PDA

צפה בגרסא המלאה : עזרה לגבי דם בדדליפט...

LiON
24-03-11, 23:46
אני מתאמן 3 פעמים בשבוע...כל אימון מלווה בדדליפט כמובן...עכשיו נוצר לי פצע פתוח
שלא מספיק להגליד. כל פעם אני פותח אותו מחדש ויורד לי דם מהרגל באימון...זה כואב ומקשה.
אם יש למישהו פה רעיון, הצעה מניסיון אישי שיכול לעזור, אני אשמח !

תודה רבה !
:jockey:

TUXLIGHT
24-03-11, 23:47
למה אתה מושך דדליפט 3 פעמים בשבוע?
בגדול אין יורת מדי מה עלשות עם זה.. גרביים גבוהות/טלק על הרגליים/ללמוד למשוך מספיק קרוב לרגל אבל שהמוט לא יגלח אותה

LiON
24-03-11, 23:50
האמת היא שהיום גרבתי את הגרבי צבא עד הברך...למטה שמתי תחבושות אלסטיות ומכנסיים ארוכות...והמוט פתח
ת'פצע...

אגב אני לא אמור לגרור את המוט על הרגל ?

טייני
24-03-11, 23:53
סתם רעיון שעלה לי אם זה ככ מפריע לך - מה לגבי מגיני רגלים של כדורגל (כאלו שלא נכנסים לנעל)? נראה שהם בדיוק לאיזור הבעייתי בדדליפט. אם המראה שלהם על הרגלים באימון נסבל מבחינתך או לא... אתה תחליט.

godam
24-03-11, 23:53
גם לי יש שים תחבושות שיגן על הפצע שלא יפתח תשתדל שהמוט לא יפתח לך אותם

חחחחחח מגיני כדורגל רעיון מקורי תנסה אם זה נוח ואתה נואש 0--0

YsMetalhead
24-03-11, 23:56
יש לי את אותה הבעיה.

LiON
24-03-11, 23:59
סתם רעיון שעלה לי אם זה ככ מפריע לך - מה לגבי מגיני רגלים של כדורגל (כאלו שלא נכנסים לנעל)? נראה שהם בדיוק לאיזור הבעייתי בדדליפט. אם המראה שלהם על הרגלים באימון נסבל מבחינתך או לא... אתה תחליט.

האמת היא שגם חשבתי על זה היום בזמן האימון...
נראה אולי ננסה...או שניתן איזה הפסקת דדליפט :( עד שהכל יגליד.

TUXLIGHT
25-03-11, 00:02
למרות שת'אמת אחרי מספיק פעמים נעיית פשוט רקמה צלקתית באיזור ומפסיק לרדת דם.. למרות שהאיזור משתפשף..
כמו שיש יבלות בידיים איפה שמחזיקים את המוט.. הכל מסתגל

LiON
25-03-11, 00:03
למרות שת'אמת אחרי מספיק פעמים נעיית פשוט רקמה צלקתית באיזור ומפסיק לרדת דם.. למרות שהאיזור משתפשף..
כמו שיש יבלות בידיים איפה שמחזיקים את המוט.. הכל מסתגל

ת'כלס...גוף האדם נבנה בצורה שהוא למד לשרוד הכל...נקווה לטוב...חח אולי נשים איזולירבנד ;)

TUXLIGHT
25-03-11, 00:15
זה היה קורה לי ב ss כשכל אימון היה או דדליפט או פאוורקלין.. דיממתי על המוטות חופשי חחחחחחח

Nitric Oxide Troll
25-03-11, 00:25
זו הבעיית טכניקה,
בדרך כלל כשמתחילים עם תחת נמוך.
תעלה סירטון,
ואל תעשה דדליפט כל אימון.
איזו תוכנית אתה עושה?

OverPower
25-03-11, 01:23
זה מעיד על בעייה טכנית. תמשוך את התחת אחורה טיפה במשיכה הראשונה.
אצלי אגב בגלל כל המשיכות שאני עושה יש צלקות באזור של הסטרט ולא גודלות לי שם שיערות כבר שנתיים :1eye:

SmokingSnake
25-03-11, 02:04
זה לא תמיד מעיד על בעיות, כל מי שמשך בחיים שלו כמה פעמים דימם, לי הייתה תקופה של חודש עם פצע כמעט כל אימון תשים גרבי כדורגל כמה אימונים

LiON
25-03-11, 13:10
בעיית טכניקה זה לא כי המאמן אצלנו פאווליפטר רציני לשעבר ואמר שהטכניקה טובה מאוד...גרביים לא עוזרות...
שמתי גם גרביים וגם תחבושות אלסטיות וגם מכנס ארוך והמוט פתח את דודה של הפצע ;)