PDA

צפה בגרסא המלאה : squat form check

shakethatass
16-04-11, 22:17
60 קילו
[http://www.youtube.com/watch?v=qL20Cocv7vE[/YOUTUBE]

http://www.youtube.com/watch?v=gE18biBc-l8[/YOUTUBE]

http://www.youtube.com/watch?v=siKmCVNiwYA[/YOUTUBE]

מה שאני רואה :
עדיף לרדת יותר לאט
יש לי באט ווינק כדי לסדר את זה כדי לרדת יותר לאט ומבוקר?
ברכיים גולשות טיפה קדימה בחלק מהחזרות בתחתית

godam
16-04-11, 22:23
נראה טוב שען על הבירכיים יותר

קפטן שלד
16-04-11, 22:23
מה שאמרת. באיזה רוחב אתה עומד?

shakethatass
16-04-11, 22:28
טיפה יותר מרוחב הכתפיים,אםשר להגיד שרוחב הכתפיים.

shakethatass
16-04-11, 22:31
ישלי עוד שאלה,אני כרגע בחיטוב כי כבר הייתי על אחוז שומן גבוהה ב SS אז חתכתי באמצע,אז אחרי החיטוב להתחיל ss מהתחלה זה יעבוד טוב?
המשקלים ש"סיימתי" איתם ss לא היו משקלים רציניים.

קפטן שלד
16-04-11, 22:31
טיפה יותר מרוחב הכתפיים,אםשר להגיד שרוחב הכתפיים.

אז כדאי באמת שתנסה לשבת לאט יותר ותתרכז בלדחוף את הברכיים לצדדים. בוידאו זה נראה סקוואט של מישהו שעומד צר.

עריכה:
כן כדאי שתעשה ss שוב.

shakethatass
16-04-11, 22:32
אוקיי תודה שלד.

HeavyWeight
17-04-11, 00:29
הבאט ווינק נובע מזה שאולי אתה לא שומר על הגב התחתון בפשיטה (כלומר, שומר על השרירים שאחראים לכך מכווצים) ו\או בגלל שאתה לא מוציא ברכיים החוצה ואז הפמור מפריע לך לשמור על פוזיציה טובה.

shakethatass
17-04-11, 00:33
שמרתי על ברכיים בחוץ ממש חזק אז זה לא ניראה לי שזה בגלל זה,לא הבנתי את הגורם הראשון שציינתה.

shakethatass
17-04-11, 01:06
עכשיו הבנתי,כדי למנוע באט ווינק צריך לחשוב על תחת אחורה לכל אורך החזרה כלומר לא להרפות את המתיחה שם(leaning over as much as possible? :o )זה כנראה הפתרון לבאט ווינק שלי
מחר אני העלה עוד סרטונים.

HeavyWeight
17-04-11, 08:57
leaning over זה אומר להשען וזה ממש לא אותו דבר כמו לשמור על הזוקפים מכווצים (כלומר, גב תחתון [לומבר] בפשיטה)

תסתכל ב-Starting Strength (באתר), ריפ נזכר סוף סוף להעלות שם לאחרונה סרטון שהוא מסביר את הנושא וטכניקה איך לתרגל ולשלוט בעניין (בערך שנתיים אחרי שפורסם למנויי CrossFit Journal סרטון שלו שמסביר בדיוק אותו דבר בסמינר שהוא העביר להם).

ולמרות ששלחת ברכיים החוצה יכול להיות שהזווית של כף הרגל לא היתה כזו שאפשרה לך הרחקה מספיק גדולה בירך.

shakethatass
17-04-11, 13:45
Lower back position control זה הסרטון?

HeavyWeight
17-04-11, 15:36
כן...

shakethatass
17-04-11, 16:52
אז ככה היום עשיתי הרבה סטים -.- ,יותר מ 12 סטים של ניסיונות להגיע ל גב תחתון הכי מקובץ שאני יכל.

הסטים הראשונים נראו ככה:
http://www.youtube.com/watch?v=6LBNePtzl3Q

שתי הסטים האחורונים הייתי עייף כבר והייתי גם אחרי לחיצה אז הרגליים היו עייפות מאוד,ובכל זאת הצלחתי לשמוא על גב תחתון מקווץ יותר כי חכתכתי בגובה טיפה ובירידה חשבתי על קיווץ התחת בעלייה, כאילו ממש השתדלתי להשתמש בשריר של התחת כדי לעלות בזמן בבאונס.

http://www.youtube.com/watch?v=NVOAQ4k36cE
http://www.youtube.com/watch?v=osE2hVcuqik

ביקורת על הפעם :O

קפטן שלד
17-04-11, 17:41
נראה טוב יותר

shakethatass
17-04-11, 17:50
אם הבנתי נכון,כדי להגיע ל stretch reflex הכי טוב ,צריך למשוך את התחת אחורה הכי שאפשר בתחתית ולפתוח רגלים חזק,הבנתי נכון?
עכשיו יש לי עוד דילמה,בעלייה לכווץ חזק את התחת ככה אני משתמש בתחת בצורה הכי טובה?

קפטן שלד
17-04-11, 18:51
אין לי מושג מה לענות לך, אני פשוט עולה.

shakethatass
17-04-11, 19:22
עזוב אני סתם מכניס לעצמי סרטים לראש כי אני לא רוצה לפספס משהו בטכניקה

subzero1122
17-04-11, 19:26
אולי תקרא תספר?????????????

shakethatass
17-04-11, 19:29
אני קורא אותו על בסיס יומי,אני פשוט רוצה לחדד את הכל כדי לא לפשל ב ss הבא שאני יעשה

subzero1122
17-04-11, 19:49
מה שאמרת בהודעה ההיא הוא נכון, בפועל אף אחד לא עושה את זה בצורה אופטימלית אם הברכיים שלו גולשות אפילו במעט, בכל שלב שלא יהיה בסקבט.

את הברכיים אתה אמור להוציא החוצה כדי למתוח את המקרבים, זה גם יפנה לך מקום לשבת.

shakethatass
17-04-11, 19:59
אוקיי יש לך טיפים לשמור על ברכיים מגלישה?
או ש-להתחיל לפתוח ולקבע ברכיים ואז לסיים את התנועה עם התחת אחורה זה טיפ מספיק טוב?
ושאלה לגבי ה רפלקס של המתיחה,באיזה אזור מרגישים אותו?בעקיר בהאמסטרניג?

HeavyWeight
18-04-11, 11:32
זה יכול לעזור הקטע של לפרק את התנועה אבל שלא יהפוך לשיטת עבודה.

עוד רעיון, שאדון י1אש חושב שהוא דפוק כי הוא לא בוקס סקוואט הוא לשים ספסל לפניך (כמובן שזה לא רעיון טוב כשעושים את זה עם משקל גבוה, אבל לתרגול זה אחלה) כאשר הספסל בעצם נמצא בנקודה אליה אתה מעוניין להגביל את הברכיים - ככה אם אתה גולש אז אתה פשוט נתקע בספסל ומבין שגלשת.

Cuba
18-04-11, 11:44
אתה צריך להקפיד לשבת אחורה תחפור ביוטוב על סרטונים של ריפטו מסביר ככה אני למדתי ומהdvd שלו ראיתי את הdvd שלו בלופים למרות שאני תפסתי את התנועה של הסקואט יחסית מהר

shakethatass
18-04-11, 14:15
כן הבנתי שלפרק את התנועה זה עוזר פשוט במקום לעשות אותה בשתי שלבים עושים אותה ככה קודם 4-3 חזרות ואז התנועה תבוא לך חלק זה מה ריפ אמר.
אז הבנתי את התנועה.
ובוקס סקוואט דינמי בלי משקל בבית יכל לעזור לי להרגיש את הישיבה אחורה יותר טוב?
ותגידו,דומס במקרביים דבר נפוץ?

HeavyWeight
18-04-11, 15:16
איך בוקס סקבט יכול להיות דינאמי בלי הגומיות ?
בכל אופן - כן.

וגם בשאלה הנוספת - כן, עשוי לקרות.

shakethatass
20-04-11, 18:31
טוב הפראנויד חזר עם סרטונים חדשים
הפעם העלתי משקל בסקוואט כדי לנסות ולמצוא בעיות חדשות
והכן יש בעיות קודם כל אני לא מצליח להרגיש את הבאונס מהתחתית ,ואני גם לא ממש מרגיש את האמס והגלוטס עובדים אני יותר מרגיש את הקואד דבר שעצבן אותי ולא הצלחתי לפתור את זה באימון וכל סט שעשיתי פשוט לא הרגשתי את האמס והגלוטס הרגשתי את הגב תחתון בעלייה והקואדס עובדים חזק.
ואני כן מוציא ברכיים החוצה הכי חזק שאני יכל חבל שלא צילמתי מהפרונט ואני כן מנסה להגיע ל stretch reflex הזה ופשוט אני מרגיש את המתיחה אבל זה מוזר כזה ומתפספס לי לעלות בבאונס קראתי בספר ש timing זאת מילת הקסם ,אני צודק?טיפים לעלות אפקטיבי :O?
יש לכם גם אולי טיפים לאיך באמת להכניס לעבודה יותר את האמס והגלוטס או שאולי אני פראנויד מהברבאנל ולא אמורים להרגיש אותם כלכך והרגשה היא יותר ב קואדס?
טוב חפרתי הינה סירטונים
IVBlTRywTWg

hGukoxyxsE8

4DNmy8f3lI0

shakethatass
20-04-11, 18:42
נדמה לי שעליתי על הבעיה, hip drive is the key to the squat אצלי הוא כנראה לא נכון

יכול להיות?????????????שאני לא עולה מהעקבים :confused::confused::confused::confused::confused: :confused::confused::confused::confused::confused: :confused::confused:

סתכלו בסרטון ותבקרו בבקשה :<

קפטן שלד
20-04-11, 18:45
ראיתי רק את הסרטון הראשון והוא נראה לי בסדר גמור, לא יודע מה אתה רוצה.

shakethatass
20-04-11, 18:47
מה עם הקטע שאני לא מרגיש את האמס עובדים?

shakethatass
20-04-11, 18:53
טוב אני סתם מבלבל לכם בשכל אני הולך לחרוש על הסירטון של ההיפ דרייב ביוטיוב ולתת כמה סטים של הסרט של ריפ. וממה שאני ראיתי אני ממש אבל ממש לא באותו כיוון לקחתי את היפ דרייב לכיוון אחר ולא נכון
אבל בכל זאת תוכלו להציע את הטיפים שאתם משתמשים בהם כדי לתפוס את ה stretch reflex בזמן?

קפטן שלד
20-04-11, 19:32
מה לא הבנת במה שאמרתי? זה נראה בסדר, שים משקל ותפסיק לבלבל ת'מוח...

shakethatass
20-04-11, 19:33
טוב:(

HeavyWeight
21-04-11, 09:22
לי זה דווקא נראה כאילו הוא גולש יותר מדי עם הברכיים - ברגע שזה קורה אז באמת העסק כבר נהיה כמעט קוואדס נטו.

השאלה זה אם אתה באמת גולש או שפשוט יש לך פרופורציות לא סטנדרטיות (כמובן שהכוונה היא לא באספקט של בילדינג ע"ע "כתף אחורית בפיגור כי אתה לא נותן מספיק דגש")

קפטן שלד
21-04-11, 14:31
לי זה דווקא נראה כאילו הוא גולש יותר מדי עם הברכיים - ברגע שזה קורה אז באמת העסק כבר נהיה כמעט קוואדס נטו.

השאלה זה אם אתה באמת גולש או שפשוט יש לך פרופורציות לא סטנדרטיות (כמובן שהכוונה היא לא באספקט של בילדינג ע"ע "כתף אחורית בפיגור כי אתה לא נותן מספיק דגש")

גבר, אין שום בעיה עם הברכיים. הסקוואט שלי נראה דומה מאוד.

HeavyWeight
21-04-11, 17:11
גבר, אין שום בעיה עם הברכיים. הסקוואט שלי נראה דומה מאוד.

זה מה שרציתי שתגיד.

שימי רואה שאתה מזיין בשכל ?

עריכה: אהה רגע, בעצם אתה לא רואה כי יאיר חסם אותך צה צה צה צה צה

shakethatass
21-04-11, 17:50
טוב,אני מזיין בשכל פה יותר מידי אבל זאת הפעם אחרונה שאני מעלה סירטון נשבע בריפטו,ופעם הבאה שתיראו סירטון שלי זה רק בלוג שאני אפתח לכבוד תחילת עונת ה SS המחודשת שלי
טוב אז ככה אימצתי לעצמי que חדש לברכיים, "להוציא את היריכיים החוצה בתחילתה התנועה"(כן כן את ה ירכיים -thigh" באנגלית)
דבר שעוזר לי מאוד מאוד והתנועה באה לי כלכך טיבעי שאני לא חושב על בירכיים קדימה ותחת אחורה אז ניראה לי שמצאתי את התנועה המנצחת שלי, אז העלתי כאן קצת סירטונים עם אותו que ואתם תשימו לב שעשתי אפילו סט אחד לבדוק עם זה באמת אפקטיבי אז פשוט נתתי סט של dropping bomb יעני ממש לתת את הדסנט במהירות כדי ליראות עם הברכיים נשארות מקובעות כמו שצריך

*****ועוד משהו אני לא רוצה להישמע כוסית אבל זה נראה לכם בסדר ש 80 קילו בחיטוב שלי ((((((שאני בקושי אוכל ולא עשיתי "סט כבד" לא שב SS הקודם היה לי סט כבד כמשמעותו ,בזמנו זה היה 102.5 קילו -.-))))))) ש- 80 קילו זה סט קשה ואני באמת מתאמץ =\ זה מוריד את המוטיבציה כי פעם 80 קילו לא היה משהו בשבילי,זה נורמלי? כש-אני יתחיל SS מחדש ולאכול כמו שצריך אני יתחיל להפציץ:confused::confused::confused::eek:??
פשוט זה למה באמת ירדה לי המוטביציה SS שעבר כי 102.5 קילו זה שום כלום ואני חירבנתי יונים כדי לסגור אקרוס (שלא סגרתי עד הסוף -.-)******

אני מקווה שאתם מבינים שקשה ללמוד מהאינטרנט בלי פרטנר לאימונים כי כל החברים שך עצלנים בני עצלנים כי גם אם אני ישכנע אותם לבוא הם יהיו ליצנים. בלי מאמן שמבין משהו הכל מהאינטרנט אז תתחשבו בי קצת ותקלו עליי עם החפירות שלי :(
טוב חפרתתיייי תחשיבו את זה כ-החפירה אחורנה שלי באשכול הזה (אתם עוד תישמעו ממני בלוגים)
סירטונים

H4vJV7gB_4M

O-RqDeflwBE

mkDBiZKnaMk

אז איךךך הברכיםם והתנועה??????????????????????????

קפטן שלד
21-04-11, 20:34
ראיתי רק את הראשון ונראה בסדר גמור.