PDA

צפה בגרסא המלאה : תוכנית אימונים

whice4188
29-04-11, 08:12
בבקשה תשתדלו להגיב אם עברתם את גילאי ה20,לא שאני מזלזל חס וחלילה,פשוט מעוניין בדעה של מישהו שהגוף שלו כבר עבר שירות צבאי.

אני בן 23,התחלתי להתאמן בצורה רצינית לפני שנה וחצי.
אני עובד כשומר ראש במדינה לא ישראלית ולכן הגודל שלי חשוב.
יש לי זמנים אידאלים לאימונים(מעדיף להתאמן כמה שיותר-מאוד קשה לי מנטלית עם תוכניות שמכילות רק שלושה ביקורים בחד"כ במהלך השבוע)

ניסיתי את תוכנית הss,והרגשתי חוסר מיצוי,לכן אשמח אם לא תמליצו על התוכנית הזאת-היא פשוט לא מתאימה לכל אחד.
עשיתי תוכנית פיצול abc-חזה יד אחורית,גב יד קידמית,רגליים כתפיים.
עשיתי את התוכנית של לייל מקדונלד-באלקינג רוטין.
נכון לעכשיו אני מבצע abcd-חזה,גב,רגליים,ידיים.

(התוכנית אשר נתנה לי את התוצאות הטובות ביותר היא של לייל מקדונלד,אבל הבעייה הייתה שלא הצלחתי לתת מספיק דגש לחזה בתוכנית הזאת!)

עכשיו קצת לנתונים אמיתיים:
התחלתי להתאמן בערך במשקל של 75 קילו,היום אני שוקל באזור ה91
אני 1.88 בעל מבנה גוף צר ורזה במקור.(לפני צבא הייתי רץ במרתונים-מאוד רזה)
אני אוכל בין 3800-4000 קלוריות ביום,ומשתדל להתאמן 5-6 פעמים בשבוע+יום אירובי.
צורך חלבון,קריאטין,בטא אלנין,שלל ויטמנים ומגנזיום.

משקלי מקסימום שלי ל5 חזרות
חזה-125
דד ליפט-140
סקוואט-130
כתפיים-80

אני מעוניין בתוכנית אימונים שהעניין העיקרי שלה הוא עלייה במאסה ובמשקל(לא מעניין אותי אחוזי שומן כל עוד אני מרגיש שאני גם גודל במאסת השריר)
והדגש הכי חשוב הוא פיתוח של שרירי החזה,שרירי החזה שלי קטנים בצורה לא פרופרציונלית לגוף שלי ולכמות המשקל שאני מצליח להפעיל נגדו.

אודה לכם על המלצות שתוכלו לתת פה,יש לי שנה עם המון זמן לאימונים,ואני צריך לגדול!!

the pharmacist
29-04-11, 08:29
WS4SB שזה דומה מאוד ל west sife barbell אישית מאוד אהבתי את הבלקינג רוטין.
וכמובן שניתן לגדול צבורה משמעותית גם עם תכניות פיצולים.
שרירי חזה קטנים יכולים לנבוע מהרבה דברים : לחיצה בצורה לא נכונה, גנטיקה לא מזהירה, כתפיים דומיננטיות אבל אפשר תמיד לשפר

whice4188
29-04-11, 21:25
תודה על התוכניות..האם התנסית בהם בעצמך?
למען האמת הws4sb נראית לי טיפה מורכבת,מה הכוונה שלך בתוכנית פיצולים?

ואני מודה לעובדה שאפשר לשפר,אבל איך?אני מאוד חזק בחזה,או לפחות בלחיצת חזה,איך אני יכול להעביר את הדגש לחזה ולא לכתפיים.