PDA

צפה בגרסא המלאה : כך נפלו גיבורים .. תיהיו מוכנים אני הולך לשפוך מירמור כבד...

Jack3D
14-04-11, 09:35
נשבר לי הזייייייןןןן !!!!

מופתעים אה?
בקיצור לכל מי שפירגן ותמך.. אני מודיע חד משמעי אני ממשיך בחיטוב עוד שבוע ואני לא קיים.. קמתי היום בבוקר.. ראיתי תקוביות בבטן ואמרתי בשביל מי ובשביל מה?
בשביל מה להיות שחיף מחוטב?
במשך שלושה חודשים לאכול טונות במים? וחזה עוף עם חסה?

אני רוצה לאכול אני רוצה לגדול אני רוצה ללכת עירום ברחוב כי אף בגד לא עולה לי על הגוף..

בקיצור ולעניין.. זורק את החיטוב לפח מתחיל מסה עם 40דק אירובי אחרי כל אימון.. יאללה קדימה המלצות?

פיצולים או ss !?

the pharmacist
14-04-11, 10:20
ss .............

the pharmacist
14-04-11, 10:22
ועכשיוו ברצינות אני יכול להבין אותך אין מה לעשות זה לפסיכים בלבד,יש דברים יותר חשובים בחיים.
אצלי פשוט זה עולם של שחור ולבן או שאתאמן 5 ויוכל טונה על טעמיה וצורותיה או שאתמן פעמיים בשובוע ואוכל קרואסון בתוך מלוואח

Homie
14-04-11, 10:40
mass + airobi = good

i'm starting to cut next sunday till i'll get 93-95 KG
then i'll start new mass
you should do as i do,
every 8-12 weeks change plan, ss, pizulim, doesn't metter
just remmber to always work heavy at least once a week
(3-5 reps)
on the basic drills
(squat, bench, deadlift, press, pull ups, dips)
and on the "secondary"
not to pass the 8 reps only on just a few things..

BlackHawkins
14-04-11, 10:40
the pharmacist לא יודע עד כמה זה טוב או נכון..אבל גם אני ככה בקטע של השחור לבן
וJack3d לא יודע אם כל כך שווה לך לחטב או להמשיך לתת בראש במסה כי אתה מפתיע פה בתוצאות מפעם לפעם הרבה בהצלחה אחשלי בכל מה שתבחר :]

ladybug
14-04-11, 10:59
נשבר לי הזייייייןןןן !!!!

מופתעים אה?
בקיצור לכל מי שפירגן ותמך.. אני מודיע חד משמעי אני ממשיך בחיטוב עוד שבוע ואני לא קיים.. קמתי היום בבוקר.. ראיתי תקוביות בבטן ואמרתי בשביל מי ובשביל מה?
בשביל מה להיות שחיף מחוטב?
במשך שלושה חודשים לאכול טונות במים? וחזה עוף עם חסה?

אני רוצה לאכול אני רוצה לגדול אני רוצה ללכת עירום ברחוב כי אף בגד לא עולה לי על הגוף..

בקיצור ולעניין.. זורק את החיטוב לפח מתחיל מסה עם 40דק אירובי אחרי כל אימון.. יאללה קדימה המלצות?

פיצולים או ss !?

אתה סתם מדבר שטויות וחבל, אחרי שאתה מגיע לחיטובים מטורפים אין דרך חזרה, לא מסה ולא נעליים.נראה לך שזה יפה להיות גדול ומגושם? ואתה גם לא כזה מחוטב כמו שראיתי בתמונות אתה ברמה סבירה ביותר יש לך עוד מה לעבור עד שתסיים, הרבה יותר משבוע בוא נגיד ככה.אם עכשיו בא לך לעלות במשקל ובאחוזי שומן ואתה חושב שזה קל וכיף אז ואלה לך על זה אבל שורה תחתונה אין על להיות מחטוב עם גוף יפה כי זאת המטרה בעצם של כל האימונים האלה.אתה רוצה להגיד לי שבא לך להתאמן להיות גדול להרים הרבה משקל וזהו?אני לא מכיר בילדר אחד בעולם שמעדיף גודל על פני חיטוב.תשאל כל אחד, ברור שכולם רוצים להיות ענקיים אין פה בכלל שאלה של ספק אבל רוצים להיות ענקיים מחוטבים :)
אני אומר תסיים תחיטוב חבל על כל ההשקע הזאת ואז שבאמת תהיה ברמה גבוה מחוטב כמו שצריך אז תראה אם בא לך מסה או להשאר יפה.דרך אגב אחרי המסה אתה תלך על חיטוב שוב אז נגיד תהיה מחוטב בעוד 5 קילו וגם זה יקח לך מעכשיו ועוד שנה מינימום.אני מדבר על מסה וחיטוב ביחד.בהצלחה בכל אופן.

Nitric Oxide Troll
14-04-11, 11:02
וואי ליידיבאג, כמה אתה מזיין בשכל.

בהצלחה בהמשך ג'ק תלת מימדי.

Cuba
14-04-11, 11:17
פיצולים....

the pharmacist
14-04-11, 11:18
ברמת העיקרון ברור שאפשר ל"תקן" את ה"צ'יט" שהיה במידה והיה ולחזור ל"דרך הישר".
ליידי באג לא זיין את השכל הוא דיבר על בערך 90 אחוז מהמתאמנים. להיות ענק ומחוטב זה הכל יחסי נניח 1.80 יש כאלה שיגידו ענק זה 95-100 ומחוטב ( זה לדעתי ותלוי ברמת שריר יכול לנוע בין 12-9 ) וברור ששתי הפרמטרים לא יכולים להתקיים בעולם שללא "תותחים כבדים".
אי אפשר לדעת עך סמך כמה פוסטים בפורום את השיקולים של כל אחד , אגב גם לא כולם חולקים את כל השיקולים שלהם

Jack3D
14-04-11, 12:03
המון תודה חברים על ההתייחסות , אני יכול לאמר לכם שקמתי היום ב6 בבוקר כהרגלי להתארגן לעבודה.. בנוהל הכנתי 6 בייצים ופתחתי קופסת קוטג.. בביצה השלישית קיבלתי עצבים לקחתי את הצלחת וב6 ועשרים פוצצתי אותה על הריצפה.. התקשרתי למנהל שלי אמרתי לו שמע אני לא מרגיש טוב.. עלה לי החום מהעצבים.. חאלאס..

הלכתי למכון , אכלתי 100גרם אורז עם 300גרם חזה עוף - עשיתי חזה יד אחורית... חזה בשכיבה 100קילו 5 חזרות.
סיימתי ב35דק אירובי על קצב 7 שיפוע 5.

מרגיש הרבה יותר טוב וסבור גם שאני אראה יותר טוב.
LadyBug מכבד את הדעה שלך - אבל אני כבר לא יכולתי להסתכל על עצמי.. כמו כוסית.. פשוט הבנתי שכנראה איפשהו טעיתי במסה.. ולא נתתי אותה כמו שצריך או בעצימות גבוהה.. הפעם אני הולך על זה עד הסוף.. כולה להוסיף 5 כפות אורז לארוחת צהריים.. לא הולך לאכול מלוואחים וג'חנונים.. הולך לעשות את זה יפה.. צפו לבום אני הולך לפוצץ לכם את המסך..

עוד חוות דעת.. פיצולים SS?

ladybug
14-04-11, 12:14
שמע אם אתה מחפש מסה ואתה לא אוהב מה שאתה רואה מול המראה זה משהו אחר, ודרך אגב פיצולים בכל הכוח

Cuba
14-04-11, 12:15
פיצולים ברעלל!!!

the pharmacist
14-04-11, 12:26
אניא אישית אוהב את החלוקה לפלג גוף עליון ותחתון זה בערך האמצע בין התכניות ששאלת

Jack3D
14-04-11, 12:37
שמע , חשבתי אולי לחלק ככה

a - חזה + יד אחורית

b גב + יד קדמית

c רגליים + כתפיים (בדגש על טרפזים )

abcxabc

אימון איקס ("מנוחה") = 45דק אירובי אינטרוולים 5דק ריצה 5דק הליכה.
בדגש שכל סוף אימון 25~35דק אירובי קצב 7 שיפוע 5

נקום בבוקר נרביץ סקופ חלבון עם פיטנס

ב10 נאכל סנדוויץ עם 3 בייצים (3חלבון 1חלמון)

ב1 נאכל 300גרם חזה עוף עם 200גרם אורז נדחוף

ב4 נאכל את אותו הדבר

7 ניקח סקופ חלבון 3 תמרים ונצא למלחמה - אחרי אימון סקופ חלבון סקופ סוכר ענבים

ב9 נאכל סנדוויץ עם גביע קוטג או פיטנס אנערף מה.. וככה נזרום..

ואולי נרביץ קופסה של Jack3D או N.O Expload שלצערי לא משפיע עליי נעשה הפסקה וננסה.. לדוגמא היום לקחתי לפני אימון 2כדורים של 200מג קפאין כל אחד = 400מג קפאין.. לא מזיז לי את הביצה.. יכול עכשיו ללכת לישון..

בכל אופן זה בגדול..

דעתכם?

the pharmacist
14-04-11, 12:59
אחי , יש לך מייל?

ladybug
14-04-11, 12:59
לא מומלץ חזה וגב יום אחרי יום, חזה יד אחורית יום אחר כך רגליים יד קדמית ואז גב כתפיים, אין התנגשות בשרירים מבין, יום מנוחה וממשיך.אפשר לשחק עם זה ככה אני עושה, זה משתנה משבוע לשבוע לא חייבים להיות תקועים מבין, מה שבא לך.

the pharmacist
14-04-11, 13:04
חשובה קודם כל המטרה: חיטוב , מאסה או שמירת הקיים
אחר כך אמרוים לבוא התכנונים

Shai 22
14-04-11, 13:28
מסה = SS / לינארית / טקסס / וכו' / וכו'.

חיטוב = Unknown

יש רק דרך אחת שמובילה למסה וזו תוכנית כוח, ולא משנה איזה.
וטוב לראות שהתפקחתה משכרונך, מחטבים מסה ולא עצמות... ואם התוצאה הסופית היא להיות חלש משמעותית... אז אני מעדיף להיות שמן עם כרס שמסתירה לי את זין ועם כוח, (לא שזה קורה אבל הבנתה ת'מסר).

ד"א חבל על ה 40 דק' בסוף, זה גומר את הגוף... אם מסה אז עד הסוף, אם תאכל כמו שצריך ולא מלוכלך (לא יודע אם זה אפשרי בכלל) אז לא תצטרך אירובי בצורה קיצונית.

Cuba
14-04-11, 13:30
לא מומלץ חזה וגב יום אחרי יום, חזה יד אחורית יום אחר כך רגליים יד קדמית ואז גב כתפיים, אין התנגשות בשרירים מבין, יום מנוחה וממשיך.אפשר לשחק עם זה ככה אני עושה, זה משתנה משבוע לשבוע לא חייבים להיות תקועים מבין, מה שבא לך.

אבל קודם יד קדמית ואז גב כן מומלץ?

hypertrophy
14-04-11, 13:38
אחלה אחי...אבל למה בגלריות הגולשים?

lifton
14-04-11, 14:07
במקרה של ab עובדים יד קידמית רגליים וחזה ואימון למחרת גב כתפיים ויד אחורית .

Chest
14-04-11, 14:11
חחח וואלה אתה מזכיר לי את עצמי בול, שנה שעברה ירדתי ל11% שומן ככה והמטרה שלי הייתה 8% להיות חטוב משו מפחיד, ושהגעתי כמעט לסוף לתחילת הדאיטת דל פחמימה נשברתי כמו ילדה ואמרתי שאני יעשה מאסה נקייה.. ועוד כל מני שטויות.. בהתחלה עשיתי אירובי, אכלתי נקי כי עוד הייתי רגיל לחיטוב, ואז שראיתי שאני עולה לאט וגם קצת קשה לי החלטתי לאכול עוד שטויות מהצד [פיצות, המבורגרים, כל מני ארוחות במסעדות]
ועליתי במהלך ה7חודשי מאסה האלה 20קילו, עשיתי אותה מלוכלכת חבל על הזמן, ישלי סימני מתיחה כמעט בכל מקום.. קיצר משאני אומר אם אתה הולך לעשות תמאסה 'נקייה' תכך בחשבון שאתה לא תעלה הרבה כמו שהייתה רגיל במאסה שעברה.., ועל תתייאש מאסה נקייה הכי טובה אומנם אתה עולה לאט אבל אתה עולה מינימום שומן.

Cuba
14-04-11, 14:25
במקרה של ab עובדים יד קידמית רגליים וחזה ואימון למחרת גב כתפיים ויד אחורית .

אבל אז יהיה התנגשות לא יהיה מספיק זמן ליד קדמית ואחורית לנוח

Jack3D
14-04-11, 14:31
אחי , יש לך מייל?

Skladnik89@gmail.com

מוזמן להוסיף למסנגר eyal_skladnik@walla.co.il

אז מהי דעתכם ע"מ למנוע התנגשות? ABC - איך הייתם מתכננים את זה?

היום עשיתי A - חזה יד אחורית

מה מחר ומחרתיים.

Cuba
14-04-11, 14:59
skladnik89@gmail.com

מוזמן להוסיף למסנגר eyal_skladnik@walla.co.il

אז מהי דעתכם ע"מ למנוע התנגשות? Abc - איך הייתם מתכננים את זה?

היום עשיתי a - חזה יד אחורית

מה מחר ומחרתיים.
הדרך הכי טובה למנוע התנגשות זה תוכנית של סקואט לחיצה משיכה

Scylla
14-04-11, 15:14
Abc 6 פעמים בשבוע זו דרך מעולה לא לגדול.
אתה טבעי אני מניח ואין שום סיבה שהגוף שלך ינצל בצורה יעילה כ"כ הרבה אימונים. אם אתה רוצה להשאר חטוב תעשה איזו קומבינה של ab עם אירובי 2-3 פעמים בשבוע
עזוב אותך אינטרוולים וכאלה רק אירובי פשוט ואתה תשאר א"ש נמוך. תחשוב על חלוקה של פלג גוף עליון / תחתון או פוש / פול...

Jack3D
14-04-11, 15:15
abc 6 פעמים בשבוע זו דרך מעולה לא לגדול.
אתה טבעי אני מניח ואין שום סיבה שהגוף שלך ינצל בצורה יעילה כ"כ הרבה אימונים. אם אתה רוצה להשאר חטוב תעשה איזו קומבינה של ab עם אירובי 2-3 פעמים בשבוע
עזוב אותך אינטרוולים וכאלה רק אירובי פשוט ואתה תשאר א"ש נמוך. תחשוב על חלוקה של פלג גוף עליון / תחתון או פוש / פול...

אין ספק שהמעט וורידים שהתחילו לצאת וה5 קוביות ילכו להם .. איך אתה היית מחלק ab?

Shai 22
14-04-11, 15:16
הדרך הכי טובה למנוע התנגשות זה תוכנית של סקואט לחיצה משיכה

קובה אתה שקוף חחח

Nitric Oxide Troll
14-04-11, 15:35
אחלה אחי...אבל למה בגלריות הגולשים?

הוא רוצה להשקיע ולנהל את הפורום הזה.

Jack3D
14-04-11, 16:12
הוא רוצה להשקיע ולנהל את הפורום הזה.

אני וכמעט לא נכנס לאף אשכול אחר , תתעסק בעיקר בוא תן חוות דעת עזוב אותך משטויות..

Nitric Oxide Troll
14-04-11, 17:06
אמרתי בעמוד הקודם..

godam
14-04-11, 17:10
SS!!!!!!!!!!

IGOR
14-04-11, 17:36
מסה = ss / לינארית / טקסס / וכו' / וכו'.

חיטוב = unknown

למה? אתה יכול לשלב כוח גם בפיצולים.ב abc לעשות למשל 3 סטים של כוח וכל השאר להיפרוטורפיה.למה לעשות נטו תוכנית כוח?

!Demon!
14-04-11, 18:21
תשמע...אני יכול להבין אותך אני לפני כמה ימים היה לנו ברכה לפסח כזאת בעבודה ותשמע , לראות קורסונים , בורקסים עוגות חטיפים ואתה בדל ולא יכול לגעת בכלום , זה כמולהיות אימפוטנט ובר רפאלי רוקדת ערומה לידך :(

חיטוב זה באסה , אבל לדעתי אל תשבר עוד טיפה , תחזיק ת זה לקיץ ואז מסה טובה, לדעתי ab עם תרגילים מורכבים בתוכה...
אל תשבר אחרי זה שתוריד חולה ותיראה טוב ולא עם כרס אתה תרגיש שהכל היה שווה את זה תאמין לי

YYY
14-04-11, 19:36
חחחחחחח
אתם באמת חושבים שאם תאכלו כמה קוראסונים ועוגות ילך לכם כל החיטוב?

Jack3D
14-04-11, 19:47
אמרתי בעמוד הקודם..

נשמה מצטער על האי הבנה התכוונתי לבחור שאמר לי ״למה בגלריות גולשים עזוב שטויות תתעסק בעיקר״.. אתה על הכיפאק גבר (;

!Demon!
14-04-11, 20:01
חחחחחחח
אתם באמת חושבים שאם תאכלו כמה קוראסונים ועוגות ילך לכם כל החיטוב?

דל פחמימה ???

ladybug
14-04-11, 20:06
אבל קודם יד קדמית ואז גב כן מומלץ?

כן צודק לא שמתי לב, בכל אופן אפשר לארגן את הימים שלא יתנגש כלום וזה לא חייב להיות 3 ימים ברצף ואז יום מנוחה אנשים תקועים יותר מדי על תוכניות כמו abc והם חושבים שאי אפשר לשחק עם הימים איך שבא להם, צריכים להיות גמישים וכל אחד צריך להתאים משהו לעצמו נראה לי זה הכי טוב.

ladybug
14-04-11, 20:09
מסה = ss / לינארית / טקסס / וכו' / וכו'.

חיטוב = unknown

וטוב לראות שהתפקחתה משכרונך, מחטבים מסה ולא עצמות... ואם התוצאה הסופית היא להיות חלש משמעותית... אז אני מעדיף להיות שמן עם כרס שמסתירה לי את זין ועם כוח, (לא שזה קורה אבל הבנתה ת'מסר).

ד"א חבל על ה 40 דק' בסוף, זה גומר את הגוף... אם מסה אז עד הסוף, אם תאכל כמו שצריך ולא מלוכלך (לא יודע אם זה אפשרי בכלל) אז לא תצטרך אירובי בצורה קיצונית.

כמה אתה מזיין תשכל תגיד, להיות שמן וחזק אתה חי בסרטטטטט רע, ועזוב שאין לך גוף בכלל ואתה גם חלש זה מה שמצחיק.קודם כל תגיע לאן שהוא מכל סוג של אימונים ואולי רק אחרי זה אנשים יתחילו להקשיב לך, אחד הפלצנים אתה בפורום, מצחיק אותי כל פעם מחדש.

ladybug
14-04-11, 20:14
abc 6 פעמים בשבוע זו דרך מעולה לא לגדול.

שטויות אחי abc זה בעיקר 5 פעמים בשבוע לא 6, מי מתאמן 6 פעמים בשבוע זה המון ואז מה אם אתה טבעי זה אומר שאתה יכול להתאמן ככה? אני חושב שab לא מניב תוצאות מי יודע מה זה תוכנית למתחילים.

the pharmacist
14-04-11, 20:16
למה כולנו לא יכולים להסתדר

חשבתי שרק עם "חדש" עולים הוויכוחים המכוערים

YYY
14-04-11, 20:27
תכלס ליידי באג צודק

Shai 22
14-04-11, 20:32
כמה אתה מזיין תשכל תגיד, להיות שמן וחזק אתה חי בסרטטטטט רע, ועזוב שאין לך גוף בכלל ואתה גם חלש זה מה שמצחיק.קודם כל תגיע לאן שהוא מכל סוג של אימונים ואולי רק אחרי זה אנשים יתחילו להקשיב לך, אחד הפלצנים אתה בפורום, מצחיק אותי כל פעם מחדש.

אתה לא אמור להיות בהופעה של ג'סטין עכשיו?!

ב!רי 93
14-04-11, 21:36

:ok:

:ok:

Jack3D
14-04-11, 22:15
תהיו חברים אחד של השני , אני מכבד פה כל אחד ואחד ואם אתם רוצים לעשות פה וויכוחים וגנון אז תלכו לכיבינימט. יש פה מספיק אנשים שפויים שמכבדים אותי מספיק בכדי לא לבלבל את הבייצים. לעניינינו מחר אימון b נלך על גב יד קדמית או רגליים כתפיים?

hypertrophy
14-04-11, 22:46
נשמה מצטער על האי הבנה התכוונתי לבחור שאמר לי ״למה בגלריות גולשים עזוב שטויות תתעסק בעיקר״.. אתה על הכיפאק גבר (;

הבחור שכתב לך את זה הוא במקרה מנהל הפורום
ובמקרה תפקידו הוא לשמור על הסדר בפורומים
ובמקרה אם לא תדאג להבא לפתוח את הפוסטים שלך במקומות הראויים להם הם ימחקו ואתה תושעה

תודה רבה

Shai 22
14-04-11, 22:50
יאיר תגיד, מתי אני מקבל באן? בלה באבי אני מחכה כבר הרבה זמן...

hypertrophy
14-04-11, 22:51
אפשר לתת לך עכשיו

Shai 22
14-04-11, 22:53
אני מהמר... אתה או גליגלוך או זכו

Jack3D
14-04-11, 23:12
הבחור שכתב לך את זה הוא במקרה מנהל הפורום
ובמקרה תפקידו הוא לשמור על הסדר בפורומים
ובמקרה אם לא תדאג להבא לפתוח את הפוסטים שלך במקומות הראויים להם הם ימחקו ואתה תושעה

תודה רבה

שמע,במידה ואתה תיהיה טיפש דיי לתת לי השעיה אתה תפסיד משתמש איכותי פה בפורום , בהתחשבות ש80% הם ילדודס שלא בוא נאמר מפארים את הפורום. אז כן יש פה כמה חבר׳ה נחמדים שמעלים את הרמה. בשורה תחתונה הפסד שלך ושל הפורום. בסדר להבא אם יהיה להבא אפתח במקום חדש - עד אז אל תעשה עליי שרירים. כל טוב.

IGOR
14-04-11, 23:16
בעיקרון גם אני חשבתי על הקטע של החיטוב.ודיי נמאס מהחרא הזה.אני מת כבר להרים משקלים "מטורפים" ולגדול עוד.אבל לא יודע,בכל זאת מביך ללכת עם קרס מגעילה לים או סתם בלי חולצה.לא יודע בקיצור..

hypertrophy
14-04-11, 23:27
שמע,במידה ואתה תיהיה טיפש דיי לתת לי השעיה אתה תפסיד משתמש איכותי פה בפורום , בהתחשבות ש80% הם ילדודס שלא בוא נאמר מפארים את הפורום. אז כן יש פה כמה חבר׳ה נחמדים שמעלים את הרמה. בשורה תחתונה הפסד שלך ושל הפורום. בסדר להבא אם יהיה להבא אפתח במקום חדש - עד אז אל תעשה עליי שרירים. כל טוב.

חתיכת פישר מעפן ובכייןם מה אתה מעז לדבר ככה?
ועוד כשאני מדבר אלייך בכבוד!
אתה רוצה שאני אפתח עלייך ג'ורה?
יאללה סתום תפה ותמשיך לבכות על זה שקשה לך בחיטוב

Jack3D
14-04-11, 23:39
חתיכת פישר מעפן ובכייןם מה אתה מעז לדבר ככה?
ועוד כשאני מדבר אלייך בכבוד!
אתה רוצה שאני אפתח עלייך ג'ורה?
יאללה סתום תפה ותמשיך לבכות על זה שקשה לך בחיטוב

אוי ברוך אתה מנהל פורום? יש לך עוד מה ללמוד. אתה מזכיר לי קצינים בצהל שהשתן עולה להם למח. תצליח בכל אשר תעשה ומה שלא תעשה אני מצדיק אותך (;

hypertrophy
14-04-11, 23:46
אוי ברוך אתה מנהל פורום? יש לך עוד מה ללמוד. אתה מזכיר לי קצינים בצהל שהשתן עולה להם למח. תצליח בכל אשר תעשה ומה שלא תעשה אני מצדיק אותך (;

נכון אחרי איזה שנתיים בניהול פה השתן נזכר לעלות
אני מוכן להתערב שאתה אותו משתמש שחוזר לפה כל כמה זמן עובר בקטנה על חוקי הפורום מחכה לקבל הערה על זה ואז מתחיל לפתוח ת'פה על מנהלים
מעניין מאוד קשה לך לקבל את זה שעברת על חוקי הפורום?
קשה לך לעמוד בחוקים כל כך פשוטים?
כמעירים לך על כך בצורה יפה אתה מתעצבן ופותח ג'ורה?
כשעונים לך באותה צורה אתה לא מבין למה מדברים אלייך מגעיל ומנסה להתנשא?

מזל טוב!! אתה בעל הפרעת אישיות גבולית!!!
ובכיין

Jack3D
15-04-11, 00:17
נכון אחרי איזה שנתיים בניהול פה השתן נזכר לעלות
אני מוכן להתערב שאתה אותו משתמש שחוזר לפה כל כמה זמן עובר בקטנה על חוקי הפורום מחכה לקבל הערה על זה ואז מתחיל לפתוח ת'פה על מנהלים
מעניין מאוד קשה לך לקבל את זה שעברת על חוקי הפורום?
קשה לך לעמוד בחוקים כל כך פשוטים?
כמעירים לך על כך בצורה יפה אתה מתעצבן ופותח ג'ורה?
כשעונים לך באותה צורה אתה לא מבין למה מדברים אלייך מגעיל ומנסה להתנשא?

מזל טוב!! אתה בעל הפרעת אישיות גבולית!!!
ובכיין

אני כבר מתחטב מהדו שיח בייני לבינך , מעולם לא קראתי על החוקים . חוק ברזל - לא מקלל ואני חושב שזה מעל ומעבר ידידי. אתה לא מכיר טוב את סחבק הוא בחור טוב. שיהיה לילה מהנה.

hypertrophy
15-04-11, 00:27
לא צריך לקרוא את חוקי הפורום כדי להבין מה לפתוח איפה

subzero1122
15-04-11, 00:31
צההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההה הההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההה ההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההה

ליידיבאג, להתאמן 5 או 6 פעמים בשבוע זה אותו חרא

JaSoN.B
15-04-11, 02:26
דיי יאיר וג'אקד חלאס לריב. אי הבנה. יאללה להמשיך הלאה.

ולג'אקד, זה התוכנית abc שאני עושה, אני בטוח שברגע שאני אפרסם אותה אני אחטוף על הראש על כמה שהיא "גרועה" אבל אני מת על הפיצול הזה

abc, 5 days a week

A- Legs
B-Chest and Shoulders
C- Arms and Back

ABs twice a week , Monday and Friday (the first day of the week and the last one of the training days)

WEST $ SIDE
15-04-11, 04:08
תפתחו איזה פורום בלוג שיט או משהו.
למי מעניין ת'זין שנשבר לו הזין? אחרי שראית קוביה במראה .
תעשה מה שבא לך....

JaSoN.B
15-04-11, 04:42
תעשה מה שבא לך....

חחח לאחרונה אתה מזה Hater :(

Cuba
15-04-11, 06:25
דיי יאיר וג'אקד חלאס לריב. אי הבנה. יאללה להמשיך הלאה.

ולג'אקד, זה התוכנית abc שאני עושה, אני בטוח שברגע שאני אפרסם אותה אני אחטוף על הראש על כמה שהיא "גרועה" אבל אני מת על הפיצול הזה

abc, 5 days a week

A- Legs
B-Chest and Shoulders
C- Arms and Back

ABs twice a week , Monday and Friday (the first day of the week and the last one of the training days)
זה שאתה רושם את התוכנית באנגלית לא הופך אותה לטובה או מקצועית יותר:sweatdrop::sweatdrop::sweatdrop:

JaSoN.B
15-04-11, 06:41
חחח זו ממש לא הייתה הכוונה שלי, פשוט העברית שלי קצת חלודה ואני רגיל להגיד את התוכנית באנגלית.
אני בטוח שהרמת אנגלית של אנשים פה מספיק גבוהה כדי שהם יבינו את זה :)

Jack3D
15-04-11, 07:40
תעשה מה שבא לך....

אתה לא מגיב באף פוסט , אבל שאתה מגיב יש לך רק חרא לאמר. הבנתי - עוד סמרטוט.

daniel maron
15-04-11, 16:40
ג'ק אחי קח עצה אתה לא חייב לשתף בדברים כאלה אנשים בפורום כי אז תמיד יהיה בעיות ועוד עצבים , קח חבר טוב ידידה קרוב משפחה ודבר על מה שעובר לך בראש.. זה שנפלת קצת ואתה בדאון לא אומר כלום.. קח יומיים חופש תתעודד ותחזור למסלול של החיטוב אין מה למהר כל עוד הכל הולך טוב. שיהיה בהצלחה ותבחר תדרך שבא לך,יש לך עוד מלא זמן לאימונים תתעסק בשלך ויהיה טוב אחי.

IGOR
15-04-11, 16:59
ג'ק אחי קח עצה אתה לא חייב לשתף בדברים כאלה אנשים בפורום כי אז תמיד יהיה בעיות ועוד עצבים , קח חבר טוב ידידה קרוב משפחה ודבר על מה שעובר לך בראש.. זה שנפלת קצת ואתה בדאון לא אומר כלום.. קח יומיים חופש תתעודד ותחזור למסלול של החיטוב אין מה למהר כל עוד הכל הולך טוב. שיהיה בהצלחה ותבחר תדרך שבא לך,יש לך עוד מלא זמן לאימונים תתעסק בשלך ויהיה טוב אחי.

1+
מכבד את כל מה שרשמתה.מילה במילה.

ג'ק עזוב אותך.לך לפי מה שאתה רוצה.חשוב לך קוביות אז לך על זה.אתה רוצה לגדול? לך על זה.עזוב אותך מה חושבים עלייך.

WEST $ SIDE
15-04-11, 17:25
אתה לא מגיב באף פוסט , אבל שאתה מגיב יש לך רק חרא לאמר. הבנתי - עוד סמרטוט.

אני הגבתי בפוסטים עוד כשאתה עבדת עם משקולות וורדות .
אני לא יודע איך עשית הקשר ביני לבין סמרטוט אבל אני מבין שאתה לא העיפרון הכי חד בקלמר אז תשתוק.
שורה תחתונה זה לא משנה את העובדה שלאף אחד לא אכפת מהחיטוב שלך אם התחילה לבצבץ לך קוביה ,ומחר עוד אחת ואז עוד אחת , תשמור את המידע המעניין לעצמך.

the pharmacist
15-04-11, 17:50
אני הגבתי בפוסטים עוד כשאתה עבדת עם משקולות וורדות .
אני לא יודע איך עשית הקשר ביני לבין סמרטוט אבל אני מבין שאתה לא העיפרון הכי חד בקלמר אז תשתוק.
שורה תחתונה זה לא משנה את העובדה שלאף אחד לא אכפת מהחיטוב שלך אם התחילה לבצבץ לך קוביה ,ומחר עוד אחת ואז עוד אחת , תשמור את המידע המעניין לעצמך.

WTF?????????

סלח לי westside אני לא רואה דבר חריג בפתיחת הפוסט הזה . נכון הוא היה יכול לבחור כותרת "יבשה יותר" אבל בנייננו אם הוא היה רושם כותרת "סוף חיטוב" אז הפוסט לא היה מדרדר כמו שהיה מדרדר ;)

בסופו של יום הוא לא "חדש" .
שנה בערך לא הגבתי כאן וואלה באמת שהדרדר הפורום בצורה מטורפת מקווה שיאיר יציל אותו

WEST $ SIDE
15-04-11, 17:55
אבל זה לא המקום , אם הוא היה פותח פוסט תחת הוכרת סוף חיטוב מביא תמונה ושואל להשגים , וואלה מעולה.
אבל למה נראה לך שאכפת לי שנשבר לו הזין מהחיטוב שלו ומהטונה שהוא אוכל כל היום?
כשאמרתי לו למה אתה עושה חיטוב הוא אמר שהוא רוצה להיות חטוב עכשיו נשבר לו כבר הזין .

the pharmacist
15-04-11, 18:31
אז סבבה אז לא אכפת לך , גם לי לא אכפת מכל פוסט ופוסט שנפתח פה אז אפשר פשוט לא להגיב .

IGOR
15-04-11, 18:36
בלאט תקרא עד הסוף.השאלה העיקרית שלו הייתה "מה כדי לעשות ss או פיצולים".אתם נתקעים על קטנות ומוציאים תעצבים שלכם על אנשים הלא נכונים.

Jack3D
15-04-11, 18:50
בלאט תקרא עד הסוף.השאלה העיקרית שלו הייתה "מה כדי לעשות ss או פיצולים".אתם נתקעים על קטנות ומוציאים תעצבים שלכם על אנשים הלא נכונים.

תודה איגור שאתה שפוי , wed אם לא איכפת לך לא תגיב.
תקרא שוב את הפוסט - מבקש תגובות לא ביקורות.

ובשורה התחתונה שאלתי SS או פיצולים , זאת הייתה מטרת הפוסט אדיוט.

the pharmacist
15-04-11, 19:32
תודה איגור שאתה שפוי , wed אם לא איכפת לך לא תגיב.
תקרא שוב את הפוסט - מבקש תגובות לא ביקורות.

ובשורה התחתונה שאלתי ss או פיצולים , זאת הייתה מטרת הפוסט אדיוט.

דיברתי איתך כבר במייל לא צריך לרדת רמה

LiON
15-04-11, 22:03
תעשה אימוני כח, מנסיון אלו האימונים הכי קשים ומפרכים ואתה תעלה איתם יפה במסה...תהיה במאזן קלורי חיובי של 500-1000 קלוריות ותזכור.
1.אף פעם אל תמהר, תהיה סבלני, אל תחפש קיצורי דרך.
2.אל תתייחס למה אנשים חושבים עליך, תהיה שלם עם עצמך.
3.תזכור שמאחורי כל כרס כח יש ריבועים והכל עניין של תהליכים.
4.סקוואט ודדליפט אלו תרגילים אלוהיים :)

בהצלחה אחי !

Jack3D
15-04-11, 23:18
תעשה אימוני כח, מנסיון אלו האימונים הכי קשים ומפרכים ואתה תעלה איתם יפה במסה...תהיה במאזן קלורי חיובי של 500-1000 קלוריות ותזכור.
1.אף פעם אל תמהר, תהיה סבלני, אל תחפש קיצורי דרך.
2.אל תתייחס למה אנשים חושבים עליך, תהיה שלם עם עצמך.
3.תזכור שמאחורי כל כרס כח יש ריבועים והכל עניין של תהליכים.
4.סקוואט ודדליפט אלו תרגילים אלוהיים :)

בהצלחה אחי !

תודה על התגובה היפה , מחר יש סקוואט ודדליפט..
שיהיה שבת שלום ..

WEST $ SIDE
16-04-11, 05:22
תעשה טובה אידיוט תקרא לחברים ש'ך .
אתה פותח אשכול מטומטם שרק השורה האחרונה שלו עוסקת בשאלה , במקום הלא נכון ומתפלא מתגובות לא הולמות.
ואחרי זה בשיא התמימות אתה ועוד גולשים "ברמה גבוה " למינהם אומרים על אחרים שהם מורידים את הרמה.

the pharmacist
16-04-11, 05:56
:nono:ברור ללא פרובוקציות ושנאת חינם מעט מאוד פוסטים יהיו מעניינים

Jack3D
16-04-11, 08:37
אתה פותח אשכול מטומטם שרק השורה האחרונה שלו עוסקת בשאלה , במקום הלא נכון ומתפלא מתגובות לא הולמות.
ואחרי זה בשיא התמימות אתה ועוד גולשים "ברמה גבוה " למינהם אומרים על אחרים שהם מורידים את הרמה.

אני לא מבין אם לא איכפת לך, ולא מעניין אותך למה אתה ממשיך להגיב? וכן יש לך לאן לשאוף ברמה.

IGOR
16-04-11, 09:39

אחי.מה הולך איתך?אז הוא פתח בטעות במקום הלא נכון,בגלל זה יש למנהלים אפשרות שנקראת "העברה" או משהו כזה:/.cool down MAN.אתה יוצא על אנשים הלא נכונים.

Scylla
16-04-11, 14:27
דווקא יש מקום לדיונים האלה הקושי הכי גדול באימונים ובאורח חיים הזה הוא מנטלי וקשה להשקיע ולתת כל כך הרבה מעצמך לרוב בלי פרגון מלא מהסביבה אז אני חושב שיש מקום לבוא כאן ולדבר על זה ולשאוב חיזוקים. יהיה בסדר תחשוב טוב מהן המטרות שלך ופשוט תשיג אותן.

MartialArtist
16-04-11, 14:51

בתור אחד שמגיב כ"כ הרבה בפוסט כ"כ "מטומטם", מעניין מה זה אומר עלייך.

subzero1122
16-04-11, 16:14
בתור אחד שמגיב כ"כ הרבה בפוסט כ"כ "מטומטם", מעניין מה זה אומר עלייך.

בתור אחד שמגיב למגיבים בפוסטים מטומטמים, מעניין מה זה אומר עליך.

YYY
16-04-11, 16:19
בתור אחד שמגיב למגיבים בפוסטים מטומטמים, מעניין מה זה אומר עליך.

בתור אחד שמגיב למגיבים למגיבים בפוסטים מטומטמים, מעניין מה זה אומר עליך.

תשובה:
שאתה אפס שלא עשה כלום בשום ספורט ומדבר המון
:bow::bow::bow:

BlackHawkins
16-04-11, 17:32
דווקא יש מקום לדיונים האלה הקושי הכי גדול באימונים ובאורח חיים הזה הוא מנטלי וקשה להשקיע ולתת כל כך הרבה מעצמך לרוב בלי פרגון מלא מהסביבה אז אני חושב שיש מקום לבוא כאן ולדבר על זה ולשאוב חיזוקים. יהיה בסדר תחשוב טוב מהן המטרות שלך ופשוט תשיג אותן.

צודק ב100% אחי לפעמים הסביבה מסתכלת עליך בעין עקומה כי אתה לא תמיד אוכל מה שהם אוכלים ובתדירות שהם אוכלים ומוותר על המון דברים והפורום הזה שאני בטוח שכמעט כל אחד כאן מקריב ביומיום ולא מקבל הכי עידוד פרגון ותמיכה וזה מקום מעולה לחזק אחד את השני ולפרגן במקום לצאת אחד על השני..
Jack תעשה מה שבראש שלך יש אנשים פה שלא שווים תגובה או יחס הגעת לתוצאות מאוד יפות ומחכה לראות באיזה דרך תמשיך וברור תמונות :)

Jack3D
16-04-11, 18:46
צודק ב100% אחי לפעמים הסביבה מסתכלת עליך בעין עקומה כי אתה לא תמיד אוכל מה שהם אוכלים ובתדירות שהם אוכלים ומוותר על המון דברים והפורום הזה שאני בטוח שכמעט כל אחד כאן מקריב ביומיום ולא מקבל הכי עידוד פרגון ותמיכה וזה מקום מעולה לחזק אחד את השני ולפרגן במקום לצאת אחד על השני..
Jack תעשה מה שבראש שלך יש אנשים פה שלא שווים תגובה או יחס הגעת לתוצאות מאוד יפות ומחכה לראות באיזה דרך תמשיך וברור תמונות :)

שוב בכל דבר בחיים יש פלוס ויש מינוס , יכול לצאת מפה רק עם ידע וחיזוקים מאשר אכזבות.
מי אלו האנשים החוכמולגים שחושבים שהפוסט מטופש? שיעלו תמונות אני סקרן.
מתחטבים כל היום על המקלדת זה הדבר היחיד שהם עושים..

תמונות בקרוב - החלטתי להגביר פחמימות לעשות פיצולים משלב דדליפט וסקוואט חופשי..(היום בבוקר היה סקוואט 5 חזרות עם 110קילו , דד ליפט 105קילו 6 חזרות) אוכל מסודר 6 ארוחות ביום ומשאיר אירובי 25דק אחרי כל אימון.. עדכון בקרוב:)

BlackHawkins
16-04-11, 19:14
כיף לשמוע שאתה נותן בראש לדעתי 15דק גם יעשו את העבודה לאחר אימון עצים אבל מה שמרגיש לך נכון
מחר אני מתחיל סייקל 5 שבועות גם אשתדל לתת בראש
ו..גיבור לא נפלת חח יש פה חברה שלא יתנו לך ;)

IGOR
16-04-11, 19:22
שוב בכל דבר בחיים יש פלוס ויש מינוס , יכול לצאת מפה רק עם ידע וחיזוקים מאשר אכזבות.
מי אלו האנשים החוכמולגים שחושבים שהפוסט מטופש? שיעלו תמונות אני סקרן.
מתחטבים כל היום על המקלדת זה הדבר היחיד שהם עושים..

תמונות בקרוב - החלטתי להגביר פחמימות לעשות פיצולים משלב דדליפט וסקוואט חופשי..(היום בבוקר היה סקוואט 5 חזרות עם 110קילו , דד ליפט 105קילו 6 חזרות) אוכל מסודר 6 ארוחות ביום ומשאיר אירובי 25דק אחרי כל אימון.. עדכון בקרוב:)

סתם שאלה.אתה לא משלב כוח בחיטוב?

the pharmacist
16-04-11, 20:02
:(כיף לשמוע שאתה נותן בראש לדעתי 15דק גם יעשו את העבודה לאחר אימון עצים אבל מה שמרגיש לך נכון

חבל שהתחילו להיווצר מחנות פה.

קצת עצוב לי:mad:

BlackHawkins
16-04-11, 20:50
:(

חבל שהתחילו להיווצר מחנות פה.

קצת עצוב לי:mad:

באמת עצוב שיש בפורום מחנות ואחד נכנס בשני על כלום..מילא משקר אז מגיע לו..אבל באמת ריבים פה על כלום גם הנושא של ההטרלות קצת מציק אבל אין מה לעשות חח זורמים עם זה
אנשים רק צריכים להתבגר כי אין פה שום תחרות בין אחד לשני רק לתרום וללמוד :idea::idea:

IGOR
16-04-11, 20:52
באמת עצוב שיש בפורום מחנות ואחד נכנס בשני על כלום..מילא משקר אז מגיע לו..אבל באמת ריבים פה על כלום גם הנושא של ההטרלות קצת מציק אבל אין מה לעשות חח זורמים עם זה
אנשים רק צריכים להתבגר כי אין פה שום תחרות בין אחד לשני רק לתרום וללמוד :idea::idea:

משפט חזק ומעורר השראה.כל הכבוד תמשיך להפציץ אחי. :11:

Nitric Oxide Troll
16-04-11, 20:57

אתה צודק, יאיר אמר לי אפילו שאם אני אתרום ואשקיע, אני אקבול ניהול או לפחות משתמש vip

!Demon!
16-04-11, 20:58
כיף לשמוע שאתה נותן בראש לדעתי 15דק גם יעשו את העבודה לאחר אימון עצים אבל מה שמרגיש לך נכון

:no::no::no::1eye:
גקד,אתה בחור עם רצון להצליח , ולא נימצא בך אחוז גבוהה של ליצנות, לכן אני רוצה להציע לך להעשיר את הידע שלך ,באמת יקל על החיטוב שלך ,לי זה עוזר כי אני יודע די הרבה על מה עובד מה לא ,מה מותר מה לא ומתי, לכן זה מאוד מקל עליי ואני לא עושה דברים שאני חושב שהם טובים והם בעצם לא וככה מתרכז רק במה שנכון.

BlackHawkins
16-04-11, 21:04
חחח רשמתי אם תוכל להגיב לי בפורום אימונים איפה ששאלתי איך לחזור פשוט מחר אימון ראשון ואני רוצה לדעת מה כדאי ומה מומלץ

!Demon!
16-04-11, 21:18
אני כרגע הולך לראות תקלאסיקו , אני יגיב מחר בערב אחרי העבודה ,אם אני יוכל לעזור במשהו

BlackHawkins
16-04-11, 21:22
מצויין תבלה אחשלי

Jack3D
16-04-11, 22:28
:no::no::no::1eye:
גקד,אתה בחור עם רצון להצליח , ולא נימצא בך אחוז גבוהה של ליצנות, לכן אני רוצה להציע לך להעשיר את הידע שלך ,באמת יקל על החיטוב שלך ,לי זה עוזר כי אני יודע די הרבה על מה עובד מה לא ,מה מותר מה לא ומתי, לכן זה מאוד מקל עליי ואני לא עושה דברים שאני חושב שהם טובים והם בעצם לא וככה מתרכז רק במה שנכון.

לא יודע גם איפה הסקת שיש בי אחוז מסויים של לייצנות , בכל אופן זו תקופה לא פשוטה - עקרונית בגלל המעבר לארהב - יום צפוף עמוס עבודה סידורים לשלב מכון ותזונה.

ולמי ששאל אם אני מוסיף כח בחיטוב , אז ראסמי עם הקפוצנים הייתי עושה 12-15 חזרות סופרסטים.

עכשיו הוספתי פחמימות השארתי את האירובי ואני עובד 6 חזרות וכבד.

BlackHawkins
16-04-11, 22:47
שו קפצונים?

the pharmacist
16-04-11, 23:48
שו קפצונים?

שטיח נפצים ,טייגרים

subzero1122
16-04-11, 23:53

מה בדיוק הקרבת בחיים שך בשביל בילדינג? מקסימום 300 שקל על ג'ק3די

subzero1122
16-04-11, 23:54
משפט חזק ומעורר השראה.כל הכבוד תמשיך להפציץ אחי. :11:

שכחת גם לדרבן אותו להמשיך להשקיע כדי שאולי הוא יקבל ניהול..

Jack3D
17-04-11, 00:10
שטיח נפצים ,טייגרים

:blush:

Jack3D
17-04-11, 00:12
מה בדיוק הקרבת בחיים שך בשביל בילדינג? מקסימום 300 שקל על ג'ק3די

אוי וויז מיר 300שקל ג׳ק? טוב שאישתו גרה בארה״ב 2ג׳ק ב47$. וגבר דחילק תפסיקו לנסות להוכיח מי יותר גבר ומי עוקץ יותר טוב חאלאס..

BlackHawkins
17-04-11, 02:52
שכחת גם לדרבן אותו להמשיך להשקיע כדי שאולי הוא יקבל ניהול..

לא מחפש להיות מנהל...ואף אחד לא ביקש את התגובה שלך על מה הקרבתי ומה לא תפסת מעצמך הכי מטורף פה אה?צא מהסרט שלך

the pharmacist
17-04-11, 09:37
אני הקרבתי 30.24 לקניית קיי 300 תוסף מצוין לחיטוב http://shop.ponline.co.il/product.asp?product=2271 ( ההוכחה)

וכסף זה רק אחת מההקרבות ותכלס זה לא הרבה מאוד כסף ( לא מכניס לעניין את הבחורים האנאבוליים) מי שבוחר לשרוף מאות שקלים על דברים לא יוצלחים זה עניין אחר.

והדבר הכי חשוב: אף אחד פה לא מכיר כמעט אף אחד אז איך אנשים זורקים פה: אתה מקריב ככה ואתה מקריב ככה" .

BlackHawkins
17-04-11, 09:42
זאת בידיוק הבעיה כי מה שנראה לך הקרבה לאחר יראה כמובן מאליו
אז הוא משלם מאות שקלים על תוספים ממריצים ופסיכולוגים וזה נראה לו חתיכת הקרבה ולשני זה יראה כמו בזבוז כסף
אין מה לעשות..אז הכי טוב במקום לצאת אחד על השני או לרשום תגובות שלא קשורות למציאות אפשר סתם לפרגן ולעודד להמשיך

ומה עם התמונות שהבטחת?חחחחח

the pharmacist
17-04-11, 10:36
;)סטייה קלה מהנושא: זה מותנה בהצלחת הלייקרס ובמיתון ההסלמה בפורום
ובלי קשר יש לי עוד כמה שבועות בודים בשביל לעבור את השייפ הקודם

ועכשיוו ברצינות אני רואה פוסטוים שנפתחים וזה לא יותר מדי מדרבן אותי לעלות לפה תמונות . לפייסבוק בוודאות אעלה אבל הדבר הארון שאני אעשה זה לעלות תמונות בשביל שיהיה לחייזר ולשי על מה לריב ...

יום טוב

BlackHawkins
17-04-11, 10:42
אם אתה רוצה שלח לי את הפרופיל שלך לאיימיל
ProRider888@Gmail.com
אני אוסיף אותך לפייס :]

the pharmacist
17-04-11, 10:58
שלחתי....

!Demon!
17-04-11, 20:47
לא יודע גם איפה הסקת שיש בי אחוז מסויים של לייצנות , בכל אופן זו תקופה לא פשוטה - עקרונית בגלל המעבר לארהב - יום צפוף עמוס עבודה סידורים לשלב מכון ותזונה.

ולמי ששאל אם אני מוסיף כח בחיטוב , אז ראסמי עם הקפוצנים הייתי עושה 12-15 חזרות סופרסטים.

עכשיו הוספתי פחמימות השארתי את האירובי ואני עובד 6 חזרות וכבד.

הכוונה הייתה שאתה לא ליצן...

Shai 22
17-04-11, 21:02
;)סטייה קלה מהנושא: זה מותנה בהצלחת הלייקרס ובמיתון ההסלמה בפורום
ובלי קשר יש לי עוד כמה שבועות בודים בשביל לעבור את השייפ הקודם

ועכשיוו ברצינות אני רואה פוסטוים שנפתחים וזה לא יותר מדי מדרבן אותי לעלות לפה תמונות . לפייסבוק בוודאות אעלה אבל הדבר הארון שאני אעשה זה לעלות תמונות בשביל שיהיה לחייזר ולשי על מה לריב ...

יום טוב

לא יפה אחי, אני יודע לפרגן לאנשים נורמלים.

BlackHawkins
17-04-11, 21:06

1+...

the pharmacist
17-04-11, 21:18
תודה שי , אתה מלך
ואני רחוק מלהיות נורמלי

Shai 22
17-04-11, 21:59
תודה שי , אתה מלך
ואני רחוק מלהיות נורמלי

אה? ..

עזוב לא הבנתה את כוונתי

Magic
17-04-11, 23:34
יאללה the pharmacist שתף קצת.. שים תמונות..

IGOR
17-04-11, 23:36

הוא התכוון שהוא לא נורמלי במוח :1eye:

the pharmacist
17-04-11, 23:44

יש עוד קצת זמן אני לא מאלה שמעלים תמונות ואז אחרי שובע שיוציא עוד וריד אז עוד תמונות

dethMAN
18-04-11, 00:15

"נורמלים" חחחחחחח אין אתה פשוט בדיחה!!!