PDA

צפה בגרסא המלאה : סירטון חדש אעש

harder
14-03-11, 15:13
cETxD1ORKuQ

באמת באמת תיכננתי אחרי חודש להוציא חדש אבל מרוב שעמום ערכתי עוד אחד אחרי שבוע
אופס !
בקיצור לקחתי את כולה עצות שלכם ושילבתי הכל בעריכה אחת שמתי הרבה קטעים לא ידעוים וקטעים מפורסמים בעיקר בסוף של אחד והיחיד מקווה שתאהבו
ENJOY

Gondzila
14-03-11, 15:28
לדעתי חוץ מהכאב ראש בהתחלה ומהשמות של התרגילים (מיותר), סרטון פצצה!

godam
14-03-11, 15:31
למה לחכות חודש??

harder
14-03-11, 15:38
לדעתי חוץ מהכאב ראש בהתחלה ומהשמות של התרגילים (מיותר), סרטון פצצה!
אזה כאב ראש ? להפך כל הקטע של הפרסנט מחמם אותך והשמות התרגלים זה היה בקטע עצמו xd

ולמה חודש ? חח כי לא יודע יוצר ספאם כזה

godam
14-03-11, 15:40
טוב עשית שציינת שמות של תרגילים

harder
14-03-11, 15:42
טוב עשית שציינת שמות של תרגילים
חח זה בא אטומטית חח

the pharmacist
14-03-11, 15:42
סרטון מעולה אהבתי את השיר כניסה של אדג',

harder
14-03-11, 15:44
תודה :)
יש לך את השם השיר ביוטוב

hypertrophy
14-03-11, 15:45
אחלה סירטון...באמת...
אבל קצת אפילפטי מידי...

אנדרוליזם
14-03-11, 16:13
סירטון מעולה!
תכין עוד :)

harder
14-03-11, 18:40
אחלה סירטון...באמת...
אבל קצת אפילפטי מידי...
תודה חח וגלל שזה אפילפטי אנשים אוהבים את זה יותר
סירטון מעולה!
תכין עוד :)
תודהה
יהיה עוד בעתיד

subzero1122
14-03-11, 19:25
אחלה סירטון...באמת...
אבל קצת אפילפטי מידי...

לדעתי זה קצת אנטיפסטי עם נגיעות של משה של1נ0קי

Shai 22
14-03-11, 19:41
cetxd1orkuq

באמת באמת תיכננתי אחרי חודש להוציא חדש אבל מרוב שעמום ערכתי עוד אחד אחרי שבוע
אופס !
בקיצור לקחתי את כולה עצות שלכם ושילבתי הכל בעריכה אחת שמתי הרבה קטעים לא ידעוים וקטעים מפורסמים בעיקר בסוף של אחד והיחיד מקווה שתאהבו
enjoy

איזה רמה איזה איכות

שיחקתה אותהההההההההההההה

Scylla
14-03-11, 20:01
סרטון באמת אדיר! אהבתי את הגיוון...

אשמח לשמוע קצת הסבר על כל מיני תרגילי עזר שם אם למישהו משעמם..

SmokingSnake
14-03-11, 22:50
יפה מאוד, אהבתי את הנוכחות של קירק בסרטונים מעריץ3

הבנאדם היחיד שעשה 1000 פאונד ל2 חזרות raw as fuck, בלי חליפות בלי נעליים ועמוק יותר מריפטו

harder
14-03-11, 23:22
http://www.youtube.com/watch?v=vCxc2GR3u3E
אכן תותח אבל משהו מוזר

בגיל 20
סקוואט 342
דדליפט 283
חח אמור להיות להפך

LiON
14-03-11, 23:35
ממש יפה אחי, כל הכבוד, תודה !

Scylla
14-03-11, 23:39
אני חושב שאמרו כאן ברגע שמוסיפים המון ציוד הסקוואט עוקף לרוב את הדדליפט

ESCOBAR
14-03-11, 23:44
לא קשור ברמות האלה הסקוואט לרוב יותר גבוה מהדד ישלך הסבר בss
ולנושא הסרטון אשש אהבתי

SmokingSnake
15-03-11, 00:19
אני חושב שאמרו כאן ברגע שמוסיפים המון ציוד הסקוואט עוקף לרוב את הדדליפט

אצלו זה לא ככה, הבנאדם עבד תמיד raw, עם ציוד וטווח תנועה של חצי סקוואט הוא היה שובר שיאים שלא ראו כמותם...
יש כמה אנשים ייחודיים שפיזית בנויים בצורה מושלמת לסקוואט וכ"כ חזקים ודומיננטיים בתרגיל שהוא גבוה מדדליפט.
הוא אחד מהאנשים האלה, אבל הוא פריק גנטי אמיתי, בנאדם שיכול לעשות 2 חזרות עם 440 קילו עמוק יותר ממה שרובנו עושים עם 140 זה פריק גנטי

subzero1122
15-03-11, 00:34

הבנאדם היחיד שעשה 1000 פאונד ל2 חזרות raw as fuck, בלי חליפות בלי נעליים ועמוק יותר מריפטו

נחש, אני מבין שהש1מן פוגע לך בראייה.
הסקבט של קירק 1000 לzewg היה עם חליפה.

אצלו זה לא ככה, הבנאדם עבד תמיד raw, עם ציוד וטווח תנועה של חצי סקוואט הוא היה שובר שיאים שלא ראו כמותם...
יש כמה אנשים ייחודיים שפיזית בנויים בצורה מושלמת לסקוואט וכ"כ חזקים ודומיננטיים בתרגיל שהוא גבוה מדדליפט.
הוא אחד מהאנשים האלה, אבל הוא פריק גנטי אמיתי, בנאדם שיכול לעשות 2 חזרות עם 440 קילו עמוק יותר ממה שרובנו עושים עם 140 זה פריק גנטי

אתה שוב טועה.
מעבר למה שאמרתי בחלק הראשון, לקירק יש ידיים קצרות וכפות ידיים קטנות, מה שדופק לו את הדדליפט. תסתכל גם שהאחיזה שלו בדדליפט מבחינת רוחק הידיים קצת מוזרקה

SmokingSnake
15-03-11, 01:11
זאת לא "חליפה", זה עוזר קצת אבל זה רחוק מהחליפות שלובשים לתחרויות ואפילו פחות מהחליפות הבסיסיות, זה מה שהוא לבש(זה מה שלובשים בתחרויות של USPF ולא בתחרויות רבעי סקוואט של היום):
http://www.houseofpain.com/images/store/681-2.jpg

היום הליפטרים משתמשים בחליפה כזאת(שעולה פי 8 גם), שיש עליה עוד 6 שכבות שנותנת באונס לא נורמלי ורשום אפילו באריזה שבבור של הסקוואט אתה מרגיש כאילו אתה עושה בוקס סקוואט מספסל מהחוזק של החליפה, בתחרויות שמים את החליפה הזאת מעל החליפה למעלה:
http://www.houseofpain.com/images/store/668-2.jpg

בקשר לדדליפט, לא יודע למה החלטת שהידיים שלו קצרות(בגלל שהרגל שלו עבה? ארוכה?), הן נורמליות בעמידה זקופה, זה שהוא לא בנוי כמו אנדי בולטון לא אומר שהוא לא נורמלי, זה רק אומר שבולטון בנוי כמו מנוף, זה שהוא משך 770 לא עושה אותו לדדליפטר חלש. מאמין שאם הייתה לו בעיה כזאת הוא היה מנסה להתחרות עם סומו דדליפט כמו ליפטרים שבאמת יש להם ידיים קצרות

subzero1122
15-03-11, 01:21
זאת כן חליפה, היא שכבה אחת והיא עשויה מחומר שונה ממה שהבאת בתמונה השניה
בתמונה השניה זה שתי שכבות והיא עשויה מחומרים אחרים ומוסיפה הרבה יותר משקל, אבל גם החליפה הראשונה מוסיפה ודי הרבה

היה איתו ראיון שהוא דיבר על זה שהכפות ידיים שלו קטנות ומפריעות לדדליפט

TUXLIGHT
15-03-11, 01:31
זאת כן חליפה, היא שכבה אחת והיא עשויה מחומר שונה ממה שהבאת בתמונה השניה
בתמונה השניה זה שתי שכבות והיא עשויה מחומרים אחרים ומוסיפה הרבה יותר משקל, אבל גם החליפה הראשונה מוסיפה ודי הרבה

היה איתו ראיון שהוא דיבר על זה שהכפות ידיים שלו קטנות ומפריעות לדדליפט

2 שכבות.. אתה נדיב מאוד
ברמות האלה

2 שכבות בריפס + 2/3 שכבות חליפה [כן יש גם 3 שכבות.. לפחות בחולצות לחיצה [אולי כפיצוי לזה שאין בריפס]] + רצועות ברכיים .. זה כבר נהייה קרקס שלם :1eye:

זאת לא "חליפה", זה עוזר קצת אבל זה רחוק מהחליפות שלובשים לתחרויות ואפילו פחות מהחליפות הבסיסיות, זה מה שהוא לבש(זה מה שלובשים בתחרויות של uspf ולא בתחרויות רבעי סקוואט של היום):
http://www.houseofpain.com/images/store/681-2.jpg

היום הליפטרים משתמשים בחליפה כזאת(שעולה פי 8 גם), שיש עליה עוד 6 שכבות שנותנת באונס לא נורמלי ורשום אפילו באריזה שבבור של הסקוואט אתה מרגיש כאילו אתה עושה בוקס סקוואט מספסל מהחוזק של החליפה, בתחרויות שמים את החליפה הזאת מעל החליפה למעלה:
http://www.houseofpain.com/images/store/668-2.jpg

בקשר לדדליפט, לא יודע למה החלטת שהידיים שלו קצרות(בגלל שהרגל שלו עבה? ארוכה?), הן נורמליות בעמידה זקופה, זה שהוא לא בנוי כמו אנדי בולטון לא אומר שהוא לא נורמלי, זה רק אומר שבולטון בנוי כמו מנוף, זה שהוא משך 770 לא עושה אותו לדדליפטר חלש. מאמין שאם הייתה לו בעיה כזאת הוא היה מנסה להתחרות עם סומו דדליפט כמו ליפטרים שבאמת יש להם ידיים קצרות

אין לך מושג על מה אתה מדבר

דבר ראשון לדבר שאתה מתכוון שהם לובשים מתחת לחליפה זה בריפס..
ומה שאתה מתאר שלובשים בתחרויות raw זה סינגלט .. כמו שיש למשקולנים

בריפס זה לא דבר ש"עוזר קצת" יש בריפסים של 2 שכבות שיותר חזקים מחצי מהחליפות בשוק...
קירק הסקוויט עם ציוד [שזה לא מוריד מההישג כי הציוד שהיה אז הרהב יותר חלש ממה שיש היום + זה single ply]

ברמות האלה בגלל שהסקוואט מתחיל מתנועה אקצנטרית ולא קונצנטרית כמו הדדליפט.. ומופעל שם רפלקס מתיחה.. בד"כ בסופו של דבר הסקוואט משיג את הדדליפט + תוסיף על זה ציוד שבדדליפט קלאסי כמעט ולא מועיל לעומת הסקוואט ששם הוא מוסיף המון [אפילו שכבה אחת יכולה להוסיף לך 50 קילו לסקבט]

subzero1122
15-03-11, 01:33
וזה בלי לדבר על הרצועות לברכיים, שבארגונים מסוימים מגיעות לאורכים של 9-10 קילומטר

TUXLIGHT
15-03-11, 01:37
ושכדי לךהכניס אותם לציוד ברמות הגבוהות צריך 3 אנשים שידחפו אותם בכוח לחליפות במידות קטנות יותר ממה שהם צריכים כדי שזה יוסיף יותר משקל....
אני לא אוהב את הכיוון שהספורט הזה אתפתח אליו..
אם הספורטאי כבר לא יכול לעלות לבמה לבד כי הוא הולך כמו נכה עם הציוד שקטן ממנו ב 3 מידות
ולא יכול להוציא את הסקוואט שלו לבד אחרוה אלה רק ממונוליפטד
וגם זה ברוחב עמידה של 3 מטר וחצי תנועה שלא נראית טיבעית בעליל עם שמקל שהוא לא היה חושב בכלל לשים על הגב בלי כל הציוד והקרקס הזה ....

זה כבר לא ממש סקוואט

subzero1122
15-03-11, 01:44
אבל יש נחמה אחת!!!! פאוורליפטינג לעולם יהיה ספורט ובילדינג לא!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

האמת שלי כבר לא ממש אכפת מליפטינג עם או בלי ציוד וכאלה, אני יותר מסתכל על הליפטינג כאמצעי ופחות כמטרה.

לציוד יש הרבה דברים חיוביים, זקן כמו לואי לא היה מסוגל להתחרות בגילו בלי הציוד.
הציוד גם שומר על הבריאות יותר
את הטוהר של הספורט זה קצת מוריד אבל אין מה לעשות.

SmokingSnake
15-03-11, 02:16
סלח לי tuxlight נסיך הgear, לא עברתי מבחן על ציוד PL, ככה שפעם הבאה נקרא לך שתספר על כל הציוד בשוק ותעדכן אותנו על כמות השכבות בחליפות החדשות של INZER:helpsmilie:
החליפה על קירק היא לא כמו החליפות single ply של היום שעשויות canvas הרבה יותר חזק ועם כל מיני פטנטים כמו PXG ולא יודע מה עוד, הוא לבש שם כנראה חליפת single ply ישנה, אבל היא כ"כ לא מאסיבית שהיא נראית כמו סינגלט של היום משולבת עם חליפת single ply.

ד"א בסוף סאבאפס צודק לעולם יהיה פאוורליפטינג ספורט ובילדינג לא לול

עריכה: I stand corrected קראתי על הzewg הזה עכשיו... אבל עדיין, לא קרוב למה שיש היום- בכל מקרה, כשנסיים לקרוא את הספר של לואי נקרא קצת יותר על ציוד כדי להבין דבר וחצי דבר

TUXLIGHT
15-03-11, 11:17
סלח לי tuxlight נסיך הgear, לא עברתי מבחן על ציוד PL, ככה שפעם הבאה נקרא לך שתספר על כל הציוד בשוק ותעדכן אותנו על כמות השכבות בחליפות החדשות של INZER:helpsmilie:
החליפה על קירק היא לא כמו החליפות single ply של היום שעשויות canvas הרבה יותר חזק ועם כל מיני פטנטים כמו PXG ולא יודע מה עוד, הוא לבש שם כנראה חליפת single ply ישנה, אבל היא כ"כ לא מאסיבית שהיא נראית כמו סינגלט של היום משולבת עם חליפת single ply.

ד"א בסוף סאבאפס צודק לעולם יהיה פאוורליפטינג ספורט ובילדינג לא לול

עריכה: I stand corrected קראתי על הzewg הזה עכשיו... אבל עדיין, לא קרוב למה שיש היום- בכל מקרה, כשנסיים לקרוא את הספר של לואי נקרא קצת יותר על ציוד כדי להבין דבר וחצי דבר

צצצצצצצצצצצצצצצצצצצצצצצצצצצצצצצצצצצצצצצצצצצצצצצצצצ צצ

בכל החיים שלך ראית 2 דבריםב סגנון.. סינגלטים ואת החליפות הכי מאסיביות שקיימות בשוק [בין היתר את החליפה הלבנה של אינזר.. הכי טובה שלהם..] מבחינתך כנראה אין דברים באמצע

זה סינגלט אחי?

http://images.t-nation.com/forum_images/mytphotos/fullSize/b/4/b4774-Picture_1.jpg

אני לא יודע הרבה על ציוד.. אבל סה"כ למדתי כבר לא מעט על הדבר הזה מהחברהנ שאני מתאמן איתם

י1אש , מסכים איתך לגבי הדברים החיוביים
לגבי הבריאות.. לא בהכרח, אולי זאת הייתה המטרה הראשונית של הציוד אבל זה הפך למשהו אחר לגמרי
כבר קרה לא פעם ולא פעמיים שבנאדם שלבש חליפה קטנה ב2 מידות של 2 שכבות וכל הקרקס שרשמתי למעלה פשוט לא יכל לעמוד בכוח שהחליפה מפעילה ותוך כדי הניסיון בתחרות עפה לו הברך פנימה או דברים בסגנון
זה דבר טוב, אם יודעים להשתמש בו

Benpi93
15-03-11, 11:24
יש לו סקוואט מטורף ממש,יש איזה סרטון שכל רגל שלו נראית ברוחב של בן אדם

אנדרוליזם
15-03-11, 11:45

זה לא RAW ובטח לא RAW AS FUCK
RAW לרוב זה רק חגורה ובחלק מהארגונים רצועות בירכיים.

אגב אני חושב ש Andrey malanichev סקוואטר יותר טוב מקירק

SmokingSnake
15-03-11, 13:08
Tuxlight אני מכיר את החליפות והדברים "באמצע" רק מהזמן המצומצם ביותר שאני קורא את הספר של לואי סימונס ופוזל לכיוון WS בהשראת י1אש, יש לי עוד הרבה מה ללמוד, אני מכיר הכל מהאינטרנט/תמונות מHOP מWS ומהאתר של דייב טייט צה צה צה צה
בכל מקרה אני צריך להפסיק לכתוב ולהתחיל לקרוא יותר, אולי ייצא לראות כאלה חליפות גם, למרות שאני בספק כי אני לא מתאמן עם אנשים שאפילו פוזלים לכיוון

בכל מקרה אני עדיין מעריץ1 של קירק יותר מכל ליפטר אחר אולי חוץ מאד קוהן

TUXLIGHT
15-03-11, 13:34
על זה אין ספק בכלל
אד כוהן וקירק הם הגדולים ביותר ... + קזמאייר

ואנדרי מלאניצ'ב הוא לא בנאדם הוא מוטציה

Shai 22
15-03-11, 18:54
על זה אין ספק בכלל
אד כוהן וקירק הם הגדולים ביותר ... + קזמאייר

ואנדרי מלאניצ'ב הוא לא בנאדם הוא מוטציה

קזמאייר כזה עתיק