PDA

צפה בגרסא המלאה : 2 שאלות

DanD
28-02-11, 23:35
אולי חלק מכם יצחקו בגלל הכמות שאלות שאני שואל והרבה פעמים אני חוזר עליהם..
ולכל מי שתוהה כן אני חובבן ולא משהו רציני ולכן כל פעם הייתי מתחיל חיטוב ביום ראשון.. יום רביעי כבר נשבר טורף הכלל עד יום שבת ושוב יום ראשון מתחיל.. בגלל זה כל הנושאים על חיטוב חיטוב...
הפעם התחלתי מיום ראשון שעבר וזהו החלטתי סופית שעד לקיץ אני מגיע חטוב...
הנתונים שלי הם :
80 ק"ג, 175-180 אחוז שומן 15-+
ויש לי 2 שאלות...
אני על תפריט 100 גרם פחמימה וביום שישי הקרב צריך להיות העמסה אחרי שבועיים...
השאלה שלי היא האם אני חייב לספור את האוכל ביום הזה? ומה יהיו ההשפעות אם אני אוכל כל מה שבא לי מלא צ'יטים וכאלה.. קרואסונים שוקולדים חטיפים עוגיות וכו' וכו'.. ביום שאני מגזים עם הדברים האלה אני יכול להגיע ל 10-15 אלף קלוריות... אז השאלה שלי מה יהיה ההשפעה אם אני אעשה יום אחד כזה פעם בשבועיים? זה יתקע את החיטוב?

והשאלה השנייה זה לגבי פרגיות... במקרה יצא לי להציץ במחשבון קלוריות וראיתי שפרגית בסך הכל 18 קלוריות יותר ל 100 גרם ועם קצת יותר שומן.. עד עכשיו אכלתי חזה עוף וכבר ממש נמאס לי מזה.. וכשראיתי את הערכים של הפרגית לאומת החזה עוף נדהמתי.. האם הגיוני שיש הבדל כלכך קטן בכמות הקלוריות? כי ההבדל בטעם הוא שמים וארץ... תודה.

hypertrophy
28-02-11, 23:39
קודם כל
אני שמח שאתה מאלו שלא שואלים שאלות מפגרות אז בכיף תמשיך לשאול שאלות ברמה

דבר שני
אתה חייב לעשות ימי העמסת פחמימות בישביל איזון הורמונלי מילוי גליקוגן ובלה בלה [אתה יכול לקרוא על זה במאמרים על קארב סייקלינג] בנוסף לפני העמסה יש עדיפות לאימונים מסוג מסוים

בקשר לפרגיות...כדאי שתבדוק שוב כי ממה שזכור לי יש הבדל משמעותי בישביל חיטוב

אנדרוליזם
28-02-11, 23:40
שמת לב שאתה פותח כבר במשך 3 שנים פוסטים עם אותן שאלות?

hypertrophy
28-02-11, 23:41
וואווווו אתה פה מ2007?!?!
קבל ביטול על החלק הראשון של ההודעה שלי
מה יש לך לא למדת כלום??

אנדרוליזם
28-02-11, 23:42
יאיר ראית מה זה, רשום פה לפניך ולא מנהל...

DanD
28-02-11, 23:51
שמתי לב לזה וזה כי עוד לא קיבלתי תשובה חד משמעית.. כן אניי יודע שחייב העמסה בשביל איזון הורמנלי ומילוי מאגרים...
אבל כל פעם אני שואל מה תיהיה ההשפעה של אכילה בכמות ממש גדולה של 10-15 אלף קלוריות ביום ההעמסה.. ותשובה חד משמעית לזה עוד לא קיבלתי...

hypertrophy
28-02-11, 23:58
אז תחפש במאמרים

!Demon!
01-03-11, 18:55
תתיעץ עם hadash או קולמן לגבי כמויות של 15 או שעדיף צא מהסרט שאתה חיי בוא...בשביל מויות כאלנה צריך ליטרים של שמן או חצי קופסא של גיינר