PDA

צפה בגרסא המלאה : שאלה על שיערות, כן אני יודע שחרשו על הנושא..

matan1q2w
18-03-07, 11:58
אוקי הבנתי שהנושא שהשיערות גודלות עבה יותר ומהר יותר בגילוח מפעם לפעם זה "מיתוס".

אבל כמו שכולם זוכרים שהם התחילו לגלח את הפנים, השיערות היו דקות מאוד מאוד, וביגלל זה בקושי ראו שהם שחורות, תלוי יכול ליהיות שאצל חלק הם היו דווקא שחורות חזקות, אבל אתם לא יכולים להגיד שאין הבדל השיערות בפעמים הראשונות שהתגלחתם, להיום.. יענו לאחר כמה שנים, אז מה ההסבר לזה?
כי אני יודע בוודאות שלי אישית יש הבדל עצום בין השיערות שיש לי עכשיו לבין השיערות ההתחלתיות, וכמו שאני יודע זה לכולם ככה, אז איך ה"מיתוס" תופס פה?

אבא שלי אחרי המון שנים של גילוח, הקצב שהוא מתגלס הוא בערך פעם ליומיים, אני עדיין מתגלח פעם בשבועיים, בממוצע, אבל אני בטוח שעם הזמן התדירות תעלה לא?

SaBaGMaN
18-03-07, 12:03
בהחלט!
כמה שתגרה יותר את העור יצמח לך יותר מהר,כמובן שזה גם עיניין גנטי יש יותר שעירים יש פחות..
אני לדוגמא ליפניי שהתגייסתי הייתי מיתגלח פעם בה..גם כי לא היה צומח לי בתדירות גבוהה וגם כי ככה אני אוהב,אחרי הטירונות שהתגלחתי יום יום,מספיק 3-4 ימים וכבר צומח ממש..

meni32
18-03-07, 12:08
אכן זה מיתוס.
השיער יהיה יותר שחור ואולי עבה קצת יותר בלי קשר לגילוח. זה ענין של התבגרות הגוף.
גיל ההתבגרות זה גיל שבו הכל מתפתח וועם הזמן מקבל צורה סופית.
ככה גם עם השיער, הוא מתחיל כרך....אבל בלי קשר לגילוח הוא יתקשה קצת עם הזמן ויראה יותר כמו זקן ופחות כמו שרוכים. (:
כי לגברים יש זקן כמו שצריך ולא כמו של נערים שרק גדל להם שפם.... זו המטרה של גיל ההתבגרות - להפוך אותך לגבר.
קיצר, לסיכום החפירה....בלי קשר לגילוח השיער ישתנה עם הזמן כי מהבסיס הוא משתנה...כלומר מהשורש.

matan1q2w
18-03-07, 13:17
אכן זה מיתוס.
השיער יהיה יותר שחור ואולי עבה קצת יותר בלי קשר לגילוח. זה ענין של התבגרות הגוף.
גיל ההתבגרות זה גיל שבו הכל מתפתח וועם הזמן מקבל צורה סופית.
ככה גם עם השיער, הוא מתחיל כרך....אבל בלי קשר לגילוח הוא יתקשה קצת עם הזמן ויראה יותר כמו זקן ופחות כמו שרוכים. (:
כי לגברים יש זקן כמו שצריך ולא כמו של נערים שרק גדל להם שפם.... זו המטרה של גיל ההתבגרות - להפוך אותך לגבר.
קיצר, לסיכום החפירה....בלי קשר לגילוח השיער ישתנה עם הזמן כי מהבסיס הוא משתנה...כלומר מהשורש.

אז אם הבנתי אותך נכון,
נגיד ולא היתי מגלח עד עכשיו (גיל 18 וחודש) ואפילו נגיד עד גיל 20, השיער עדיין היה קצת עבה יותר וקצת שחור יותר מאשר בגיל מוקדם יותר?

Troya
18-03-07, 13:36
אז אם הבנתי אותך נכון,
נגיד ולא היתי מגלח עד עכשיו (גיל 18 וחודש) ואפילו נגיד עד גיל 20, השיער עדיין היה קצת עבה יותר וקצת שחור יותר מאשר בגיל מוקדם יותר?
כן.

ZivX
18-03-07, 13:44
כן כי שיער נושר וצומח חדש עבה יותר ובכלל מתעבה עם הזמן

meni32
18-03-07, 14:51
אז אם הבנתי אותך נכון,

בדיוק.

sojgoonisback
18-03-07, 14:53
מה יש מתן? גדל לך השפם בר-מצווה? :)

matan1q2w
18-03-07, 15:17
מה יש מתן? גדל לך השפם בר-מצווה? :)

לי לפחות גדל :D