PDA

צפה בגרסא המלאה : שאלה לחברה

tbmaster
24-04-11, 14:56
אני בחיטוב מתקדם ממש ובוא נגיד שהרבה חודשים לא אכלתי כמו בנאדם בגלל התפריט הדל פחמימות וקלוריות שלי. הגיע פסח ופתח את כל התיאבון חחח זללתי פיצה ארוחות חג של אימא פיצוחים במבה קיצר השתגעתי באוכל. איזה יומיים שלוש כי כבר לא יכולתי להתאפק. אבל המשקל עלה וירד ועכשיו שוב ירד ולא עלה בצורה דרסטית.
עכשיו השאלה ביחד עם מסקנה אפשרית למישהו שעושה חיטוב חודשים רבים זה אכן טוב לתת כמה ימים של התפרקות עם האוכל ולאכול מה שבא כדי לסגור כל מיני דברים פסיכולוגיים במוח? ופשוט תוך כמה ימים לאכול את כל מה שרצינו והגבלנו את עצמנו ?
כי הנזק הוא לא גדול באמת.

tbmaster
24-04-11, 15:04
באסה הוא לא נותן לי לעלות לכם לינקים לכמה מחקרים מעניינים שהיו נותנים תקווה למחטבים הכבדים. מי שרוצה אני אשלח בפרטי.
המחקרים מדברים על זה שאנשים שעושים חיטוב גדול (מורידים 20-25קילו) ומי שעושה חיטוב "קל" ומיואשים ממנו יכולים וזה גם בריא לדעת הדיאטנים לעשות שבועיים של תזונה לא לפי תפריט.
וזה לא פוגע בתוצאות אלא ההפך נותן כח וממלא מצברים להמשך החיטוב.
מי שרוצה בפרטי כי אין לי עדיין 7 הודעות...

!Demon!
24-04-11, 15:09
תקרא מה זה העמסה,ואחרי תקופה בחיטוב אכן מומלץ ליות על נייטרלי שבוע -שבועים

tbmaster
24-04-11, 21:42
אחרי 5 חודש חיטוב לא עשיתי צ'יט במרחק יותר קטן משבוע, כלומר פעם בשבוע, אולי אני צריך לשקול אם לעשות שבוע נייטרלי לסדר תראש!
השאלה פה מה נכון בנייטרלי??

!Demon!
24-04-11, 22:21
חיטוב נכון בנווי מתפריט מסוים...בגדול מזה ומאחוז שומן יודעים מתי לעשות העמסות...אחרי איזה חודשיים -חודש וחציאפשר לעשות שבוע שבועיים נייטרלי...
נייטרלי זה לא לעלות לא לרדת