11, 06:00
עם***

zivgin
06-03-11, 16:24
אוקיי הבאנתי אותך תודה.תגיד לי עוד משהו איך לעזעל זה תחליף לארוחה? יש שם 20 גרם חלבון בכף הגשה.מה אם פחמימות,שומנים וכו? איך זה תחליף לארוחה אני לא מבין?!

שוב אני אחזור ואגיד, קזאין בעל ספיגה איטית נועד בעיקר לצריכה לפני השינה,
לפני השינה, נעדיף להמנע מפחמימה ברמה מסויימת היות ואחנו לא רוצים שרמות הסוכר בדם לפני השינה, יהיו גבוהות.
ולכן(כן כן אני יחזור על זה שוב) קזאין נועד לצריכה, בעיקר לפני השינה!

אם מישהו רוצה להשתמש במוצר במהלך היום כתחליף ארוחה מטעמי נוחות יהיה מומלץ לאותו בחור להוסיף כמות מסויימת של פחמימות למוצר(תלוי במטרות אם הן חיטוב\מאסה ובכמות קלוריות היומית).

ושוב, קזאין נועד בעיקר לצריכה לפני השינה.