PDA

צפה בגרסא המלאה : אפשר הסבר על התופעה הזאתי של שרירי טבעיים!

yosixx
07-04-11, 17:26
איך זה יכול להיות שיש אנשים עם חזה מטורף או כתפיים ושרירים כאלה ואחרים והם אף פעם לא התאמנו לא שמרו על תזונה לא הכירו את המושג הזה והוא תמיד נישמר וגדל גם אני ייתן אותי דוגמא יש לי מגיל קטן שריר בתאומים ענק וברגל למעלה אף פעם לא ראיתי מישהו שעוקף את התאומים שלי ואת הרגל שלי אני בקושי יכול לילבוש ג'ינסים איך זה יכול להיות שהוא נישמר לי ככה בלי תזונה ובלי אימונים וככה אצל עוד אנשים בחזה ועוד מקומות .??תודה למי שיסביר

Shai 22
07-04-11, 17:53
גנטיקה

yosixx
07-04-11, 18:14
אז למי שיש גנטיקה כזאתי הוא יכול לפתח שרירים והם ישמרו לו כל הזמן?

BlackHawkins
07-04-11, 18:19
לא...

the pharmacist
07-04-11, 18:39
יש לי תאומים יותר גדולים........ועכשיוו ברצינות יש עניין פשוט של גנטיקה בסופו של יום זה מהש יפיל או ירים מתאמן ובאמת התאומים שלי יותר גדולים

ladybug
08-04-11, 01:04
איך זה יכול להיות שיש אנשים עם חזה מטורף או כתפיים ושרירים כאלה ואחרים והם אף פעם לא התאמנו לא שמרו על תזונה לא הכירו את המושג הזה והוא תמיד נישמר וגדל גם אני ייתן אותי דוגמא יש לי מגיל קטן שריר בתאומים ענק וברגל למעלה אף פעם לא ראיתי מישהו שעוקף את התאומים שלי ואת הרגל שלי אני בקושי יכול לילבוש ג'ינסים איך זה יכול להיות שהוא נישמר לי ככה בלי תזונה ובלי אימונים וככה אצל עוד אנשים בחזה ועוד מקומות .??תודה למי שיסביר

תעלה תמונה של התאומים אחי נראה במה מדובר

Scylla
08-04-11, 06:23
אני חושב שכל מי שראיתי עם תאומים גדולים - לא מאמן תאומים בכלל...

ladybug
08-04-11, 07:40
לא יודע למה אבל שמנים למשל יש להם תאומים עצומים, ואני מכיר גם ילדה בגיל 16 נראה לי אולי פחות אפילו שמנה ברמות מטורפות כואב לי הלב שאני רואה אותה ויש לה תאומים פשוט לא ראיתי דברים כאלה אצל שום גבר זה ממש אבל ממש מפחידדדדדדד וזה גם מוצק יעני רואים שזה ממש בשר ולא סתם שומן, אולי הסוד לתאומים גדולים זה להיות שמן קודם?

the pharmacist
08-04-11, 09:00
צריך לשלאול את אריק פנקהאוזר, יש אמת ברוב מה שרשמת למרות שלרוב אצל שמנים זה אמנם לא נראה גוש שומן אבל גם לא ממש צורת "לב" אתלטית

yosixx
08-04-11, 09:51
אפפעם לא הייתי שמן בעבר ההפך תמיד הייתי טוב בספורט אני יעלה לכם תתמונות בכיף עוד שעה ככה ח'ברה

YYY
08-04-11, 09:58
חחחחחחח וואי אני מכיר ילדות בנות 17 עם תאומים כמו פעמיים קולמן רציני לגמרי

pala
08-04-11, 10:37
זה גנטיקה לרוב, יש אנשים עם תאומים צרים וקטנים וכאלה עם תאומים גדולים יותר
בעין, יש קשר מסויים בין תאומים גדולים לקטנים, כי כל האנשים שהם לא ממש אתלטים יש להם לרוב תאומים גדולים יחסית

yosixx
08-04-11, 11:42
siz.co.il/my/zmzndzjjkhwj.jpg הינה תמונה ונכון יש הרבה שהם לא אתלטים אבל אבל אני תמיד הייתי מצטיין באלטיקה והשריר כבר מגיל קטן ולא פתחתי תנושא רק בשביל התאומים בשביל שמישהו יביא לי הסבר מה ההבדל בין שריר שאתה נולד איתו לבין שאתה מפתח אותו מה זה לא אותו שריר?? כי לא רק תאומים יש גם אנשים עם חזה ענק למשל והוא תמיד נישמר להם וגם גודל עם השנים בלי תזונה ואימונים בבקשה ח'ברה אם אפשר הסבר לזה

the pharmacist
08-04-11, 11:58
http://www.siz.co.il/my/omw0jzyegiig.jpg

אני טוען שתאומים מאוד שונים מחזה . חזה ראשית זה שריר ענק ויכול לגדול בצורה הרבה יותר משמעותית גם לאדם שאין לו גמטיקה מזהיהרה בחזה לעומת תאומים שאדם שנולדעם תאומים קטנים לרוב (לא תמיד) לא יגדלו המון וזה אחד השרירים הכי מסונטלים

אגב זו סתם תמונת "סחר באיברים" ורצוי לצלם את התאומים שעומדים ולא יושבים ....סתם ליצנות מצדי

the pharmacist
08-04-11, 13:42
http://www.facebook.com/album.php?aid=2116362&id=1491094745&saved

קישור לפייסבוק
איזה כלבלבים

dethMAN
08-04-11, 20:19
גנטיקה... תאומים ואמות זה שריר שקשה לאמן(אני לא אומר שזה לא אפשרי) ולרוב האנשים שיש אותו זה גנטי...
אריק פרנאקאווזר למשל יש לו תאומים מטורפים עוד מהבי"הס...

yosixx
10-04-11, 11:05
סבבה אחי אבל איך זה נישמר בלי תזונה ואימונים הרי אם לא תאכל חלבונים מספיק ביום היה פירוק שריר עם הזמן מה ההבדל בין השריר שנולדים איתו לבין שמפתחים אותו ויש גם אנשים עם חזה,כתפיים וקצת ידיים שזה טבעי לגמרי אפשר הסבר מה ההבדל בינהם?:

!Demon!
10-04-11, 18:58
מה שיש לך זה מה שיהיה בגדול, בקטע של תאומים ...אולי אחרי 20 שנה של אימונים מפרחים תעלה סנטים...
תיראה בודיבילדרים מקצועים התאומים שלהם לא יותר גדולים משלך בהרבה לרוב

YYY
10-04-11, 19:10
גנטיקה... תאומים ואמות זה שריר שקשה לאמן(אני לא אומר שזה לא אפשרי) ולרוב האנשים שיש אותו זה גנטי...
אריק פרנאקאווזר למשל יש לו תאומים מטורפים עוד מהבי"הס...

אמות זה שריר שקשה לאמן? :thumbdown:

Shai 22
10-04-11, 19:26
חח
האמות מתפתחות בצורה הכי טובה שעושים דדליפט...

ladybug
11-04-11, 10:58
סבבה אחי אבל איך זה נישמר בלי תזונה ואימונים הרי אם לא תאכל חלבונים מספיק ביום היה פירוק שריר עם הזמן מה ההבדל בין השריר שנולדים איתו לבין שמפתחים אותו ויש גם אנשים עם חזה,כתפיים וקצת ידיים שזה טבעי לגמרי אפשר הסבר מה ההבדל בינהם?:

תכניס לראש שאין דבר כזה בנאדם שלא מתאמן עם גוף מטורף טבעי, אני מדבר על כל סוג של פעילות גם אם הוא חוטב עצים סבבה? בנאדם שרירי גדול זה סוג של פעילות עם תזונה, מה זה גנטיקה? יש כאלה עם משולש עצום בגב שלא מתאמנים יש יוצאי דופן אבל לא כל שאר הגוף שלו יהיה מטורף ובדרך כלל רואים את זה על הבייספס אין אחד עם בייספס עגול ויפה שיושב בבית כל היום עם קוביות בבטן אוכל מה שבא לו והוא ככה כי פשוט יש לו "גנטיקה" שכח מזה. יש אנשים שנראים סבבה אבל שוב כל בנאדם שיהיה בדיאטה גם בלי אימונים יכול להיות בסופו של דבר עם גוף סבבה אבל לא גוף ברמה של מתאמן שנים.

nadavmoore
11-04-11, 11:03
תכניס לראש שאין דבר כזה בנאדם שלא מתאמן עם גוף מטורף טבעי, אני מדבר על כל סוג של פעילות גם אם הוא חוטב עצים סבבה? בנאדם שרירי גדול זה סוג של פעילות עם תזונה, מה זה גנטיקה? יש כאלה עם משולש עצום בגב שלא מתאמנים יש יוצאי דופן אבל לא כל שאר הגוף שלו יהיה מטורף ובדרך כלל רואים את זה על הבייספס אין אחד עם בייספס עגול ויפה שיושב בבית כל היום עם קוביות בבטן אוכל מה שבא לו והוא ככה כי פשוט יש לו "גנטיקה" שכח מזה. יש אנשים שנראים סבבה אבל שוב כל בנאדם שיהיה בדיאטה גם בלי אימונים יכול להיות בסופו של דבר עם גוף סבבה אבל לא גוף ברמה של מתאמן שנים.

חוץ ממייקל לואיס.

ladybug
11-04-11, 11:04
אני מוכן להאמין שזה גנטיקה הוא אנורקסי :)

nadavmoore
11-04-11, 11:05
אחי, הוא ממש לא אנורקס. יש לו בייספס מאד גדול

the pharmacist
11-04-11, 11:25
בתכלס זה הכל יחסי כבר נקלתי באנשים שמחשיבים אדם ששוקל 65 עם יד 36 כאדם גדול . זה שונה מאוד ובאמת אף עבודה פיזית כמעט לא מובילה לגוף של פיתוח גוף . אני יכול להעיד שבצבא לפני שהייתי חובש הייתי כל יום מרים פגזים כמו סלב בתותחנים ונראה כמו שקית תפוגן

nadavmoore
11-04-11, 11:30
זה באמת יחסי, אני מאמין שפותח הפורום לא מתאמן במכון שיש שם אנשים שהם באמת גדולים, לא ראה את וורן וקולמן בארץ והוא בעצמו די שחיף אז אין לו באמת אמות מידה ל"גודל" אנשים שקצת יותר מסתובבים ובתחום (אם זה בליפטינג או בבודיבילדינג) יש להם יותר אמות מידה להבדיל בין נערי חוף עם גנטיקה לאדם חזק וגדול שמתאמן.

hypertrophy
11-04-11, 12:04
חוץ ממייקל לואיס.

חחחחחחחחחחחחחח

yosixx
11-04-11, 12:06
אני מתאמן בחדר כושר ואני יודע מזה חיות רעות וברור שאני לא מתכוון שיש אנשים ככה בטבעי אני מתכוון שיש אנשים שהם גם בריאים ולא כל כך שחיפים ששוקלים קילו וחצי ויש להם חזה טבעי ברור לא בגודל של מתאמן אבל חזה גדול ועוד שרירים טבעיים והם לא מתאמנים ומעשנים כל היום

ladybug
11-04-11, 12:45
אני מתאמן בחדר כושר ואני יודע מזה חיות רעות וברור שאני לא מתכוון שיש אנשים ככה בטבעי אני מתכוון שיש אנשים שהם גם בריאים ולא כל כך שחיפים ששוקלים קילו וחצי ויש להם חזה טבעי ברור לא בגודל של מתאמן אבל חזה גדול ועוד שרירים טבעיים והם לא מתאמנים ומעשנים כל היום

בנאדם מה זה שרירים טבעיים? אם אתה מתאמן בחדר כושר זה גם טבעי, אולי אתה מדבר על רמה טובה של חיטוב שזה כבר תזונה, חרטה בקיצור.

ניגרי ענק
12-04-11, 09:27
חזה מטורף" זה להגדרתך: בעיני המתבונן.
יש הרבה אנשים עם גנטיקה מולדת מעולה, והם נראים טוב מאוד, ככה זה - לא כל בני האדם נולדו שווים, החיים לא תמיד הוגנים, וכו וכו.
יחד עם זה, מה ש"מטורף" בעיניך לא יהיה מטורף בעיני.
אני לעולם לא ראיתי בחור לא מאומן שיפיל אותי מהרגליים, יכול להיות שהוא נראה טוב, אבל הגדרתו של בטלן לא מתאמן כמטורף תהייה סבירה רק אם הוא זקוק לאשפוז בגהה.

the pharmacist
12-04-11, 11:49
החברים של ה"חזה מטורף" ו "הוא אוכל כל מה שהוא רוצה ואין לו בטן" זה החברים של " הרבה יותר יפה 60 קילו עם קוביות מאשר 80 עם קוביות כי אז זה מוגזם"...................
ככה המציאות לי קצת ק/שה לקבל אותה כי אני ועד לא מעט אנשים בפורום לא מחש יבים את עצמם כגדולים ( לא לערב את האלה שהם 100 קילו אנאבולייים ורוצים להיות עוד ועוד........) אז איך יש לעמים אנשים שרחוקים שנת אור ומחשבים את עצמם כגדולים

זהו............. הייתי חייב לרשום את זה