PDA

צפה בגרסא המלאה : "המסה לא מתאימה לך"

hellman
09-05-11, 17:07
טוב אני כבר שנתיים במכון עד עכשיו עשיתי abc ולפניי שבוע הלכתי לעבור לss אז במכון כושר אני מנסה לעשות דדליפט פעם ראשונה והמאמן מסתכל עליי ואומר שבזמן הירידה הגב צריך להיות ישר בלי קימור ואומר להוריד ל25 lbs אבל בבנץ אני עושה 35 lbs (הורדתי מ55 בשביל התכנית) וסקווט 35 פלוס ואני יודע שבדדליפט אני לעשות אמור ל עושה את המשקל הכי כבד
בנוסף הוא אמר שמסה זה לא מתאים לי
1 כי טווח התנועה שלי כבר קצר וככול שאני יגדל זה רק יזיק לי
2 (וזה באמת מטומטם) ככול שיש יותר מסה אתה מרגיש חנוק עקב זה וקשה לנישום

אני יודע שזה שטות וחסר היגיון אבל בקשר לדדלפיט זה מאוד חשוב אוליי ss לא מתאים לי עקב טווח התנועה שלי
ועדיף לחזור לabc
נ.ב. לול באותו רגע חצי מהמכון דיבר על זה שהתרגלים יכולים לעשות פריצת דיסק ועדיף לוותר
בראסמי כול דבר יכול לגרום פריצת דיסק

nadavmoore
09-05-11, 19:03
התרגילים בss, אם תעשה אותם נכון, ישפרו לך את הטווח תנועה.

hellman
09-05-11, 19:06
התרגילים בss, אם תעשה אותם נכון, ישפרו לך את הטווח תנועה.

הגב חייב ישר בזמן התנועה ולא כדיי לי לעלות משקל ?

Cuba
09-05-11, 19:18
לא רוצה להבטיח כלום
אבל יש לי חבר שהדדליפט עזר לו בטירוף לעקמת

הגולש
09-05-11, 20:42
גם מלזיין אפשר לפרוץ דיסק..... תעשה את השיקולים שלך...

the pharmacist
09-05-11, 20:42
ראשית one זה לא חדר כושר מצויין אם אתה מדבר על זה שבראשון , אם לא סליחה עימך . היו גם ליצנים שאמרו לי שאני לא צריך לגדול כי אז אני לא אראה יפה בעיקר זה אנשים אפסים שרוצים שתהיה קרוב לרמה שלהם

דדליפט זה תרגיל שדורש טכניקה מאוד גבוהה אבל אם תדע לעשות אותו נכון הוא יכול להוביל למקומות גבוהים.

Scylla
09-05-11, 21:34
1. אתה לא נשמע כמו אחד שנמצא בעודף מאסה / מאסה לא מתאימה לא / צריך להתמתן
2. טווח תנועה זה משהו שאתה צריך לעבוד עליו בתחילת הss ולתרגל טכניקה וכו'

hellman
10-05-11, 09:54
ראשית one זה לא חדר כושר מצויין אם אתה מדבר על זה שבראשון , אם לא סליחה עימך . היו גם ליצנים שאמרו לי שאני לא צריך לגדול כי אז אני לא אראה יפה בעיקר זה אנשים אפסים שרוצים שתהיה קרוב לרמה שלהם

דדליפט זה תרגיל שדורש טכניקה מאוד גבוהה אבל אם תדע לעשות אותו נכון הוא יכול להוביל למקומות גבוהים.

חחחה כתבתי שרק נירשמתי לפה שלא הבנתי חצי מהחיים שלי (לא שאני מומחה עכשיו )
העניין הוא שאני לא רוצה סתם לבזבז זמן מה ss (זה רק תקופה של חודשים) בלימוד טכניקה בלי במקום להתקדם
גם מלזיין אפשר לפרוץ דיסק..... תעשה את השיקולים שלך...
פה קבור הכלב שעה אני מדבר אם מטומטמים האלו והם לא מבינים מילה

KillingInTheName
10-05-11, 12:34
אתה שנתיים במכון ואתה מרים פחות משקל ממוט ריק? מה? :|

IdaNP
10-05-11, 13:57
אתה שנתיים במכון ואתה מרים פחות משקל ממוט ריק? מה? :|
נראה לי הוא מתכוון למשקל שנמצא בצד אחד של המוט, לא המשקל שנמצא בשני הצדדים+המוט.
אני צודק? פשוט הרבה אנשים שלא מבינים כל כך לגבי הנושא במכון שלי נגיד, שאני שואל אותם כמה משקל הם עושים הם אומרים לי כמה יש בצד אחד של המוט.

Shai 22
10-05-11, 15:14
אתה עושה יותר מדיי חשבון למה אנשים יגידו

hellman
10-05-11, 16:41
נראה לי הוא מתכוון למשקל שנמצא בצד אחד של המוט, לא המשקל שנמצא בשני הצדדים+המוט.
אני צודק? פשוט הרבה אנשים שלא מבינים כל כך לגבי הנושא במכון שלי נגיד, שאני שואל אותם כמה משקל הם עושים הם אומרים לי כמה יש בצד אחד של המוט.

יאפ טוב לקחתי קצת חומר למחשבה פה תודה