PDA

צפה בגרסא המלאה : איך עולים במסה ונשארים צמחוניים\טבעוניים?

Moliere
10-05-11, 17:08
אני צריך לעלות קצת במסה בלי לצרוך בשר (דג זה סבבה)
למישהו יש המלצות בשבילי איך לעשות זאת?

BlackHawkins
10-05-11, 17:11
עוף ומוצרי חלב

KillingInTheName
10-05-11, 17:12
מה הבעיה?
עם פחמימות ושומנים אין לך בעיה, בתור מקורות חלבון תצרוך דגים, קוטג', חלב.

Moliere
10-05-11, 17:20
מה הבעיה?
עם פחמימות ושומנים אין לך בעיה, בתור מקורות חלבון תצרוך דגים, קוטג', חלב.

גם לא נוגע בחלב
לא חלב פרה לפחות (רק חלב סוייה)

ועל אילו שומנים בדיוק אתה מדבר?

barak12345
10-05-11, 17:33
שניצל טבעולללללללללללל

njfgn jg
10-05-11, 17:33
אתה אוכל דגים אבל חלב לא?

KillingInTheName
10-05-11, 17:46
אתה אוכל דגים אבל חלב לא?

אין שום הגיון אצל כל הטבעוניים צמחוניים למיניהם, אבל מיותר לנסות לשכנע אותך.. אז פשוט תאכל הרבה דגים ופחמימות.

Moliere
10-05-11, 17:54
אני לא באמת משייך את עצמי לקטגוריית הצמחוני\טבעוני
אני פשוט משתדל נורא לאכול בריא

וחלב (פרה) הוא מאוד אבל מאוד לא בריא
לגבי דגים..העניין בבדיקה

הגולש
10-05-11, 18:01
אם אתה רוצה לצרוך רק דברים בריאים אז חוץ ממים אל תצרוך כלום....

KillingInTheName
10-05-11, 18:05
הוא מאוד אבל מאוד לא בריא

כנ"ל לא לאכול בשר.

BlackHawkins
10-05-11, 18:44
דגים לא מומלץ לאכול יותר מ50גר' ביום בגלל הכספית
שתה מים וסע לשלום

njfgn jg
10-05-11, 18:48

לגבי דגים..העניין בבדיקה

בשר הוא מקור טוב לחלבון ומכיל הרבה מינרלים
מה לא בריא בו?

Cuba
10-05-11, 18:51
בשר הוא מקור טוב לחלבון ומכיל הרבה מינרלים
מה לא בריא בו?

יש בו הרבה כולסטרול :eek:
הוא גורם לחסימת עורקים:eek:
הוא משמין :eek:

YYY
10-05-11, 19:03

לגבי דגים..העניין בבדיקה

לא יודע אם מונגולואידים שחושבים שבשר זה לא בריא יודעים מה זה טריגליצרידים ומה ההשפעה שלהם על הבריאות, אבל בכל מקרה, לעלות במאסה יעלה לך את הטריגליצרים, ככה שאם אתה מנסה להיות בריא אל תעלה במאסה.

!Demon!
10-05-11, 19:10
לא יודע אם מונגולואידים שחושבים שבשר זה לא בריא יודעים מה זה טריגליצרידים ומה ההשפעה שלהם על הבריאות, אבל בכל מקרה, לעלות במאסה יעלה לך את הטריגליצרים, ככה שאם אתה מנסה להיות בריא אל תעלה במאסה.

תלוי איזה מסה, לא חושב שמסת שריר תעלה טריגצרידים משעותי אם בכלל...שומן כן

YYY
10-05-11, 19:11
וואלק אחי, שכחתי שזה אפשרי לעלות מאסה בלי שומן בכלל יא גיבור!!!!!!
כל תא שומן שהוא מוסיף=עלייה בטריגליצרידים, גם אם זה הרבה וגם אם זה קצת.
אם הוא עושה מאסה הוא עולה בשומן.

!Demon!
10-05-11, 19:15
כן אפשרי, אם הוא מתחיל...אם לא ,לפחות אחוז שומן גם אפשרי לשמור תקופה טובה...וגם בן אדם שמתאמן העליה בטריגלצרידים\כולסטרול תיהיה כלכך נמוכה, אם בכלל ,שאין ליחס לזה חשיבות...
כמובן אם תיהיה על 30 אחוז שומן זה לא בדיוק תקף, אבל אני לא מאמין שהבחור קרוב לזה
ובכלל, זה שיש עליה לא תמיד אומר שזה לא בריא...
אם עלה לך באיזה 5 ואתה לא בטווך סיכון אז אין פה בעיה, כמו שאין בעיה שיהיה לך עליה של כולסטרול בדם מ150-155 למשל

ובכלל לבחור שפתח, אני מציע לך להפסיק עם השטויות האלה של כוסיות לא אוכל בשר כי זה היה בעל חיים פעם, ולאכול נורמלי ...סתם תפגע מזה רוב הסיכויים

hypertrophy
10-05-11, 19:15
חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח לאכול בריא בלי מוצרי חלב ובשר חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח
אני מקווה שאתה מסתלבט

YYY
10-05-11, 19:33
כן אפשרי, אם הוא מתחיל...אם לא ,לפחות אחוז שומן גם אפשרי לשמור תקופה טובה...וגם בן אדם שמתאמן העליה בטריגלצרידים\כולסטרול תיהיה כלכך נמוכה, אם בכלל ,שאין ליחס לזה חשיבות...
כמובן אם תיהיה על 30 אחוז שומן זה לא בדיוק תקף, אבל אני לא מאמין שהבחור קרוב לזה
ובכלל, זה שיש עליה לא תמיד אומר שזה לא בריא...
אם עלה לך באיזה 5 ואתה לא בטווך סיכון אז אין פה בעיה, כמו שאין בעיה שיהיה לך עליה של כולסטרול בדם מ150-155 למשל

ובכלל לבחור שפתח, אני מציע לך להפסיק עם השטויות האלה של כוסיות לא אוכל בשר כי זה היה בעל חיים פעם, ולאכול נורמלי ...סתם תפגע מזה רוב הסיכויים

חחחחחחחחחחחחחחחח אין משהו שלא מייחסים לו חשיבות.
אם עלה לך הldl אפילו ב1 אתה במצב בריאותי פחות טוב.
נקודה.

IGOR
11-05-11, 01:41

ואללה? ועל מה אתה מבבסס את זה?

Moliere
11-05-11, 02:53
ואללה? ועל מה אתה מבבסס את זה?

אלפי מחקרים שנעשו בעולם
או אולי אפילו השוואה פשוטה בין ארצות המזרח הרחוק למערב

IGOR
11-05-11, 03:06
אלפי מחקרים שנעשו בעולם
או אולי אפילו השוואה פשוטה בין ארצות המזרח הרחוק למערב

חלב פרה לא בריא? אפשר לינק לזה בבקשה?

Moliere
11-05-11, 12:14
חלב פרה לא בריא? אפשר לינק לזה בבקשה?

פשוט ממליץ לך (ולשאר העולם) לקרוא את הספר "שוטי החלב"
שמרו על ראש פתוח חבר'ה

njfgn jg
11-05-11, 20:47
אז מה כן בריא? חוץ מעלי חסה אורגניים כמובן.

Cuba
11-05-11, 20:55
שמרו על ראש פתוח חבר'ה

אני מכיר את הספר שוטי שוטי סיפנתי
לא את הספר שוטי החלב

whice4188
14-05-11, 22:12
שמרו על ראש פתוח חבר'ה

אין בעיה עם זה שאתה צמחוני,רק כך בחשבון שיהיה לך הרבה יותר קשה להתקדם במטרות שלך.
השאלה היא אם אתה צמחוני מתוך עיקרון או שאתה "יודע" שחלב ובשר פרה זה לא בריא,וזה למה אתה מוותר על זה?

בכל אופן שאלת שאלה אז אני ינסה לעזור לך..

אם דגים זה רלוונטי לך אז דג צהריים ודג בערב.
ביצים בבוקר
במוצרי סויה יש המון חלבון,הבעיה עם חלבון הסויה שהוא שנוי במחלוקות,יש אנשים שמגיבים אליו יותר טוב ויש שפחות,אבל זה מה שיש ועם זה תנצח. תנסה להימנע מסיבים תזונתיים(אורז מלא וכיוצא בזה)
בניגוד לאמונה הרווחת סיבים תזונתיים הם לא יותר בריאים,להיפך,הגוף לא מצליח לעכל אותם,והוא פשוט בועט אותם החוצה,הם נותנים תחושת שובע ולכן הם מומלצים בדיאטות של הדור הקודם והפחות חכם.

לבסוף סנדביצ'ים במהלך היום זה אדיר, דחוף בין ארוחות סנדביצ'ים:חמאת בוטנים,אבוקדו וכו...
-שומן הוא חשוב בטירוף.על אחת כמה וכמה שאתה צמחוני,צא מהסרט שהוא מזיק לך,אתה טוען שאנשים פה לא שומרים על ראש פתוח,תשאל את עצמך אם אתה לא חוטא באותו פשע!
ובלסוף תוספי תזונה יעזרו לך(גם על בסיס סויה)

אני צופה שהבעיה העיקרית שלך תיהיה במחסור בברזל(בגלל אי צריכת הבשר)
אני ממליץ לך לצרוך הרבה ירקות ירוקים(תרד סטייל פופאי או ברוקלי)
ולעשות בדיקות דם תכופות,זה נשמע לך טיפשי,אבל שהגוף מסתגל לתקופת אימונים אינטסיביות לצמחונים יש נטייה של כמעט 85%(אני מודה שהנפצתי את המספר אבל משהו כזה..) להיות אנמיים!יש מצב שתאלץ לקחת כדורי ברזל

לסיכום,תבדוק כמה קלוריות הגוף שלך שורף ביום,ופשוט תכניס יותר,אתה תגדל בסוף!

שיהיה בהצלחה..

!Demon!
14-05-11, 22:28
",בניגוד לאמונה הרווחת סיבים תזונתיים הם לא יותר בריאים,להיפך,הגוף לא מצליח לעכל אותם,והוא פשוט בועט אותם החוצה,הם נותנים תחושת שובע ולכן הם מומלצים בדיאטות של הדור הקודם והפחות חכם."

מאיפה הבאת תחרא הזאת??

whice4188
14-05-11, 22:41
סיבים תזונתיים הם רב סוכרים לא-עמילניים (מלבד הליגנין) שמקורם בצומח. הסיבים התזונתיים אינם מפורקים על ידי אנזימי העיכול של האדם, אך הם מתפרקים מעט במעי הגס על ידי חיידקי המעי הגס (מלבד הליגנין שאינו מפורק כלל והתאית שמפורקת במידה מזערית ביותר).

יש להם הרבה תכונות חיוביות..
אבל לדעתי במאסה עדיף להימנע מהם!

!Demon!
14-05-11, 22:53
סיבים תזונתיים הם רב סוכרים לא-עמילניים (מלבד הליגנין) שמקורם בצומח. הסיבים התזונתיים אינם מפורקים על ידי אנזימי העיכול של האדם, אך הם מתפרקים מעט במעי הגס על ידי חיידקי המעי הגס (מלבד הליגנין שאינו מפורק כלל והתאית שמפורקת במידה מזערית ביותר).

יש להם הרבה תכונות חיוביות..
אבל לדעתי במאסה עדיף להימנע מהם!
נו ,הם מפורקים ואפילו יש להם ערך קלורי...איך זה מתקשר למה שאמרת :הגוף לא מצליח לעכל אותם,והוא פשוט בועט אותם החוצה?
יש להם מספר אפקטים, כל אחד צריךלראות אם זה מתאים לו ואיך..בכל מקרה להימנע מסיבים לגמרי זה טעות...מומלץ לצרוך אותם בכמות סבירה

MeniAnti
14-05-11, 22:53
אני לא יודע מה כתבו לך פה אחרים אבל ראיתי שכתבו לך שחלב זה רע וכו'...

אז שתדע שזה סתם שטויות כי אני צורך חלב כבר 10 שנים ואני בריא כמו שור!
ואני לא סתם צורך חלב אלא קרוב לליטר חלב ביום אז שלא יבלבלו את השכל כי אם חלב זה כזה גרוע -
כמו שעושים מזה הייתי כבר צריך למות לא?

YYY
14-05-11, 22:55
דימון הגוף לא מפיק מהם אנרגיה כפרה.

!Demon!
14-05-11, 22:57
דימון הגוף לא מפיק מהם אנרגיה כפרה.

הגוף כן מפיק מהם אנרגיה כפרה :)
כ1.5 קלוריות בערך ,במעי בעיקר אם אני זוכר נכון
אבל זה שהוא מפיק זה בטוח

whice4188
14-05-11, 23:04
מפיק כמות מזערית,בכל מקרה הכוונה שלי הייתה שלא לבסס את התזונה עליהם,כמו שהרבה אנשים עושים.

בעיקר במאסה,התיאור של הבועט אותו החוצה היה בקטע ציורי..כפרה!

ומזה 1.5 קלוריות?ממה? איפה? כמה?

אין לך שמץ הא?

!Demon!
14-05-11, 23:06
מפיק כמות מזערית,בכל מקרה הכוונה שלי הייתה שלא לבסס את התזונה עליהם,כמו שהרבה אנשים עושים.

בעיקר במאסה,התיאור של הבועט אותו החוצה היה בקטע ציורי..כפרה!

ומזה 1.5 קלוריות?ממה? איפה? כמה?

אין לך שמץ הא?

תבדוק תמקורות שלך,וכדי שהפעם זה לא יהיה ynet או fxp
וכן , אין לי שמץ בתזונה אחי....
לילה טוב

Cuba
14-05-11, 23:17
סיבים תזונתיים הגוף מפיק מהם 2 קלוריות לכל גרם בערך

whice4188
14-05-11, 23:31
תבדוק תמקורות שלך,וכדי שהפעם זה לא יהיה ynet או fxp
וכן , אין לי שמץ בתזונה אחי....
לילה טוב

ברור,מי שכותב בy-net
אין לו מושג על מה הוא מדבר,זה למה הוא כתב רשמי ואתה כותב פה בפורמים,כי אתה "מבין"

קיצר,קראת איזה 3 וחצי כתבות בחיים שלך,לא נראה לי שזה מקנה לך לגיטימציה לשלול עובדות,(ראה תגובה למעלה"מזה החרא הזה")

חבל שאתה מסיט את הנושאים פה לשטויות..

!Demon!
14-05-11, 23:48
ברור,מי שכותב בy-net
אין לו מושג על מה הוא מדבר,זה למה הוא כתב רשמי ואתה כותב פה בפורמים,כי אתה "מבין"

קיצר,קראת איזה 3 וחצי כתבות בחיים שלך,לא נראה לי שזה מקנה לך לגיטימציה לשלול עובדות,(ראה תגובה למעלה"מזה החרא הזה")

קראתי מספיק "כתבות" בחיים כדי ללמד אותך ובכללי טמבלים כמוך מה זה תזונה...
ואם אתה חושב שהכתבים בYNET לא כותבים שטויות,אז הכל ברור איתך...תמשיך ל"העשיר" את ה"ידע" שלך משם
קח ציטוט של לייל מקדונלד, שמבין טיפה יותר טוב מהחברים שלך בYNET בתזונה:
While there is still some debate in the area, researchers have assigned a caloric value to fiber of 1.5-2 cal/gram (depending on the specific type).
Admittedly this is an average and will depend on the specifics of the diet and the type of fiber but, simply, the idea that fiber provides no calories to the body is not true. While the caloric value of fiber is still lower than starchy carbohydrates (4 cal/g), it is not zero.

Cuba
15-05-11, 00:05
ברור,מי שכותב בy-net

אוי לא מה שאני רושם זה חרא

whice4188
15-05-11, 00:28
קראתי מספיק "כתבות" בחיים כדי ללמד אותך ובכללי טמבלים כמוך מה זה תזונה...
ואם אתה חושב שהכתבים בYNET לא כותבים שטויות,אז הכל ברור איתך...תמשיך ל"העשיר" את ה"ידע" שלך משם
קח ציטוט של לייל מקדונלד, שמבין טיפה יותר טוב מהחברים שלך בYNET בתזונה:
, researchers have assigned a caloric value to fiber of 1.5-2 cal/gram (depending on the specific type).
Admittedly this is an average and will depend on the specifics of the diet and the type of fiber but, simply, the idea that fiber provides no calories to the body is not true. While the caloric value of fiber is still lower than starchy carbohydrates (4 cal/g), it is not zero.

אתה ילד...ואתה חושב שאתה מגניב כי אתה אומר טמבל..וואו,אני יכול להיות חבר שלך?

הציטוט שלך מתחיל ב"While there is still some debate in the area"וממשיך ב"While the caloric value of fiber is still lower than starchy carbohydrates (4 cal/g), [B]it is not zero"
אני מניח שהאנגלית שלך משתווה למנטליות שלך ברמתה,אז אני יתרגם לך:
יש עדיין מחלוקת בעניין,בכל מקרה,לפחמימות שמקורם לא בסיבים יש ערך קלורי גבוה יותר,

לענינינו,עדיף לא לבסס סביבם תפריט בתקופת מאסה!

ו-ילד,אתה לא יכול ללמד אותי,אבל שתסיים את תקופת היניקה אתה מוזמן לנסות

!Demon!
15-05-11, 08:52
אתהפשוט חמור שלא יאומן...רשום שמחקרים מצאו שהערך הקלורי של הסיבים נמוך מפחמימה רגילה אך עדין הוא לא 0...ושהוא עומד על 1.5-2 קלוריות לגרם
ואני די בטוח שאני יכול לגדל אותך ,אעלק ילד...
אני יפסיק להתווכח, כי אנשים כמוך יש להם בעיה להודות שטעו,אפילו אם זה ברור וחייבים איכשהו לנסות לצאת צודקים...הצגתי לך דברים נכונים, אתה רוצה להמשיך להאמין בסיפורי סבתא של ynet בכיף

ולקלל באינטרנט מאחורי מסך זה רחוק מלהיות "מגניב",אז אני לא יחזיר לך,החמור שהשתמשתי זה מילת חיבור הכרחית במקרה שלך

IGOR
15-05-11, 10:50
אתה ילד...ואתה חושב שאתה מגניב כי אתה אומר טמבל..וואו,אני יכול להיות חבר שלך?

הציטוט שלך מתחיל ב"while there is still some debate in the area"וממשיך ב"while the caloric value of fiber is still lower than starchy carbohydrates (4 cal/g), [b]it is not zero"
אני מניח שהאנגלית שלך משתווה למנטליות שלך ברמתה,אז אני יתרגם לך:
יש עדיין מחלוקת בעניין,בכל מקרה,לפחמימות שמקורם לא בסיבים יש ערך קלורי גבוה יותר,

לענינינו,עדיף לא לבסס סביבם תפריט בתקופת מאסה!

ו-ילד,אתה לא יכול ללמד אותי,אבל שתסיים את תקופת היניקה אתה מוזמן לנסות

גבר אל תשכח גם לאכול 1.2 גרם חלבון פר משקל גוף ביום כדי לגדול כי זה משynet אומרים. אה וגם מספיק 2.5 גרם פחמימה פר משקל גוף ביום. גם קלוריות תוכל 1500 זה מספיק תאמין ל ynet..

whice4188
15-05-11, 17:44
גבר אל תשכח גם לאכול 1.2 גרם חלבון פר משקל גוף ביום כדי לגדול כי זה משynet אומרים. אה וגם מספיק 2.5 גרם פחמימה פר משקל גוף ביום. גם קלוריות תוכל 1500 זה מספיק תאמין ל ynet..

סבבה גבר,חכה רגע אני ירשום את זה..

ladybug
15-05-11, 18:04

לגבי דגים..העניין בבדיקה

אני פשוט מרחם על אנשים כמוך, במקרה שלך זה נראה ששטפו לך את המוח ואתה לא ממש מבין.
אין לי בעיה נגיד שאתה לא רוצה חלב לדוגמא,מלא אומרים שזה לא בריא סבבה גם אני לא הכי נוגע בחלב כרגע אולי בנס ובשיבולת קצת, אני דוגל מכל דבר טיפה.אבל בשר? לפי הדת והתורה אלוקים נתן לנו את הבהמה שנאכל ממנה, תאמין לי שאם הוא אמר לאכול בשר אז אני מבטיח לך שזה בריא לול.
כל דבר מהטבע הוא בריא ואם אתה רוצה ללכת לפי רפואה אז לך לפי הרפואה הסינית שהכי מחרבנת
על כל הדיאטנים למינהם שהם באמת בדיחה, והם אוכלים הכל מהטבע.יש לך חלבונים מביצים, עופות,
בשר בקר, ודגים. דברי חלב אתה יכול להוריד למרות שקוטג' זה גם סבבה הכי פחות "לא בריא" ממוצרי החלב בואי נגיד ככה.אין פה שום בעיה קיצר, ודרך אגב טבעוני זה אחד שאוכל ירקות קטניות דגנים,הוא לא נוגע בשום דבר מהחי,צמחוני אוכל הכל חוץ מבשר.מקווה שתפנים ותעשה לעצמך באמת חיים בריאים.

Cuba
15-05-11, 18:46
דרך אגב אל תעבור ת1.5 גרם חלבון לכל קילו ו1.7 אם אתה מתאמן כוח!
אם תעבור את ה2 גרם זה יפגע לך בכליות אחי!!!

המחלקה המדעית מועצת החלב
16-05-11, 16:37
על פי מחקרים חדשים, חלב הוא משקה הספורט החדש. צריכת חלב לאחר אימון כוח, מעלה את מסת השריר ומפחיתה את מסת השומן. הרכב החלבונים האיכותיים של החלב תורם לבניית השרירים. מי הגבינה נספגים בגוף במהירות ולכן הם מצוינים לאחר האימון. הקזאין מתעכל לאט יותר, כך שהוא מספק חלבונים לזמן ממושך. בחלב יש יחס מושלם של חלבון לפחמימות, החיוני לשיקום מאגרי הגליקוגן בשריר לאחר האימון.במחקרים נמצא כי חלב יעיל יותר ממים או ממשקה ספורט להשבת הנוזלים לגוף במהלך מספר שעות לאחר האימון.

IGOR
16-05-11, 17:30
על פי מחקרים חדשים, חלב הוא משקה הספורט החדש. צריכת חלב לאחר אימון כוח, מעלה את מסת השריר ומפחיתה את מסת השומן. הרכב החלבונים האיכותיים של החלב תורם לבניית השרירים. מי הגבינה נספגים בגוף במהירות ולכן הם מצוינים לאחר האימון. הקזאין מתעכל לאט יותר, כך שהוא מספק חלבונים לזמן ממושך. בחלב יש יחס מושלם של חלבון לפחמימות, החיוני לשיקום מאגרי הגליקוגן בשריר לאחר האימון.במחקרים נמצא כי חלב יעיל יותר ממים או ממשקה ספורט להשבת הנוזלים לגוף במהלך מספר שעות לאחר האימון.

:bow::bow:

5XXX
20-05-11, 00:49
youtube.com/watch?v=omweihtaYwI&feature=player_embedde

SaharKazes
20-05-11, 11:01
וואו אני מתבלבל מרוב השטויות הטבעוניות והצמחוניות למיניהם שרצות פה..
יש מחקר צמחוני שנעשה שמוכיח שאם תאכל צמחים במשך 100 שנה תחייה הרבה זמן אחי!!