PDA

צפה בגרסא המלאה : מכון כושר ברמת גן

nir5
13-05-11, 01:41
יש שני מכונים שאני מתלבט בינהם אז מי שמכיר אותם שיגיב.
הראשון זה מכון "טרגט" והשני זה "מטרו"

בשניהם יש כלוב?
בסביבות שעה 18:00 איפה יש פחות אנשים?

sonen
20-05-11, 15:12
במטרו לא מרשים לעשות סקוואט ודדליפט ויותר יקר שם.
בטרגט יש לך כל מה שאתה צריך , הריצפה קצת בעיתית אבל מסתדרים.

נשאר לי מנוי לטרגט ל9 חודשים , אם אתה רוצה לקנות אותו תשאיר פה איימיל.

טייני
20-05-11, 22:00
בתור אחד שמתאמן במטרו לא ממליץ לך לשים את הכסף שם... אני כנראה לא אמשיך לעוד שנה.

nir5
23-05-11, 00:48
במטרו לא מרשים לעשות סקוואט ודדליפט ויותר יקר שם.
בטרגט יש לך כל מה שאתה צריך , הריצפה קצת בעיתית אבל מסתדרים.

נשאר לי מנוי לטרגט ל9 חודשים , אם אתה רוצה לקנות אותו תשאיר פה איימיל.

במטרו אחי היה זול לשלושה חודשים 675 ובטרגט אמרו 800

בתור אחד שמתאמן במטרו לא ממליץ לך לשים את הכסף שם... אני כנראה לא אמשיך לעוד שנה.

למה לא?

טייני
23-05-11, 17:09
זה לא מכון לעבוד בו בתוכניות כח כי ברוב המקרים יטמטמו לך את השכל וינסו לתקן אותך, ובחלק לא קטן מהמקרים פשוט יאסרו עליך.

nir5
23-05-11, 18:51
הלכתי למטרו היה שם איזה מאמן אחד קוראים לו סרגיי הוא אמר לי שסקוואט ודדליפט לא לעשות כי זה למתקדמים ולעבוד בתוכנית abc שהוא יעשה לי, טרגט אני כנראה לא ירשם אליו הוא מפוצץ, ואשכרה יכולים לאסור עלי?

נדב33
23-05-11, 19:28
לא יכולים לאסור עלייך
אלא אם זה לא בטיחותי ומסכן אותך או את האחרים

טייני
24-05-11, 17:01
הלכתי למטרו היה שם איזה מאמן אחד קוראים לו סרגיי הוא אמר לי שסקוואט ודדליפט לא לעשות כי זה למתקדמים ולעבוד בתוכנית abc שהוא יעשה לי, טרגט אני כנראה לא ירשם אליו הוא מפוצץ, ואשכרה יכולים לאסור עלי?
זה בדיוק מה שאמרתי, לא יתנו לך לעשות סקוואט ודדליפט, אבל אם אתה רוצה לעבוד פיצולים (abc לדוגמה כמו שהוא אמר לך) זה מכון סבבה, בבוקר יש רק זקנות, בצהריים דיי ריק.

nir5
24-05-11, 21:46
זה בדיוק מה שאמרתי, לא יתנו לך לעשות סקוואט ודדליפט, אבל אם אתה רוצה לעבוד פיצולים (abc לדוגמה כמו שהוא אמר לך) זה מכון סבבה, בבוקר יש רק זקנות, בצהריים דיי ריק.

אז אתה חושב שלא ייתנו לי לעשות שם ss?

טייני
24-05-11, 22:36
אולי אחרי כמה חודשים שתתאמן שם והוא "יכיר" אותך תוכל, בהתחלה לדעתי הסיכוי קלוש אבל תעשה בדיקה- תגיד לו יש תוכנית כח שאני מתכנן לעבוד איתה כבר בהתחלה. היא כוללת דדליפט וסקוואט. אני מחפש מכון עם כלוב כדי לעשות אותה כבר בהתחלה ולא לאחר כמה חודשים. לפי מה שיענה לך תחליט.

nir5
25-05-11, 15:24
אולי אחרי כמה חודשים שתתאמן שם והוא "יכיר" אותך תוכל, בהתחלה לדעתי הסיכוי קלוש אבל תעשה בדיקה- תגיד לו יש תוכנית כח שאני מתכנן לעבוד איתה כבר בהתחלה. היא כוללת דדליפט וסקוואט. אני מחפש מכון עם כלוב כדי לעשות אותה כבר בהתחלה ולא לאחר כמה חודשים. לפי מה שיענה לך תחליט.

סבבה תודה, אם הוא לא יסכים אז אני ירשם כנראה לטרגט..