PDA

צפה בגרסא המלאה : לחימה משולבת

oz64
08-04-11, 13:49
אהלן ח'ברה ושבת שלום
האם מישהו עוסק בלחימה משולבת?
האם ניתן לפתח גוף מלחימה משולבת?
אחרי הכל זה ספורט ודי שורפים בו אנרגיה

the pharmacist
08-04-11, 13:54
ברמת העיקרון כן וברור שכן לראייה לומים שאתה רואה בטלוויזיה ( טוענים שעושים שם הרבה בדיקות והם לא משתמשים) הבעיה היא שלא ניתן לתת את מאת האחוזים בשניהם ואם המטרה העיקרית שלך זה להיות לוחםפ טוב יותר תוכל לפתח שרירים אבל ברור לא כמו אדם כמוני שלצורך העניין וויתר על כדורסל בשביל להיות פחות שחיף

oz64
08-04-11, 14:01
ברמת העיקרון כן וברור שכן לראייה לומים שאתה רואה בטלוויזיה ( טוענים שעושים שם הרבה בדיקות והם לא משתמשים) הבעיה היא שלא ניתן לתת את מאת האחוזים בשניהם ואם המטרה העיקרית שלך זה להיות לוחםפ טוב יותר תוכל לפתח שרירים אבל ברור לא כמו אדם כמוני שלצורך העניין וויתר על כדורסל בשביל להיות פחות שחיף

לא מחפש להיות לוחם אחי.. את האמת מחפש פעילות סופרטיבית מעניינת...
המכון לפעמים משעמם אותי.. מחפש משהו שייתן לי אדרנלין בכל פעם מחדש שיעסיק אותי במקום לישון / לאכול / או סתם לרוץ
שעל הדרך ביחד עם שילוב תזונה נכונה אתה גם מפתח גוף וגם לומד עוד כמה דברים..
אציין... שבמרוצת השנים הייתי גדורגלן.. כדורסלן... טניסאי... ואפילו.. ג'ודאיסט :) יאפ... אבל במרוצת השנים עזבתי הכל ו.... התקבבתי עד ששוב התבגרתי ועשיתי סוויצ' בראש..
רק שהפעם הסוייצ'... פשוט מעייף אותי.. אז אני נכנע לפיתויים לאוכל אלכוהול ושטויות ושוכח מהמטרה העיקרית... פיתוח גוף...

the pharmacist
08-04-11, 15:42
זה הכל מידת הקרבה איו בעיה לאכול ציטים ולשתות אלכוהול תלוי מה המטרה אם אדם רוצה להיות יחסית חטוב עם קוביות מבצבצות יכול להרשות לעצמו (בהנחה שהגנטיקה סבירה והאו מתאמן) לאכול כמעט מה שבא לו ולשתות אלכוהול בסוף שבוע. אם מישהו פסיכי כמוני ורוצה להיגע ל8-9 אחוז שומן אז פריכיות הן החברות הכי טובות.
כמוש אמרתי מקודם אין בעיה לשב בינהם פושט לא תוכל להגיע למקסימום כי אדם שבשבילו הלחימה יותר חשובה החדר כושר הוא רק אמצעי

oz64
08-04-11, 17:16
סבבה גיסנו.. תודה

nadavmoore
08-04-11, 20:46

א. איפה שיחקת אחי?
ב. גם אני שיחקתי כדורסל וזה לא פוגע בגוף פשוט קשה להתאמן באמצע עונה אבל עדיין אפשרי אם ממש רוצים
ג. הוכחה לכך - דיוויד בלו, אם ראית אותו פעם במציאות וראית כמה הוא גדול. זה סימן שזה אפשרי

subzero1122
08-04-11, 20:59
אם בwwe משתמשים בסטרואידים אני מבטיח לכם שגם בmma
ברוק לסנר טבעי? יכול להיות דבר כזה?
לא

YYY
08-04-11, 23:24
אם בwwe משתמשים בסטרואידים אני מבטיח לכם שגם בmma
ברוק לסנר טבעי? יכול להיות דבר כזה?
לא

מה לא טבעי בו? את המאסה שלו אפשר להשיג טבעי.
את כל שאר הנתונים שלו אתה לא יודע.
ולא, אני ממש לא חושב שהוא טבעי, פשוט ההסבר שך מטומטם. כן יכול להיות דבר כזה.

Nothin_BuT_A_Peanut
09-04-11, 01:08
subzero שן על האף יא קנאי בלוט.
זה שיש אנשים בעולם שהגנטיקה שלהם טובה יותר לא אומר שהם על סטרואידים.
חוץ מזה הוא נראלי מגיל 15 עוסק בפעילות ספורטיבית תחרותית, בתיכון ובקולג' הוא היה מתאבק מקצועי עם רקורד של 105-5 בערך, ועד גיל 30~ או לא יודע בן כמה הוא זה מאד הגיוני שהוא יצבור מסה כזאת ללא שום סטרואידים.

Shai 22
09-04-11, 01:09
subzero שן על האף יא קנאי בלוט.
זה שיש אנשים בעולם שהגנטיקה שלהם טובה יותר לא אומר שהם על סטרואידים.
חוץ מזה הוא נראלי מגיל 15 עוסק בפעילות ספורטיבית תחרותית, בתיכון ובקולג' הוא היה מתאבק מקצועי עם רקורד של 105-5 בערך, ועד גיל 30~ או לא יודע בן כמה הוא זה מאד הגיוני שהוא יצבור מסה כזאת ללא שום סטרואידים.
לצבור כן, השאלה כמה זמן אפשר להחזיק במסה כזאת ללא סטרואידים.

Nothin_BuT_A_Peanut
09-04-11, 01:30
חחחחחחחחחחחחחחח מההה? הוא מתאמן המוןןןן. אוכל נכון ומסודר+גנטיקה טובה..

Scylla
09-04-11, 03:09
מה קשור בין wwe לmma?
לא קיים שום קשר בעולם חוץ מזה ששניהם משודרים בטלויזיה