PDA

צפה בגרסא המלאה : ריצות קצרות

guy325
26-02-11, 15:26
האם ריצות קצרות כמו ספרינטים וריצות מהירות מאוד של עד 1 ק"מ בזמן הקצר ביותר
גורמות לניפוח שריר משום שמפעילות את סיבי השריר הלבנים או שהן כמו כל הריצות הארוכות-
גורמות לחיטוב וסיבולת?

godam
26-02-11, 15:49
ממבנה????!!!!! ריצה זה דבר אחד שעושעים מבלי סיבה אם אתה רוצה סיבולת לב ריאה ריצה זה אחד הדברים שאפשר לעשות ולשפר ריצות קצרות ארוכות ואם המטרה שכ היא "ניפוח" ובכללי להתחזק סקואט דדליפט בשיבוץ בתוכנית מתאימות כמוss טקסס...

guy325
26-02-11, 16:00
דבר ראשון אני לא במכון כושר ואין לי משקולות בבית ולכן אני לא יכול לעשות סקואט דדליפט וכדומה, ולכן אני שאלתי
את השאלה הזו לגבי ריצה.
דבר שני תכתוב ברור פעם הבאה למה לא הבנתי חצי ממה שכתבת...

עוד תגובות בבקשה!

godam
26-02-11, 16:07
אה אולי אתה לא נימצא במקום הנכון עםהדיבורים והשאלות שלך

guy325
26-02-11, 16:10
אוקי.. אז באיזה פורום אני צריך לשאול?

hypertrophy
26-02-11, 16:24
וואלה שאלה טובה...איפה לכתוב....
לא פה כי פה אנחנו יכולים ללמד אותך איך לגדול באמצעים האמיתיים
אם אתה רוצה לגדול מריצות אז נראה לי השפורום שאתה צריך לחפש הוא פורום "קוסמים"

Shai 22
26-02-11, 16:34
hypertrophy קבל לייק חחחחח

SmokingSnake
26-02-11, 16:58
ספרינטים הם אימונים אנאירוביים לכל דבר, אבל יש גבול לגדילה מספרינטים, וזה רף די נמוך למאסה אמיתית

כל ריצה מעל 400 מטר(ולרוב האנשים אפילו 300 מטר) זאת כבר ריצה אירובית ולא אנאירובית, כשמדברים על ספרינטים מדברים על מרחקים קצרים הרבה יותר, בדרך כלל עד 100 מטר

subzero1122
26-02-11, 19:27
חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחח

אם אתה רוצה לנפח קח בל1ן אחי.

-=ALX=-
26-02-11, 20:33
אתה יכול לגדול מספרינטים קצרים ותזונה מתאימה אבל פוטנציאל הגדילה שלך באופן זה יהיה מוגבל

ריצה של 800 מטר היא יותר אנאירובית מאשר אירובית, אפילו הרבה יותר

guy325
26-02-11, 20:39
וואלה שאלה טובה...איפה לכתוב....
לא פה כי פה אנחנו יכולים ללמד אותך איך לגדול באמצעים האמיתיים
אם אתה רוצה לגדול מריצות אז נראה לי השפורום שאתה צריך לחפש הוא פורום "קוסמים"

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחח

אם אתה רוצה לנפח קח בל1ן אחי.

וואלה חשבתי הפורום הזה פורום רציני זה למה באתי לפה אבל וואי באמא שלי איזה פורום מסכן יותר גרוע מ Fxp !
תעשו לי טובה כאילו מה אתם מפגרים או משהו? כולה שאלתי שאלה שלא ידעתי את התשובה עליה כי אני לא "מומחה כמוכם" בפיתוח גוף ואתם עונים לי ככה כמו ילדים בן 8.. אז הקיצר תמצאו חיים ילדים יצורים.. אני לפורום המזדיין הזה לא אחזור, אתם פשוט לא עושים חשק לחזור אליו.

hypertrophy
26-02-11, 20:48
חחחחחח אני יודע מי אתה כנראה בחור שקיבל באן ועכשיו חוזר כל פעם בניק אחר שואל שאלות מפגרות מציף את הפורום וכשמנהל עונה לו בצורה המתאימה [שהיא מפגרת] בא ביציאות מפגרות של "למה באתי לפה???"
אני לא חוזר לפה בחיייייים בגללכם!!!"

חלאס תמצא חיים תפסיק להיות ילד קטן

בכל אופן נניח ואני טועה בהשערה שלי
אתה לא צריך להיות מומחה-צריכה להיות לך הבנה בסיסית מאוד כדי להבין את התשובה לבד אז בישביל מה לשאול במיוחד שהתשובות מונחות לפנייך בכל פינה פה?

guy325
26-02-11, 20:52
דבר ראשון אתה טועה בקשר להשערה שלך לא משעמם לי בחיים.
דבר שני לא, אני לא אמור להבין את זה לבד. תשאל כל בן אדם שאף פעם בחיים שלו לא נרשם למכון כושר
ותראה שאף אחד מהם לא ידע את התשובה.

dudeman
26-02-11, 21:23
חחחחחח אני יודע מי אתה כנראה בחור שקיבל באן ועכשיו חוזר כל פעם בניק אחר שואל שאלות מפגרות מציף את הפורום וכשמנהל עונה לו בצורה המתאימה [שהיא מפגרת] בא ביציאות מפגרות של "למה באתי לפה???"
אני לא חוזר לפה בחיייייים בגללכם!!!"

חלאס תמצא חיים תפסיק להיות ילד קטן

בכל אופן נניח ואני טועה בהשערה שלי
אתה לא צריך להיות מומחה-צריכה להיות לך הבנה בסיסית מאוד כדי להבין את התשובה לבד אז בישביל מה לשאול במיוחד שהתשובות מונחות לפנייך בכל פינה פה?

למה אתה קוטל כולכך חזק בחור ששאל שאלה פשוטה..מה עושה אותך ליותר טוב ממנו ולמה לעזעזל לא לנסות לעזור במקום לדרדר הכול..
למה אתה מתנהג כמו ילד קטן..

SmokingSnake
26-02-11, 22:53
דבר ראשון אתה טועה בקשר להשערה שלך לא משעמם לי בחיים.
דבר שני לא, אני לא אמור להבין את זה לבד. תשאל כל בן אדם שאף פעם בחיים שלו לא נרשם למכון כושר
ותראה שאף אחד מהם לא ידע את התשובה.

כתבתי לך תשובה עניינית, אתה בחרת להתייחס למה שרצית, שיהיה לך בכיף

למה אתה קוטל כולכך חזק בחור ששאל שאלה פשוטה..מה עושה אותך ליותר טוב ממנו ולמה לעזעזל לא לנסות לעזור במקום לדרדר הכול..
למה אתה מתנהג כמו ילד קטן..

יש באתר הזה עשרות מאמרים והרבה הודעות נעוצות שאומרות "תעשה חיפוש בפורום" ו"תקרא במאמרים באתר", אי אפשר להתנהל כשכל בנאדם שני ישאל איך לבלבל ת'שריר שלו או שאלה אחרת לא קשורה שיש 9 הודעות כאלה בפורום או שיש מאמרים על הדברים האלה באתר.
כל אחד פה במצב של למידה וקורא ולומד כמה שאפשר, גם אחרי קורסים ו2-3 ספרים באנגלית יש הרבה מה ללמוד. אבל יש יותר מדי אנשים שרוצים שיאכילו אותם בכפית ולא מוכנים אפילו לבזבז יותר מ3 דקות כדי אשכרה ללמוד, ואין מה לצפות שאנשים ישבו פה ויתחילו לללמד אנשים דברים מאפס כל שבוע, קח את האימונים שלך והתכנית ברצינות ואז תבוא ותשאל דברים.

וכל הגישה של "אוי הוא פגע בי" של ילד בן 12 כבר פאסה מזמן... grow some balls:diractor:

hypertrophy
27-02-11, 02:06

יש באתר הזה עשרות מאמרים והרבה הודעות נעוצות שאומרות "תעשה חיפוש בפורום" ו"תקרא במאמרים באתר", אי אפשר להתנהל כשכל בנאדם שני ישאל איך לבלבל ת'שריר שלו או שאלה אחרת לא קשורה שיש 9 הודעות כאלה בפורום או שיש מאמרים על הדברים האלה באתר.
כל אחד פה במצב של למידה וקורא ולומד כמה שאפשר, גם אחרי קורסים ו2-3 ספרים באנגלית יש הרבה מה ללמוד. אבל יש יותר מדי אנשים שרוצים שיאכילו אותם בכפית ולא מוכנים אפילו לבזבז יותר מ3 דקות כדי אשכרה ללמוד, ואין מה לצפות שאנשים ישבו פה ויתחילו לללמד אנשים דברים מאפס כל שבוע, קח את האימונים שלך והתכנית ברצינות ואז תבוא ותשאל דברים.

וכל הגישה של "אוי הוא פגע בי" של ילד בן 12 כבר פאסה מזמן... Grow some balls:diractor:

באמא שלי אני אמנה אותך לדובר הרישמי שלי

ובקשר לחבר'ה שאומרים שכולם מתחילים מאיפהשהו
נכון-גם אני התחלתי איפהשהו וזה להתחיל לקרוא מאמרים ואז לשאול שאלות לא מובנות בפורומים
בישביל זה יש מאמרים ונעוצים!!!!!!! כדי שרמת הדיונים פה תהיה גבוהה יותר מהידע הבסיסי ותתן מענה לשאלות שדורשות יותר ממה שאפשר לספק במאמרים
אתה נמצא במקור המידע מהטובים והאיכותיים בארץ ובמקום לנצל אותו אתה נכנס לשאול שאלות טיפשיות
באמת נדמה לחך שמריצה אפשר לגדול?!?!?!
אז בנינו-מהליכה גם-ומשחייה יהיה לך פלג גוף עליון מטוווווורף
אז במקום לחשוב [ואם קשה לך לחשוב אז לקרוא מאמרים וחומר מקצועי] אני אכנס לפורום ואשאל אנשים שאלות טיפשיות שגם ככה התשובה עליהם נמצאת מעליי!

אתה מבין?

subzero1122
27-02-11, 02:36
לשאלות על ניפוח\עיצוב השריר אין מקום גם בfxp, הפורום הזה לא יכול להיות ברמה של כיתה טיפולית כל החיים, ובשביל זה יש מאמרים ותוכן ענייני פה באתר (ובאינטרנט בכלל.)

!Demon!
27-02-11, 18:48
צריך להבין שהתגובות האלה הם לא רק בגלל השאלה שלך שעוד לא הכי מפגרת שיש , אלה בגלל 700 משתמשים ששואלים כל אחד 10 שאלות מפגרות ביום ולאנשים כבר אין זין לענות רציני לכל אחד
שאלות כמו אם אני יעשה מתח בבית ויוכל טונה אני יהיה סוס או תוך כמה זמן אני יהיה סוס נשמעו פה כל יום

hypertrophy
28-02-11, 02:10
צריך להבין שהתגובות האלה הם לא רק בגלל השאלה שלך שעוד לא הכי מפגרת שיש , אלה בגלל 700 משתמשים ששואלים כל אחד 10 שאלות מפגרות ביום ולאנשים כבר אין זין לענות רציני לכל אחד
שאלות כמו אם אני יעשה מתח בבית ויוכל טונה אני יהיה סוס או תוך כמה זמן אני יהיה סוס נשמעו פה כל יום

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח אם מישהו ישאל אותי את זה פנים אל פנים יש סיכוי לאלימות קלה

dudeman
28-02-11, 16:19

וכל הגישה של "אוי הוא פגע בי" של ילד בן 12 כבר פאסה מזמן... Grow some balls:diractor:

הציפיה שלך היא גבוה מדי מאנשים
לא כול אחד עובר פה על הפורום פעמיים

כדאי לראות מה הוא יכול או לא יכול לשאול..תזכור שיש אפשרות שהבנאדם ששואל יכול אפילו להיות בן 13..לא צריך לגשת באגרסיה להכול
ולגבי הgrow some balls..
למה אתה מדבר בצורה כזאת אליי כשאפילו לא פנית אלייך..אתה מכיר אותי?
זה הביטחון של המסך שנותן לך תחושה שאתה יכול לפנות לבני אדם ככה סתם..כי
פנים מול פנים לא היית מדבר ככה..
אני מתקשה להבין אותכם..קצת סבלנות בשביל בני אדם..ואם אין לך אז פשוט תתעלם זה הזמן שלך ואתה יכול לבחור לעשות איתו דברים יותר מועילים..

!Demon!
28-02-11, 18:02
חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח אם מישהו ישאל אותי את זה פנים אל פנים יש סיכוי לאלימות קלה

חחח זה השאלה שאני הכי שונא תוך כמה זמן אני יתנפח חחח כאילו זה למלות בקבוק מים שאפילו בזה אין זמן מדויק חחח