PDA

צפה בגרסא המלאה : עכשיו ירדה לי בכלל המוטיבציה להתאמן.......

trhetrhe
15-03-07, 23:15
-היום הודיעו לי אני צריך ניתוח לגב (עקמת), ואני לא יוכל להתאמן שנה!:cry_1:
-תקוע על משקל 71 ק"ג כבר איזה שנה וחצי
-הורים לא מרשים שאני ילך לחדר כושר ("עוצר את הגדילה")

אין, אני רואה את כל החברים שלי עכשיו מתחילים ללכת לחדר כושר וזה, ואני רואה אותם מתחילים להתפתח, ואני נחשבתי אחד הסוסים בשכבה עד לפני חצי שנה בערך ועכשיו אני נחשב סתם אחד.....אני הבנתי שבלי משקולות ומכשירים נורמליים אי אפשר להתפתח בבית!

SiX PACK
15-03-07, 23:17
לא יודע מה להגיד לך, אם זה מה שההורים שלך חושבים אתה בעייה.. (יותר נכון הם בבעייה)

אם אתה לא יכול להתאמן בגלל הניתוח זה כבר משהו אחר...

jonathan
15-03-07, 23:17
אין מה לעשות אחי..
כשתחזור תקווה שתוכל להתאמן כמו שצריך!
שמור בינתיים על תזונה..

trhetrhe
15-03-07, 23:18
אני יכול ללכת לחדר כושר בלי קשר לעקמת, שאלתי את הרופא! אבל ההורים שלי עדיין מסרבים להאמין!
(הנחמה שלי היא שאחרי הניתוח אני יהיה גבוה בעוד איזה 8-10 ס"מ.....)

Shauder
15-03-07, 23:20
תעזוב לספורט אחר....

Antonator1
15-03-07, 23:20
תעזוב לספורט אחר....
בדיוק מה שרציתי להגיד.

toxicity
15-03-07, 23:22
מזה תעזוב לספורט אחר? אי אפשר לעזוב פתאום ככה מש שאוהבים..

סוליקו
15-03-07, 23:22
כמו שאומרים תמיד שאתה מתנפח למצב מסוים אז אחרי הפסקה וירידה קל לחזור לאותו מצב !
אז אם היתי במקומך אני מפסיק עד שאני מקבל אישור מהרופא לחזור ואז יש לך סיכוי גדול לחזור ואפילו יותר גדול ממה שהיתה :)

trhetrhe
15-03-07, 23:24
הניתוח יהיה כנראה רק בחופש הגדול שזה עוד 3-4 חודשים, ואז עוד שנה בלי אימונים.....נראה לי אני ירד למצב של 50 ק"ג!

Powerlifter
15-03-07, 23:25
אל תידאג אחי.. גם שנה בלי להתאמן יש לך עוד מלא זמן לגדול ולהתחזק! =)

סוליקו
15-03-07, 23:25
אל תעשה תניתוח !!!!!!! סתםםם
לא משנה אחי תעשה לך הפסקה של שנה תתמקד לספורט אחר ואז אחרי שנה תחזור

רוני 1
15-03-07, 23:28
שטויות אז תתחיל להתאמן עוד שנה ,לא קרה כלום.אני מכיר אנשים שהתחילו להתאמן בגיל 25-28 והם מפלצות שרירים:1eye:

ahtung
15-03-07, 23:48
אם הניתוח ממש הכרחי אז תעשה אותו ותאמין לי אחרי שתוכל לחזור אתה תחזור ובגדול.
ואם אתה לא עושה שטויות במכון לא אמור לקרות לך שום דבר.
העיקר הבריאות.

HHHEELLBBOOYY
16-03-07, 00:10
מבאס אחי יהיה טוב

~yura~
16-03-07, 00:46
תתאמן בינתיים בשחיה..

Night_Wolf
16-03-07, 11:40
אני יתן תגובה רצינית עזוב אותך לעזוב את הבית מה תעשה ברחוב תביא ביד בישביל כסף?

תשמע קודם כל בקשר לניתוח בגב אין מה לעשות לפעמים צריך לקחת הפסקה תחשוב על התוצאה של מה היה קורה אם לא הייתה עובר את הניתוח..עדיף שלא תיתאמן שנה מאשר שחס וחלילה יקרה לך משהו ולא תיתאמן בכלל! זה דבר ראשון

בקשר להורים שלך אני בטוח שאם תישב איתם ובשיחה רצינית תסביר להם שזה תחביב שאתה אוהב להיתאמן ושזה לא מפריע לך ענין הגובה וזה הגוף שלך אני חושב שהם יבינו אותך ..
בכלל בן כמה אתה שההורים שלך לא מרשים לך ללכת לחדר כושר 15-16?תגיד להם טוב אני לא אלך לחדר כושר ויסתובב ברחובות כמו מאניק ויחפש מה לעשות זאת גישה שהורים בדוק לא יעדיפו ואז הם יחשבו על זה שנית ויתנו לך ללכת לחדר כושר

ובקשר לחברים שלך שילכו לחדר כושר שיתפתחו אז מה אם הייתה סוס והייתה פרה והייתה תרנגולת מה קרה בא חבר עשה לך חצי דאבל בייספס אתה מקנא?שיחנק!
אני גם הייתי "הכי סוס" ושעברתי את הניתוחים של הג'ינו כל פעם הייתה לי הפסקה של חצי שנה מאימונים והתחלתי פעמיים הכל מההתחלה שזה כולל עליה במשקלי עבודה,חיטובים ותזונה.
תחשוב על זה ככה וגם תמיד תהיה בגישה חיובית אחרי שנה אתה לא תתחיל מ 0 כמו שהתחלה עד עכשיו יהיה לך ידע איך לבנות תזונה ואימונים עקב הניסיון שצברתה ובגלל זה תחזור לעצמך הרבה יותר מהר ממה שאתה חושב:book: :wiggle:
גם אני חשבתי ככה שלקחתי הפסקה אבל שכחתי לרגע שברוב הזמן שהתחלתי להיתאמן בחדר כושר הייתי בא מפגיז משקלים ב 2 מכשירים והולך הבייתה:disgust:

בהצלחה

פאוור
16-03-07, 13:23
מי מתייחס למה שההורים אומרים מה אתה תינוק...

SaBaGMaN
16-03-07, 13:41
בריאות קודמת לכל!
תידאג קודם כל לגוף שלך ותעריך את הדבר הכי יקר לנו ב-ר-י-א-ו-ת !
תחשוב רק על ההצלחה של הניתוח!
אימונים? אתה עוד צעיר ויהיו לך עוד המון שנים להתאמן וליגדול..
אני בטוח שהנושא הזה חשוב לך,אבל קודם כל בריאות..שים הכל בצד!
ובקשר להורים..הכל תלוי בך,אוליי תראה להם קצת מאמרים תראה להם שאתה עושה את זה בצורה בריאה ונכונה..תראה להם את התרומה של הספורט לגוף שלך,יש הורים שהם לא הכי מבינים פשוט תימשוך אותם לזה ככה לאט לאט הם בסוף יבינו שזה בסדר

StaSus
16-03-07, 13:50
מזה עקמת?

ZivX
16-03-07, 13:58
אתה בן 15!!! זה כלום!! יש לך עוד מלא זמן גם אחרי שנה!!
הייתי נותן הכל בשביל לגבוה!!!

Gil-G
16-03-07, 14:02
ניתוח קצת מסוכן לא?
שיעבור בהצלחה הכי חשוב
קודם כל הבריאות אחרי זה הבולשיט...

sojgoonisback
16-03-07, 14:03
אתה כולה בן 15...יעני אל תהיה לי עכשיו מושפע כאילו אתה הולך להתחרות במר אולימפיה...

MagneZium
16-03-07, 14:06
תגיד להם או שהם רושמים אותך למכון או שאתה שורף להם תמכונית
*קרדיט למני

Leo
16-03-07, 14:25
אני מרגיש רחמים כלפיך כמעט לרמה שאני יכול לגלות לך משהו שתוכל להאתמן איתו כמו בן אדם בלי לגעת בגב אפילו (בלי עומס חיצוני בכלל)
מה המסנג'ר שלך?

לא בא לי לרשום את זה פה.

sojgoonisback
16-03-07, 14:26
לאו, בישיבה? \= (בעע בעצם לא)
תגיד כבר :p

Bodybuilder
16-03-07, 14:48
הניתוח יהיה כנראה רק בחופש הגדול שזה עוד 3-4 חודשים, ואז עוד שנה בלי אימונים.....נראה לי אני ירד למצב של 50 ק"ג!

תשמע אחי,אתה שוכח שיש תרגילים שאפשר לבצע אותם בכיף לא צריך לעמוד על הרגלייפ אפילו
יש מכשירים לכתפיים בישיבה,לחיצות חזה במכשיר,ספות,ספאת סקוט לדוגמא אתה יכול בכיף לאמן את הביספ שלך עליה ! ויש עוד מלא תרגילים שאפשר לבצע בלי להפעיל לחץ על הגב ! אז מה הבעיה ???
אפילו עים ניכח רגליים,אני לא חושב שזה בעיה לבצע פשיטות,כפיפות ברכיים במכשיר
אז סכ"ה זה לא כזה גרוע כמו שאתה חושב ! תיהיה בריא גבר.

סהר!
16-03-07, 14:59
אתה באמת קצת בבעיה.
בקשר לדבר הראשון אני עשיתי פיזיוטריפיה על עקמת קשה!
אבל מכון כושר מסדר את זה בעיקר מתח!
ולגבי שההורים שלך לא מסכימים לך תראה זה קצת בעיה תאכל בנתיים לעשות תרגילים בסיסים כמו בטן שכיבות סמיכה מתח מקבילים וכו'