PDA

צפה בגרסא המלאה : מה הדרכים להגברת חילוף חומרים??

jon02
18-05-11, 00:32
שלום לכולם אני עובד כרגע על חיטוב..
רציתי לדעת אם אני הולך פעם ביומיים לשירותים זה מעקב את תהליך החיטוב? והאם הבטן שיוצאת אחרי האוכל נובעת מזה?

מהם הדרכים להגברת חילוף חומרים?? (הבנתי שירקות עוזרים ולכן אני אוכל 8-10 ירקות ביום)

תודה ואחלה יום!!

YYY
18-05-11, 01:16
לא אפשרי

jony
18-05-11, 07:18
פעם ביומיים אחי?? מזה לפחות פעם ביום או פעמיים צריך וזה גם לא כזה בריא שמור ביפנים... וזה מוזר שאתה אוכל -8 ירקות וזה עדיין ככה, אני אומר לך, לך לרופא שאולי יבדוק אחי למה זה נישמע מאוד מוזר...

Nothin_BuT_A_Peanut
18-05-11, 08:10
צריכה של ויטמינים ומינרלים (לא תקבל מספיק מי ירקות,תקנה מולטי ויטמין ממליץ על twinlab/optimen)
אימונים עצימים בחדר כושר. שמירה נכונה על כמות החלבון/פחמימות ושומנים.

מי שאמר ללכת לרופא, זה לא יעזור כי הרופא יגיד לו שהוא עוד גודל והוא צריך לאכל 400 גרם פחמימה 30 גרם חלבון ו-0! גרם שומן אם הוא רוצה להרזות. בארצינו התזונה מצד הרופאים והדיאטניות היא בתחת!

!Demon!
18-05-11, 09:08
בחיטוב בלתי אפשרי לעלות חילוף חומרים.
להיפך, בחיטוב תמיד תיהיה ירדה בחילוף החומרים, רק מעצם הירידה במשקל(לא משנה שומן\שריר)
מה שאתה מחרבן זה לא מעיד על חילוף חומרים

Big_D
18-05-11, 13:04
פעם ביומיים? אני נכנס פעם בשבוע :/

Nothin_BuT_A_Peanut
18-05-11, 14:01
בחיטוב בלתי אפשרי לעלות חילוף חומרים.
להיפך, בחיטוב תמיד תיהיה ירדה בחילוף החומרים, רק מעצם הירידה במשקל(לא משנה שומן\שריר)
מה שאתה מחרבן זה לא מעיד על חילוף חומרים

זה ידוע שחילוף בחומרים בחיטוב הוא גרוע מהרגיל. אבל אתה רוצה להגיד שאין שום דרך להמריץ אותו בחיטוב? אני יודע שזה אחד המטרות של ההעמסה.. או צ'יט

!Demon!
18-05-11, 14:14
העמסה זה משהו אחר
הדרכים הם חלבון גבוהה וגרעון לא גדול מדי...זה יגרום לירידה קטנה יותר

jon02
18-05-11, 16:02
צריכה של ויטמינים ומינרלים (לא תקבל מספיק מי ירקות,תקנה מולטי ויטמין ממליץ על twinlab/optimen)
אימונים עצימים בחדר כושר. שמירה נכונה על כמות החלבון/פחמימות ושומנים.

מי שאמר ללכת לרופא, זה לא יעזור כי הרופא יגיד לו שהוא עוד גודל והוא צריך לאכל 400 גרם פחמימה 30 גרם חלבון ו-0! גרם שומן אם הוא רוצה להרזות. בארצינו התזונה מצד הרופאים והדיאטניות היא בתחת!

מזה הויטמנים האלה? איפה אפשר לקרוא עליהם? והאם זה בטוח יעזור לי להכנס יותר לשירותים? או שאני צריך להשלים עם העובדה שבחיטוב אין הרבה חילוף חומרים עקב הגרעון?

!Demon!
18-05-11, 16:34
עד כמה שאני יודע ,ויטמינים לא תורמים לחילוף חומרים...
אולי הכוונה לחומרים מסוימים, אז אולי כן...
בכל מקרה אם יש סימוכין אשמח לראות

ziong
18-05-11, 20:18
אתה יכול לקחת בנפייבר, סיבי פסיליום, יש גם מקלות של סיבים שמגרדים אותם
ואם אתה על 100 גרם פחמימה תשתדל שהם יבואו יותר מלחם כי הוא שורף הרבה דברים בגוף לי אישית אורז רגיל \מלא עושה עצירות אז אני לא נוגע גם בהעמסות גם אני סובל לפעמים מעצירויות קפה שחור לפני אימון או ריצה טובה תורמות לי בהחלט .

ladybug
19-05-11, 10:46
כמה שטויות, זה שאתה הולך ככה לשירותים זה נטו גנטיקה ככה הגוף שלך בנוי, אני נכנס פעם ב3 ימים לשירותים
ככה תמיד הייתי כל החיים, מסה דיאטה לא משנה, מה אתה דואג מזה תגיד תודה שאתה לא מחרבן פעמיים ביום כמו כמה אנשים שאני מכיר.

msi123
19-05-11, 18:58

אני איתך :1eye:

shakethatass
19-05-11, 19:05

גם פה חח

Nothin_BuT_A_Peanut
19-05-11, 19:13
עד כמה שאני יודע ,ויטמינים לא תורמים לחילוף חומרים...
אולי הכוונה לחומרים מסוימים, אז אולי כן...
בכל מקרה אם יש סימוכין אשמח לראות

יש כמה ויטמינים שעוזרים, למשל b-12. (זה לא שינוי של יום ולילה, אבל זה עוזר).
ובלי קשר ויטמינים זה "חובה" בחיטוב. עדיף מאד בחיטוב ובכלל שאתה על מאזן שלילי לצרוך מולטי ויטמין(ממליץ על twinlab one pill a day) תחפש בbb או vita.

Nothin_BuT_A_Peanut
19-05-11, 19:16
להיכנס לחרבן פעם ב3 ימים זה גרוע ביותר! בכמות הנורמלית היא פעם ביום.
ואל תגידו לי מי קבע.. לכו לרופא ותשאלו אותו, תראו מה הוא יגידד לכם.

ולפותח הפוסט. תנסה כל ארוחה כמעט להוסיף לירקות או למה שאתה אוכל כף(5 גרם) של שמן זית. לי זה עוזר.

!Demon!
19-05-11, 19:44
יש כמה ויטמינים שעוזרים, למשל b-12. (זה לא שינוי של יום ולילה, אבל זה עוזר).
ובלי קשר ויטמינים זה "חובה" בחיטוב. עדיף מאד בחיטוב ובכלל שאתה על מאזן שלילי לצרוך מולטי ויטמין(ממליץ על twinlab one pill a day) תחפש בbb או vita.

אם אתה יכול תביא לי בבקשה סימוכין לזה שb-12 מעלה חילוף חומרים,מעניין לראות

Nothin_BuT_A_Peanut
19-05-11, 20:15
אם אתה יכול תביא לי בבקשה סימוכין לזה שb-12 מעלה חילוף חומרים,מעניין לראות

http://www.ehow.com/about_5423163_speed-up-metabolism.html

ladybug
19-05-11, 20:29
להיכנס לחרבן פעם ב3 ימים זה גרוע ביותר! בכמות הנורמלית היא פעם ביום.
ואל תגידו לי מי קבע.. לכו לרופא ותשאלו אותו, תראו מה הוא יגידד לכם.

ולפותח הפוסט. תנסה כל ארוחה כמעט להוסיף לירקות או למה שאתה אוכל כף(5 גרם) של שמן זית. לי זה עוזר.

חרטה ברטה, תמיד אכלתי בריא ומסודר, ככה הגוף שלי בנוי שום רופא לא יכול להגיד לי אחרת.

!Demon!
19-05-11, 20:37
מממ אי אפשר לקרוא לזה ממש רפרנס...
מאיפה אני יודע מי כתב את זה?אולי זה כמו ynet חרטא?אני מדבר על מחקרים ,או תזונאי שאפשר לסמוך עליו כמו:לייל מקדונלד , אהלן אראגון ...

YYY
19-05-11, 20:41

כמה שאתה ליצן.

Nothin_BuT_A_Peanut
19-05-11, 20:46
כמה שאתה ליצן.

בהזדמנות תגיד לי את זה בפנים.

Nothin_BuT_A_Peanut
19-05-11, 20:55
אני לא חושב שמישהו עשה על זה מחקר איי פעם. כי זה לא עד כדי כך חשוב(אם b12 משפיע או לא).

Nothin_BuT_A_Peanut
19-05-11, 20:59
זה שויטמינים עוזרים למטבוליזם זה 100%, יש ויטמינים שפועלים כמו קו-אינזימים ועוזרים לעיכול חלבונים פחמימות ושומנים.

YYY
19-05-11, 21:01
מממ אי אפשר לקרוא לזה ממש רפרנס...
מאיפה אני יודע מי כתב את זה?אולי זה כמו ynet חרטא?אני מדבר על מחקרים ,או תזונאי שאפשר לסמוך עליו כמו:לייל מקדונלד , אהלן אראגון ...

אהלן גם לך אחי, מה ככה איך הולך?

IGOR
19-05-11, 21:04
בהזדמנות תגיד לי את זה בפנים.

10+ תקרא לי גם!

!Demon!
19-05-11, 21:12
זה שויטמינים עוזרים למטבוליזם זה 100%, יש ויטמינים שפועלים כמו קו-אינזימים ועוזרים לעיכול חלבונים פחמימות ושומנים.

גם לגבי זה אני ישמח לקבל סימוכין, אבל אמין הפעם
פשוט לא ידוע לי הדבר...

Nothin_BuT_A_Peanut
19-05-11, 21:20
אין אני לא מוצא מידע "אמין". קראתי את מה שאני רושם באיזה אתר על תזונה בעברית וזה היה מזמן.

!Demon!
19-05-11, 21:26
אין אני לא מוצא מידע "אמין". קראתי את מה שאני רושם באיזה אתר על תזונה בעברית וזה היה מזמן.
אתה לא יכול להסתמך על כל דבר, רק כי זה מאמר,ולא משנה באיזה שפה וכמה יפה זה רשום...יש ים שטויות ברשת ולא הרבה מקורות אמינים..
אז כל עוד הדברים שלך לא מגובים במחקרים, אתה לא יכול לטעות אותם ככה בביטחון...גם התזונאים הגדולים והטובים ביותר ,הידע שלהם בא ממחקרים ומגובה במחקרים...

גם אני שרשמתי מאמרים לאתר, הכל היה מגובה במחקרים,כדי שזה יהיה מאמר רציני...