PDA

צפה בגרסא המלאה : שק איגרוף -שאלה

kobi_23
02-03-11, 03:34
שלום שמי קובי בן 23 אני חדש פה זו הודעה ראשונה שלי .
אני רוצה לשאול שאלה ומצאתי לנכון לשאול את השאלה שלי באתר שלכם כי זה נראה לי המקום הכי מקצועי שלא מסתמך על שטויות וכל מיני שמועות .
אז ככה אתמול עלה לי רעיון להתחיל להתאמן על שק איגרוף
אז היום קפצתי לאלוף הספורט וקניתי שק 50 קילו וכפפות ,לא האדומות העבות ,אלה הדקות יותר משהו כמו שתי ס"מ
ולאחר קריאה באתרים על הנושא הבנתי שזה ממש לא פשוט,שחייב לדעת ממש טוב להתאגרף ושצריך ללמוד את זה במקום המיועד לכך ,מה שגם נראה לי שזו דעה שמטרתה בסך הכל למשוך אנשים להצטרף לחוגים מסויימים ,ושיש עוד כמה דברים שצריך לקנות מין תחבושות כאלה ,בקיצור העסק נהיה ממש מסובך
אז אם אפשר לקבל רקע כללי או פחות או יותר
אני רוצה לדעת אם ללכת מחר להחזיר את השק או שאני כן יכול להתאמן בבית
בעיקר אני רוצה לעבוד על סיבולת לב ריאה ותוך כדי להזיז את הגוף ,קצת כוח ,לחזק את האגרוף וכו'...

תסלחו לי אם לא כל כך צייתי לחוקי הפורום בנושא כותרת או שאם זה לא המקום המתאים לשאול שאלה
רק תתנו לי עצה קטנה למי שמבין בנושא (יכול גם להיות שלא ניסחתי את השאלה כל כך טוב ,פשוט אני כבר מותש מהקריאה בנושא וכל כך רוצה למצוא תשובה )
תודה רבה ולילה טוב

ladybug
02-03-11, 09:00
אתה יכול להכנס ליוטיוב וללמוד טכניקות בנוגע איך להתאגרף ואיך לחבוט בעצם, אני עשיתי ככה פעם שהיה
לי שק אגרוף זה דבר מטורף ובכלל קנית 50 קילו שזה המון.לומדים עם הזמן בקיצור לא מסובך

eatinpie
02-03-11, 09:27
אתה יכול להתאגרף לבד אם זה למטרות של אירובי וזה. אם אתה רוצה לדעת לכסח לאנשים את הצורה עדיף שתרכוש טכניקה ממישהו שיודע על מה הוא מדבר.

כמו שחיפושית אמר פה למעלה אפשר ללמוד גם מהאינטרנט, למרות שזה לא אותו דבר.

אם לא תרצה את השק תיצור איתי קשר.