PDA

צפה בגרסא המלאה : טכניקה | bor ו-squat

juhyuh
16-04-11, 13:46
אני ועוד חבר, מיום שישי האחרון צילמנו את הסט השלישי בכל תרגיל במשקל המקסימלי שלנו
עברנו את המשקל גוף שלנו בסקוואט, ו-BOR התחלנו עם משקל התחלתי של 40 קילו ללא מוט (מוט אני חושב 7.5 קילו) ולפני זה היינו עושים חתירה במכונה
דרך אגב אני יודע שבראשון לא הסתכלתי על הריצפה לא יודע מה קרה לי בסט הזה

XdSXHBuUVxQ

vjcwcKmbotE

קיצר הגב קצת כואב לנו אחרי ה-BOR, הבנו שחגורה בכלל לא תעזור לכאבים בגב ורק תעזור לנו להרים יותר משקל בסקוואט
אנחנו לא עושים דדליפט בגלל בעיות שעושים לנו במכון - אנחנו עובדים על זה (בנתיים זמני עושים גודמורנינג), יכול להיות שבגלל זה כואב הגב בבנט?

לחבר שלי כואב בעצם הזנב שהוא מתרומם בבנט (הבנאדם השני בסרטון), אתם רואים משהו שקשור לזה?

godam
16-04-11, 15:20
טכניקה כמובן זה הסיבה לכאבים,תתחיל מתוכנית של תרגילים בסיסים יותר ss
אבל קודם כל שכנע תמכון אפשרות לעשות דדליפט אם לא הולך תעבור מכון

Scylla
16-04-11, 15:30
כואב לכם הגב כי מעולם לא אימצתם גב תחתון... כולה תפוס אני מאמין
בנט אובר מה שאתם עושים זה בנט אובר בסגנון bb שזה לא רע / טוב זה פשוט שונה. באימוני כוח מתחילים בנט אובר כל חזרה מהרצפה והרבה יותר אקספלוסיבי.
סקוואט נראה בסדר נסה יותר להתיישב ויותר היפ דרייב זה יהיה מהותי במשקלים יותר גבוהים.

juhyuh
16-04-11, 16:38
כואב לכם הגב כי מעולם לא אימצתם גב תחתון... כולה תפוס אני מאמין
בנט אובר מה שאתם עושים זה בנט אובר בסגנון bb שזה לא רע / טוב זה פשוט שונה. באימוני כוח מתחילים בנט אובר כל חזרה מהרצפה והרבה יותר אקספלוסיבי.
סקוואט נראה בסדר נסה יותר להתיישב ויותר היפ דרייב זה יהיה מהותי במשקלים יותר גבוהים.

את האמת בהתחלה ניסינו Pendlay rows (ככה רושמים?) אבל ניסינו והבנו שבלי פלטות אולמפיות זה לא ילך, ואין לנו אפשרות להגבהה נורמאלית במכון
אני ישים לב להיפ דרייב בסקוואט מהפעם הבאה
אז לפי מה שאתה אומר אין לי מה לדאוג מהכאבים בגב כי זה השריר? וחבר שלי אומר שהוא מרגיש כאב בעצם הזנב כשהוא מסיים את הסט (תסתכל בסרטון הוא הבנאדם השני), איך צריך להוריד את המוט? כמו דדליפט?

IdaNP
16-04-11, 17:03
נראה כאילו הטכניקה של שניכם בסקוואט בעיקרון די סבבה, רק שני דברים:
1. אתה מסתכל למעלה שזה לא טוב
2. חבר שלך לא שובר מקביל ברוב החזרות

SmokingSnake
16-04-11, 18:11
1. זה שבנעליים השחורות(אתה?) צריך לעלות 10 קילו לפחות, השני צריך לעלות לפחות 7, תתחילו לאכול.
2. pendlay rows זה מה שריפטו התכוון שיכלל בתכנית, לא מה שעשיתם, החתירה הזאת לא נראית טוב והטווח תנועה ליצני, מקסימום תורידו את המוט על מדרגה אם הפלטות קטנות.
3. מסכים עם עידן בסקוואט, שלך די טוב, השני לא מקביל אפילו, עושה חצאים ברוב החזרות, שיתרגל תנועה קודם בלי מוט

HeavyWeight
17-04-11, 00:30
אין מה להסתכל למעלה בסקבט - המזגנים לא יפלו.

subzero1122
17-04-11, 00:50
אין מה להסתכל למעלה בסקבט - המזגנים לא יפלו.

אולי הדולרים ייפלו

juhyuh
17-04-11, 09:30
ח?
בכל מקרה תודה רבה למי שעזר וחג שמח