PDA

צפה בגרסא המלאה : תמונה הערכת מצב וייעוץ - חדש בנושא .

PussyBody
23-03-11, 18:37
מה קוווורה חבר'ה ?
טוב ... אז בקצרה - אני בן 16 , 1.75 , שוקל בסביבות 83 , אחוז שומן ( הערכה ) 20% +-

PussyBody
23-03-11, 18:57
מה קוווורה חבר'ה ?
טוב ... אז בקצרה - אני בן 16 , 1.75 , שוקל בסביבות 83 , אחוז שומן ( הערכה ) 20% +-
עכשיו , תמיד נימשכתי לנושא טיפוח וחיטוב הגוף , בזמן האחרון המוטיבציה התחילה להעלות והמשיכה שלי לנושא היתחזקה
עכשיו אני ממש מקפיד על תזונה בריאה , עשירה בחלבונים , יש לי דיי הרבה ידע בנושא קראתי הרבה מאמרים וממשיך לקרוא, ובנוסף יש כמה חברים שמתאמנים ועוזרים לי חלקם מהפורום ...
לפני שבועיים נרשמתי לחדר כושר, עכשיו ביגלל שכול החיים הייתי שמן אני מרגיש צורך לדרוש מעצמי פיצוי , ולהתחיל לחטב את הגוף ולהגיע למטרה .
עכשיו , הרבה אמרו לי שיש לי גנטיקה טובה , לא אחד ולא שניי מאמני כושר , עכשיו באופי אני פרפקיוניסט , אז אם אני מתחיל אני הולך עם זה עד הסוף , כלומר ( תוספים , וכו' )
עכשיו , על פי התמונה מה אתם ממליצים לי , לדפוק חיטוב עד הסוף ? , אני צריך כיוון ...
עכשיו לגבי הכסף לתוספים , זאת לא בעיה אני מקבל משכורת של 2000 שקל בחודש.
עכשיו עוד משהו שמקשה על הנושא, אני מעשן כבר 3 שנים , חצי קופסה ליום , עכשיו אני מרגיש שזה פוגע בכושר הגופני שלי , ורציתי לדעת אם אפשר לשלב בין השניים ? למרות שאם אומרים לי לבחור בין העישון לבין הכושר בטח שאני אבחר בכושר ...
לגבי התוספים , אני רוצה לקנות את האבקת חלבון Syntrax M5 , ותוסף - Nitrous- SYNTRAX .
ובנוסף לזה אני לוקח מולטי וויטמין טיבעי ( אצה כחולה ירוקה של SuperHerb ) שיש בה הרבה חומצות אמיניות , +אומגה 3 נוזלית מרוכזת .
הנה תמונה עדכנית של הגוף שלי שתבינו על מה אני מדבר -
http://up351.siz.co.il/img2/2mbzviltwmyn.jpg (http://www.siz.co.il/my/2mbzviltwmyn.jpg)
ממש ממש מצטער על החפירה חחח :winked::king:
שיהיה יום ליגגגה לכולם :)

black
24-03-11, 18:26
אני לא בטוח איך המאמנים האלה הגיעו למסקנה שיש לך גנטיקה טובה על אחוז שומן כזה, לא רואים פה שום דבר.
תחטב, אתה על אחוז גבוהה ואני משער שלא תרצה להיות שמן בקיץ אפילו שאני לא בטוח שישאר ממך הרבה אחרי חיטוב.
בקשר לתוספי מזון, אני חושב שאתה קצת מתבלבל... אין הרבה הבדל בינם לבין אוכל, עניין של העדפה אישית ונוחות.
והעישון בטוח פוגע גם בבריאות וגם בכושר הגופני שלך, יש ספק לגבי זה בכלל?

lifton
24-03-11, 20:34
דיי לדבר על תוספים ,תוכל ותעלה מסת שריר כי כרגע אתה לא צריך כלום חוץ משריר..
לגביי גנטיקה, תחזור ותקרא את השורה למעלה.

YsMetalhead
25-03-11, 00:00
יש לך מסה נחמדה, אבל אני לא חושב שכדאי לחטב עכשיו כי לא ישאר ממך הרבה אחרי זה.

טייני
25-03-11, 00:33
לאור הרקע שנתת (גדלת כילד שמן) לדעתי אתה צריך לעשות דווקא ההיפך, כנס לחיטוב ארוך וטוב. ככל שיעבור זמן בחיטוב ההרגשה שלך תשתפר פלאים, לא הכל בחיים זה מאסת שריר וזה משהו שאדם רזה אף פעם לא יבין. מהמקום שאתה בא ממנו, חיטוב ירים לך את ההרגשה הכללית והביטחון העצמי לרמות שלא היית בהן אף פעם, וזה רק לחיוב.
כשתגיע לנקודה שראית, הבנת, הרגשת מה זה להיות חטוב ולא שמן, ונהנית מספיק- אתה לבד כבר תחליט מתי מתאים לך להתחיל לעלות במאסה כמו שצריך.
לדעתי בלבד, כרגע אם תכנס למאסה תרויח כמעט כלום שריר אבל תעלה לא מעט בשומן וזה יגרור אותך לחיטוב ארוך ולא מועיל שבסופו שכרך יהיה בהפסדך.
אני אומר חיטוב אם אתה רוצה להרגיש טוב. עם הזמן אתה כבר תחליט איך אתה ממשיך.

בהצלחה.

mike the strike
26-03-11, 17:01
חיטוב עד 75 קילו ומשם מאסה עם הקפדה על תזונה ואירובי ועוד כמה חודשים לא תאמין לשינוי...
ולעשן לא טוב אבל אם אתה לא רוצה להפסיק זו בחירה שלך...
אין טעם לעשות מאסה עכשיו שבחיטוב תאבד ממנה,אתה על אחוז גבוה תוריד שומן ואז מאסה.

daniel maron
26-03-11, 21:40
מסכים עם טייני, אתה צריך חיטוב.. לא דרסטי מדי..משהוא שיביא אותך לסט פוינט נורמלי ומשם תתחיל לעלות מאסה כמו שצריך ואז תראה הרבה יותר טוב. בהצלחה.

Jack3D
27-03-11, 01:38
יקירי , נכון לעכשיו תקח תפריט שהוא דל בפחמימות ותאיץ אימוני אירובי ותשמור על דופק גבוה במהלך האימון.
תשיל מעצמך מעט אם לא הרבה שומן לפני שאתה חושב לעשות כמו שנאמר "מסה" כי לאכול כמו חזיר ולהתאמן יוביל אותך רחוק(תלוי בהמון פרמטרים).

אך המצלמה שלי (ואני מדבר מנסיון אישי) תעשה קודם דיאטה ותנסה לשמור על כמה שיותר שריר על הבסיס שלא יהיה לך היקף 28 ביד כמו שלי היה לפני שנה כמעט.

בנוגע לסיגריות , שלא תדע מצרות - ואני אישית מעשן פעם ב.. אבל בטח שלא חצי קופסא ליום ולא חצי קופסא לחודש.

שיהיה לך בהצלחה תעדכן אותנו עוד חודשיים או 3.

PussyBody
27-03-11, 17:59
אני לא בטוח איך המאמנים האלה הגיעו למסקנה שיש לך גנטיקה טובה על אחוז שומן כזה, לא רואים פה שום דבר.
תחטב, אתה על אחוז גבוהה ואני משער שלא תרצה להיות שמן בקיץ אפילו שאני לא בטוח שישאר ממך הרבה אחרי חיטוב.
בקשר לתוספי מזון, אני חושב שאתה קצת מתבלבל... אין הרבה הבדל בינם לבין אוכל, עניין של העדפה אישית ונוחות.
והעישון בטוח פוגע גם בבריאות וגם בכושר הגופני שלך, יש ספק לגבי זה בכלל?
אולי הם היתכוונו לרוחב , למבנה של הגוף עצמו . יש לי גוף דיי רחב ומאסיבי .
ואני מעדיף להיעזר בתוספים להגיע לתוצאות מקסימליות ..
דיי לדבר על תוספים ,תוכל ותעלה מסת שריר כי כרגע אתה לא צריך כלום חוץ משריר..
לגביי גנטיקה, תחזור ותקרא את השורה למעלה.
איזה מסת שריר, אני עומד על 20% שומן אם לא יותר , לא עדיף לדפוק חיטוב לרדת אחוזי שומן ואז מאסה ? כי בסופו של דבר אני אצטרך חיטוב, מעדיף להתחיל אותו עכשיו
יש לך מסה נחמדה, אבל אני לא חושב שכדאי לחטב עכשיו כי לא ישאר ממך הרבה אחרי זה.
עדיין לא הבתי למה המשפט הזה חוזר על עצמו , " לא ישאר ממך הרבה אחרי זה " , למה אתם מתכוונים ? , אם אני עושה חיטוב אני ימשיך לעבוד במכון על אנאירובי לשמור על מסת שריר ועל הבסיס.
לאור הרקע שנתת (גדלת כילד שמן) לדעתי אתה צריך לעשות דווקא ההיפך, כנס לחיטוב ארוך וטוב. ככל שיעבור זמן בחיטוב ההרגשה שלך תשתפר פלאים, לא הכל בחיים זה מאסת שריר וזה משהו שאדם רזה אף פעם לא יבין. מהמקום שאתה בא ממנו, חיטוב ירים לך את ההרגשה הכללית והביטחון העצמי לרמות שלא היית בהן אף פעם, וזה רק לחיוב.
כשתגיע לנקודה שראית, הבנת, הרגשת מה זה להיות חטוב ולא שמן, ונהנית מספיק- אתה לבד כבר תחליט מתי מתאים לך להתחיל לעלות במאסה כמו שצריך.
לדעתי בלבד, כרגע אם תכנס למאסה תרויח כמעט כלום שריר אבל תעלה לא מעט בשומן וזה יגרור אותך לחיטוב ארוך ולא מועיל שבסופו שכרך יהיה בהפסדך.
אני אומר חיטוב אם אתה רוצה להרגיש טוב. עם הזמן אתה כבר תחליט איך אתה ממשיך.

בהצלחה.
קלעת בול אחי , תודה רבה .
אני אתחיל בחיטוב השבוע , שבוע הבא ההזמנה אמורה להגיע , הזמנתי חלבון m5 של סיינטראקס, ושורף שומן אקסנדרין אקטיב להיכנס לחיטוב של חודשיים-4 ליהיות על אחוז שומן נמוך ומשם להמשיך ..
חיטוב עד 75 קילו ומשם מאסה עם הקפדה על תזונה ואירובי ועוד כמה חודשים לא תאמין לשינוי...
ולעשן לא טוב אבל אם אתה לא רוצה להפסיק זו בחירה שלך...
אין טעם לעשות מאסה עכשיו שבחיטוב תאבד ממנה,אתה על אחוז גבוה תוריד שומן ואז מאסה.
אין בעיה אחי תודה .
מסכים עם טייני, אתה צריך חיטוב.. לא דרסטי מדי..משהוא שיביא אותך לסט פוינט נורמלי ומשם תתחיל לעלות מאסה כמו שצריך ואז תראה הרבה יותר טוב. בהצלחה.
מה זה סט פוינט ? , ומה הכוונה סט פוניט נורמלי ? .
תודה גבר

יקירי , נכון לעכשיו תקח תפריט שהוא דל בפחמימות ותאיץ אימוני אירובי ותשמור על דופק גבוה במהלך האימון.
תשיל מעצמך מעט אם לא הרבה שומן לפני שאתה חושב לעשות כמו שנאמר "מסה" כי לאכול כמו חזיר ולהתאמן יוביל אותך רחוק(תלוי בהמון פרמטרים).

אך המצלמה שלי (ואני מדבר מנסיון אישי) תעשה קודם דיאטה ותנסה לשמור על כמה שיותר שריר על הבסיס שלא יהיה לך היקף 28 ביד כמו שלי היה לפני שנה כמעט.

בנוגע לסיגריות , שלא תדע מצרות - ואני אישית מעשן פעם ב.. אבל בטח שלא חצי קופסא ליום ולא חצי קופסא לחודש.

שיהיה לך בהצלחה תעדכן אותנו עוד חודשיים או 3.

היום אני והמאמן בונים תפריט תזונה ותפריט אימונים אירובי , שאתה אומר לשמור על דופק גבוהה למה אתה מתכוון ?
ולשמור על שריר הבסיס כלומר לשלב בין האירובי לבין אנ אירובי ?

ואל תדאג אחי אני יעדכן ויפתיע (:

אני ישמח אם מישהו מכם יוכל להוסיף אותי למסן
SmeXyHero@windowslive.com

יום להיט לכולם ..

YsMetalhead
27-03-11, 23:47
עדיין לא הבנתי למה המשפט הזה חוזר על עצמו , " לא ישאר ממך הרבה אחרי זה " , למה אתם מתכוונים ? , אם אני עושה חיטוב אני ימשיך לעבוד במכון על אנאירובי לשמור על מסת שריר ועל הבסיס.

כי בחיטוב אי אפשר לשמור לגמרי על מסת השריר, היא תרד לא קצת במיוחד כשזה חיטוב ראשון ויהיו הרבה טעויות.
אז לדעתי חבל לעשות עכשיו חיטוב, כי כפי שכבר אמרתי - לא ישאר ממך הרבה.