PDA

צפה בגרסא המלאה : אימונים בבוקר

פיני81
19-05-11, 12:06
הי לכולם
אני רוצה להתחיל להתאמן מידי פעם בבוקר לפני שאני יוצא לעבודה, האם יש למישהו כאן עצות מועילות איך לעשות זאת.
אני רוצה לדעת מה כדאי לאכול לפני ואחרי בעיקר,
בעיקרון אני אשמח לדעת כל דבר שלא יפגע לי באימונים.

תודה
פיני

איש הבוקר
19-05-11, 13:06
טיפ מאיש הבוקר - לעולם אל תתאמן בבוקר.

אם אתה יכול לקום שעה וחצי לפני לאכול, ולהיות מספיק עירני באימון אז אז תעשה את זה, אם לא אז לא.
אני מכיר הרבה אנשים שהיו נמצאים בפתיחה של החד"כ כל יום ב - 6:30 ולא שרדו הרבה זמן

IGOR
19-05-11, 13:19
טיפ מאיש הבוקר - לעולם אל תתאמן בבוקר.

אם אתה יכול לקום שעה וחצי לפני לאכול, ולהיות מספיק עירני באימון אז אז תעשה את זה, אם לא אז לא.
אני מכיר הרבה אנשים שהיו נמצאים בפתיחה של החד"כ כל יום ב - 6:30 ולא שרדו הרבה זמן

1+ יפה שיי סוףה סוף אתה נותן תשובה חכמה

SMURF
19-05-11, 14:45
אני מתאמן רק בבקרים - או בשש או בשמונה. כאשר אני מתאמן בשש, אני מתעורר בארבע, אוכל ארוחה קלה - יוגורט + קונפלקס + בננה ולאחר מכן - כחצי שעה לפני האימון שותה גיינר של צ'מפיון. כאשר מתאמן בשמונה, אני קם באיזור חמש ואוכל ארוחה מלאה רגילה - 4 פרוסות לחם מחיטה מלאה, קופסת קוטג, 2 ביצים וסלט. בעל מקרה אחרי האימון שותה שיק חלבון או סוכר ענבים\ בננות. לא קל, אבל ככה זה כישי אילוצים. בכל מקרה, אני מתאמן ככה כבר שנים, ואף אחד לא יכול להאשים אותי באימונים קלים או חוזר התקדמות... אשמח לתת עוד עצות אם יש לך שאלות בנושא.

IdaNP
19-05-11, 15:11
האמת שלדעתי אם אפשר להתאמן או בבוקר או בערב (כשיש עבודה רוב היום או משהו בסגנון שמאלץ אותך להיות עסוק רוב היום) אז כדאי להתאמן בבוקר. ככה יצא לי מהניסיון של עצמי לראות, לא יודע איך זה לאחרים.

SMURF
19-05-11, 15:11
כמובן - שיק חלבון עם (ולא או) סוכר ענבים או בננות. כשעה, שעה וחצי אחרי האימון - שוב ארוחה מלאה.

IGOR
19-05-11, 15:43
כמובן - שיק חלבון עם (ולא או) סוכר ענבים או בננות. כשעה, שעה וחצי אחרי האימון - שוב ארוחה מלאה.

וואלה אחי לא משנה כמה אני אוכל בבוקר,אימון יוצא חרא! אין לי מושג למה אבל בערב הרבה יותר טוב אצלי לפחות.

נדב33
19-05-11, 19:03
אני מתאמן בבוקר- ויש לי אנרגיות פי כמה וכמה מאשר אחרי הצהריים או בערב
אני מתעורר ב6 בבוקר
שותה קפה
אוכל 2 בננות+ 4 אמינו
כעבור שעה מתאמן- תוך כדי האימון שותה משקה אנרגיה
ואחרי האימון מרביץ ישר כמה חתיכות בשר עסיסיות על הבוקר
בהמשך היום כרגיל- טוחן וטוחן מכול הבא ליד..

IGOR
19-05-11, 19:15
אני מתאמן בבוקר- ויש לי אנרגיות פי כמה וכמה מאשר אחרי הצהריים או בערב
אני מתעורר ב6 בבוקר
שותה קפה
אוכל 2 בננות+ 4 אמינו
כעבור שעה מתאמן- תוך כדי האימון שותה משקה אנרגיה
ואחרי האימון מרביץ ישר כמה חתיכות בשר עסיסיות על הבוקר
בהמשך היום כרגיל- טוחן וטוחן מכול הבא ליד..

וואלה אני מחזיק מאנשים כמוך שקמים מוקדם. הלוואי עלי. חוץ מזה, משקאות אנרגיה למניהם לא עובדים עלי.

whice4188
19-05-11, 19:42
על הנייר,אירובי מומלץ לעשות בבוקר,חדכ עדיף שלא

פעילויות עצימות פשוט יותר קשות כי אתה אחרי צום(של הלילה).

אני גם מתאמן בשעות הבוקר,אני קם שעתיים וחצי לפני,שותה בקבוק מים(מומלץ בעיקר שבעקבות השינה ריכוז המים בדם יחסית נמוך,השתייה דבר ראשון על הבוקר משפרת את הסיקרולציה),לאחר מכן אוכל ארוחת בוקר מלאה
עם 4 פרוסות לחם,3 ביצים,טחינה 2 עגבניות וכוס מיץ.מקנח ב2 קפסולות של אומגה ומולטי ויטמין.

אני מגיע לאימון כשעתיים מהרגע שבו סיימתי את הארוחה..

אין הבדל בביצועים שלי בחדכ

הפלוס העיקרי מבחינתי לאימונים בבוקר זה בעיקר בתקופות המאסה.
הם מעלים את סף הרעב שלי במהלך היום ומאפשרים לי לאכול הרבה יותר במשך היום(ביותר קלות)

SMURF
20-05-11, 08:30
לגמרי מסכים עם whiche4188 לגבי היעילות של אימוני בוקר ביחס לתיאבון במהלך היום.

איגור - בסופו של דבר זה עניין של הרגל. אימון בוקר הוא כבר לא ממש "בוקר" אם אתה מתעורר לפחות שעתיים לפני ו"דוחף" מספיק אוכל עד האימון. כמובן, שיש חשיבות רבה לארוחה לפני השינה....

Recrosit
20-05-11, 08:38
בגדול כמובן שיש את עניין ההרגל כפי שציינת אבל יש חשיבות לפעילות ההורמונלית שהיא כנראה אינה בשיאה בשש בבוקר

SMURF
20-05-11, 08:45
אם קמתה שעתייפ לפני והיית פעיל בזמן הזה לא צריכה להיות בעיה מיוחדת. גם בתקופות של אימוני כוח אני מתעורר בבוקר.

פיני81
26-05-11, 10:43
תודה לכולם על התגובות, נראה לי פשוט שאני אנסה להתאמן 1-2 פעמים בשבוע בבוקר, האמת אני רוצה לעשות את זה כדי שיהיה לי יותר פנאי בערב, אני עובד ומגיע הביתה ב-19:00.
דרך אגב ניסיתי כבר אימון בבוקר וזה היה בסדר גמור אבל נראה לי ש1-2 פעמים בשבוע זה מספיק.

SMURF
26-05-11, 14:59
פיני- אני לא יודע כמה פעמים אתה מתאמן בשבוע, אבל מאוד קשה - ולא מומלץ - להתאמן יום אחד ערב ולמחרת מוקדם בבוקר. בכל מקרה, שיהיה בהצלחה.

פיני81
28-05-11, 19:30
אני יודע שזה קשה להתאמן בערב ולמחרת בבוקר, אני בד״כ אתאמן בבוקר לאחר שיום לפני היה לי יום מנוחה כך אני אמנע מלנסר מנחה בין אימונים. אני מתאמן 3-4 פעמים בשבוע.:)