PDA

צפה בגרסא המלאה : אזהרה; שלא יקרה לכם מה שקרה לי

itayziv
27-09-06, 15:36
באימון האחרון שלי,
ביצעתי לחיצת חזה בשיפוע חיובי, עם דאמבלים.
העמסתי משקל יותר ממה שעשיתי בדר"כ. בחזרה האחרונה, הבאתי רבאק, ואינסטיקטיבית הרמתי את העורף, הגוף מנסה לעזור לידיים להרים את המשקל, שהיה מעבר למה שהרמתי בדר"כ.
פתאום הרגשתי כאב ראש חזק מאוד, בצד האחורי של הראש. הפסקתי את האימון וחזרתי הביתה.
בימים שלאחר מכן לא הצלחתי לעשות סט אחד של מרפקים בלי כאב, כל פעם שעשיתי אימוץ לשרירים (לא בריצה משום מה) התחיל הכאב ראש הנוראי הזה.
בשיחת טלפון עם הדוקטור הוא ישר הבין מה הבעיה, ואמר שכנראה עשיתי תנועה לא נכונה ולחצתי על איזה עצב שעכשיו מחלים, ולא כדאי לי לעשות עוד פעילות בימים הקרובים.
עכשיו, אני לא דוקטור, אבל כל דבר שמערב בו עצבים נשמע לי רציני, ומי יודע, אולי בכלל יצאתי במזל מהסט הזה.
אז אני מציע שכולכם לא סתם תעמיסו משקל כי אתם יכולים לסיים את הסט איתו. אל תעמיסו מעבר לנקודה שאתם רואים שאתם לא עושים חזרה איכותית 100 אחוז.
זו הייתה העצה שלי, מקווה שתפנימו, ולפני תרגילים תשאירו את האגו קצת מאחוריכם ותורידו משקל קצת, העיקר לעשות את החזרה איכותית. אם אתם סוסים אף אחד לא ישים זין מה המשקל שאתם מרימים, כי כולם ירצו להיראות כמוכם. אם אתם לא, ותנסו להרים משקל גבוה ולא תצליחו לסיים את הסט נכון, זה סתם יראה מצחיקק (ויש לי הרבה כאלה במכון. אני זוכר שאיזה אחד הרים יותר ממני בחתירה לגב, והוא עשה את התרגיל לגמרי לא נכון [ואני פי 2 בגודל ממנו])
אז אל תחכו לפציעה, חס וחלילה, ואז תכנסו להלם ותשאלו את עצמכם מה עשיתם לא נכון.

Homie
27-09-06, 15:48
כל מה שמערב בו עצבים נשמע לך רציני?
טוב מאוד שאתה לא דוקטור, כל פעולה בגוף מערבת עצבים.

Bullet
27-09-06, 15:58
גם לי היה את זה כמה אימונים.
חפיף זה עובר.

פאוור
27-09-06, 16:14
ואלה אחי אני מצדיק אותך צריך להזהר בלי יותר מדי אגו

itayziv
27-09-06, 23:35
כל מה שמערב בו עצבים נשמע לך רציני?
טוב מאוד שאתה לא דוקטור, כל פעולה בגוף מערבת עצבים.
נזק לעצבים. אתה באמת צריך לתפוס בקטנות?
הגדרת כרגע את המונח Wiseass.

Bullet
27-09-06, 23:48
נזק לעצבים. אתה באמת צריך לתפוס בקטנות?
הגדרת כרגע את המונח Wiseass.

לי היה בדיוק דבר כזה, זה לא נזק לעצבים, זה כשכלי דם לוחץ על עצב מסויים כתוצאה מלחץ דם גבוה בראש, זה הכל.