PDA

צפה בגרסא המלאה : שאלה בקשר להיקף יד , כוח והורדות ידיים.

firesmoker
16-04-11, 18:21
יש לי כמה שאלות אבקש שתענו לי לפי הסדר בלי לשכוח אפילו אחת בבקשה:
1:אצל בילדרים ופוואר ליפטרים כאחד כל ס"מ היקף יד שעולה כך גם הכוח של היד?
2:בילדרים יותר חזקים בהורדות ידיים מפווארליפטרים? כי כידוע לי זה אמור להיות ככה כי הליפטרים עובדים רק על תרגילים מורכבים שפחות משפר את הכוח בידיים לעומת הבילדר שמקדיש אימונים לידיים אז הבילדר ינצח ליפטר בהורדות ידיים?
3:שאומרים שליפטר חזק יותר מבילדר מדובר רק בתרגילים המורכבים זה נכון? למשל ליפטר לא יהיה יותר חזק נגיד בטרפזים, באמות, בתאומים,בידיים וכו...
4:בילדר וליפטר עם אותו היקף יד הבילדר יהיה חזק יותר כי אצל הבילדר יש יותר שריר ואילו אצל הליפטר ההיקף מורכב מיותר שומן ביחס לבילדר משמע היד של הבילדר יותר חזקה בהיקף מסוים נכון?

SMURF
16-04-11, 19:04
שכחת לשאול למי יש זין גדול יותר מבחינת היקף ועובי.

IGOR
16-04-11, 19:27
יש לי כמה שאלות אבקש שתענו לי לפי הסדר בלי לשכוח אפילו אחת בבקשה:
1:אצל בילדרים ופוואר ליפטרים כאחד כל ס"מ היקף יד שעולה כך גם הכוח של היד?
2:בילדרים יותר חזקים בהורדות ידיים מפווארליפטרים? כי כידוע לי זה אמור להיות ככה כי הליפטרים עובדים רק על תרגילים מורכבים שפחות משפר את הכוח בידיים לעומת הבילדר שמקדיש אימונים לידיים אז הבילדר ינצח ליפטר בהורדות ידיים?
3:שאומרים שליפטר חזק יותר מבילדר מדובר רק בתרגילים המורכבים זה נכון? למשל ליפטר לא יהיה יותר חזק נגיד בטרפזים, באמות, בתאומים,בידיים וכו...
4:בילדר וליפטר עם אותו היקף יד הבילדר יהיה חזק יותר כי אצל הבילדר יש יותר שריר ואילו אצל הליפטר ההיקף מורכב מיותר שומן ביחס לבילדר משמע היד של הבילדר יותר חזקה בהיקף מסוים נכון?

1.פה?
2.קה?
3.צה?
4.(:

SMURF
16-04-11, 19:40
Igor - כל הכבוד שלא שכחת לענות על אף שאלה כנדרש:), אם כי יכולת להרחיב לגבי העובי.

IGOR
16-04-11, 19:48
firesmoker (http://www.israelbody.com/member.php?u=23760):גבר.אני לא יודע מאיפה הבאתה את ה CRAP הזה,אבל ליפטרים בהרבה יותר חזקים מבילדרים מהסיבה הפשוטה שהם מתמקדים באימונים שלהם על כוח.יש את הקטע של הסיבים הלבנים והאדומים וכל זה אין לי כוח להסביר.בנצ',סקוואט ודדליפט הם תרגילים "אלוהיים" בישבילם אבל זה לא אומר שהם לא עושים תרגילים אחרים.

firesmoker
16-04-11, 20:07
בעיה שלכם לענות לפי השאלות??? וואלה תאמינו לי שיש לי ידע לא פחות טוב משלכם יודע הכל על שתי סוגי הסיבים אך מה שמעניין אותי ומטריד אותי זה זמן רב זה השאלות האלה וזה המקום המתאים לשאול את השאלות ואילו התשובות שלכם קשורות לפורום לייצנות מי שרוצה לענות ברצינות שיענה ומי שלא שלא יגיב אלו הם השאלות שלי גם אם הן לא נראות לכם וזהו הפורום המתאים לשאול.

SMURF
16-04-11, 20:08
אין ספק שלפי השאלות אתה מבין גדול. יש סימנרים עיוניים/ מעשיים? הייתי מעוניין להשתתף.

firesmoker
16-04-11, 20:14
אני יכול לשאול שאלות שאפילו אתה לא תוכל לענות.. אלו שאלות שמטרידות אותי לא מתאים אל תענה

SMURF
16-04-11, 20:16
אני יכול לשאול שאלות בניב קווקזי קדום על היקף הזנב של טרול סיבירי. תוכל לענות?

IGOR
16-04-11, 20:17
אם אתה מכיר את שני סוגי הסיבים,אז אתה אמור לדעת התשובות.

firesmoker
16-04-11, 20:23
יודע ובכל זאת רוצה תשובות אל תענו בקשה איגור וסמארף

!Demon!
16-04-11, 20:24
"למשל ליפטר לא יהיה יותר חזק נגיד בטרפזים, באמות, בתאומים,בידיים וכו..."

:confused::confused::confused::no::no:
ליפטר נורמלי אמור להיות יותר חזק, ממה שהוא היה אם היה עובד למטרות מסה בלבד...סוף פסוק, גם בשרירי הזין

IGOR
לא הבאנתי. אתה יודע אז למה אתה צריך תשובות?:confused::confused::confused::confused:

IGOR
למשל ליפטר לא יהיה יותר חזק נגיד בטרפזים, באמות, בתאומים,בידיים וכו...

:confused::confused::confused::no::no:

חחחחחחחחחחחחח.אחי תן לו תשובה.

SMURF
16-04-11, 20:30
firesmoker -- אתה נדרש לעזוב לאלתר את הפורום, ללא זכות חזרה עד שתחלים ממחלת הטמטמת שחלית בה.

!Demon!
16-04-11, 20:31
כבר הבאתי...
X-בן אדם
x במצב ליפטר>x במצב בילדר
מבחינת כוח

IGOR
16-04-11, 20:35
בקיצור ליפטרים חזקים יותר מבילדרים ללא ספק זה אמור ליהיות ברור.

ladybug
16-04-11, 23:01
איזה שאלות מטומטמות אלוהים ישמור אין על מה כבר לפתוח נושאים מרוב שהכל נחרש פה נראה לי, מה מטריד בזה בדיוק מה אתה לא יושן בלילות בגלל שאין לך תשובות לדברים האלה, ולמה נראה לך שאנשים פה בפורום יכולים לענות לך על הדברים האלה מה הם חיים עם הליפטרים ובודקים מה הכוח שלהם בתרגילי אמות והורדות ידיים?איזה טמטום.