PDA

צפה בגרסא המלאה : חגורה לסקוואט / bor - באמת נחוץ?

juhyuh
11-04-11, 22:01
שלום לכולם
אני שוקל 70 קילו+- ועברתי בשעה טובה את משקל הגוף שלי בסקוואט
התחלתי בנוסף גם לעשות bor אבל אני מרגיש את הגב ואני לא בטוח אם זה כאב או השריר.. החשיבה נוטת יותר לכיוון שזה כאב שלא צריך להיות
אני עושה בטכניקה שהמוט לא נוגע בריצפה, משתדל להיות עם גב כמה שיותר מקביל לרצפה (לא ממש מצליח) - יכול להיות שבגלל זה הכאב בגב? או שאולי בגלל שאני לא עושה דדליפט הגב תחתון שלי חלש? (למרות שאני עושה גוד מורנינג)
בכל מקרה, הבנתי שאם עוברים את המשקל גוף בסקוואט מומלץ לקנות חגורה.. מה היא עושה? היא תעזור לי להישאר ייציב? היא תמנע את הכאבים בגב ב-bor?
תודה וסליחה על החפירה אנשים

קפטן שלד
11-04-11, 22:01
יהיה טוב אם תצלם לנו סרט לפני שאתה מדבר על איך הטכניקה שלך. יעזור לנו לקבל מושג מה קורה שם.

juhyuh
11-04-11, 23:27
יודע מה אני באמת אצלם אבל רק בשישי יש לי אימון גב.. כאשר עברתי את המשקל גוף שלי בסקוואט מומלץ לקנות חגורה?

קפטן שלד
11-04-11, 23:29
אני הייתי מציע לקנות חגורה בלי קשר למשקל שאתה מרים. כשזה יהיה הרגע הנכון לשים אותה אתה תדע.

juhyuh
11-04-11, 23:53
חגורה יכולה להזיק איכשהו?

Nitric Oxide Troll
11-04-11, 23:58
לא...

juhyuh
12-04-11, 00:10
איזה חגורה הכי מומלצת?

Nitric Oxide Troll
12-04-11, 00:49
Inzer

Scylla
12-04-11, 01:16
לפי איזו תוכנית אתה עובד, ולמה?

IdaNP
12-04-11, 01:25
אני הייתי מציע לקנות חגורה בלי קשר למשקל שאתה מרים. כשזה יהיה הרגע הנכון לשים אותה אתה תדע.

לגבי הזמן הנכון של לשים את החגורה - אני מרגיש כבר שאני מתחיל לקרוס בגלל המשקל של המוט, זה יכול להיות טכניקה\עייפות או שכבר צריך חגורה? אני יכול לסדר סרטון אם צריך

subzero1122
12-04-11, 04:09
לקרוס אתה לא אמור עם או בלי חגורה.

כמה אפשר לטחון את אותו נושא, זה מדהים.

בפעם ה1000, חגורה עוזרת להוסיף משקל
היא לא משפרת טכניקה
היא לא באה על חשבון טכניקה
היא לא באה להחליף את הבטן, היא עוזרת לבטן בזה שהיא מתגדת.
מי שעובד בטכניקה גרועה עם חגורה ירים יותר משקל בטכניקה גרועה ויקרב את עצמו עוד כמה צעדים לפציעה.

לפותח הפוסט:

דדליפט לא אמור להחליף גוד מורנינג, וגוד מורנינג לא נותן את כל הדברים שדדליפט נותן.

מי שעובר משקל גוף בסקבט יכול לקנות לעצמו גביע על זה שהוא עושה סקבט קצת יותר כבד מילדה בגן, מה זה בדיוק משקל גוף?

הבעיות שלך לא קשורות לחגורה, וחגורה בכל מקרה לא תפתור אותן.
תקרא מה שכתבתי בתחילת ההודעה, ותעלה סרטונים.

juhyuh
12-04-11, 09:47
לפי איזו תוכנית אתה עובד, ולמה?

עובד פיצולים ab, ובבקשה אל תתדחפו אותי ל-SS עכשיו כי אני לא יודע עד כמה אני יוכל להתקדם עם התכנית

לקרוס אתה לא אמור עם או בלי חגורה.

כמה אפשר לטחון את אותו נושא, זה מדהים.

בפעם ה1000, חגורה עוזרת להוסיף משקל
היא לא משפרת טכניקה
היא לא באה על חשבון טכניקה
היא לא באה להחליף את הבטן, היא עוזרת לבטן בזה שהיא מתגדת.
מי שעובד בטכניקה גרועה עם חגורה ירים יותר משקל בטכניקה גרועה ויקרב את עצמו עוד כמה צעדים לפציעה.

לפותח הפוסט:

דדליפט לא אמור להחליף גוד מורנינג, וגוד מורנינג לא נותן את כל הדברים שדדליפט נותן.

מי שעובר משקל גוף בסקבט יכול לקנות לעצמו גביע על זה שהוא עושה סקבט קצת יותר כבד מילדה בגן, מה זה בדיוק משקל גוף?

הבעיות שלך לא קשורות לחגורה, וחגורה בכל מקרה לא תפתור אותן.
תקרא מה שכתבתי בתחילת ההודעה, ותעלה סרטונים.

לצערי המכון לא מאפשר דדליפט אז אני עובד גודמורנינג עם משקל.. אבל רק בשביל הפרוטוקול אני באמת לא מבין למה הגודמורנינג לא מספיק טוב? גם הוא וגם דדליפט עובדים על הגב תחתון.. אולי בדדליפט הרבה יותר קל להתקדם ולהעמיס משקלים אבל בגדול זה עובד על אותו שריר
איזה שרירים אחרים דדליפט עובד?
אם החגורה עוזרת רק להוסיף משקל ולא עוזרת להשאיר את הגב ישר בירידה אז לדעתי זה סתם ביזבוז כסף במשקלים האלה..
בכל מקרה התכוונתי במשקל גוף שאני מעמיס על המוט כבר יותר מ-70 קילו.. אני יעלה סרטונים בשישי (אני די בטוח שהטכניקה של הסקוואט מצויינת אבל ב-BOR באמת שאין לי מושג)

תודה רבה לכולכם!!

Scylla
12-04-11, 15:45
אם הטכניקה בסקואט הייתה מצויינת סביר להניח שלא היינו מנהלים את הדיון הזה.
חגורה לא עוזרת לשמור על גב ישר, אתה צריך ללמוד לעשות את זה בעצמך.

עד שלא תעשה דדליפט לא תבין למה הוא כל כך יעיל. וגוד מורנינג לא קרוב כמו שפשיטת ברכיים זה לא כמו סקאווט.