PDA

צפה בגרסא המלאה : מעוניין להתחיל להשתמש בתוספים

Chenky
25-02-11, 20:09
שלום אני מתאמן כבר כמעט חודשיים 4 פעמים בשבוע
ואני משקיע גם בתזונה ( אוכל יותר בריא ועם יותר חלבונים ופחות שומן)
עליתי בערך 3 קילו ואני מתחיל לראות קצת תוצאות
אני שוקל לקחת אבקה כי קשה כל הזמן לאכול כל הרבה ומסודר ככה.. במיוחד שאני עדיין בצבא.

הנתונים שלי:
גיל 20
גובה 190
משקל 82
7.3 אחוזי שומן

עכשיו רציתי לדעת אם כדאי לקחת תוספים ואם כן אז איזה
ואם זה יכול להזיק לי איכשהו

תודה מראש

SIMAO
25-02-11, 20:36
לדעתי לך על אבקת חלבון במחיר נמוך כמו הוואי שייק של סיינטרקס,מחיר נמוך מאוד ביחס לתמורה,כניראה בגלל שהמוצר מגיע בשק ולא בקופסא כמו הרבה אחרים.
גיינר לאחד שעוד בצבא ויכול להיות שהמשכורת היחידה שלו לבנתיים זו משכורת צבאית אז לשלם כל פעם על גיינר יהיה קשה.
השאלה האם אבקת חלבון תעזור לך בעלייה במשקל או שממש הכרחי מבחינתך לרכוש גיינר שיתן לך כמות קלוריות גבוהה?

גל ציון-פור
26-02-11, 22:36
אם קשה לך לעמוד בכמות החלבון שאתה זקוק לה, אתה יכול בהחלט להשלים בעזרת אבקת חלבון.
קח בחשבון, שאמנם עלית 3 ק"ג אבל ככל שאתה עולה במשקל אתה גם צריך לספק יותר קלוריות לגוף,
כל זאת על מנת להמשיך ולעלות במשקל.
לכן בנוסף לאבקת חלבון מומלץ לצרוך גם מעט יותר פחמימה/שומן איכותי (לא לוותר עליו!).
אין שום בעיה עם שימוש באבקת חלבון כל עוד אתה לא חורג מההמלצות.
קרא את המאמרים הבאים בנוגע לכך:
http://www.israelbody.org/Index.asp?ArticleID=1893&CategoryID=193
http://www.israelbody.org/Index.asp?ArticleID=1889&CategoryID=81
בברכה
גל

יועץ לתוספי תזונה
02-03-11, 10:36
אין לך ממה להתנזר משומן,שומן איכותי הוא מומלץ מאוד בתפריט,כמובן שאין צורך להגזים בצריכתו.
שומן איכותי ניתן למצוא בכמה וכמה מזונות בין השאר ב שמן זית,קנולה,טחינה גולמית,אבוקדו ועוד.

אבקות חלבון הן שם כללי ביותר,לכן לפני קנייה של מוצר ספציפי תתיעץ עם חברי הפורום לגבי מוצרים מועדפים,טעימים וכיוצ"ב

רונן סנדרסון
02-03-11, 15:38
יש לי שאלה - האם לא כדאי שלא לקחת תוספי תזונה כאלו ואבקות חלבון ולתת לגוף להתפתח לבד על ידי תזונה נכונה?

אשמח לתשובתכם המקצועית.
תודה.

eatinpie
02-03-11, 15:42
אתה יכול לא לצרוך תוספים. כשמם כן הם תוספים. אם התזונה שלך עשירה מספיק בחלבון (לכל אחד יש דעה אחרת בנוגע לכמות הנדרשת אבל זה נע בין 1.5-2.5 גרם חלבון לקילוגרם גוף לפי מה שאני הבנתי) אז אין שום צורך בתיסוף.

אני לדוגמא שותה מנת חלבון של אבקה ביום אימון בגלל שאני לא מספיק לאכול את כמות החלבון שאני רוצה שהיא 2 גרם חלבון לקילוגרם משקל גוף.