PDA

צפה בגרסא המלאה : נרשם למכון כושר - מה עכשיו?

Starter
21-05-11, 13:52
שלום.

בהמשך לנסיון לקבל עזרה בפוסט אחר (israelbody.com/showthread.php?t=71239), החלטתי להרשם למכון כושר.
לא עוסק בספורט בכלל, רק תמיד רציתי, ועכשיו בעיקר בגלל המראה הצר והרזה (שאפילו מקשה על מציאת חולצה שנראית עלי טוב!) שעושה רושם שאני בן 16 והצורך הכללי להתחזק אני צריך את עזרתכם, המנוסים. 170 ס"מ ( כל אחד ומזלו ;) ) 48-49 ק"ג (הוספתי כמה קילו של שומן מתסכול), בן 21. גב חלש, ידיים דקות, חזה בקושי 76.5, בקיצור - לא פלג גוף עליון שכל גבר חולם עליו. אז אני נרשם - מה עכשיו? סקוואטס, דדליפטס וכו' הם דברים שאני ממש לא מבין בהם, ומנסיון קודם במכון כושר, המדריכה :huh: לא דיברה איתי בכלל על אימוני משקולות בטענה שהגב צריך להתחזק קודם (לא חשוב שהתרגיל היחיד שהיא נתנה לי לגב היה יותר לחלק העליון שלו) מה שהותיר אותי מתוסכל - אחרי הכל רציתי להתרחב ולא מאימוני לסת בלתי פוסקים על הספה.
אז מה עושים? אני בטח לא יכול פשוט להכנס למכון ולהרים מה שבא לי מהרבה סיבות.
דבר שני, ברור לי שגם כשמתחילים, צריך לאכול. והרבה. כבן אדם עם קצת בטן, הוספה של שומן לאיזור נשמע כמו סיוט. בכלל, אין לי מטרה להראות ענק, מראה אתלטי וחזק יספיק (בכל זאת 170 ס"מ בלבד).

אשמח אם תוכלו להדריך אותי קצת. לא רוצה להתייאש מהר.

hypertrophy
21-05-11, 14:39
מצחיק שמדריכים לא נותנים לך לעבוד על תרגילים שמערבים את הגב בכלל כי צריך לחכות עד שהוא יתחזק....אבל איך הוא יתחזק בלי לעבוד עליו?
קיצר- fbw
3 סטים לשריר גדול 1סט לשריר קטן
3 פעמים בשבוע
תתחיל לקרוא מאמרים

Starter
21-05-11, 14:49
מצחיק שמדריכים לא נותנים לך לעבוד על תרגילים שמערבים את הגב בכלל כי צריך לחכות עד שהוא יתחזק....אבל איך הוא יתחזק בלי לעבוד עליו?
קיצר- fbw
3 סטים לשריר גדול 1סט לשריר קטן
3 פעמים בשבוע
תתחיל לקרוא מאמרים

איזה סטים? איזה תרגילים? אם אין ממש הדרכה במכון כושר אז אי אפשר לעשות את הדברים נכון, לא? אגב, לא יודע איך זה בגו אקטיב ת"א, אבל בסביונים אפשר לשכוח מהקשבה למטרות ועזרה. לכן עזבתי.

hypertrophy
21-05-11, 15:52
תקרא מאמרים ואם תתקע תבוא לשאול

YYY
21-05-11, 16:29
איפה אתה מתאמן עכשיו?

Starter
21-05-11, 16:30
בדרך להרשם... עדיין לא בטוח לגבי טרגט. צריך משהו קרוב לעבודה, שאפשר להתאמן בלי לחץ בסביבות 6.30 בבוקר או ב12 בצהריים בערך. לפני העבודה.

אגב אם אתם מכירים מכון טוב באיזור ר"ג-גבעתיים-בני ברק, אשמח לדעת.

יודע שקיימים זאוס, מטרו וטרגט. בפוסט אחר כאן הבנתי שמטרו לא מומלץ.

nir5
23-05-11, 21:08
יש את המכון במכביה אבל זה יקר , יש את פיזיקל ובמלון אופטימה רק הם ממש גרועים אפילו כלוב אין, לטרגט הלכתי וזה פשוט מכון מפוצץ באנשים, ובבני ברק וגבעתיים אני פחות מכיר..

Starter
23-05-11, 23:40
גם מוקדם בבוקר 6.30-7.00 וסביבות 12?

מה לגבי מטרו?

nir5
24-05-11, 16:27
ב6.30-7 אני לא יודע כי לא הייתי שם בשעה הזאת.. ב12 אני חושב שכבר מתחיל להיות שם עומס,
במטרו הלכתי לשם ודיברתי עם אחד שמתאמן שם הוא אמר שאין עומס שם אולי קצת בשבת בערב, אבל בפוסט שעשיתי על מטרו לא כל כך המליצו עליו..