PDA

צפה בגרסא המלאה : טכניקת סקואט+ss!!

Stronger-Faster-Better
27-02-11, 21:41
PEBn-jp-ZMo

כל הערה תתקבל בברכה!
אם יש הצעות לשיפור/דברים לא טובים אז תגידו לי איך לתקן!

תודה..

אנדרוליזם
27-02-11, 21:45
תסתכל למטה
אתה דופק את ההיפ דרייב

Stronger-Faster-Better
27-02-11, 21:55
מה זאת אומרת היפ דרייב אחי? כי לי אמרו להסתכל למעלה כדי שהגב לא יתעגל...

איך הברכיים ? לא גולשות, ? הגב בסדר?

אנדרוליזם
27-02-11, 21:59
אין קשר בין איפה אתה מתסכל לזה שהגב מתעגל.
אתה צריך להסתכל למטה קדימה ולהתיישב.

היפ דרייב http://www.youtube.com/watch?v=yha2XAc2qu8

Shai 22
27-02-11, 22:30
pebn-jp-zmo

כל הערה תתקבל בברכה!
אם יש הצעות לשיפור/דברים לא טובים אז תגידו לי איך לתקן!

תודה..

בכללי בסדר, אתה מטייל יותר מדיי עם המוט, 2-3 צעדים יספיקו (מניסיון).
שים לב שבחזרה שנטיתה אחורה ניסתה לדחוף עם מהרגליים ולא מהישבן כמו בשאר החזרות, אז יותר תשומת לב לזה, ושים לב שהברך שלך לא עוברת את כף הרגל - אם צריך עמידה טיפה יותר רחבה.

subzero1122
27-02-11, 23:14
בכללי בסדר, אתה מטייל יותר מדיי עם המוט, 2-3 צעדים יספיקו (מניסיון).
שים לב שבחזרה שנטיתה אחורה ניסתה לדחוף עם מהרגליים ולא מהישבן כמו בשאר החזרות, אז יותר תשומת לב לזה, ושים לב שהברך שלך לא עוברת את כף הרגל - אם צריך עמידה טיפה יותר רחבה.

מאיפה הפלצת את השטות הזאת?

אנדרוליזם
27-02-11, 23:19
Lol!!

HeavyWeight
27-02-11, 23:27
מה זאת אומרת היפ דרייב אחי? כי לי אמרו להסתכל למעלה כדי שהגב לא יתעגל...

איך הברכיים ? לא גולשות, ? הגב בסדר?

הברכיים גולשות כמו המגלשה הצהובה בבריכת גורדון.
ולגבי הגב - זה טעות... מסתכלים למעלה כדי לראות שהמזגנים לא נופלים (קרדיט לדוק' :bow:).

Stronger-Faster-Better
28-02-11, 14:06
הברכיים גולשות כמו המגלשה הצהובה בבריכת גורדון.
ולגבי הגב - זה טעות... מסתכלים למעלה כדי לראות שהמזגנים לא נופלים (קרדיט לדוק' :bow:).
גולשות? איך אפשר לשפר זאת ?

SmokingSnake
28-02-11, 15:37
התנועה שלך לא נכונה אתה צריך ללמוד לעשות סקוואט בלי מוט קודם כל, כרגע זה נראה כאילו אתה נופל למטה ועושה תנועה של לחיצת רגליים... כשהתנועה אמורה לבוא מהירכיים ולא להתחיל מהחזה כמו שאתה עושה כרגע(זה מה שצריך לעשות בפרונט סקוואט לא בסקוואט lb)

קודם כל תשלח ברכיים קדימה, פתח ירכיים לצדדים חזק ותתיישב אחורה המוט מונח לך על הגב והגב וכל הפלג גוף העליון מכווץ לאורך כל טווח התנועה.
בעליה הדבר היחיד שאתה חושב עליו זה להרים את התחת גבוה לאוויר הכי חזק שאתה יכול- כל עוד יש כיווץ בגב, העמידה נכונה ואתה משתמש בתחת יהיה בסדר.
ד"א תנסה נעל עם סוליה שטוחה

Stronger-Faster-Better
28-02-11, 19:23
התנועה שלך לא נכונה אתה צריך ללמוד לעשות סקוואט בלי מוט קודם כל, כרגע זה נראה כאילו אתה נופל למטה ועושה תנועה של לחיצת רגליים... כשהתנועה אמורה לבוא מהירכיים ולא להתחיל מהחזה כמו שאתה עושה כרגע(זה מה שצריך לעשות בפרונט סקוואט לא בסקוואט lb)

קודם כל תשלח ברכיים קדימה, פתח ירכיים לצדדים חזק ותתיישב אחורה המוט מונח לך על הגב והגב וכל הפלג גוף העליון מכווץ לאורך כל טווח התנועה.
בעליה הדבר היחיד שאתה חושב עליו זה להרים את התחת גבוה לאוויר הכי חזק שאתה יכול- כל עוד יש כיווץ בגב, העמידה נכונה ואתה משתמש בתחת יהיה בסדר.
ד"א תנסה נעל עם סוליה שטוחה

תודה אחי!
אבל תראה, אני די קשה הבנה :):):):), למה אתה מתכוון כשאתה אומר " שלח אותם קדימה"?
ועוד דבר, אני לא יכול ממש להתייב אחורה, אני הרי אפול, אלא אם כן אני מכופף את הגב ביחד עם התנועה ?

אנדרוליזם
28-02-11, 20:19
צריך לכופף מעט את הגב, אבל לא יותר מדי, צריך לשמור על זווית מסויימת.
ולא להתיישב ממש אחורה, המוט צריך להיות מעל חצי כף הרגל
http://cfsiouxfallsparkwod.files.wordpress.com/2010/07/squat-balance-line.jpg