PDA

צפה בגרסא המלאה : אחוז שומן וכזה

idkman
01-03-11, 13:45
http://img291.imageshack.us/img291/4955/photo028z.th.jpg (http://img291.imageshack.us/i/photo028z.jpg/)

Uploaded with ImageShack.us (http://imageshack.us)
(רפוי)
גובה: 1.86
משקל: 83
אחוז שומן: 16-18?? לא יודע תגידו אתם

שמעו.. עשיתי חודש SS ולא הלך כל כך טוב, ובגלל בעיות בבית ספר וזה ההורים שלי הקפיאו לי ת'מכון
לחודש. ואז חזרתי ועשיתי AB חודש והיה די טוב וגדלתי שם יחסית.
עליתי ב3 חודשים האלה 9 קילו, שרובם שומן (לפי הדבר הזה שמודד בגו אקטיב- 5.5 שומן, 2.5 שריר השאר נוזלים).

מה אתם אומרים לעשות עכשיו? להמשיך במסה\חיטוב?? כי אין עליי מספיק מסה
(בנצ' פרס - 55 קילו :\ סקוואט 60.. שניהם ל8-10 חזרות )

בחודש האחרון עבדתי ממש טוב, שמרתי על תזונה ושינה והכל..
תודה למי שייתן לי קצת כיוון פה

HeavyWeight
01-03-11, 13:53
תעשה ss.

IGOR
01-03-11, 14:34
תעשה ss.

חלאס כבר עם החרא הזה..

לפותח האשכול:בעיקרון חסרה לך המון מאסה..יש מצב אתה מפרסם את התפריט שלך..?

HeavyWeight
01-03-11, 14:44
חלאס כבר עם החרא הזה..

לפותח האשכול:בעיקרון חסרה לך המון מאסה..יש מצב אתה מפרסם את התפריט שלך..?

תגיד אתה מסכן ?
הוא אמר שהוא ניסה ss אבל בזמנו נאלץ לפרוש מהמכון - למה שעכשיו שהוא חזר להתאמן לא יעשה ss ?

דפקט.

IGOR
01-03-11, 14:57
תקרא טוב.הוא אמר שהוא עשה ss ולא כל כך טוב הלך לא.אחרי זה הוא ניסה ab והוא גדל מזה יותר טוב..תחזור ללמוד לשון והבנת הנקרא.

HeavyWeight
01-03-11, 15:04
א. הוא לא מתנסח ברור אז אי אפשר להבין מה הקטע עם הקפאת המנוי למכון.

ב. אין דבר כזה מישהוא במצבו שעושה ss וגדל פחות מאשר עם ab.

אבל יודע מה אחי, מה שעובד עלי לא עובד עליך כנראה...

Deadlift
01-03-11, 15:10
א. הוא לא מתנסח ברור אז אי אפשר להבין מה הקטע עם הקפאת המנוי למכון.

ב. אין דבר כזה מישהוא במצבו שעושה ss וגדל פחות מאשר עם ab.

אבל יודע מה אחי, מה שעובד עלי לא עובד עליך כנראה...

אם היית יכול להוכיח את זה,לא הייתה שיטת עבודה אחרת מלבד הss.
אבל זה לא ככה,חלאס,תפתחו קצת ת'ראש.

HeavyWeight
01-03-11, 15:22
בוא אני אוכיח לך את זה פשוט וקל:

מתאמן כלשהו שנראה כמו זה בתמונה שוקל 50 קילו נניח ויש לו סקוואט של 40 קילו.

בתוכנית ss הוא הביא בפרק זמן מסוים את הסקוואט שלו ל-140 קילו.
בתוכנית ab הוא הביא באותו פרק זמן את הסקוואט שלו ל-80 קילו.

הסקוואט ב-2 המקרים הוא אותו סקוואט אחד לאחד והטכניקה זהה לחלוטין.

אז מעבר לעניין של גיוס יחידות מוטוריות שאולי אפשר היה להגיד את זה בהתחלה, מאיפה ה-60 קילו הפרש בסקוואט האלו הגיעו ? מזה שהוא הניח תפילין בבוקר?

לא - הם הגיעו משריר יותר גדול שכן במצב כזה (אותו תרגיל, אותה טכניקה ללא שום הבדל) ההבדל ביכולת של השריר לפתח יותר כוח תלוי אך ורק בגודלו של השריר (ובמדויק יותר במספר החלבונים [אקטין ומיוזין] שבשריר).

זה, אדון "חלאס, תפתחו קצת ת'ראש" ההוכחה וההסבר המדעי\פיזיולוגי לעניין.

Deadlift
01-03-11, 16:13
ההוכחה וההסבר המדעי/פיזיולוגי לעניין מתקבל על דעתי,אך עדיין,בפועל,הוא העלה משקלים בסקוואט,ומעבר לעניין של גיוס יחידות מוטוריות,בפני השטח את יכול להשוות אנשים אחרי ss ואחרי ab ולראות שהאנשים אחרי ab ברוב המקרים יותר גדולים.
אתה יכול להגיד אלף ואחד דברים,אבל גם במתאמנים מתחילים,ובעיקר במתאמנים בשלב מתקדם,זה בולט שעובדי הab או ה"מפצלים" הידועים לשמצה בהשקפת העולם שלך-עדיין יותר גדולים.
תזכור-אתה מחפש כוח,ואחרים מחפשים גודל. מתאמני כוח אכן גדלים,אבל לא באותה מידה כמו מפצלים. ובהשוואה הפוכה,רוב המפצלים לא מרימים הרבה. המפתח נמצא בעמק השווה-לפצל,עם דגש עם תרגילים מורכבים.

אבל אני לא נכנס איתך לויכוח,לדיון,לשרשרת תגובות,לשום דבר. הבהרתי את עמדתי,ואיש איש באמונתו יחיה ויעשה מה שמתחשק לו.

IGOR
01-03-11, 17:37

אז מעבר לעניין של גיוס יחידות מוטוריות שאולי אפשר היה להגיד את זה בהתחלה, מאיפה ה-60 קילו הפרש בסקוואט האלו הגיעו ? מזה שהוא הניח תפילין בבוקר?

לא - הם הגיעו משריר יותר גדול שכן במצב כזה (אותו תרגיל, אותה טכניקה ללא שום הבדל) ההבדל ביכולת של השריר לפתח יותר כוח תלוי אך ורק בגודלו של השריר (ובמדויק יותר במספר החלבונים [אקטין ומיוזין] שבשריר).

אז למה פשוט לא לשלב ב ab כוח ומאסה אני לא מבין? נגיד באנצ 3x5 או 1X6 ואז השאר 3x8-10..זה בעיה?

HeavyWeight
01-03-11, 17:45
א. מי אלו השאר ?
ב. ב-ab מכניסים כל מני שטויות (דוגמה - החלק של ה"אימון חזה" בשיטת ab זה בדרך כלל לחיצה, ואז לחיצה בשיפוע חיובי או שלילי ואז עוד איזה פרפר כלשהו) כאשר ב-ss יש 5 תרגילי בסיס ועוד כמה תרגילי עזר וזהו.

HeavyWeight
01-03-11, 17:47
ההוכחה וההסבר המדעי/פיזיולוגי לעניין מתקבל על דעתי,אך עדיין,בפועל,הוא העלה משקלים בסקוואט,ומעבר לעניין של גיוס יחידות מוטוריות,בפני השטח את יכול להשוות אנשים אחרי ss ואחרי ab ולראות שהאנשים אחרי ab ברוב המקרים יותר גדולים.
אתה יכול להגיד אלף ואחד דברים,אבל גם במתאמנים מתחילים,ובעיקר במתאמנים בשלב מתקדם,זה בולט שעובדי הab או ה"מפצלים" הידועים לשמצה בהשקפת העולם שלך-עדיין יותר גדולים.
תזכור-אתה מחפש כוח,ואחרים מחפשים גודל. מתאמני כוח אכן גדלים,אבל לא באותה מידה כמו מפצלים. ובהשוואה הפוכה,רוב המפצלים לא מרימים הרבה. המפתח נמצא בעמק השווה-לפצל,עם דגש עם תרגילים מורכבים.

אבל אני לא נכנס איתך לויכוח,לדיון,לשרשרת תגובות,לשום דבר. הבהרתי את עמדתי,ואיש איש באמונתו יחיה ויעשה מה שמתחשק לו.

אתה מציג תמונה שלא נכונה - אני ראיתי בנתיים רק תמונה הפוכה שמציגה מצב שבפועל, מי שעשה ss כמו שצריך (ואין הרבה כאלו) תמיד יותר גדול ממי שעשה ab או עוד תוכנית פיצולים מוזרה.

אני לא פוסל ab לכולם (תתפלא יש מקרים שבהם גם אין בעיה לדעתי עם abc) - אני פוסל את זה למתאמן שלא עשה ss או שאין לו בסיס כוח שזה בדרך כלל המקרה.

IGOR
01-03-11, 18:58
א. מי אלו השאר ?
ב. ב-ab מכניסים כל מני שטויות (דוגמה - החלק של ה"אימון חזה" בשיטת ab זה בדרך כלל לחיצה, ואז לחיצה בשיפוע חיובי או שלילי ואז עוד איזה פרפר כלשהו) כאשר ב-ss יש 5 תרגילי בסיס ועוד כמה תרגילי עזר וזהו.

עזוב אותך שיפוע שלילי זה באמת מיותר.אבל למה לא לעשות שיפוע חיובי? מה רע בלעבוד על חזה עליון.יש אנשים שיש להם פער באמת גדול בין החזה העליון לחזה האמצעי.ו"כל השאר" התכוונתי,לדוגמא לחיצת חזה במכונה נגד משקל הגוף.לא חסר.

yaNirz
01-03-11, 19:27

הרוב הגיע משומן.. אחרי 16-18% אתה לא עולה הרבה שריר.. :/

IGOR
01-03-11, 19:29

1+ ..

subzero1122
01-03-11, 20:16
אם היית יכול להוכיח את זה,לא הייתה שיטת עבודה אחרת מלבד הss.
אבל זה לא ככה,חלאס,תפתחו קצת ת'ראש.

די לזיין תשכל אתה ילד בן 13 שלא יודע איך ולמה בונים תכניות למתחיל אז אל תזיין תשכל על מה שאתה לא יודע, פה זה לא פורום פוקימון.

IGOR
01-03-11, 20:19
די לזיין תשכל אתה ילד בן 13 שלא יודע איך ולמה בונים תכניות למתחיל אז אל תזיין תשכל על מה שאתה לא יודע, פה זה לא פורום פוקימון.

צה צה צה צה צה..למה להתעצבן.:boxing:

subzero1122
01-03-11, 20:25

כרגיל אין לך מושג על מה אתה מדבר.
אני מוכן להתערב איתך, שלי, בתור שחיף על 82 קג סך הכל, יש פלג גוף תחתון יותר גדול פה מכל מפצל ששוקל גם 90 קילו.

אתה מסתכל על כל הבילדרים פה שאולי יש להם פלג גוף עליון סבבה, אבל ל95 אחוז מהם יש רגלי תרנגולת.
אני עדיין לא ראיתי בפורום מישהו יותר גדול מע1נש, כולל בילדרים מוזרקים, אז נראה לי שאני צודק בויכוח המפגר הזה.

כמעט כל מתאמן שעבר תכנית וחצי אחרי ss כבר יותר גדול כמעט מכל אחד בפורום שלא מזריק, יפה שאתה לוקח אנשים שסיימו ss ומכניס אותם להשוואה.

כל מתאמן כוח פה העלה 20 קילו במינימום, אם אתה מסתכל על כל השלדים המזדמנים ששוקלים 50-60 ומעלים תמונות לגלריית הגולשים אז תדע שהם בערך בעלי אותם נתונים כמו האנשים שמתחילים ss, אז לבוא לקחת בן אדם שהתחיל להתאמן על 70-80 קילו ולהשוות לשלדים זה לא כזאת חוכמה.

רוב האנשים שמתחילים SS פה הם שלדים מתים, אלה שנמצאים במשקל תקין עושים לעצמם חיים קלים (אולי בצדק מבחינתם) ועושים תכניות קלות יותר, אן פה מקום להשוואה.

לגבי הזיון שכל שהמתאמנים המתקמים המפלצים יותר גדולים - אתה מוזמן להראות לי אנשים לא מוזרקים שיותר גדולים מע1נש, איש הקקה, נירן, רן ואפילו הנחש השמן (למרות שאצלו הכל שומן ל1לז)

HeavyWeight
01-03-11, 21:00

חמור גארם אתה אה ?

- אם התייחסת למאסה אז תלמד להתנסח ותלמד גם הבנת הנקרא - אנחנו דיברנו על אנשים גדולים, לא שמנים - זה 2 הגדרות שונות.

- אז אתה אומר לי ששומן יכול ליצור מומנט ? יש פה תגלית פיזיקלית חדשה.

idkman
01-03-11, 21:37
\= לא רציתי שזה מה שיהיה מהנושא שפתחתי, ואף אחד גם ככה בקושי עזר לי פה
לזה שכן, וביקש את התפריט:
בוקר:
קפה
סנדוויץ עם גבינה לבנה
2 יוגורט
0.5 ליטר חלב
בית ספר:
2 לחמניות אחת עם גבינה ואחת עם גבינה צהובה ( או 2 פסטרמה)

צהריים:
פתיתים\פסטה\אורז\קוסקוס (צלחת) ושניצל\חזה עוף\המבורגר

אחרי אימון
גביע גבינה , 2 פרוסות לחם
0.5 ליטר חלב

ערב:
חביתה 4 ביצים (חלמון 1 )
סלט
לפעמים טוסט\טונה

nadavmoore
02-03-11, 11:47
סאב (יואש לא?) אתה שוכח שהרבה מהאנשים כאן (חוץ מהפורום שלכם) לא ממש מעניין אותם פלג גוף תחתון ולא מעניין אותם להיות חזקים. הם רוצים לראות תוצאות בעיניים אין להם סבלנות ולא את הכוח רצון הזה לעשות ss כמו שצריך הרוב כמו שאתה אומר הם ילדים שחיפים בביה"ס שהולכים ומתאמנים במכון מעלים על עצמם טיפה שומן ומתבאסים על זה, מפסיקים מתחילים ab ובגלל שהם עדיין ברמה של מתאמנים מתחילים הם מצליחים במידה מסויימת להוריד את השומן ולראות יותר את המסת שריר(במיוחד באימון עצמו בגלל הפאמפ). אני כן מסכים איתך שss זאת תוכנית מצויינת לפיתוח כוח ובסיס אבל כאן בפורום כמו שכתבתי את הרוב מעניין פלג גוף עליון ולמקצתם יעניין שהרגליים יהיו בפרופורציה לגוף (שאת זה אפשר להשיג גם מלחיצת רגליים במכונה וכפיפה ופשיטת ברך) אז במקום לריב על ss מול פיצולים עדיף פשוט להסביר את החשיבות של תרגילי הבסיס בתוך התוכנית עצמה וההסבר איך להכניס אותם בצורה נכונה לשם לעבוד בנפח\עצימות\תדירות נכונים כדי לנצל באמת את המירב מהתוכנית.
ובקשר לכל מי שאתה אומר שגדול בתוכניות הכוח, זה די ברור שמי שחזק ברמה כזאת יהיה גדול גם בגוף...

HeavyWeight
02-03-11, 12:34
1. זה לא יואש אלא י1אש.

2. מי שלא מעניין אותו פלג גוף תחתון אז הוא חמור - חייבת להיות פרופורציה מסוימת.

3. בסוף אתה אומר "מי שחזק ברמה כזאת יהיה גדול גם בגוף" - אז אם זה ככה למה לא לעשות את זה ?

4. ד"א בקשר למה שאמרת בהחלה ב-ss רואים תוצאות יותר מהר מאשר בתוכנית פיצולים (בעיקר אם המתאמן הוא מתאמן מתחיל).

Deadlift
02-03-11, 14:14

די לחפור ולחשוב שאתה מישהו שיודע מה הוא אומר. אתה אפילו לא יודע מי האדם שמדבר מולך.
ואתה בדיוק קראת כמה ספרים,זה הופך אותך למישהו מבין? לא. כי אתה תחזור על אותן מילים-"תאכל הכל,לא משנה מה","מפצלים זה דבר דפוק-רק אימוני כוח יביאו תוצאות."
בחייאת,סתכל פעם אחת על סירטונים מכלל העולם,על הרבה מאוד מתאמני כוח-לא כולם בהכרח גדולים.
ואגב,לעלות במשקל זה מעולה,אבל אל תשכח שזה לא נטו שריר,יש פה הרבה מאוד שומן שנוסף (במרבית המקרים) בגלל התזונה שאתם כל כך מתעקשים עלייה.
אתה לא יכול לשלול דרך אימונים רק בגלל שאתה לא מסכים איתה ולהשמיץ אותה בכל הזדמנות שניתנת לך.

Cuba
02-03-11, 14:40

תגיד מה אתה מפגר?
יופי תביא אחד שעושה ss 3 חודשים ואחד שעושה ab שנתים בוא נחשוב ביחד מי יותר יגדל
קח 2 מתאמנים אחד ab אחד בss ותסתכל על שניהם אחרי 4 חודשים
לצורך ההדגמה המאתמנים זהים לחלוטין מבחינת גנטיקה טכניקה וכל בולשיט אחר

אהה אבל אחייי אין דבר כזה שני אנשים אותו דבררר אחייייייייי

Cuba
02-03-11, 14:44
סאב (יואש לא?) אתה שוכח שהרבה מהאנשים כאן (חוץ מהפורום שלכם) לא ממש מעניין אותם פלג גוף תחתון ולא מעניין אותם להיות חזקים. הם רוצים לראות תוצאות בעיניים אין להם סבלנות ולא את הכוח רצון הזה לעשות ss כמו שצריך הרוב כמו שאתה אומר הם ילדים שחיפים בביה"ס שהולכים ומתאמנים במכון מעלים על עצמם טיפה שומן ומתבאסים על זה, מפסיקים מתחילים ab ובגלל שהם עדיין ברמה של מתאמנים מתחילים הם מצליחים במידה מסויימת להוריד את השומן ולראות יותר את המסת שריר(במיוחד באימון עצמו בגלל הפאמפ). אני כן מסכים איתך שss זאת תוכנית מצויינת לפיתוח כוח ובסיס אבל כאן בפורום כמו שכתבתי את הרוב מעניין פלג גוף עליון ולמקצתם יעניין שהרגליים יהיו בפרופורציה לגוף (שאת זה אפשר להשיג גם מלחיצת רגליים במכונה וכפיפה ופשיטת ברך) אז במקום לריב על ss מול פיצולים עדיף פשוט להסביר את החשיבות של תרגילי הבסיס בתוך התוכנית עצמה וההסבר איך להכניס אותם בצורה נכונה לשם לעבוד בנפח\עצימות\תדירות נכונים כדי לנצל באמת את המירב מהתוכנית.
ובקשר לכל מי שאתה אומר שגדול בתוכניות הכוח, זה די ברור שמי שחזק ברמה כזאת יהיה גדול גם בגוף...

זה כמו שתגיד ואם ואם ואם ואם מענין אותי רק שרירי הבטן לא ידים לא רגלים לא גב ולא חזה רקק הבטןןןןן

Cuba
02-03-11, 14:47
די לחפור ולחשוב שאתה מישהו שיודע מה הוא אומר. אתה אפילו לא יודע מי האדם שמדבר מולך.
ואתה בדיוק קראת כמה ספרים,זה הופך אותך למישהו מבין? לא. כי אתה תחזור על אותן מילים-"תאכל הכל,לא משנה מה","מפצלים זה דבר דפוק-רק אימוני כוח יביאו תוצאות."
בחייאת,סתכל פעם אחת על סירטונים מכלל העולם,על הרבה מאוד מתאמני כוח-לא כולם בהכרח גדולים.
ואגב,לעלות במשקל זה מעולה,אבל אל תשכח שזה לא נטו שריר,יש פה הרבה מאוד שומן שנוסף (במרבית המקרים) בגלל התזונה שאתם כל כך מתעקשים עלייה.
אתה לא יכול לשלול דרך אימונים רק בגלל שאתה לא מסכים איתה ולהשמיץ אותה בכל הזדמנות שניתנת לך.

" המתאמני כוח לא כל כך גדולים" זה בגלל שלפי הקטגוריה שלהם בתחרות הם לא גדולים המאסת שריר שלהם מתפרסת בכל ה80 קילו נניח בכל הגוף ולא כמו בילדר מהחדר כושר ממוצע ששוקל 80 עם פלג גוף עליון גדול ורגלים של ציפור

וגם איך אתה יכול לראות מה גודל של בן אדם כשהוא
א. מצולם בסרטון
ב. עם בגדי תחרות? שרוב הפעמים זה חליפות לחיצה\משיכה וכאלה
אני בטוח שה"שחיף " ששוקל 80 ומושך 250 קילו עדין יותר גדול ממך ומכל בן אדם ממוצע עם יד 40 מהחדר כושר שלך

אבל אחייייי למען האמת אני חושב שאני יותר גדול ממך אחיייייייי

ladybug
02-03-11, 16:24

כי בתוכנית ss הוא עושה רגליים 3 פעמים בשבוע יא אדיוט, בפיצולים יוצא לו פעם אולי פעמיים
אז מן הסתם שהוא ירים יותר הרבה, לא צריך להיות גאון בשביל לראות את הטמטום הזה.
אם בפיצולים הוא יתן 3 פעמים רגליים הוא ירים אותו סקוואט כמו ילדי הכאפות של ה-ss שלך.
ומה כל ההשוואות האלה גם של סאבזירו עם הפלג גוף תחתון לעומת פלג גוף עליון, נו יש לך
רגליים יותר גדולות משלי (נגיד) אבל פלג גוף עליון שלי כמו שלך לא יהיה עוד 300 שנה אז מי
יותר גבר פה? אף אחד אז די עם ההשוואות המפגרות האלה.בפיצולים עובדים על עוד שרירים
אז יש פחות תדירות על שרירים אחרים ולכן עולים בהם במשקלי עבודה פחות מהר זה די ברור
אז מה כולם כל כך מתפלאים ושוברים תראש איזה תוכנית לעשות.ודרך אגב במשקל גוף עולים
מהר מאוד בפיצולים ומי שלא אז לא יודע להתאמן, מאז שחזרתי עליתי 9 קילו וזה בחודש וחצי,
הייתי אומר שזה מהר מאוד.

ladybug
02-03-11, 16:34
תגיד מה אתה מפגר?
יופי תביא אחד שעושה ss 3 חודשים ואחד שעושה ab שנתים בוא נחשוב ביחד מי יותר יגדל
קח 2 מתאמנים אחד ab אחד בss ותסתכל על שניהם אחרי 4 חודשים
לצורך ההדגמה המאתמנים זהים לחלוטין מבחינת גנטיקה טכניקה וכל בולשיט אחר

אהה אבל אחייי אין דבר כזה שני אנשים אותו דבררר אחייייייייי

שכחנו שאתה כל היום עושה ניסויים על אנשים בחדרי כושר ועובד חצי שנה עם שתי אנשים
אחד שעושה ss ואחד שעושה פיצולים ואתה רושם את התוצאות בספר שלך שבטח הוא רב מכר
בכל העולם וזה המקצוע שלך וזה מה שאתה מתעסק.אף אחד לא יודע מי מתפתח יותר למה אף אחד
לא בדק, לא אתם לפחות,ותאמת אי אפשר גם לבדוק את זה, אתה לא יכול לקחת בנאדם לראות
כמה זמן הוא השיג תוצאות ולהשוות אותו למישהו אחר זה מטומטם לגמרי.

HeavyWeight
02-03-11, 17:45
כי בתוכנית ss הוא עושה רגליים 3 פעמים בשבוע יא אדיוט, בפיצולים יוצא לו פעם אולי פעמיים
אז מן הסתם שהוא ירים יותר הרבה, לא צריך להיות גאון בשביל לראות את הטמטום הזה.
אם בפיצולים הוא יתן 3 פעמים רגליים הוא ירים אותו סקוואט כמו ילדי הכאפות של ה-ss שלך.
ומה כל ההשוואות האלה גם של סאבזירו עם הפלג גוף תחתון לעומת פלג גוף עליון, נו יש לך
רגליים יותר גדולות משלי (נגיד) אבל פלג גוף עליון שלי כמו שלך לא יהיה עוד 300 שנה אז מי
יותר גבר פה? אף אחד אז די עם ההשוואות המפגרות האלה.בפיצולים עובדים על עוד שרירים
אז יש פחות תדירות על שרירים אחרים ולכן עולים בהם במשקלי עבודה פחות מהר זה די ברור
אז מה כולם כל כך מתפלאים ושוברים תראש איזה תוכנית לעשות.ודרך אגב במשקל גוף עולים
מהר מאוד בפיצולים ומי שלא אז לא יודע להתאמן, מאז שחזרתי עליתי 9 קילו וזה בחודש וחצי,
הייתי אומר שזה מהר מאוד.

בואנה אתה באמת ליידי-כוס.

"כי בתוכנית SS הוא עושה רגליים 3 פעמים בשבוע" - זו אחת הסיבות למה התוכנית טובה, אז מה אתה נותן את זה כחסרון ? עובדה שהשיטה עובדת ובסוף מרימים יותר (וגדלים יותר).

"אם בפיצולים הוא יתן 3 פעמים רגליים הוא ירים אותו סקוואט כמו ילדי הכאפות של ה-ss שלך." - אז שיתן וירים יותר ויגדל יותר. אהה רגע, אבל אז זה לא יהיה פיצולים... מה שמראה שבפיצולים זו בעיה. כמה חבל....

"בפיצולים עובדים על עוד שרירים
אז מה כולם כל כך מתפלאים ושוברים תראש איזה תוכנית לעשות."

צר לי להגיד לך אבל בפיצולים לא עובדים על שום שריר שבתוכנית FBW כמו SS לא עובדים - ההבדל זה שאצלכם מעבר לתכנון הלקוי של נפחים ועצימות נכנס גם קטע של בחירת תרגילים הזויה, קרי כל התרגילים המבודדים וזה למה אתם לא מתקדמים מהר.

רבאק ב-SS אפילו יש עבודה על טרפזים (כן כן...).

HeavyWeight
02-03-11, 17:48
בואנה אתה באמת ליידי-כוס.

"כי בתוכנית ss הוא עושה רגליים 3 פעמים בשבוע" - זו אחת הסיבות למה התוכנית טובה, אז מה אתה נותן את זה כחסרון ? עובדה שהשיטה עובדת ובסוף מרימים יותר (וגדלים יותר).

"אם בפיצולים הוא יתן 3 פעמים רגליים הוא ירים אותו סקוואט כמו ילדי הכאפות של ה-ss שלך." - אז שיתן וירים יותר ויגדל יותר. אהה רגע, אבל אז זה לא יהיה פיצולים... מה שמראה שבפיצולים זו בעיה. כמה חבל....

"בפיצולים עובדים על עוד שרירים
אז מה כולם כל כך מתפלאים ושוברים תראש איזה תוכנית לעשות."

צר לי להגיד לך אבל בפיצולים לא עובדים על שום שריר שבתוכנית fbw כמו ss לא עובדים - ההבדל זה שאצלכם מעבר לתכנון הלקוי של נפחים ועצימות נכנס גם קטע של בחירת תרגילים הזויה, קרי כל התרגילים המבודדים וזה למה אתם לא מתקדמים מהר.

רבאק ב-ss אפילו יש עבודה על טרפזים (כן כן...).

שכחנו שאתה כל היום עושה ניסויים על אנשים בחדרי כושר ועובד חצי שנה עם שתי אנשים
אחד שעושה ss ואחד שעושה פיצולים ואתה רושם את התוצאות בספר שלך שבטח הוא רב מכר
בכל העולם וזה המקצוע שלך וזה מה שאתה מתעסק.אף אחד לא יודע מי מתפתח יותר למה אף אחד
לא בדק, לא אתם לפחות,ותאמת אי אפשר גם לבדוק את זה, אתה לא יכול לקחת בנאדם לראות
כמה זמן הוא השיג תוצאות ולהשוות אותו למישהו אחר זה מטומטם לגמרי.

אז בוא אני אגיד לך שדווקא כל המתחילים שאני אימנתי שחלקם שחיפים מתים וחלקם צברו מעט קילוגרמים בתוכניות פיצולים למניהם לפני שבאו אלי, התקדמו הרבה יותר (גם במאסת שריר) מאשר ה"מפצלים" שהיו אצל המאמנים האחרים (וגם אלו שהיה להם נסיון קודם התקדמו הרבה יותר ביחס לאיך שהם התקדמו עם תוכניות פיצולים).

צה צה צה צה צה.

ladybug
02-03-11, 18:11
מה אתה לא מבין שאתה לא יכול להשוות, אף אחד לא מתאמן באותה רמה ואתה לא יודע כמה אחוזים הבנאדם
נותן מעצמו, לעשות השוואות זה מפגר מתי תבינו, ולא אמרתי ש-3 פעמים רגליים זה חיסרון אני רק מסביר
שבגלל זה עולים במשקלים יותר מהר, ואני עושה פעמיים בשבוע שרירים גדולים חזה רגליים, רק גב פעם אחת וזה עובד פגז.פיצולים זאת לא בעיה זה סוג אחר של אימון שרוצים לעבוד גם על שרירים קטנים ולא הם לא עובדים
אותו דבר כמו בתרגילים מורכבים.הכתפיים שיש לי היום לא הייתי משיג בתוכנית כוח שלא עושה כתפיים בכלל
כתרגיל מבודד, כנל גם ידיים לא היו מקבלות את הצורה שיש להם היום אם לא הייתי עובד עליהם ומשאיר אותם
לעבוד רק בתרגילים מורכבים, שזה גם לא כזה הרבה תרגילים בתוכנית ss
ובוא נשווה טרפזים אחי בכיף, נראה אצל מי יותר גדולים פיצולים או ss
נראה לי שגם לא הבנת שפיצולים עושים את כל התרגילים שss עושים מה שאומר כל היתרונות בלי החסרונות

nadavmoore
02-03-11, 18:42
1. זה לא יואש אלא י1אש.

2. מי שלא מעניין אותו פלג גוף תחתון אז הוא חמור - חייבת להיות פרופורציה מסוימת.

3. בסוף אתה אומר "מי שחזק ברמה כזאת יהיה גדול גם בגוף" - אז אם זה ככה למה לא לעשות את זה ?

4. ד"א בקשר למה שאמרת בהחלה ב-ss רואים תוצאות יותר מהר מאשר בתוכנית פיצולים (בעיקר אם המתאמן הוא מתאמן מתחיל).

אתה שואל על דברים שעניתי. פרופורציה אפשר להשיג גם באימון רגליים בתרגילים לא מורכבים (פשיטה, כפיפת ברך וכו'...)
אז אם ככה למה לא לעשות ss ?כי ל90 אחוז מהאנשים אין את הזין להתחיל לקרוא את הספר ולראות את הדיוידי 200 פעם ולעבוד על הטכניקות של התרגילים כל פעם מחדש במיוחד שהרבה מהם פה "ילדים" ואמרתי שהם רוצים להשיג תוצאות במראה כמה שיותר מהר בלי להשקיע יותר מידי וזה שפתאום הג'ינס שלהם יהיה צמוד ביריכיים זה לא תוצאות מבחינתם...
4. בss רואים תוצאות יותר מהר? ופה שוב כמו שאמרתי מי שיעשה ss נכון יראה תוצאות יפות הבעיה מתחילה שהרבה לא עושים את התוכנית כמו שצריך מוותרים ועוברים לפצל. התוכנית נותנת דגש יותר נמוך לפלג גוף תחתון וזה ברור , גם מבחינת כוח - אני מתאמן מאוקטובר "רציני" ומפצל (אין לי כלוב לכן הדגש לרגליים קצת מוגבל) והבנץ שלי (לפי הלוגים של אנשים) יותר חזק מכמעט כל האנשים שהתחילו ss ועשו אותה חצי שנה (לוחץ 110 5x3) שוקל 85. מצד שני כל מתאמן של 3-4 חודשים נכון (במשקל שלי) ss יעבור את הסקוואט שלי (120 5x3) מה לעשות

HeavyWeight
02-03-11, 19:04
אתה שואל על דברים שעניתי. פרופורציה אפשר להשיג גם באימון רגליים בתרגילים לא מורכבים (פשיטה, כפיפת ברך וכו'...)

1. כמה זמן יקח לך להשיג את זה בתרגילי רגליים לא מורכבים ? רמז: המון.

אז אם ככה למה לא לעשות ss ?כי ל90 אחוז מהאנשים אין את הזין להתחיל לקרוא את הספר ולראות את הדיוידי 200 פעם ולעבוד על הטכניקות של התרגילים כל פעם מחדש במיוחד שהרבה מהם פה "ילדים" ואמרתי שהם רוצים להשיג תוצאות במראה כמה שיותר מהר בלי להשקיע יותר מידי וזה שפתאום הג'ינס שלהם יהיה צמוד ביריכיים זה לא תוצאות מבחינתם...

2. זה של-90% מהאנשים אין את הזין לקרוא את הספר, לראות את ה-DVD ולעבוד על הטכניקה זה בעיה שלהם. זה ממש לא אומר שהתוכנית לא טובה.

4. בss רואים תוצאות יותר מהר? ופה שוב כמו שאמרתי מי שיעשה ss נכון יראה תוצאות יפות הבעיה מתחילה שהרבה לא עושים את התוכנית כמו שצריך מוותרים ועוברים לפצל.

3. לא נראה לי שהבנתי מה אתה בא להביע פה. אבל כן ב-SS גדלים יותר מהר. והנה אנחנו שוב חוזרים לזה שהתוכנית עצמה מצויינת אבל הרוב פה לא בנוי להשקיע בה (או במלים אחרות pussy).

התוכנית נותנת דגש יותר נמוך לפלג גוף תחתון וזה ברור , גם מבחינת כוח - אני מתאמן מאוקטובר "רציני" ומפצל (אין לי כלוב לכן הדגש לרגליים קצת מוגבל) והבנץ שלי (לפי הלוגים של אנשים) יותר חזק מכמעט כל האנשים שהתחילו ss ועשו אותה חצי שנה (לוחץ 110 5x3) שוקל 85. מצד שני כל מתאמן של 3-4 חודשים נכון (במשקל שלי) ss יעבור את הסקוואט שלי (120 5x3) מה לעשות

מה ברור פה ? על סמך מה אתה אומר שהיא נותנת דגש יותר נמוך לפלג גוף תחתון ?
עושים בה סקוואט כבד 3 סטים באימון, 3 פעמים בשבוע. בנוסף כל אימון שני יש סט אחד של דדליפט כבד.

לגבי הבנץ' - הכל שאלה של עם איזה בנץ' הגעת לתוכנית שלך (ניתן לך את הקרדיט שאתה לוחץ כמו שצריך - למרות שאם אתה מתאמן בפ1רמה במיקדו סנטר אז אני בספק).

HeavyWeight
02-03-11, 19:14
מה אתה לא מבין שאתה לא יכול להשוות, אף אחד לא מתאמן באותה רמה ואתה לא יודע כמה אחוזים הבנאדם
נותן מעצמו, לעשות השוואות זה מפגר מתי תבינו, ולא אמרתי ש-3 פעמים רגליים זה חיסרון אני רק מסביר
שבגלל זה עולים במשקלים יותר מהר, ואני עושה פעמיים בשבוע שרירים גדולים חזה רגליים, רק גב פעם אחת וזה עובד פגז.פיצולים זאת לא בעיה זה סוג אחר של אימון שרוצים לעבוד גם על שרירים קטנים ולא הם לא עובדים
אותו דבר כמו בתרגילים מורכבים.הכתפיים שיש לי היום לא הייתי משיג בתוכנית כוח שלא עושה כתפיים בכלל
כתרגיל מבודד, כנל גם ידיים לא היו מקבלות את הצורה שיש להם היום אם לא הייתי עובד עליהם ומשאיר אותם
לעבוד רק בתרגילים מורכבים, שזה גם לא כזה הרבה תרגילים בתוכנית ss
ובוא נשווה טרפזים אחי בכיף, נראה אצל מי יותר גדולים פיצולים או ss
נראה לי שגם לא הבנת שפיצולים עושים את כל התרגילים שss עושים מה שאומר כל היתרונות בלי החסרונות

א. אני יכול להשוות וזו מהות הדיון - משווים תוכנית פיצולים לתוכנית fbw כמו ss כיוון ש-ss היא ה-fbw הכי טובה למתחילים.

ב. עובד פגז ביחס למה ? איך אפשר להגיד שזה עובד פגז אם לא השוות לכלום ? אהה רגע, לא השוות לכלום כי אתה דווקא כן מבין שאי אפשר להשוות בתחום הזה (לשיטתך בכל אופן).

ג. אין לי כוח לעשות ממך צחוק אז אני אענה ישירות - שריר קטן עובד בתרגיל מבודד בדיוק באותה צורה כמו שהוא עובד בתרגיל מורכב, גם אם הוא יודע לעשות כמה פעולות ובתרגיל מורכב מסוים הוא עושה פעולה א' ובתרגיל פשוט הוא עושה פעולה ב' זה לא משנה כלום. למה זה לא משנה כלום ? כי השריר מבחינתו יודע רק לעשות פעולה אחת וזה להתכווץ ופה נגמר הסיפור.

חבל שהמדע היחיד שאתם מכירים בתחום הזה זה רוקחות.

ד. י1אש כבר נתן לך כמה שמות מה"ארגון" שלנו להשוות מולם ידיים, כתפיים או מה שתרצה - בוא נראה אצל מי יש יותר גודל.

ה. כנ"ל טרפזים צצצצצצצ

ו. השורה האחרונה זה הדבר הכי הזוי שאמרת - תוכנית לא מוכרעת לפי בחירת התרגילים אלא לפי עומס עבודה שהיא מספקת לגוף ופה ss מצטיינת למתחילים (יש גם אחרות שמבוססות על אותן עקרונות רק שלמתחילים היא הכי טובה). מה זה שווה שבתוכנית פיצולים יש את אותם תרגילים אם חלוקת העומסים בה מחורבנת ?

MosheLevi
02-03-11, 22:24
לך על ss

eatinpie
02-03-11, 22:50

אין לך מושג בכמה פלוסים זכית ממני

הילד רוצה עזרה ואתם מתחילים את הוויכוח הקבוע שלכם. מה לעזאזל? למי זה עוזר?
הוא רוצה לעשות ab שייהנה, הוא רוצה לעשות ss שיכייף.
הוא פשוט ביקש עזרה.

ודרך אגב שיווק אגרסיבי מדי יכול גם לעודד שחקנים לעבור לצד השני.

eatinpie
02-03-11, 22:53
אני לא חושב שנדב ניסה להעביר איזושהי ביקורת על משהו חוץ מהגישה של חלק מהאנשים.

nadavmoore
02-03-11, 22:58
1. כמה זמן יקח לך להשיג את זה בתרגילי רגליים לא מורכבים ? רמז: המון.

2. זה של-90% מהאנשים אין את הזין לקרוא את הספר, לראות את ה-dvd ולעבוד על הטכניקה זה בעיה שלהם. זה ממש לא אומר שהתוכנית לא טובה.

3. לא נראה לי שהבנתי מה אתה בא להביע פה. אבל כן ב-ss גדלים יותר מהר. והנה אנחנו שוב חוזרים לזה שהתוכנית עצמה מצויינת אבל הרוב פה לא בנוי להשקיע בה (או במלים אחרות pussy).

מה ברור פה ? על סמך מה אתה אומר שהיא נותנת דגש יותר נמוך לפלג גוף תחתון ?
עושים בה סקוואט כבד 3 סטים באימון, 3 פעמים בשבוע. בנוסף כל אימון שני יש סט אחד של דדליפט כבד.

לגבי הבנץ' - הכל שאלה של עם איזה בנץ' הגעת לתוכנית שלך (ניתן לך את הקרדיט שאתה לוחץ כמו שצריך - למרות שאם אתה מתאמן בפ1רמה במיקדו סנטר אז אני בספק).

א. אני לא מתאמן במיקדו, אלא אימנתי שם(בדיוק חודש). חוצמזה שהתאמנתי גם תקופה בוויצמן אז זה אומר שעכשיו אני פאוורליפטר? או בילדר?מה זה קשור איפה מתאמנים תגיד לי- הערה די מטומטמת.
ב. הגעתי לתוכנית עם בנץ 50, אחרי תאונת אופנוע בה פרקתי את הכתף
ג. מה שניסיתי להגיד ולטעון זה בדיוק מה שאמרתי ב2 ו.3 שלך... התוכנית עצמה טובה , היא כן נותנת יותר דגש לפלג גוף תחתון מה לעשות אבל בלי קשר היא טובה וכן לרוב האנשים אין את הכוח להשקיע בה וגם את זה אמרתי בכמה הודעות קודמות זה הכל.

maorsaidy1233
04-03-11, 05:12
ממממממממשההההההההההההה!?@?$!?$?!@?$!@$!@?