PDA

צפה בגרסא המלאה : שלום לכולם התחלתי להאמן מבקש עזרה או עצה שלכם המנוסים ממש חשוב לי

peri
06-04-11, 15:08
אני בן 30 התחלתי (עדיף מאוחר...) אימון פעם ראשונה בחדר כושר כאשר המטרה בתור רזה 188 ושוקל 63 לערך...(כן די מהרזים בחדר כושר) היא לתפוס קצת יותר צורה-מסה וכמובן לשמור על כושר גופני,בריאות הכי חשוב.
הקטע הוא שבאימון שהוא לפי תוכנית די קלה למתחילים הרגשתי די בסדר אבל אחרי כמה שעות בעצם בעיקר למחרת בבוקר הרגשתי בחילות ולא ידעתי מה לעשות זה מאוד מפריע אני עובד ולומד מעבר לזה הנשימות שלי דווקא בימים שאחרי באופן רגיל כמו אחרי שקמתי בבוקר נהיה כבד כזה לכמה שניות עם כאבים באיזור החזרה והלב.דברים שבד"כ לא קרו לי לפני והכניסו לי חשש מהלמשיך להתאמן שוב אותם סיפורים שיש מידי פעם על מישהו שפתאום התמוטט ונפטר אחרי חדר כושר מלחיץ אותי משהו כמו את כולם.כמובן שעשיתי מבחן מאמץ לפני שהתחלתי ךהתאמן וברוך השם הכל היה תקין יש לי עוד בדיקה של אקו לב שהרופאה נתנה לי לבצע אני מחכה לתור שאהיה יותר בטוח שאני מתחיל להתאמן אחרי שנים שלא ממש הייתי בכושר ואימונים.לגבי תזונה אכלתי בערך שעתיים לפני האימון ארוחה די טובה והשתדלתי לשתות גם תוך כדי מים. אני חייב לציין אני צמחוני ולוקח b12 כהשלמה כמה פעמים בשבוע כמו בד"כ כל מי שצמחוני.סה"כ אני בריא בד"כ לכן אני לא מבין למה הגבתי כך לאימון...ואם כבר תזונה הבנתי ובמיוחד אני צמחוני שמומלץ לקחת שייקים חלבון האם מומלץ לקחת כבר מהתחלה ואין בהם תופעות לוואי כאלה וכמה פעמים מינימום מומלץ להתאמן ועדיין לראות תוצאות גם אם יקח זמן אני מאוד עסוק מעבר לכך.המון תודה אני בלבטים אם לגנוז את הרעיון להתאמן או להמשיך מאוד חשוב לי דעתכם תודה!

קפטן שלד
06-04-11, 15:14
אף אחד בפורום כאן לא יכול להשיב לך בנוגע לכאבים בלב\חזה שאתה מרגיש ואף אחד גם לא ירצה לקחת אחריות על כך.

!Demon!
06-04-11, 15:18
כמו שהשלד אמר ..
וגם ברגע שיש איזשהו בעיה רפואית , אי אפשר ליעץ דרך פורום ,וגם אין פה אף אחד שיש לו נסיון עם בעיות בריאות...
אני חושב שפניה לרופא תיהיה חכמה יותר פה....