PDA

צפה בגרסא המלאה : לעלות במשקל

x5v
06-05-11, 04:50
שלום.

אני בן 25. מתאמן בחדר כושר מזה שנים...

אני רזה מאד. שוקל 49 - 48ק"ג
גובהה 1.71

אני לא מצליח לעלות במשקל
ואני יחסית אוכל סדיר..שבע מהר רק.. מה אוכל לעשות בכדי לעלות למשקל תקין של 65 ק"ג עד 70... באופן מהיר ובהדרגה.

תודה רבה!!!!

BlackHawkins
06-05-11, 08:00
יש לך 2 אפשרויות שאני רואה..
דבר ראשון הבעיה היא שאתה לא שומר על מאזן קלורי חיובי כנראה שלך ניטרלי או שלילי
כי אתה ממש אנורקס..
אז ככה או שתתחיל לאכול ובהתאם לנתונים שלך תעבור את ה2000 קלוריות (נתחיל מ2000)
ויש לך 2 אופציות לעבור את המספר הקלורי הזה שהוא לא גבוהה בכלל
או לאכול קצת יותר..כי כנראה שאתה לא אוכל מספיק
ובמידה ואתה לא אחד שמצליח לאכול הייתי ממליץ לך על איזה גיינר נחמד :)

IGOR
06-05-11, 10:01
חרטא אחושרמוטה.אני בזמנו הייתי 1.90 על 65 קילו.תחשוב מה זה. בגובה כזה זה פדיחה פשוט פדיחה! ונשבע לך שלא יכולתי לאכול הרבה פשוט לא הייתי מסוגל להכניס כמויות גדולות של אוכל. אבל יום אחד אמרתי לעצמי כוס עומו אני הולך לטחון כל כך הרבה גם אם יקח לי לסיים ארוחה תוך שעה וחצי. אז התחלתי וכיום אני 1.96 על 108 קילו ואני שואף לעוד. תכניס אוכל ואתה תראה איך הגוף שלך יתרגל. תפתח מאסה והגוף שלך ידרוש עוד אוכל. בהצלחה.

הקרבהההההההההההההההההההההההה!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

BlackHawkins
06-05-11, 12:33
חרטא אחושרמוטה.אני בזמנו הייתי 1.90 על 65 קילו.תחשוב מה זה. בגובה כזה זה פדיחה פשוט פדיחה! ונשבע לך שלא יכולתי לאכול הרבה פשוט לא הייתי מסוגל להכניס כמויות גדולות של אוכל. אבל יום אחד אמרתי לעצמי כוס עומו אני הולך לטחון כל כך הרבה גם אם יקח לי לסיים ארוחה תוך שעה וחצי. אז התחלתי וכיום אני 1.96 על 108 קילו ואני שואף לעוד. תכניס אוכל ואתה תראה איך הגוף שלך יתרגל. תפתח מאסה והגוף שלך ידרוש עוד אוכל. בהצלחה.

איגור צריך לצלם אותך מקליד את זה ולעשות מזה סרטון מוטיבציה :idea:

ORgasmic
06-05-11, 15:12
איגור צריך לצלם אותך מקליד את זה ולעשות מזה סרטון מוטיבציה :idea:

:eek:
HOLY SHET. +1

IGOR
06-05-11, 16:01

אווווווו קדוש הקדושים..
:bow::bow::bow::bow:

KillingInTheName
06-05-11, 16:06
ראיתי פה בפורום ציטוט שנראה מתאים לך:

"לכם השיטה תהיה לאכול עד שאתם לא יכולים לאכול יותר, ואז לאכול עוד עד שבאמת אתם מפוצצים, ואז לאכול עוד קצת, עד שאתם בקושי מצליחים לזוז ומתקשים בנשימה, אחרי זה יש אישור לשתות חלב."

יועץ לתוספי תזונה
08-05-11, 20:11
במידה וקשה לך להשלים את ערכי הקלוריות ע"מ לעלות במשקל ישנה האפאשרות להעזר בגיינר(אבקה לעלייה במסה).
שילוב נבון של גיינר עם תזונה נכונה ומתאימה לך תעזור לך לעלות במסה.
לפי הנתונים שהעלת אני יכול להמליץ לך על הגיינר של חברת נייצ'ר בסט הפרפקט 3000.
הגיינר החזק ביותר שיש לעלייה במשקל,על כל גרם חלבון יש 9 גרמים של פחמימות.
לעמוד המוצר באתר-
http://www.israelbody.org/Index.asp?CategoryID=100&ArticleID=158