PDA

צפה בגרסא המלאה : בעיה|חיייייב עזרה דחוף!!!!!!!!!!!!

BlackHawkins
15-03-11, 18:55
לפני כ3-4 חודשים השתמשתי במוצר no-xplode ועד כמה שהבנתי ממה שרשום זה מרחיב את כלי הדם טוב סיימתי את השימוש במוצר ואני כבר חודשיים בלעדיו ובערך שבוע אחרי שהפסקתי להשתמש במוצר אני מרגיש חולשה כללית בגוף עלה לי קצב הפעימות קשה לי לנשום ההשגים שלי במכון ירדו בצורה דרמטית קשה לי ללכת לסחוב את עצמי..יכול להיות שיש התכווצות בכלי הדם דבר שמשפיע על כל המערכת??

בבקשה תעזרו לי אני לא יודע מה לעשות עם עצמי:(:(:(:(:(

IGOR
17-03-11, 03:10
הרגשתה את ההשפעה שלו בכלל?

בכל אופן יש מצב הגוף שלך מתרגל למצב הנורמלי שלו או משהו כזה?!!

BlackHawkins
17-03-11, 16:10
אני אף פעם לא הייתי ככה
והno השפיע אבל לא נהייתי סופרמן אתה יודע קצת יותר נמרץ ומרוכז באימונים זה הכל
אבל משו כמו שבועים אחרי שהפסקתי להשתמש ככה התחיל לי הדאון הזה
מצאו אצלי בדם 2 נוגדנים למחלות שהיו לי אחת מחלת הנשיקה והשניה אני לא זוכר
ולגיטימי להרגיש חולשה כללית לתקופה של עד חצי שנה..איזה מסריח זה ועכשיו אני גם מתגייס בכלל נאחס

Shai 22
20-03-11, 19:09
תקשיב חביבי, אני מכיר את מהשאתה מדבר עליו...
גם אני בתקופה שהשתמשתי בו לא יכלתי לישון בלילות, היה לי מצבי רוח קיצוניים וכל מיני הרגשות מוזרות.
השורה התחתונה היא שה - no הוא מוצר חזק בצורה מטורפת שלפי דעתי קצת יותר מדיי חזק.
יש מצב גדול שלא שתיתה איתו מספיק מים, לקחתה אותו יותר מכף אחת לפני אימון
ועוד כל מיני שטויות, אבל חצי שנה זה יותר מדיי זמן, תבקש בדיקות דם כלליות מקיפות של תפקודי כבד, כליות, סוכר, בקיצור תסביר לרופא וקח בדיקות מקיפות.
עד אז תשתה כל יום לפחות 3 ליטר מים (בלי הנחות)
תאכל טוב , והכי חשוב אל תתקרב יותר למוצרי no יותר בחיים, שנגמרה לי הקופסא הודיתי לאלוהים שזה נגמר החרא הזה, אם אתה צריך תמריץ קח קפאין זה יעשה את העבודה!

BlackHawkins
20-03-11, 20:53
תודה רבה על התגובה העניינית אחי
עשו לי פעמים בדיקת דם ויצא לי תפקוד כליות לא תקין...מחר ב11 ישלי רופא והזין שעוד יומיים אני מתגייס
נראה מה יהיה איתי..(:
אקיצר תודה גבר

Shai 22
20-03-11, 21:34
לא שתיתה מספיק מים בדוק!

שאני לא הייתי שותה מספיק (וזה לא היה קורה הרבה) היה יוצא לי שתן צהוב צהוב והיה ממש צורב לי בשתן, חייבים לשתות עם החרא הזה המון מים!

עד אז שיהיה גיוס קל, ותרגיש טוב.

BlackHawkins
20-03-11, 21:39
תודה רבה אחי
ואני זוכר שאני שתיתי המון אפילו יותר מ3 ליטרים ביום וממש הייתי בשרותים בתדירות גבוהה ושתן שקוף יחסית

yotam_silva
18-04-11, 06:58
.. למה אתם לוקחים את החרא הזה.. רוצים לעלות במשקלים תשלבו תזונה טובה וקריאטין

ORgasmic
20-04-11, 16:44
אני מאחל לך בריאות ובהצלחה בגיוס.

BlackHawkins
20-04-11, 17:41
עבר לי אחשלי זה היה ריכוז של 3 מחלות שממש בו זמנית נכנסו והשביתו אותי
דחו לי את הגיוס ליולי
אבל עבר :]

IGOR
21-04-11, 00:17
אצלי יש דופק גבוה חבל על הזמן.ביום ללא אימון הדופק שלי על 100+ קשה לי גם להרדם בגלל זה.יש מצב שזה חוסר נוזלים?

talp
21-04-11, 08:54
אצלי יש דופק גבוה חבל על הזמן.ביום ללא אימון הדופק שלי על 100+ קשה לי גם להרדם בגלל זה.יש מצב שזה חוסר נוזלים?

דופק גבוה בדרך כלל הולך עם לחץ דם נמוך, בגלל שאין מספיק דם(ליתר דיוק חמצן) אז הדופק עולה בשביל לספק דם וחמצן לכל הגוף.
אז כן שתייה תעזור..