PDA

צפה בגרסא המלאה : הפסקה עם קפאין יכולה לגרום ל"התנפחות"?

אורי א.
17-03-07, 19:24
היי,
אני באמצע חיטוב ארוך (כבר משהו כמו 3 חודשים+), אני עובד עם גיל, ובשלושה שבועות האחרונים אני לוקח ויטה לייף (טבליה ביום), ובדרך כלל גם כוס של קפה הפוך. ביום חמישי עשיתי הפסקה לגמרי עם הקפאין. עכשיו, שמתי לב שקצת התרחבתי, אין ממש תוספת של שומן, אבל אני יותר רחב... :huh: האם ההפסקה של הקפאין גרמה לכך או שסתם? זה ממש מוזר... אני מתכנן מחר להמשיך עם הקפאין, אולי עם שתי טבליות או טבליה וחצי ביום...

מה אתם אומרים?

Vin diesel
17-03-07, 19:31
אחי מה זה תומרת התרחבת קצת?המשקל גוף שלך עלה?

אורי א.
17-03-07, 19:40
כן, הוא דיי עלה, גם לקחתי קצת הפסקה מהתפריט הרגיל ואכלתי בישולים של אמא (מחושב לפי קלוריות, לא סתם בלסתי), ולא יודע, שמסתכל בפרופיל נראה שנהייתי רחב יותר, אבל לפי מה שאני מרגיש למשל בבטן ובגב לא הוספתי שומן ממש... זה דיי מוזר...

shpitz
17-03-07, 19:42
כן, הוא דיי עלה, גם לקחתי קצת הפסקה מהתפריט הרגיל ואכלתי בישולים של אמא (מחושב לפי קלוריות, לא סתם בלסתי), ולא יודע, שמסתכל בפרופיל נראה שנהייתי רחב יותר, אבל לפי מה שאני מרגיש למשל בבטן ובגב לא הוספתי שומן ממש... זה דיי מוזר...
נו, בגלל זה....

עלית בנוזלים.

Vin diesel
17-03-07, 19:44
בקטנה גבר...תחזור לתפריט ולקפיאין והכל יחזור...כנראה שזה באמת הנוזלים..זה יצע מהר..