PDA

צפה בגרסא המלאה : עלייה במסה בחירה בין 3 אבקות עזרה מכל מי שמבין..

aviv_p
02-03-11, 23:08
שלום לכולם...אני מתאמן כמעט שנה בחדר כושר וללא שינוי משמעותי...טיפה עליה במשקל ועליה בחוזק ובחיטוב אבל לא מעבר לזה..

החלטתי שאני רוצה לראות תוצאות וקראתי את כל המאמרים שלכם פה..

אני אכין תפריט מסודר ואוכל כמו שצריך לפי מה שרשום פה אבל אני רוצה גם לקנות אבקה לעלייה במסה...בלי להכנס לחישובים ועניניים אזה אבקה הכי מומלצת? כי אני חישבתי לפי 2 מנות ביום את צ'מפיון מאס...פרוגיינר...ופרפקט 300... ויצא שכולם בערך אותו דבר מבחינת קלוריות חלבונים ופחמימות אם יתרון לפרו גיינר בפחמימות וכמובן במחיר!

אז בכל זאת מה הכי מומלץ לעלייה מידית במשקל כי אני לא אהיה מכור לאבקה יקנה פעמים שלוש יעלה במסה ל70 קילו + ויפסיק ומה יתן את התמורה הכי טובה ????

תודה מראש על ההתיחסות.....:ok:אני שוקל 65 ומשקל 1.80.
(דרך אגב לכל החסידים של הגיינר של פרפקט 3000....היחס אולי גבוהה פחמימות- חלבונים אבל זה כי החלבון שם ממש ממש נמוך......סתם להשוואה אותה מנה של אבקה ..640 גר..בפרוגיינר של פרובאדי של 123 גר' חלבון ו560 גר' פחמימות , ובפרפקט תיתן 536 גר' פחמימות ורק 60 ג' חלבון !)

lakerda
03-03-11, 14:46
לא עושים השוואה בין גיינרים בצורה הזו.
לכל אחד מתאים גיינר שונה...תלוי במשקל,גובה,מאזן קלורי וכו,
אני מניח שאתה נראה רזה מאד...65 קילו ל180 זה שחיף.
לכן המומלץ ביותר בשבילך זה ה 3000

Melamed
03-03-11, 17:25
לדעתי גיינר זה בזבוז כסף מוחלט..
אם אתה רוצה קנה אבקת חלבון ותוסיף שיבולת שועל(לא חובה) + פירות יבשים\פירות + חמאת בוטנים + קקאו\שוקולית + חלב ויש לך גיינר ביתי יותר זול ויותר טעים.

SIMAO
03-03-11, 20:02
הפרפקט 3000 מתאים לך.
גיינר חוסך לך זמן.
מי שאין לו זמן כ"כ להכין אוכל גיינר הוא פתרון לא רע בכלל.

yotam_silva
08-03-11, 16:22
הפרפקט 3000 מתאים לך.
גיינר חוסך לך זמן.
מי שאין לו זמן כ"כ להכין אוכל גיינר הוא פתרון לא רע בכלל.

+1
פרפקט 3000 ליגה - טעם שוקו תדאג לקחת פעמיים ביום 2 סקופים עם חלב או מים.
אבל חשוב לשלב תפריט טוב עם זה.

לגבי המחסור בחלבון שיש בפרפקט אתה יכול להשלים אותו בקלות עם טונה, ביצים, חלב וכל מיני סוגי גבינות. בכל ארוחה חייב להיות חלבון, תזכור חלבון מומלץ פי 2.2 ממשקל גופך.

יועץ לתוספי תזונה
09-03-11, 20:12
אתחיל מהסוף.
לאחר שתגיע למטרה שלך עם הגיינר תצטרך להקפיד על הכנסת קלוריות מתאימה כדי לשמור על אותו משקל.
(גיינר מספק קלוריות,ברגע שחדלת מלהשתמש בו וברצונך להמשיך לעלות במשקל אתה צריך לשמור על מאזן קלורי חיובי).
לגבי הגיינרים,
שלושת הגיינרים ביחס גבוה(1:4 ו - פרפקט 3000 1:8).
לאור הפער הגדול בין המשקל לגובה הפרפקט 3000 יכול לעזור לך בצורה יעילה לעלייה במשקל,אבל הקפד על שמירה על תפריט/הכנסת קלוריות מספיקה כדי לשמר או לעלות עוד במשקל.

IGOR
09-03-11, 20:17
אחי עזוב אותך תביזבוז כסף הזה.קח חמאת בוטנים 200 גרם תכניס למיקסר תוסיף חצי ליטר חלב יוצא בן שלמולינה! זכויות שמורות לlifton (:

ariel15
11-03-11, 10:04
יכול להמליץ לך על צ'מפיון מאס.אני משתמש בו כף וחצי ביום עם אימון וללא אימון בין הארוחות וזה נותן פוש טוב.שלא נדבר על הטעם....:eek: