PDA

צפה בגרסא המלאה : תוכנית אימונים אידאלית לחיטוב

IdaNP
02-04-11, 23:42
גם אם המשקלי עבודה לא כל כך גבוהים ביחס למשקל גוף, אתם ממליצים לעשות משהו כמו מדקאו לחיטוב, או שעדיף להמשיך עם המסגרת של ss? (למרות שהמשקלי עבודה לא עולים, רק להמשיך עם אותו מבנה התוכנית)

godam
02-04-11, 23:50
מה המשקלי עבודה שלך?

IdaNP
02-04-11, 23:54
משקל 83
סקוואט 115, דדליפט 145, בנץ' 90 ופרס 55
המשקלים בכלל לא בשמיים (במיוחד בסקוואט) בגלל טכניקה בעיקר, סקוואט תרגיל שתמיד היה לי קשה איתו מבחינת טכניקה ורק בערך בשלושה שבועות האחרונים הצלחתי להביא אותה לרמה הרבה יותר טובה
המשקל במתח לא רלוונטי כל כך כי אני על אחוז שומן גבוה

YYY
03-04-11, 00:14
באף אחת מהן אין מספיק נפח בשביל לשמור על שריר. בss אתה עובד בעצימות ותדירות גבוהה מדיי ואתה לא תתאושש.
בחיטוב לא עושים תוכנית לינארית כי סט אחד של סקוואט ישרוף אותך לכמה ימים.

IdaNP
03-04-11, 01:06
אז? לעשות פיצולים? חחח

TUXLIGHT
03-04-11, 01:30
באף אחת מהן אין מספיק נפח בשביל לשמור על שריר. בss אתה עובד בעצימות ותדירות גבוהה מדיי ואתה לא תתאושש.

http://www.followeroftheway.com/huhImage2.jpg

YYY
03-04-11, 01:34
לא בשלב שלך, אבל לא לעשות נפח בתרגילים הגדולים.
נגיד קח את טקסס מתוד, אתה לא יכול לעשות נפח עם בנץ אז תעשה נגיד מקבילים ותרגיל מבודד ליד אחורית אם מדברים על לחיצות כי בנץ' ישרוף אותך.
בעצימות תעשה בנץ'\אחיזה צרה.
בסקוואט זה לא ככה אבל. בסקוואט תעשה נגיד בנפח 3x5 נגיד. בעצימות 1x5\3. תעשה דדליפט בערך סט אחד בשבועיים\שלושה, באחרים תיצמד לגוד מורנינג ודדליפט רומני.
זה מה שאני חושב וזה לפחות מה שאני הולך לעשות בחיטוב שלי.
אם לא אכפת לך מכוח ואתה רוצה רק מאסה אז אני יכול להגיד לך תכלס:תעשה פיצולים.

YYY
03-04-11, 01:35
http://www.followeroftheway.com/huhimage2.jpg

אחי תעשה ss בחיטוב!!! תעלה במשקלים בחיטוב אחי אתה יכול אם תשקיע ותעשה הרבה סקוואט!

!Demon!
03-04-11, 01:50
בחיטוב , זה תלוי מה המטרה..
אני מנחש שהטרה שלך זה יותר לשמור על השריר(הכוונה שאין אימוני דילול גליקוגן), לכן לדעתצי תעשה ab אחד , כאילו נגיד יום ראשון אימון a יום שני אימון b, אחרי יומיים אימון על כל הגוףFBW ...
בכל האימונים תשלב סטים כבדים וגם יותר קלים , אבל שמור על נפח לא גבוהה מדי ונמוך יותר ממסה...ככה זה שומר לך טוב על השריר , וגם משאיר לך מספיק מקום לאירובי...

YYY
03-04-11, 01:56
בחיטוב , זה תלוי מה המטרה..
אני מנחש שהטרה שלך זה יותר לשמור על השריר(הכוונה שאין אימוני דילול גליקוגן), לכן לדעתצי תעשה ab אחד , כאילו נגיד יום ראשון אימון a יום שני אימון b, אחרי יומיים אימון על כל הגוףfbw ...
בכל האימונים תשלב סטים כבדים וגם יותר קלים , אבל שמור על נפח לא גבוהה מדי ונמוך יותר ממסה...ככה זה שומר לך טוב על השריר , וגם משאיר לך מספיק מקום לאירובי...

אף אחד לא עובד ככה. אם אתה עושה ab תעשה ab. לתת לכמה שרירים 3 ימי מנוחה ולאחרים 2 זה דיי דפוק.

TUXLIGHT
03-04-11, 01:59
אחי תעשה ss בחיטוב!!! תעלה במשקלים בחיטוב אחי אתה יכול אם תשקיע ותעשה הרבה סקוואט!

מדקאו? :confused:
המון אנשים עשו ועושים אותה בחיטוב
ברור שלא SS

!Demon!
03-04-11, 02:00
למה דפוק, הכוונה היא שכשאתה עושה תfbw כל השרירים שלך נחו, מקסימום תזיזי לעוד יום ...
פשוט אם אתה עושה אירובי נגיד , פעמיים בשבוע אפילו לא הייתי עושה עוד 4 אימוני משקולות...יש כאלה עושים 3 פעמים בכלל..
אם אתה לא עושה תאירובי שציינתי אז כן , ab 4 פעמיים יהיהי יותר טוב

YYY
03-04-11, 02:03
מדקאו? :confused:
המון אנשים עשו ועושים אותה בחיטוב
ברור שלא ss

יש לך מישהו שהגיע לתוצאות טובות איתה?
זה שאין בה הרבה נפח לא אומר שהיא טובה.
זה רק אופציה למתחילים שלא מבינים הרבה ולא יודעים לתכנן את האימונים שלהם, אז נותנים להם את הsafe way.

TUXLIGHT
03-04-11, 11:11
זה רק אופציה למתחילים שלא מבינים הרבה ולא יודעים לתכנן את האימונים שלהם, אז נותנים להם את הsafe way.

מה הקשר.. וכן אני מכיר אנשים שהגיעו איתה לתוצאות טובות
היא תוכנית אמוד מוצלחת בין היתר לחיטוב בכדי לשמור על מסת השריר ומשקלי העבודה

YYY
03-04-11, 15:00
מה הקשר.. וכן אני מכיר אנשים שהגיעו איתה לתוצאות טובות
היא תוכנית אמוד מוצלחת בין היתר לחיטוב בכדי לשמור על מסת השריר ומשקלי העבודה

יש לך דוגמה?

הליצן המרקד
03-04-11, 15:05
תוכניות כוח בחיטוב זה טעות לעשות.

YYY
03-04-11, 15:10
תוכניות כוח בחיטוב זה טעות לעשות.

לא לעשות אימוני עצימות זה טעות לא משנה מתי.
אז זה לא נכון.
אבל מפה ועד ש2 פירמידות בשבוע ישמרו לך על משהו יש הבדל.

TUXLIGHT
03-04-11, 15:20
לא לעשות אימוני עצימות זה טעות לא משנה מתי.
אז זה לא נכון.
אבל מפה ועד ש2 פירמידות בשבוע ישמרו לך על משהו יש הבדל.

איזו סיבה יש לו לבצע מדקאו/תוכנית כוח אחרת בחיטוב כדי לשמר את מסת השריר ומשקלי העבודה?
אין באמת כוונה להתקדם, למרות שזה בהחלט יכול לקרות
אפשר להוריד קצת מהנפח ולשחק עם התוכנית בשלבים יותר מאוחרים בחיטוב

יש לך דוגמה?

דוגמא למה? מישהו שהתקדם במדקאו..
לדוגמא איש הקקה שהסקביט יותר ממך בסיוט המדקאו שלו

YYY
03-04-11, 15:29
חחחחחחחחחח
אתה מוכיח את זה שהיא תוכנית טובה לחיטוב בזה שהוא התקדם איתה במאסה?
תהיה בריא אחי.

TUXLIGHT
03-04-11, 15:33
חחחחחחחחחח
אתה מוכיח את זה שהיא תוכנית טובה לחיטוב בזה שהוא התקדם איתה במאסה?
תהיה בריא אחי.

טוב הוצאת את כל הדיון מהקשר

עוד לא הבנתי למה טענת את זה מהתחלה?
סט אחד של סקוואט ישרוף אותך לכמה ימים? :confused:

YYY
03-04-11, 15:41
טוב הוצאת את כל הדיון מהקשר

עוד לא הבנתי למה טענת את זה מהתחלה?
סט אחד של סקוואט ישרוף אותך לכמה ימים? :confused:

בוא נדבר על התוכנית איך שהיא למאסה: ביל סטאר שם יום התאוששות בסקוואט כי מיום ראשון עד יום שלישי אתה לא יכול להתאושש. אז בסקוואט אי אפשר להתאושש תוך יומיים, גם במאסה.
נוסיף לזה את זה שאתה בחיטוב, אז חד משמעית, לוקח יותר מיומיים להתאושש מפירמידה כזאת.

TUXLIGHT
03-04-11, 15:46
בוא נדבר על התוכנית איך שהיא למאסה: ביל סטאר שם יום התאוששות בסקוואט כי מיום ראשון עד יום שלישי אתה לא יכול להתאושש. אז בסקוואט אי אפשר להתאושש תוך יומיים, גם במאסה.
נוסיף לזה את זה שאתה בחיטוב, אז חד משמעית, לוקח יותר מיומיים להתאושש מפירמידה כזאת.

בחיטוב אין יום התאוששות באמצע השבוע של המדקאו?
<_<

YYY
03-04-11, 15:47
:):):):) מה זה השאלות האלה?
אתה לא יודע איך התוכנית נראת?
לא משנים כלום.

TUXLIGHT
03-04-11, 15:51
נו אז מה הבעיה? אתה לא אמור להתאושש תוך יומיים לעוד אימון כבד בתוכנית הזאת.. יש יום התאוששות באמצע השבוע .... בחיי שעוד לא הבנתי מה רע במדקאו או כל תוכנית אחרת בסגנון לחיטוב היא עצימה ועם תדירות גבוהה של אימונים.. כל מה שאתה צריך כדי לשמר מסת שריר וגם כוח בגלל איך שהיא בנוייה

YYY
03-04-11, 15:58
שאתה צריך נפח.

TUXLIGHT
03-04-11, 15:59
למה לדעתך אין נפח מספיק במדקאו?

YYY
03-04-11, 16:09
כי 5x5 פירמידה 3 פעמים בשבוע (במקרה הטוב) זה לא נפח מספיק לחיטוב בשביל לתת לשריר את הגירוי שצריך להגיע אליו בחיטוב.
בחיטוב העיקרון של התקדמות לא עובד אז השריר שתשמור זה נטו כמה נפח תיתן. וכשאתה רוצה לשלב את זה עם עצימות גבוהה 3 פעמים בשבוע זה בלתי אפשרי פשוט.
אתה יכול להישאר משוכנע שעדיף לעבוד קרוב לrm1, אני יודע איך העסק עובד וחיטבתי עם מדקאו, וגם קראתי על המון פה שחיטבו איתה או עם תוכנית בסגנון דומה, ומצד שני אני מכיר המון בילדרים טבעיים חלק בגיל שלי וחלק גם אחרי ss, והסקתי את המסקנות שלי.
אז אתה יכול לא להסכים. זאת לא עובדה. אלה המסקנות שלי והידע שלי.

TUXLIGHT
03-04-11, 16:13
מזה מבחינתך נפח מספיק? ומה אתה היית ממליץ לדוגמא לעשות בחיטוב?

אגב בחיטוב שעשיתי ישר אחרי ה ss ירדתי 10-11 קילו בערך ועליתי במשקלי עבודה ב 5-7.5 קילו עם המדקאו
ועל אחת כמה וכמה מישהו שלא סיים את ההתקדמות שלו ב SS יוכל למשוך התקדמות גם בחיטוב במדקאו

YYY
03-04-11, 16:22
לא יודע.
אם וכש אני יתחיל חיטוב אני יכול לפרסם תתוכנית שלי
יש לך שלד שנתתי בעמוד הקודם... כבר חפרתי פה מספיק אין לי כוח :)

Shai 22
03-04-11, 16:45
לא יודע.
אם וכש אני יתחיל חיטוב אני יכול לפרסם תתוכנית שלי
יש לך שלד שנתתי בעמוד הקודם... כבר חפרתי פה מספיק אין לי כוח :)

אבל לחפור בכל פוסט אחר יש לך כוח אה<!?!? http://www.gmx.co.il/files/smileys/smileys/905.gif (http://www.gmx.co.il/)

ugs
03-04-11, 17:18

יפה להגיד את זה, אבל בוא תגיד מה כן טוב בחיטוב

shual
03-04-11, 17:25
וואלה באמת אולי ירשום פה מישהו שעבר תוכנית חיטוב מה הכי אידאלי בתאחלס.. אני עד עכשיו כבר חודש וחצי בחיטוב עם התוכנית 5x5 לא מתקדם במשקלים הולך לפי התוכנית רק שהמשקלים נשארים אותם משקלים חוץ מהאימון האחרון בשבוע שבו אני מעל מעל למשקל עבודה הרגיל שלי ונותן שלשה.. אני טועה בדרך האימון שלי בחיטוב או לא?

YYY
03-04-11, 18:19
יפה להגיד את זה, אבל בוא תגיד מה כן טוב בחיטוב

לא בשלב שלך, אבל לא לעשות נפח בתרגילים הגדולים.
נגיד קח את טקסס מתוד, אתה לא יכול לעשות נפח עם בנץ אז תעשה נגיד מקבילים ותרגיל מבודד ליד אחורית אם מדברים על לחיצות כי בנץ' ישרוף אותך.
בעצימות תעשה בנץ'\אחיזה צרה.
בסקוואט זה לא ככה אבל. בסקוואט תעשה נגיד בנפח 3x5 נגיד. בעצימות 1x5\3. תעשה דדליפט בערך סט אחד בשבועיים\שלושה, באחרים תיצמד לגוד מורנינג ודדליפט רומני.
זה מה שאני חושב וזה לפחות מה שאני הולך לעשות בחיטוב שלי.
אם לא אכפת לך מכוח ואתה רוצה רק מאסה אז אני יכול להגיד לך תכלס:תעשה פיצולים.

:1::1:

shual
03-04-11, 18:31
נגיד ועכשיו החלטתי ללכת על חיטוב אבל במטרה להראות יותר מסיבי.. פיצולים בשלב הזה יעזרו למסה יפה יותר מאשר תוכנית כח דוגמא 5x5?
ושוב המטרה פה זה להראות מסיבי ככל שאפשר בסוף החיטוב, במה עדיף לי להשתמש?

ugs
03-04-11, 19:24
Yyy
אם הבנתי נכון את הדברים שלך.
ובהנחה שלוקחים כבסיס את המדקאו ונעזוב רגע את הסקוואטים שזה בכלל סיפור כאשר משלבים ריצות.
ההמלצה שלך היא ביום באימון הראשון להחליף בנצ' וחתירה ב-6-15 חזרות למקבילים ולמתח.
אימון שני לגוון בין דדליפט לדדליפט רומני.
ובאימון השלישי לעשות כרגיל ואם רוצים להוסיף ידיים?.
הבנתי טוב או שכבר עדיף ללכת על התוכנית כמו שהיא?

YYY
03-04-11, 19:47
זה יהיה בסדר.
תוסיף חתירות ומתח אבל.

SmokingSnake
03-04-11, 20:24
אני עושה יום ראשון "נפח" בבנץ' ובסקוואט(3x5- 85-90%) ומסיים עם מתח- לוקח קצת זמן להתאושש
יום שלישי אימון קל, פמפומים, סקוואט קל 70% או פחות אם צריך, וסט אחד של פרס 1x5x60
יום חמישי אימון "עצים" של 1x5 בסקוואט ובבנץ' ו1x3 בדדליפט לשמר משקלים

אני אמשיך לעדכן איך אני מסתדר, כי שבוע אחרון אכלתי בסופ"ש יותר מדי וזה לא באמת חכמה.
לפי שבוע שעבר צריך רק להתאושש מיום ראשון שקצת עמוס(אם 90% כבד מדי תעשה נפח עם 80%)