PDA

צפה בגרסא המלאה : כאב גב תחתון והפרוטוקול פציעות של ביל סטארררר

shakethatass
23-05-11, 00:59
טוב אחרי שבוע בלי אימון מאמץ בסקוואט בדיאטה חזרתי לעשות מין "נפח" כזה לפני שאני מנסה עצימות (אין לי תוכנית מוגדרת אני פשוט עובד על מורכבים 3 פעם בשבוע במתקונת של נפח התאוששת ועצימות לא בדיוק ככה אבל משהו בסגנון לפי איך שאני מרגיש)
אז היום החלטתי לעשות נפח 5x5 ל 80 קילו של סקוואט לא ליצחוק על המשקל בבקשה,לא עשיתי SS עדיין,אני בדיאטה לפני שאני מתחיל להפציץ אז בנתיים אני עובד הרבה על טכניקות.
עכשיו,אחרי הסט החמישי נחתו עליי כאבים בגב תחתון,כאבים כאבים לא סתם תפוס או משהו כזה עכשיו שבוע לפני עשיתי סקוואט אצים ועליתי כמה חזרות עם חזה שמוט שגרם לגב להתעגל בעלייה היו לי קצת כאבים בגב תחתון אחריי זה אבל זה התחלש לי טיפה אבל לא עבר ,יכל להיות שזאת הסיבה להתפרצות כאב החדש אפילו חזק יותר?
הינה הסרטון מהיום הטכניקה נראת לי בסדר ואין סימנים למשהו חרא לגב,אז יכל להיות שחוסר מנוחה או אי ביצוע של הפרוטקול פציעות גרם לכאב להתפרץ מחדש ואפילו חזק יותר?

סרטון מהיום של הסקוואט 5x5 סט אחרון.
http://www.youtube.com/watch?v=KG2ohNkZzuo

סרטון משבוע שעבר של אותו סקוואט עצים שבגלל הטכניקה שם חטפתי כאבים בגב תחתון.
http://www.youtube.com/watch?v=1pbNhMPxJM8
ויאללה כוסמו החיטוב הזה עוד שבועיים אני מתחיל SS נמאס לי מהדיאטה,
חיטוב זה לחלשים.

SmokingSnake
23-05-11, 01:04
נפח בחיטוב לא יכול להיות 5x5, זה נפח למאסה רצינית, אתה תתפרק מאוד מהר, לא מתאים
המקסימום שאתה צריך זה 3x5 על משקלים נאמר 80% מהrm5 האמיתי שלך לדעתי וזה גם פעם בשבוע, לי זה עובד יופי בינתיים ואני יכול לשלב אירובי בלי בעיה

אימון אמצע שבוע מאוד קל, אפילו 1X5 או בלי סקוואט.
אימון סוף שבוע סט אחד, אפילו 1X3, המטרה פה לשמר משקלי עבודה

אם מלכתחילה יש לך פחות מ120 קילו באיזשהו תרגיל פשוט תתחטב רגיל תעבוד קל ותסיים תחיטוב כמה שיותר מהר
שקית קרח בדרך כלל לא יעיל לגב תחתון כי השרירים שם עמוקים מדי מכדי ששקית קרח תשפיע, תעשה קצת פשיטות גו בטווח תנועה חלקי ל15-20 חזרות כל אימון להזרים דם, זה הכי טוב שאתה יכול לעשות כרגע

shakethatass
23-05-11, 01:06
נפח בחיטוב לא יכול להיות 5x5, זה נפח למאסה רצינית, אתה תתפרק מאוד מהר
המקסימום שאתה צריך זה 3x5 על משקלים נאמר 80% מהrm5 האמיתי שלך לדעתי, לי זה עובד יופי בינתיים ואני יכול לשלב אירובי בלי בעיה

טוב אתה יכל להתמקד בעיקר בבקשה?:)

SmokingSnake
23-05-11, 01:07
תקרא מה כתבתי במקום להיות ליצן

shakethatass
23-05-11, 01:09
תקרא מה כתבתי במקום להיות ליצן

אוקיי קראתי :o והפנמתי

,יכל להיות איזה שהוא קשר להתפרצות של הכאב עכשיו בגלל סקוואט בטכניקה מטומטת שבוע שעבר?

SmokingSnake
23-05-11, 01:12
בסרטון הכל נראה בסדר, יכול להיות גם שקמת בבוקר לא נכון אין לי מושג מה קרה זה אתה צריך לדעת
אם לא היה משהו ספציפי באימון ההוא שהציק לך, אולי פשוט התאמנת בנפח גבוה מדי היום, אתה בגרעון קלורי והגוף חלש יותר מן הסתם, ואתה פשוט צריך איזה 4 ימים לנוח

אם תמשיך בנפח כזה או במאמץ לא מתאים לחיטוב אתה תכנס למחזור של overtraining של שרירים כואבים, נדודי שינה ועוד דברים כיפיים שיהיו איתך איזה 3 שבועות, אל תשתגע בחיטוב ותתכנן אותו נכון...

shakethatass
23-05-11, 01:15
תודה על העזרה,
יש לי תמיד איזה שריטה כזאת לחשוב שאם אני בקושי נותן עכשיו 95 לחמישייה אז ב ss אני לא יצליח לעלות תמשקלים בצורה דרסטית אני צריך איזה משפט עידוד בנוגע לנושא כדי להישאר רגוע

SmokingSnake
23-05-11, 01:18
עם תכנית טובה והתאוששות(אוכל, שינה) נכונים כל אחד יכול להגיע למשקל יפה

shakethatass
23-05-11, 01:19
עם תכנית טובה והתאוששות(אוכל, שינה) נכונים כל אחד יכול להגיע למשקל יפה

תודה נחש תזכה למצוות:flowers:

Scylla
23-05-11, 02:16
אני היחיד שראה באט ווינק רציני וגב תחתון עגול בתחתית?

SmokingSnake
23-05-11, 12:49
עכשיו ראיתי את הסרטון השני, והחזרת האחרונות בו זה בטח מה שגרם לו לכאבים, גב תחתון די עגול כי לא החזיק חזה

הסרטון הראשון נראה בסדר

shakethatass
23-05-11, 12:54
אני היחיד שראה באט ווינק רציני וגב תחתון עגול בתחתית?

אתה מדבר על הסרטון השני?

godam
23-05-11, 14:24
שב כל הזמן על העקבים בעליה דחוף מהעקבים למעלה