PDA

צפה בגרסא המלאה : סקוואט אם חגורה.

YsMetalhead
22-03-11, 14:42
בחדר כושר שלי אסור לי לעשות סקוואט בלי חגורה (אחרת יעיפו אותי בלי החזרת כסף).
אז אני עושה אם חגורה (שזה מאוד מעצבן, כי המשקלים שלי נמוכים כרגע ואני נראה כמו מפגר), אבל החגורה שלי לא כל כך מתאימה לסקוואט (אגב, אמרו לי שהיא מתאימה לדד-ליפט, זה נכון?) וחוץ מזה שהיא ממש לא נוחה ומשאירה לי סימנים כחולים, רציתי לשאול האם זה מזיק לתרגיל? אני עושה SS, ואני חושש שזה מזיק לתוכנית לעשות סקוואט במשקל נמוך אם חגורה כמו שלי.

http://img202.imageshack.us/img202/4562/belthf.jpg

Cuba
22-03-11, 15:13
מה זה יעיפו אותך בלי החזרת כסף מי הם בכלל? אסור להם לעשות את זה

איזה חגורה יש לך ומה משקלי עבודה?

אנדרוליזם
22-03-11, 15:15
חרטא.
על החוזה שחתמת כתוב שאם לא תשתמש בחגורה בסקוואט המנוי יסתיים?

איזו חגורה בכלל יש לך?
וכן, לעשות סקוואט עם מוט ריק + חגורה זה מפגר לאללה.

YYY
22-03-11, 15:16
אז שים אותה רופפת מה אני אגיד לך... או שתגיד להם "זה עוד חימום".

בכל מקרה:

אם
אם
אם
אם
אם
אם
אם
אם
אם
אם
אם
אם

Cuba
22-03-11, 15:19
חרטא.
על החוזה שחתמת כתוב שאם לא תשתמש בחגורה בסקוואט המנוי יסתיים?

איזו חגורה בכלל יש לך?
וכן, לעשות סקוואט עם מוט ריק + חגורה זה מפגר לאללה.

וזה אפילו לא בריא
משתמשים בחגורה רק שבאמת צריך

כמו כל הטמבלים שמהרגע שהם דורכים בחדר כושר הם שמים חגורה עד הרגע שהם יוצאים

MartialArtist
22-03-11, 15:27
חחחחחחחחחחחחחחחחח אין מצב, זה סתם טרול.
יעיפו אותך בלי החזרת כסף? אתה מאמין לעצמך?

YsMetalhead
לא כתוב בחוזה שאם אני לא ישים חגורה יעיפו אותי, אבל כן אפשר להעיף אותי בלי החזרת כסף אם אני לא עושה מה שבעל המכון אומר.
והחגורה שיש לי זה זאת שבתמונה.

קובה, אתה יכול להסביר למה זה לא בריא?

ולא עניתם לי, זה מזיק לתוכנית?

Cuba
על סמך מה הוא יכול להעיף אותך? תגיד לו שאתה רוצה לראות תחוזה שחתמת עליו שבוא אפשר להעיף אותך בלי החזרת כסף

Cuba
22-03-11, 15:28
לפי מה שהבנתי זה מחליש לך את השרירי בטן והזוקפי גב ככה אמרו לי

Nitric Oxide Troll
22-03-11, 15:29
מה שם המכון?
את התמונה לא רואים.

MartialArtist
22-03-11, 15:30
חחחחחחחחחחחח קח ממנו את החוזה שחתמת עליו, צלם אותו, תן לו "להעיף" אותך ותתבע לו את הצורה.
הלוואי שהמנהל של המכון שלי היה בא ביציאה כזאת

YsMetalhead
22-03-11, 15:30
חחחחחחחחחחחחחחחחח אין מצב, זה סתם טרול.
יעיפו אותך בלי החזרת כסף? אתה מאמין לעצמך?

אתה טרול.
ובעל המכון אמר לי שהוא יכול להעיף אותי בלי החזרת כסף.
אני לא בקשתי ממנו שיראה לי את החוזה כי אני לא חושב שהוא ישקר, אבל לפי התגובות שלכם אני מבין שיכול להיות שהוא שיקר לי...
אני יבקש ממנו להראות לי את החוזה, אבל אני לא חושב שהוא שיקר, אחרי הכל הוא בעל המכון ולא סתם איזה ילד מהשכונה.

Cuba
22-03-11, 15:31
עצה לחיים אל תסמוך על אף אחד

MartialArtist
22-03-11, 15:32
אתה טרול.
ובעל המכון אמר לי שהוא יכול להעיף אותי בלי החזרת כסף.
אני לא בקשתי ממנו שיראה לי את החוזה כי אני לא חושב שהוא ישקר, אבל לפי התגובות שלכם אני מבין שיכול להיות שהוא שיקר לי...
אני יבקש ממנו להראות לי את החוזה, אבל אני לא חושב שהוא שיקר, אחרי הכל הוא בעל המכון ולא סתם איזה ילד מהשכונה.

הוא לא שיקר, הוא פשוט ראה שאתה מישהו שקל לבלף אותו עם שטות כזאת והלך על זה.
זה טוב ויפה שהוא אמר לך, אבל הוא לא יכול לעשות את זה. אני ממש מרחם עלייך אם אתה בוחר להאמין שכן, במקום לבדוק ולדאוג לעצמך ולכסף שלך.

YsMetalhead
22-03-11, 15:34
מה שם המכון?
את התמונה לא רואים.

Atlantis באשדוד.
והינה - http://grizzlyfitness.com/store/product_info.php?products_id=14

אני יבדוק ואני מקווה שאתם צודקים והוא עבד עלי.... אבל לא נראה לי...

תודה על העזרה, אני יעדכן אותכם אחרי שאני יבדוק את החוזה.

MartialArtist
22-03-11, 15:35
חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח אני לא מאמין, אני הולך למלא לוטו.
הייתה לי הרגשה שזה אטלנטיס!
אתה לא הראשון ולא האחרון שהוא מנסה למרוח עם שטות כזאת או אחרת, תהיה בטוח.

Nitric Oxide Troll
22-03-11, 15:39
הבנתי, יש לך פה עסק עם נוכל
החגורה הזו עשויה מקרטונים (לא שימושית)
חגורה אמיתית צריכה להיות רחבה שעבה לכל אורכה.

תעשה ss ותתחיל לשים חגורה רק אחרי שתתחיל להתקע (יכול להיות 120 קילו סקוואט)
אגב אם לא הבנת - חגורה לא שומרת על הגב, היא עוזרת להרים יותר.

ותאמין לי, אל תאמין לאף אחד.

YsMetalhead
22-03-11, 15:43
חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח אני לא מאמין, אני הולך למלא לוטו.
הייתה לי הרגשה שזה אטלנטיס!
אתה לא הראשון ולא האחרון שהוא מנסה למרוח עם שטות כזאת או אחרת, תהיה בטוח.

אפשר לשמוע את הסיפור?

החגורה הזו עשויה מקרטונים (לא שימושית)
חגורה אמיתית צריכה להיות רחבה שעבה לכל אורכה.

אני יודע, אבל קנו לי את החגורה הזאת כמתנה, ואין לי כסף להזמין חגורה אמיתית.

Nitric Oxide Troll
22-03-11, 15:44
סבבה, אבל תשתמש בה בזמן הנכון,
תפתח לוג כאן ונעזור לך במשך התוכנית.

YsMetalhead
22-03-11, 15:59
סבבה.

MartialArtist, אתה מכיר את החוזה? אם כן, האם כתוב שם שהוא יכול להעיף אותי או לא?

Nitric Oxide Troll
22-03-11, 16:00
אין מצב שהזכירו את המילה "חגורה" בחוזה (lol)

הליצן המרקד
22-03-11, 16:03
קח תחוזה, תצלם במס' עותקים, שלך עותק אחד לעורך דין כערב, לאחר מכן תעשה סקוואט בלי חגורה ותחכה שהוא יעיף אותך, ברגע שאתה תובע אותו (ומנצח) אתה תוכל לקנות 50 חגורות כמו שאתה צריך.
אתה תקבל תכסף של המנוי + עוגמת נפש + הוצאות משפט שלך (עו"ד וזמן והכל) + הוא שלם על הוצאות של בית המשפט + עוד כמה חרטות שעורכי דין שמים.

ככה תוכל לעשות סקוואטים עם חגורה טובה.

YsMetalhead
22-03-11, 16:04
אין מצב שהזכירו את המילה "חגורה" בחוזה (lol)

זה ברור, הקטע אם החגורה זה רק לי, לא לשאר חברי המכון.
הוא אומר שהוא יכול פשוט להעיף אותי בלי החזרת כסף בגלל שאני לא מקשיב לו, אם אני לא ילבש חגורה.
וזה לא נשמע כל כך הזוי, הוא יכול להכניס דבר כזה לחוזה.
אבל אני יבדוק, למרות שרוב הסיכויים שהוא צודק, כי אין סיבה שהוא ישקר לי בצורה כזאת.

YsMetalhead
22-03-11, 16:05
קח תחוזה, תצלם במס' עותקים, שלך עותק אחד לעורך דין כערב, לאחר מכן תעשה סקוואט בלי חגורה ותחכה שהוא יעיף אותך, ברגע שאתה תובע אותו (ומנצח) אתה תוכל לקנות 50 חגורות כמו שאתה צריך.
אתה תקבל תכסף של המנוי + עוגמת נפש + הוצאות משפט שלך (עו"ד וזמן והכל) + הוא שלם על הוצאות של בית המשפט + עוד כמה חרטות שעורכי דין שמים.

ככה תוכל לעשות סקוואטים עם חגורה טובה.

קודם צריך לבדוק שהוא באמת שיקר...

!Demon!
22-03-11, 16:07
אטלנטיס זה בי"ג נכון?
לפי שמועות, המנהל שם זין אחושרמוטה....

Nitric Oxide Troll
22-03-11, 16:07
מה הנימוק שלו לטענה שצריך לשים חגורה בסקוואט?

הליצן המרקד
22-03-11, 16:09
בלי חגורה אתה תשבר ל2 חתיכות

YsMetalhead
22-03-11, 16:16
אני לא מאמין ששכחתי!
באותה הפעם שהוא איים להעיף אותי בלי החזרת כסף אם אני לא ילבש חגורה, הוא גם אסר עלי לדבר אם פאוורליפטר אחד שהיה במכון, אחלה בחור, הוא כל הזמן עזר לי אם הטכניקות ב ss.
הוא אמר שאם אני יתאמן איתו שוב הוא מעיף את שנינו.

אתם בטח חושבים שאני מפגר שהאמנתי לו שהוא יכול להעיף אותי אם אני יתאמן אם מישהו, ברור שלא כתוב בחוזה שהוא יכול לאסור עלי להתאמן אם מישהו, אבל הוא אמר שהוא יכול להעיף בלי החזרת כסף אם אני ימרה את פיו.

אטלנטיס זה בי"ג נכון?
לפי שמועות, המנהל שם זין אחושרמוטה....

נכון.

מה הנימוק שלו לטענה שצריך לשים חגורה בסקוואט?

שאני בסכנה לשבור את הגב....
למרות שהוא סתם מקנא שהרמתי 90 קילו אחרי חודש וחצי של ss ואני עדיין לא בן 18.

Nitric Oxide Troll
22-03-11, 16:21
תעשה את התוכנית ושים עליו זין,
שיעיף אותך, אחר כך תתבע אותו.

YsMetalhead
22-03-11, 16:32
תעשה את התוכנית ושים עליו זין,
שיעיף אותך, אחר כך תתבע אותו.

אני יבדוק את החוזה, ואם הוא לא יכול להכריח אותי לעשות סקוואט אם חגורה אז ברור שאני ישים עליו זין.
אבל אם כתוב שהוא יכול להעיף את מי שלא מקשיב לו... אז נדפקתי...
זה מרגיש כל כך מפגר (וגם ממש מפריע ולא נוח) לשים חגורה על משקלים נמוכים...

Cuba
22-03-11, 17:54
ד"א תגיד את זה להורים שלך תקטע שרשמת פה על הפאוורליפטר שיגבו אותך בעניין הזה
כי בדרך כלל הורים נוטים להאמין למאמנים

YsMetalhead
22-03-11, 18:00
ד"א תגיד את זה להורים שלך תקטע שרשמת פה על הפאוורליפטר שיגבו אותך בעניין הזה
כי בדרך כלל הורים נוטים להאמין למאמנים

אבא שלי מגבה את המנהל.
המנהל מניאק בן :):):):), אבל הוא יודע לשכנע אנשים חלשי אופי (כמו אבא שלי).

shakethatass
22-03-11, 18:41
אוא לאיזה רמה הגיעו המכונים בארץ ולמה מיזה המנהל הבן :):):):) הזה שמפיץ שמועות ומיתוסים שזה לא טוב לגב..
סתם עוד מפגר מווינגייט.

Cuba
22-03-11, 18:41
דווקא בווינגיט כן ממליצים על סקואט

shakethatass
22-03-11, 18:48
דווקא בווינגיט כן ממליצים על סקואט

ממליצים אבל הם דוגלים בזה שלשבור מקביל מזיק לברכיים.

IdaNP
22-03-11, 19:46
היה מאמן שאמר לי משהו דומה לגבי הדדליפט.
התווכחתי איתו על זה באיזשהו אימון, ואחר כך גילו לי שמשום מה העיפו אותו.
מסקנה: לא להקשיב למאמנים ליצנים, אבל להקפיד על טכניקה נכונה כי הרבה פעמים כשאנשים מעירים אתה עושה משהו לא נכון (אבל לא בהכרח להקשיב לעצות שלהם לשיפור, כי ב99 אחוז מהמקרים הם לא ידעו מה להגיד כדי לשפר)

YsMetalhead
22-03-11, 21:12
חברה, למה הפכתם את זה ל"אל תקשיב למאמנים"? את זה אני יודע טוב מאוד.
ולא אכפת לי מה הוא חושב על הסקוואט, אכפת לי שהוא אומר שהוא יעיף אותי בלי החזר כספי אם אני יעשה סקוואט בלי חגורה.

Scylla
22-03-11, 21:43
יש סעיף כמעט תמיד שחובה להשמע להוראות המאמנים או משהו בסגנון, זה תופס גם כאן.
ברמה עקרונית אם אתה לא נשמע להוראות המכון אפשר להעיף אותך וזה בסדר גמור לטעמי. (העובדה שאפשר להעיף מי שלא נשמע לחוקים, לא החוקים עצמם)

אבל אני לא מבין מה מפריע לך לעשות סקוואט עם חגורה רופפת עד הסט עבודה?

אנדרוליזם
22-03-11, 21:47
שטויות
אז אם המנהל יגיד לו שחובה עליו להתאמן עם חצאית?

YsMetalhead
22-03-11, 22:01
אני בדיוק בדקתי את החוזה, ולצערי הרב כולכם טעיתם חוץ מ-Scylla.

ציטוט מהחוזה:
חברות:
14. החברה תיהיה רשאית לסיים את חברותו של כל חבר ללא החזר דמי החבר במקרה של הפרה חוזרת של התקנון וראו הוראות ההנהלה. מבלי לגרוע מהאמור לעיל, תיהיה החברה רשאית לסיים כל חברות מבלי לנמק החלטתה, וזאת בכפוף להחזר החלק הבלתי מנוצל של המנוי השוטף, למעט דמי הצטרפות שלא יוחזרו.

באסה.

שטויות
אז אם המנהל יגיד לו שחובה עליו להתאמן עם חצאית?

כן.

SmokingSnake
22-03-11, 22:11
חביבי תעבור לפרייד או למכון נורמלי

YsMetalhead
22-03-11, 22:19
כשיסתיים המנוי כנראה שאני באמת יעבור מכון, אבל יש עוד איזה 9 חודשים.
איזה מכון אתם מציעים לי באשדוד? שיש לו כלוב שלא יהיה תפוס כל הזמן כמובן.

nadavmoore
22-03-11, 22:21
אחי, אני סטודנט למשפטים . בכל מקרה חתמת על מה שנקרא: חוזה אחיד. יש דבר שנקרא תנאי מפלה בחוזה אחיד
ונדמה כי החוזה הזה בדיוק כזה (ולא רק התנאי הזה) אם אתה רוצה ללכת עם זה קצת יותר רחוק אתה מוזמן לפקסס לי את החוזה ואת התקנון . צריך לבדוק האם יש חוקים קוגנטיים (אלו חוקים שאי אפשר להתנות עליהם למרות ההסכמה שלך) בכל מקרה יש בית דין לחוזים אחידים (שמוסמכים לבטל סעיפים מפלים בחוזה אבל הם לא מבטלים את כל החוזה) ויש בית דין לתביעות קטנות(שם זה בלי עו"ד ) . בכל מקרה אם תרצה עזרה בזה דבר איתי.

ESCOBAR
22-03-11, 22:31
תעבור לעוזיאל

YsMetalhead
22-03-11, 22:39
אחי, אני סטודנט למשפטים . בכל מקרה חתמת על מה שנקרא: חוזה אחיד. יש דבר שנקרא תנאי מפלה בחוזה אחיד
ונדמה כי החוזה הזה בדיוק כזה (ולא רק התנאי הזה) אם אתה רוצה ללכת עם זה קצת יותר רחוק אתה מוזמן לפקסס לי את החוזה ואת התקנון . צריך לבדוק האם יש חוקים קוגנטיים (אלו חוקים שאי אפשר להתנות עליהם למרות ההסכמה שלך) בכל מקרה יש בית דין לחוזים אחידים (שמוסמכים לבטל סעיפים מפלים בחוזה אבל הם לא מבטלים את כל החוזה) ויש בית דין לתביעות קטנות(שם זה בלי עו"ד ) . בכל מקרה אם תרצה עזרה בזה דבר איתי.

אני ישמח אם תוכל להסתכל על התקנון ולהגיד לי מה דעתך.
סרקתי את התקנון, אני ישלח לך במייל (מהו?).
תודה.

nadavmoore
22-03-11, 22:50
שלח לי גם את החוזה, זה יותר חשוב מהתקנון
levana_moore@hotmail.com
אני אסתכל אחרי מכבי

eatinpie
22-03-11, 22:52
נדב... אל תשכח שבכל הנוגע לבית משפט המאמן הוא מי שמוסמך להחליט מה מזיק ומה לא...
קשה לי להאמין שיתחילו להביא לשם דוקטורים לאורתופדיה כדי לגבות את הדעה של אחד הצדדים.

זאת הסיבה שיש מדריך בחדר כושר - כדי למנוע מאנשים להזיק לעצמם (למרות שהמקרה הספציפי הזה הוא לא דוגמא טובה כל כך).

nadavmoore
22-03-11, 22:55
אני גם מאמן מוסמך וגם סטודנט למשפטים , אני יכול להוכיח (בכיף) שאין שום סיכון בלעשות סקוואט ללא חגורה(זה אפילו יכול להזיק לך כן לעשות עם חגורה) וזה חלק מ"סיכון" סביר , כמו שיגידו לך אל תעשה בנץ בלי כרית עליך שלא ייתרסק עליך המוט
הרי המנהל בבירור מפחד מתביעות ביטוח\נזיקין למינהן ולכן מתנהג ככה, מה שהוא לא יודע שזאת התנהגות בחוסר תום לב גם בחוזה וגם בקיום החוזה בכל מקרה אני אסתכל ונראה מה יש שם

YsMetalhead
22-03-11, 22:55
אני חשבתי שהחוזה והתקנון הם אותו הדבר, לא כך?
יש לי את התקנון, אני שולח לך.
אני לא חושב שיש לי את החוזה, איך הוא אמור להיראות? (שאלה טיפשית).

nadavmoore
22-03-11, 22:59
חוזה זה כשחתמת על התשלום שלך למכון , אם לא חתמת על אחד כזה אלא רק שילמת. התקנון כנראה יכול לשמש כחוזה(או כתנאים לחוזה)
תשלחי לי בכל מקרה עוד מעט אסתכל

YsMetalhead
22-03-11, 23:01
אוקי, אני יסרוק וישלח לך גם את החוזה.
תן לי איזה חצי שעה, אני פשוט בדיוק צריך לאכול.
את התקנון שלחתי.

nadavmoore
22-03-11, 23:28
אחינו , הסתכלתי על התקנון יש שם כמה סעיפים שהם לא חוקיים בעליל אבל אין שם שום אפשרות למאמן להגיד לך לעבוד או לא לעבוד עם חגורה ובטח שבטח אסור להם לקחת לך את המנוי בלי להחזיר לך את הכסף ובלי נימוק.
תתאמן איך שאתה רוצה , במידה והם אכן ימנעו ממך להכנס למכון בלי להחזיר לך את הכסף (במידה וממשיכים להוריד לך כסף בלי לתת לך להכנס) תדבר איתי , נלך לבית דין לתביעות קטנות אבל קח בחשבון שזה קצת תירתור אם יש לך כוח ואתה רוצה לעמוד על שלך אני אעזור לך , אם אין לך כוח להתעסק תעשה מה שסייקלה הציע, פשוט תשפוף עם חגורה רופפת קצת ככה עדיין השרירי בטן והזוקפי גו יעבדו חזק והחגורה לא בטוח תפריע

אנדרוליזם
22-03-11, 23:29
nadavmoore יפה שאתה ככה מנסה לעזור, איש טוב אתה

YsMetalhead
22-03-11, 23:31
אחינו , הסתכלתי על התקנון יש שם כמה סעיפים שהם לא חוקיים בעליל אבל אין שם שום אפשרות למאמן להגיד לך לעבוד או לא לעבוד עם חגורה ובטח שבטח אסור להם לקחת לך את המנוי בלי להחזיר לך את הכסף ובלי נימוק.
תתאמן איך שאתה רוצה , במידה והם אכן ימנעו ממך להכנס למכון בלי להחזיר לך את הכסף (במידה וממשיכים להוריד לך כסף בלי לתת לך להכנס) תדבר איתי , נלך לבית דין לתביעות קטנות אבל קח בחשבון שזה קצת תירתור אם יש לך כוח ואתה רוצה לעמוד על שלך אני אעזור לך , אם אין לך כוח להתעסק תעשה מה שסייקלה הציע, פשוט תשפוף עם חגורה רופפת קצת ככה עדיין השרירי בטן והזוקפי גו יעבדו חזק והחגורה לא בטוח תפריע

אני ישמח אם תוכל לפרט קצת על איזה סעיפים לא חוקיים.
והבעיה שאני קטין, ואבא שלי אמר שהוא לא יתבע.
אבל עדיין מעניין אותי מה בדיוק לא חוקי.
אתה יכול לשלוח לי במייל אם אתה רוצה.
תודה =)

YYY
22-03-11, 23:38

:yup::yup: כל הכבוד לך :yup::yup:

nadavmoore
22-03-11, 23:45
אני כותב פה כי יש בזה עניין לכותבי הפורום.
אשמח אם תעלה את התמונות לפה שיראו אנשים.
בכל מקרה יש שם כמה :
הסעיף על הביטול נוגד את חוק הגנת הצרכן לגביי הביטול , מותר לך לבטל תוך 14 יום וזה סעיף קוגנטי אסור להתנות עליו
הסעיף שבו הוא רושם שאתה תישא בכל נזק שנגרם למועדון ובתביעה לחברת הביטוח אתה תצטרך לשלם את דמי ההשתתפות העצמית . סעיף מפלה בחוזה אחיד
הסעיף שאתה צריך להתנהג בכבוד הדדי ושיט כזה אחד לשני או כל מה שנוגד את חופש הביטוי אלא אם כן התנהגת באלימות מילולית או פיזית אין להם זכות להגביל לך את חופש הביטוי.
יש שם סעיף שמותר להם כביכול להגביל לך את השעות כניסה למועדון, אסור להם לעשות את זה וזה עוד תנאי מפלה. אלא אם כן הם ירשמו במפורש מתי מותר להם ולא "ע"פ דעת המדריך או האחרי"
וכמובן התנאי שמותר להם להפסיק לך את המנוי מתי שבא להם ושיט כזה.

בקשר להיותך קטין, גם פה יש את חוק הקטנים בעיקרון גם פה יש לך עילה לביטול אלא אם כן חוזה לחדר כושר זה חוזה "שדרכם של קטינים לעשות" אם יחליט ביהמ"ש שזה לא אז הוא יסכים לבטל את החתימה שלך ולהחזיר לך את הסכום המלא או הכמעט מלא ויש עוד כמה סעיפים שם.
אם תרצה לתבוע בבית דין לתביעות קטנות אתה יכול ע"י נציג בגיר שהוא לא עו"ד (סטודנט למשפטים יכול לייצג אותך)

לשיקולך אחי

nadavmoore
22-03-11, 23:50
ואנדרו וyyy זה בקטנה ובכיף

YsMetalhead
23-03-11, 00:44
אני כותב פה כי יש בזה עניין לכותבי הפורום.
אשמח אם תעלה את התמונות לפה שיראו אנשים.
בכל מקרה יש שם כמה :
הסעיף על הביטול נוגד את חוק הגנת הצרכן לגביי הביטול , מותר לך לבטל תוך 14 יום וזה סעיף קוגנטי אסור להתנות עליו
הסעיף שבו הוא רושם שאתה תישא בכל נזק שנגרם למועדון ובתביעה לחברת הביטוח אתה תצטרך לשלם את דמי ההשתתפות העצמית . סעיף מפלה בחוזה אחיד
הסעיף שאתה צריך להתנהג בכבוד הדדי ושיט כזה אחד לשני או כל מה שנוגד את חופש הביטוי אלא אם כן התנהגת באלימות מילולית או פיזית אין להם זכות להגביל לך את חופש הביטוי.
יש שם סעיף שמותר להם כביכול להגביל לך את השעות כניסה למועדון, אסור להם לעשות את זה וזה עוד תנאי מפלה. אלא אם כן הם ירשמו במפורש מתי מותר להם ולא "ע"פ דעת המדריך או האחרי"
וכמובן התנאי שמותר להם להפסיק לך את המנוי מתי שבא להם ושיט כזה.

בקשר להיותך קטין, גם פה יש את חוק הקטנים בעיקרון גם פה יש לך עילה לביטול אלא אם כן חוזה לחדר כושר זה חוזה "שדרכם של קטינים לעשות" אם יחליט ביהמ"ש שזה לא אז הוא יסכים לבטל את החתימה שלך ולהחזיר לך את הסכום המלא או הכמעט מלא ויש עוד כמה סעיפים שם.
אם תרצה לתבוע בבית דין לתביעות קטנות אתה יכול ע"י נציג בגיר שהוא לא עו"ד (סטודנט למשפטים יכול לייצג אותך)

לשיקולך אחי

אז אתה אומר שהמנהל לא יכול להעיף אותי בלי החזר כספי אם אני "מפר הוראות הנהלה" וזה סעיף לא חוקי?
אגב, בקשר לחוזה שביקשת, יש לי בעיות אם הסורק משום מה, כבר חצי שעה אני מנסה לסרוק את זה ולא הולך לי, למרות שסרקתי את התקנון בלי בעיה.
עכשיו אני כבר הולך לישון, מחר אני ישחק אם הסורק בתקווה שהוא יעבוד ואני ישלח לך במייל.
והינה התקנון למי שרוצה לראות:
http://img43.imageshack.us/img43/46/62801203.png

nadavmoore
23-03-11, 00:47
אבל שוב, זה חשוב אך אתה משלם את הכסף אם זאת הוראת קבע , תשלומים או כל חודש אתה מביא להם כסף מזומן או משהו.
קיצר שלח לי את החוזה לפני שאתה מתחיל לעשות שם בלאגן . החוזה והחתימה זה מה שחשוב

YsMetalhead
23-03-11, 00:50
אבל שוב, זה חשוב אך אתה משלם את הכסף אם זאת הוראת קבע , תשלומים או כל חודש אתה מביא להם כסף מזומן או משהו.
קיצר שלח לי את החוזה לפני שאתה מתחיל לעשות שם בלאגן . החוזה והחתימה זה מה שחשוב

סבבה, מחר אני יתקן את הסורק וישלח לך, כבר 1 בלילה, אני ילך לישון.
שוב תודה =)

YsMetalhead
23-03-11, 20:36
לא יודע מה קרה אם הסורק, הוא לא עובד.
הבאתי אותו לתיקון, ייקח יום יומיים.
אם אתה רוצה, תגיד לי מה בדיוק אתה צריך לדעת בחוזה ואני יכתוב לך במייל.