PDA

צפה בגרסא המלאה : בננה לפני האימון ?

nita
03-04-11, 20:21
ידיד שלי ,שמבין בפיתוח גוף אומר שלאכול בננה לפני אימון עלולה לגרום לבעיות
אבל במאמרים שקראתי כתוב שאפילו רצוי לאכול שעה - חצי שעה לפני כי זה נותן אנרגיה לגוף

יש כאן מישהו שיכול לומר לי בוודאות אם וכיצד זה משפיע ?
:mellow:

!Demon!
03-04-11, 20:29
אז כניראה שידיד שלך לא כלכך מבין ...
בננה מכילה 2 סוגי פחמימה:גלוקוז ופרוקטוז, מה שנותן אנרגיה לפני אימון ועוד דברים טובים...
עכשיו , אם אכלת ארוחה טובה של פחמימות (שהרוב הכמעט מוחלט או הכל יהיה מגלוקוז-לחם\פסטה וכאלה) וכמות טובה של חלבון , זאת תיהיה ארוחה אידיאלית לפני אימון ואין צורך בבננה...
אם לא אכלת את מה שאמרתי , בננה לפני אימון תעזור ורצוי לשלב גם חלבון שנספג מהר כמו אבקת חלבון, כ15-30 דקות לפני האימון

IsMe
03-04-11, 20:51
אז כניראה שידיד שלך לא כלכך מבין ...
בננה מכילה 2 סוגי פחמימה:גלוקוז ופרוקטוז, מה שנותן אנרגיה לפני אימון ועוד דברים טובים...
עכשיו , אם אכלת ארוחה טובה של פחמימות (שהרוב הכמעט מוחלט או הכל יהיה מגלוקוז-לחם\פסטה וכאלה) וכמות טובה של חלבון , זאת תיהיה ארוחה אידיאלית לפני אימון ואין צורך בבננה...
אם לא אכלת את מה שאמרתי , בננה לפני אימון תעזור ורצוי לשלב גם חלבון שנספג מהר כמו אבקת חלבון, כ15-30 דקות לפני האימון

שלום,
הבננה אכן מכילה יותר מסוג אחד של פחממה מהירה (חד סוכר) אבל לא על זה היה הוויכוח.
קודם נתחיל בזה, שלאימון לא הולכים ללא ארוכה טובה לפני ואם זה קרה זאת עדיין לא סיבה לאכול בננה בגלל נפילת הסוכר הפוטנציאלית ואני מבסס את הדברים שלי על דבריו שלhypertrophy
http://israelbody.com/showpost.php?p=955329&postcount=3

וחלבון כ15-30 דקות לפני האימון? ממש לא, זה מכביד ולוקח לו הרבה זמן להתעכל.
הגוף לא יכול לספוג יותר מ10 גרם חלבון בשעה (מתבסס על הדברים של m0she)
http://www.israelbody.com/showpost.php?p=483055&postcount=24

אני מניח שאני לא צריך להסביר למה בחרתי לצטט את 2 האנשים האלה.

!Demon!
03-04-11, 21:16
דבר ראשון , זה יפה לצטט אנשים , אבל לפני שאתה מצטט תיהיה בטוח שמה שהם מדברים תואם את מה שאתה רוצה להוכיח..וגם קח בחשבון שתמיד יש מצב שגם הם טועים עם כל הכבוד כולנו בני אדם והידע שלנו לא אבסולוטי..
בננה , היא בעלת gi נמוך, 54 ביחס לגלוקוז...דבר שני לא אמרתי לאכול אותה דקה לפני האימון ...וגם אם כן , איזה מה בדיוק יקרה מבננה אחת עם gi נמוך , כלומר הפרשה איטית של אינסולין לדם?
לגבי החלבון, אז צרכתי אותו חצי שעה לפני האימון מה במהלך באימון הוא לא יתפרק?מה יקרה אני יקיע אותו?אתה יודע שיש אנשים ששותים במהלך האימון חלבון?
כמו שאמרת יש תקטע של 10 גרם לשעה כן?אז אם תיקח אותו שעתיים לפני, לא ישאר לך חומצות אמינו בדם במהלך האימון עצמו אז מה עשית בזה?

YYY
03-04-11, 21:20
שלום,
הבננה אכן מכילה יותר מסוג אחד של פחממה מהירה (חד סוכר) אבל לא על זה היה הוויכוח.
קודם נתחיל בזה, שלאימון לא הולכים ללא ארוכה טובה לפני ואם זה קרה זאת עדיין לא סיבה לאכול בננה בגלל נפילת הסוכר הפוטנציאלית ואני מבסס את הדברים שלי על דבריו שלhypertrophy
http://israelbody.com/showpost.php?p=955329&postcount=3

וחלבון כ15-30 דקות לפני האימון? ממש לא, זה מכביד ולוקח לו הרבה זמן להתעכל.
הגוף לא יכול לספוג יותר מ10 גרם חלבון בשעה (מתבסס על הדברים של m0she)
http://www.israelbody.com/showpost.php?p=483055&postcount=24

אני מניח שאני לא צריך להסביר למה בחרתי לצטט את 2 האנשים האלה.

הוא לא רשם שחלבון מכביד עליך.

IsMe
03-04-11, 21:36
דבר ראשון , זה יפה לצטט אנשים , אבל לפני שאתה מצטט תיהיה בטוח שמה שהם מדברים תואם את מה שאתה רוצה להוכיח..וגם קח בחשבון שתמיד יש מצב שגם הם טועים עם כל הכבוד כולנו בני אדם והידע שלנו לא אבסולוטי..
בננה , היא בעלת gi נמוך, 54 ביחס לגלוקוז...דבר שני לא אמרתי לאכול אותה דקה לפני האימון ...וגם אם כן , איזה מה בדיוק יקרה מבננה אחת עם gi נמוך , כלומר הפרשה איטית של אינסולין לדם?
לגבי החלבון, אז צרכתי אותו חצי שעה לפני האימון מה במהלך באימון הוא לא יתפרק?מה יקרה אני יקיע אותו?אתה יודע שיש אנשים ששותים במהלך האימון חלבון?
כמו שאמרת יש תקטע של 10 גרם לשעה כן?אז אם תיקח אותו שעתיים לפני, לא ישאר לך חומצות אמינו בדם במהלך האימון עצמו אז מה עשית בזה?

מזה לא ישאר לי חומצות אמינו בדם?
החלבון צריך להתעכל ולגוף שלך יהיו חומצות אמינו חופשיות שהוא יכול להשתמש בהן בצורה מיידית ובשביל זה יש את הארוחה של כשעתיים - שלוש לפני האימון תקן אותי אם אני טועה.
ואם הרבה אנשים שותים חלבון במהלך האימון זה הופך את זה נכון?

Nitric Oxide Troll
03-04-11, 21:40
בננה תביא לך בוסט רציני לפני האימון

ותחושת פאמפ מתמשכת גם אחרי האימון!

IsMe
03-04-11, 21:47
בננה תביא לך בוסט רציני לפני האימון

ותחושת פאמפ מתמשכת גם אחרי האימון!

ענית רק על חצי תשובה
מה עם החצי השני שבו מציגים את הצד הרע של הבננה?

Nitric Oxide Troll
03-04-11, 21:49
מה הצד הרע?

זה לא אתה פתחת את הנושא אבל?

!Demon!
03-04-11, 21:51
זה בדיוק הקטע, אתה עונה לעצמך...
זה גם מה שאמרתי אם תקרא טוב והדגשתי..
אם אכלת לפני שעתיים ארוחה טובה , אין צורך לר באבקה ולא בבנה...אבל, אם נגיד לא אכלת , אתה עובד או משהו ולא יכלת הפטרוןם הכי טוב יהיה לשתות חלבון שנספג הכי מהר(אבקה) ופחמימה שלא נספגת יותר מדי מהר (בננה)
איזה צד רע?חוץמזה שאםתוכל 10 בננותביום על בסיס קבוע , אין לה צדדים ררעים חוץ מאולי אלרגיה שיש למישהו אבל זה לא כזה קשור פה

IsMe
03-04-11, 22:12
לא פתחתי את האשכול זה נכון אבל זאת ידידה שלי שפתחה את האשכול אחרי שהפנתי אותה לפורום כי היה לה ספק לגבי מה שאני אומר לה והיא רצתה דעה של עוד אנשים בנושא.
אני לא רוצה להמשיך להגיב פה כדי לא להטעות אותה כי אני לא בטוח בקשר לעניין "בננה על בטן ריקה ואחרכך חלבון ולרוץ לחדר כושר אחרי 15-30 דקות"

אשמח אם m0she או hypertrophy יעזרו לטהר את העניין..

nadavmoore
03-04-11, 22:18
הייתה לי הרגשה שזה אתה "הידיד המבין"

s1a4a
04-04-11, 07:05
s1a4 ------------------------

daniel maron
04-04-11, 15:29
פשוט תאכל וזהו מה עשית סיפור כולה בננה ושייק חלבון