PDA

צפה בגרסא המלאה : יד נתקעה לי

Psychopath
27-09-06, 21:20
היד שלי נתקעת על 32-33 כבר שבוע שבועיים וזה משגע אותי כי אני לא גודל ואני מתאמן חודש וקצת ומאז עליתי 4 ס"מ ובינתיים אני כבר לא עולה.. אני שומר על תזונה ועל אימונים נכונים לא יודע מה הבעיה :(

מישהוא יכול להמליץ לי על תהליכים שיוכלו לעזור בגדילת היד, אולי שיטת עבודה מסוימת או תרגילים או מסוימת מספר חזרות וסטים וכו'

בינתיים אני עושה Ab, ועוד בערך 4-6 סטים על יד קדמית ובערך6-8 סטים ליד האחורית
תודה!

meni32
27-09-06, 21:24
נו מה אתה רציני?
כבר שבוע שבועיים היד לא גדלה לך?
זה כלום. זה לא זמן משמעותי בכלל בהתפתחות הגוף.

Ori-Silver
27-09-06, 21:25
1)אולי אתה פשוט תקוע במשקל כי אין לך מספיק אוכל

2)אתה עושה יותר מידי סטים והיד שלך לא מספיקה להתאושש

Psychopath
27-09-06, 21:25
עדיין אני רגיל שכל שבוע אני גדל...אני מגיב טוב מאוד לאימונים...
ובכלל פעם מדדתי 33 ועכשיו אני מודד ואני מגלה 32 במקסימום...איזה זין

meni32
27-09-06, 21:27
אז תתחיל להתרגל שזה לא עובד ככה...
גם מתאמנים מתחילים שמתפתחים מהר יחסית כי יש להם פוטנציאל של מתחיל, גם הם לא גדלים בס"מ בשבוע בהיקף היד.
הלוואי על כולנו וזה היה ככה.

n0x
27-09-06, 21:29
מה אחי נראה לך שיד גודלת כל שבוע ב1ס"מ? ובחודש 4 ס"מ?
דיי רציני קצת זה לא הולך ככה.
אולי רק ממש בהתחלה שאתה מתחיל להתאמן ושומר תזונה וזה יש מצב בחודש לעלות 2-3ס"מ ביד אבל אחרי זה כבר לא.
כמובן אתה יכול להזריק סינטול ישר תקפיץ ביד ב10ס"מ טובים =]

Psychopath
27-09-06, 21:44
בהתחלה עליתי מ29 ל32-33 תוך חודש כי ישר הפצצתי בתזונה ובאימונים כמו של הגדולים ... עכשיו עברתי לab נתקעתי (אני חושב) אני מודד עכשיו 32 בלחץץ של מטורף .. פעם 32 -33 היה בכיף..
בקיצור אני חוזר לabc

Ori-Silver
27-09-06, 21:49
חח אחי אתה חי סברט כמה זמן אתה עושה Ab יומיים? תתן לתוכנית חודש וחצי צאנס כדי לראות אם היא טובה והגדילה שהייתה לך היא כי אתה מתחיל אם הזמן גודלים הרבה פחות

Psychopath
27-09-06, 21:54
אני יודע שמעתי את זה כבר..
אני לא יודע מה לעשות חלק אומרים לי Ab זה עלוב לך לabc חלק בכלל Hit ..

Gangsta
27-09-06, 22:03
אתה בוכה שאתה תקוע שבוע שבועיים על אותו משקל
אני כבר כמעט שנה על 36-37 ס"מ
אני משתגע כבר
ואין לי כוח להשקיע בתזונה

פומה
27-09-06, 22:08
תגיד תודה בכלל אם היד שלך תגדל 1 ס"מ בחודש
הרבה היו קונים את זה

NIRAN
27-09-06, 22:09
newbe gains...
ככה זה שמתחילים להתאמן, זה לא נמשך לנצח.

powersnake
27-09-06, 22:11
שנה תרגילים, שנה את מספר הסטים, את העצימות, את המשקל.
כל דבר שאתה יכול לחשוב עליו.

Amit
27-09-06, 22:13
אני יודע שמעתי את זה כבר..
אני לא יודע מה לעשות חלק אומרים לי Ab זה עלוב לך לabc חלק בכלל Hit ..
AB לא עלוב

Gamerrrrr
27-09-06, 22:42
AB לא עלוב
AB עלוב מאוד

NIRAN
27-09-06, 22:48
איתי איזה תוכנית אתה עובד?

Gamerrrrr
27-09-06, 22:48
איתי איזה תוכנית אתה עובד?
abcde

NIRAN
27-09-06, 22:50
אני Fbw ורואה אחלה תוצאות...
אני דווקא אוהב Ab

HHHEELLBBOOYY
27-09-06, 22:50
היקף 30? זה לא נחשב בכלל פיתוח גוף

Netnael
27-09-06, 22:51
חח לואי עלי כל שבוע סמ :) שלי גם נתקה ב39 וכבר חודש וחצי לא גדלה:(

Nimrod
27-09-06, 23:00
חחח עלאק Hit בלי חודש וחצי במכון..

Amit
27-09-06, 23:19
AB עלוב מאוד
בכלל לא

- Idan -
27-09-06, 23:48
"פסיכופט", כדאי שתנמיך ציפיות כי אתה סתם תתאכזב. עוד לא עברו 3 שבועות ואתה כבר מחכה לס"מ הבא, זה לא עובד ככה. רוב המתאמנים שנתקלתי בהם, מחכים כמה חודשים טובים לס"מ עלוב ביד והם גם לא מתאמנים ותיקים במיוחד.
לדעתי תוכנית מחולקת ל- AB תהיה טובה מאוד. למרות שאני לא מנוסה בתוכניות חלוקה כמו ABCD כאלה, אני לא מעריץ נלהב שלהן. ניסיתי כשבועיים לעבוד ככה (עד שפרצה המלחמה ונאלצתי להפסיק) וזה פשוט בלתי אפשרי לעשות מעקב נכון אחר התקדמות המשקלים. אני אישית ממש לא אהבתי. פשוט יותר מידי סטים באים על חשבון אימון אינטנסיבי של מס' סטים מצומצם ונכון. ככה אני מרגיש בכל אופן, יכול להיות שלמישהו אחר ההרגשה היא בדיוק הפוכה.

אתה בוכה שאתה תקוע שבוע שבועיים על אותו משקל
אני כבר כמעט שנה על 36-37 ס"מ
אני משתגע כבר
ואין לי כוח להשקיע בתזונה
אני הייתי תקוע חצי שנה על אותו משקל ועל אותם היקפים פחות או יותר. התחלתי לקחת קריאטין מונו, עשיתי העמסה ותוך חודש המשקל שלי קפץ ב-4 קילו, היקף היד שלי גדל ב-ס"מ וחצי. אני יודע שזה הרבה נוזלים שהקריאטין ספח, אבל אני שבועיים אחרי סיום הסייקל ומשקל הגוף ירד רק בחצי קילו (גם כן בגלל שהייתי קצת חולה ביומיים האחרונים ופחות אכלתי) והיקף היד לא ירד עדיין. אני עדיין לא יכול להיות ב-100% בטוח שלא תהיה ירידה בשבועות הקרובים, אבל אני כן בטוח שהקריאטין עשה את העבודה שלו.
המלצתי אליך, תנסה לקחת קריאטין מונו עם העמסה של שבוע, 20 גרם כל יום. תדאג לשתות הרבה מים, ולא רק בגלל עניין ההתיבשות, אלא בעיקר בגלל שמים הם חלק בלתי נפרד מתזונה נכונה ומהתהליכים המטבוליים שקשורים בין היתר לגדילה. אתה יכול גם לקחת שבוע מנוחה מהאימונים לפני הקריאטין כדי לפתוח מין דף חדש שכזה.

Nimrod
28-09-06, 09:43
אני הייתי תקוע חצי שנה על אותו משקל ועל אותם היקפים פחות או יותר. התחלתי לקחת קריאטין מונו, עשיתי העמסה ותוך חודש המשקל שלי קפץ ב-4 קילו, היקף היד שלי גדל ב-ס"מ וחצי. אני יודע שזה הרבה נוזלים שהקריאטין ספח, אבל אני שבועיים אחרי סיום הסייקל ומשקל הגוף ירד רק בחצי קילו (גם כן בגלל שהייתי קצת חולה ביומיים האחרונים ופחות אכלתי) והיקף היד לא ירד עדיין. אני עדיין לא יכול להיות ב-100% בטוח שלא תהיה ירידה בשבועות הקרובים, אבל אני כן בטוח שהקריאטין עשה את העבודה שלו.
המלצתי אליך, תנסה לקחת קריאטין מונו עם העמסה של שבוע, 20 גרם כל יום. תדאג לשתות הרבה מים, ולא רק בגלל עניין ההתיבשות, אלא בעיקר בגלל שמים הם חלק בלתי נפרד מתזונה נכונה ומהתהליכים המטבוליים שקשורים בין היתר לגדילה. אתה יכול גם לקחת שבוע מנוחה מהאימונים לפני הקריאטין כדי לפתוח מין דף חדש שכזה.

אני הייתי מנסה דרכים אחרות, הייתי מנסה לקחת את התפריט שלי ולשים בו עוד 500 קלוריות, הייתי מנסה להחליף תוכנית אימונים לאחת אחרת לגמרי ואולי לקחת קריאטין אבל ממש אין צורך בהעמסה.

- Idan -
28-09-06, 11:08
אני הייתי מנסה דרכים אחרות, הייתי מנסה לקחת את התפריט שלי ולשים בו עוד 500 קלוריות, הייתי מנסה להחליף תוכנית אימונים לאחת אחרת לגמרי ואולי לקחת קריאטין אבל ממש אין צורך בהעמסה.
אם הוא תקוע כבר שנה, אני מניח שהוא חשב על כל זה. אני עשיתי את כל זה ושום דבר לא עזר.
בקשר להעמסה, בוא תראה הבדלים בין 2 סייקלים שונים שעשיתי עם אותו קריאטין בדיוק, של צ'מפיון, אפילו מאותה הקופסה:

סייקל 1#
5 גרם כל יום למשך 30 יום
תפריט - 3500 - 3700 קלוריות
תוכנית אימון - 4 אימונים בשבוע בחלוקה ל- 2 (AB)
עלייה במשקל - כלום. אפילו לא הצטברות נוזלים, פשוט כלום.

סייקל 2#
שבוע העמסה עם 20 גרם כל יום
שבוע שני 10 גרם
שבועיים שאחרי - 5 גרם כל יום
תפריט - 2500 קלוריות
תוכנית אימון - 3 אימונים בשבוע Full Body
עלייה במשקל ובהיקפים - 4 קילו, ס"מ וחצי ביד, 2 ס"מ בתיאומים.

אז אני יודע שהמחקרים אומרים אחרת, אבל התוצאות אצלי מדברות בעד עצמן. אני מתכוון עוד שבועיים לקחת שוב פעם עם העמסה ואני מקווה לא לגלות שטעיתי. אם אני אראה שוב פעם תוצאות חיוביות, אין ספק מבחינתי שהעמסה היא חובה.

גולן
28-09-06, 11:31
סייקל 1#
5 גרם כל יום למשך 30 יום
תפריט - 3500 - 3700 קלוריות
תוכנית אימון - 4 אימונים בשבוע בחלוקה ל- 2 (AB)
עלייה במשקל - כלום. אפילו לא הצטברות נוזלים, פשוט כלום.

סייקל 2#
שבוע העמסה עם 20 גרם כל יום
שבוע שני 10 גרם
שבועיים שאחרי - 5 גרם כל יום
תפריט - 2500 קלוריות
תוכנית אימון - 3 אימונים בשבוע Full Body
עלייה במשקל ובהיקפים - 4 קילו, ס"מ וחצי ביד, 2 ס"מ בתיאומים.

אז אני יודע שהמחקרים אומרים אחרת, אבל התוצאות אצלי מדברות בעד עצמן. אני מתכוון עוד שבועיים לקחת שוב פעם עם העמסה ואני מקווה לא לגלות שטעיתי. אם אני אראה שוב פעם תוצאות חיוביות, אין ספק מבחינתי שהעמסה היא חובה.

איך לעזאזל אכלת 3700 קלוריות ולא עלית כלום, ואכלת 2500 ועלית 4 קילו?
מה עוד לקחת שם חוץ מהקריאטין?

Tnavon
28-09-06, 14:32
שמתחילים גודלים בקצב ממש מהיר ואז הקצב לאט לאט יורד
תחכה עוד , בסוף היא בטוח תגדל

- Idan -
28-09-06, 15:33
איך לעזאזל אכלת 3700 קלוריות ולא עלית כלום, ואכלת 2500 ועלית 4 קילו?
מה עוד לקחת שם חוץ מהקריאטין?
ניסיתי קצת סוסטנון + דקה, אבל לא נראה לי שזה מה שנתן לי את הקיק. :boxing:

:rolleyes:

Psychopath
28-09-06, 15:38
אני מחליט לתת צ'אנס לab עוד חודש בערך...
בינתיים הכנתי לי תוכנית Abc לא רעה, בערך 4 פעמים בשבוע
Ab אני עושה Axbxaxb, מה אתם אומרים ? עדיף לעשות Abxabxx ?
תודה !

NIRAN
28-09-06, 16:22
עידן אם ההעמסה השניה יוצאת שוב מוצלחת תכתוב את זה איפה שהו זה מעניין אותי לדעת...

- Idan -
28-09-06, 16:26
עדיף לעשות Abxabxx ?
לדעתי עדיף ככה.

עידן אם ההעמסה השניה יוצאת שוב מוצלחת תכתוב את זה איפה שהו זה מעניין אותי לדעת...
אין בעיה, אני אכתוב.

NIRAN
28-09-06, 16:31
אחלה

Yoshi-Moto
28-09-06, 16:33
שאלה שלא הכי במקום אבל נראה לי מיותרר לפתוח עליה פוסט:
שאתם מודדים היקף יד לדוגמא אתם עושים שריר? או מודדים אותו כשהוא רפוי?

Psychopath
28-09-06, 20:08
^^ מודדים שהשריר בלחץ ( שעושים שריר)

טוב חבר'ה החלטתי לסגור על תוכנית סופית
החלטתי לעבוד בסדר Ab, אבל עם מספר סטים שמתאים לabc.
אבל ! כדי לא להעמיס בגלל שזאת תוכנית Ab עם יותר סטים, אני עושה ככה Axbxaxb
זה ייצא בין 3-4 אימונים בשבוע, אחרי שאני התרגלי לעבוד פעם 6 אימונים ב8 ימים, ואז 5 אימונים בשבוע במשך החודש האחרון שהתאמנתי..

אני רוצה לעבוד ככה
A = כתפיים, טרייספס, חזה.
כתפיים - 9 סטים
טרייספס - 9 סטים
חזה - 12 סטים
B = גב, רגליים, בייספס
גב - 12 סטים
רגליים - 12 סטים (ביניהם תאומים(
בייספס - 8-9 סטים
זה סוג של אימון התשה..יש 96 שעות מנוחה לכל שריר.
אני מתחיל משריר גדול לשריר קטן, ומתרגיל גדול לתרגיל קטן.

המממ אני ייתן צ'אנס לתוכנית הזאת כי זה מה שאני חושב שהכי יתאים לי, אני אוהב שכל השרירים שעובדים הם באותו אימון,(שחזה יהיה טרייספס ולא עם בייספס למשל)
וכאקטומורף אני צריך הרבה מנוחה לכל שריר..
ובגלל שאני מתחיל אז רק 3-4 אימונים בשבוע ולא יותר.

תזונה אני יקפיד לאכול יותר מהרגיל, אחרי כל אימון 20-30 גרם חלבון , סוכר ענבים וכל העסק.

מה אתם אומרים?

Leo
28-09-06, 21:20
תעשה אימון פאמפ ז"א אימון שמביא פאמפ רציני ליד , אני לא מתכוון להביא יותר מידי פרטים אבל הרבה אנשים עשו את זה ועלו בין ל חצי ל1.2 ס"מ בהיקף טבעי בתוך 3 ימים ( יום אימון ויומיים מנוחה)
זה לא עובד כמובן למשך זמן אלא פעם בשנה אומרים ככה או פחות בגדול אתה עובד על הידיים כל היום ואוכל כמו חזיר והפאמפ פשוט קורע עותם מבפנים ולפי מה שהבנתי ההיקפים יורדים עם הפאמפ אבל נשאר ככה בממוצע חצי סנטים קבוע...

היה איזה לוג אם תמונות שככה 10 אנשים עשו בפורום אחד באנגלית אחד מהם עלה שלושת רבעי אינטץ' בלי תוספים אפילו... וזה נשאר לו אחרי שבוע

Psychopath
28-09-06, 21:37
תעשה אימון פאמפ ז"א אימון שמביא פאמפ רציני ליד , אני לא מתכוון להביא יותר מידי פרטים אבל הרבה אנשים עשו את זה ועלו בין ל חצי ל1.2 ס"מ בהיקף טבעי בתוך 3 ימים ( יום אימון ויומיים מנוחה)
זה לא עובד כמובן למשך זמן אלא פעם בשנה אומרים ככה או פחות בגדול אתה עובד על הידיים כל היום ואוכל כמו חזיר והפאמפ פשוט קורע עותם מבפנים ולפי מה שהבנתי ההיקפים יורדים עם הפאמפ אבל נשאר ככה בממוצע חצי סנטים קבוע...

היה איזה לוג אם תמונות שככה 10 אנשים עשו בפורום אחד באנגלית אחד מהם עלה שלושת רבעי אינטץ' בלי תוספים אפילו... וזה נשאר לו אחרי שבוע

מה זאת אומרת ? לתת 15 סטים לטרייספס ו15 סטים לבייספס עם טווח חזרות של 15 (שמביא פאמפ )ואז יומיים מנוחה ?
אפשר בבקשה עוד קצת פירוט?

NIRAN
28-09-06, 21:38
אל תקשיב לו.
עלק אימוני פאמפ

Leo
28-09-06, 21:42
אל תקשיב לו.
עלק אימוני פאמפ נירן יא שחיף שב בשקט

בעצם אתם יודעים מה באתי להביא לכם את הלינק לנושא של הפורום עם התמונות והכל עכשיו אין לי כוח...
כאילו שאכפת לי שתנסה את זה

NIRAN
28-09-06, 21:43
רק לא זה

Psychopath
28-09-06, 22:47
טוב מה נסגר ? בסך הכול רציתי חוות דעת על התוכנית שהבאתי...

Nicko15
29-09-06, 07:01
Psychopath איך בחודש עלית ב 4 סמ ??!!
אני ממש זקוק לזה גם...
היד שלי 24 ...
והתאומים שלי בכללל משהו כמו 22...
איך עשיתה את זה אחיי?!!!

Psychopath
29-09-06, 14:11
Psychopath איך בחודש עלית ב 4 סמ ??!!
אני ממש זקוק לזה גם...
היד שלי 24 ...
והתאומים שלי בכללל משהו כמו 22...
איך עשיתה את זה אחיי?!!!

זה היה בחודש הראשון שלי שישר הפצצתי בתזונה.. שתיתי המון מים ואכלתי המון...
בכל אופן עליתי תוך חודש מ29 למצב הנוכחי (33) שהשריר קר, ושהשריר חם ( לאחר אימון) אז 34.
בכל אופן כנראה שעכשיו אני יעלה פחות ... אבל מספיק לי 0.7 סנטימטר בחודש כדי להגיע עד החופש הגדול ליד 40 - אמן.

Ori-Silver
29-09-06, 15:37
זה היה בחודש הראשון שלי שישר הפצצתי בתזונה.. שתיתי המון מים ואכלתי המון...
בכל אופן עליתי תוך חודש מ29 למצב הנוכחי (33) שהשריר קר, ושהשריר חם ( לאחר אימון) אז 34.
בכל אופן כנראה שעכשיו אני יעלה פחות ... אבל מספיק לי 0.7 סנטימטר בחודש כדי להגיע עד החופש הגדול ליד 40 - אמן.

אחי אתה חי בסרטים ההתקדמות לא תמשך בקצב כמו שהיה בהתחלה וחוץ מזה אתה עם הזמן תתחיל גם לעלות בשומן ויהיה לך הרבה יותר קשה לעלות במאסת שריר

Psychopath
29-09-06, 16:42
אחי אתה חי בסרטים ההתקדמות לא תמשך בקצב כמו שהיה בהתחלה וחוץ מזה אתה עם הזמן תתחיל גם לעלות בשומן ויהיה לך הרבה יותר קשה לעלות במאסת שריר

ידוע.

hadar
29-09-06, 20:37
תתמיד בתוכנית Ab ותוריד קצת את מספר הסטים ל 4 ומספר חזרות בין 8-10. צריך סבלנות דברים כאלה לא באים במהירות